ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mojtaba.A

عضو جدید
اقا خواهش می کنم یکی بگه 1750 تبدیل روزانه اردبیل .ارومیه جایی قبول می شم؟
خواهشن جواب بدید دوستان

شما تبدیل روزانه اردبیل ارومیه زنجان به احتمال زیاد در میای.

سلام به همه ی بچه ها

تبدیل رتبم 1408 شده. بنظرتون روزانه کجا قبول میشم؟

زنجان در میای، شبانه تبریز هم شاید در بیای

ferferfer

عضو جدید
یعنی جایی احتمالش نیست؟
یا کسی اطلاعات نداره؟

با رتبه 800 ساخت امسال به نظر من بامقایسه با 90 و 91 احتمال قبولی روزانه های شهرستانهای غیر معروف، زیاد و شبانه های بابل بیرجند زنجان و .. هم هست.

ali.2013

عضو جدید
کسی راجب دانشگاه اصفهان اطلاع داره؟ خوبه؟ (منظورم صنعتی اصفهان نیست)

امین مکانیک

عضو جدید
شما تبدیل روزانه اردبیل ارومیه زنجان به احتمال زیاد در میای.

زنجان در میای، شبانه تبریز هم شاید در بیای

مرسی دمت گرم. ولی اطلاعات دقیق تری میخوام گیج شدم نمیدونم چکار کنم. کسی نظرخاصی نداره؟ شما بودین چکار میکردین؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دوستان کسی میدونه ترتیب انتخاب دانشگاه و رشته خاص تو لیسته انتخاب رشته چجوریاس؟
باید اوله لیست بزنیم،آخر بزنیم کجا بزنیم؟

اگه فرضن اوایل لیست دانشگاه امام حسینو انتخاب کنیمو از مصاحبه رد شیم بقیه انتخابا چی میشن؟

برای جایگاه هیچ فرقی نمیکنه،هر جا دوست داری بذار،به فرض که مصاحبه رد هم بشی مشکلی برای انتخاب های بعدی به وجود نمیاد و انتخاب های دیگه بررسی میشه که آیا قبولی یا نه.فقط برای رشته های خاص مثل امام حسین و مالک اشتر این طوره چون چند برابر ظرفیت میگیرن،یا علی

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز شرایط وام گرفتن برای دوره شبانه چیه؟سخت گیری زیاد میکنن؟چند تا ضامن میخواد؟لطف بهم توضیح بدین،واقعا کسی اینجا شبانه نخونده؟!!!!!
لطف به این سوالم جواب بدین؟

ali.2013

عضو جدید
یه جور میگید وام انگار مجانیه!!!! شبانه جایه دیگه اصلا ارزش نداره چون به شبانه ها هیچ امکاناتی نمیدن حساب کردم 20 تومن راحت در میاد. البته شبانه شریف و تهران امیرکبیر ارزش داره . به نظر من روزانه صنعتی اصفهان یاعباسپور بری بهتره تا شب خواجه و ... بری

غلام90

عضو جدید
لطفا یه جواب قطعی به ما بدید
700 طراحی کاربردی
870 تبدیل انرزی
دانشگاههای تهران را میارم یا نه(روزانه یا شبانه) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mojtaba.A

عضو جدید
مرسی دمت گرم. ولی اطلاعات دقیق تری میخوام گیج شدم نمیدونم چکار کنم. کسی نظرخاصی نداره؟ شما بودین چکار میکردین؟
ببین بستگی به این داره که کدوم شهری.
اگه تهرانی با زنجان 4 ساعت فاصله داری، خوبه راحتی. روزانه هم هست بهتر.
شبانه تبریز سخت میشه واست.

لطف به این سوالم جواب بدین؟
مشکلی تو وام نیست. تقریبا همه می تونن وام بگیرن.

یه جور میگید وام انگار مجانیه!!!! شبانه جایه دیگه اصلا ارزش نداره چون به شبانه ها هیچ امکاناتی نمیدن حساب کردم 20 تومن راحت در میاد. البته شبانه شریف و تهران امیرکبیر ارزش داره . به نظر من روزانه صنعتی اصفهان یاعباسپور بری بهتره تا شب خواجه و ... بری

منظورت از امکانت چی هست؟
شبانه فقط بحث خوابگاه داره، که اونم بعضی از دانشگاه ها خوابگاه خودگردان میدن.
20 تومن؟ زیاد حساب نکردی؟ کل شبانه با رفت و آمد و غذا (اگه غذارو از دانشگاه بگیری) و خوابگاه و اینا میشه 9 یا 10 تومن.
من با سه تا استاد تبدیل مشورت کردم، گفتن شبانه خواجه بعد روزانه ی تبریز یا روزانه ی صنعتی اصفهان.
به علاوه ی اینکه صنعتی اصفهان میگن بیخود سخت گیری می کنن، به خاطر همین تبریز ارجحیت داره، هر دو هم در یک سطح تقریبا سنجیده میشن. صنعتی اصفهان شاید کمی بالاتر باشه. ولی ارزش نداره به نظر من.

لطفا یه جواب قطعی به ما بدید
700 طراحی کاربردی
870 تبدیل انرزی
دانشگاههای تهران را میارم یا نه(روزانه یا شبانه) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شبانه احتمالا بیاری، اگه آموزش محور بزنی که حتما میاری.
شبانه خواجه

غلام90

عضو جدید
700 طراحی کاربردی
870 تبدیل انرزی
ایا شبانه تهران شبانه امیرکبیر شبانه تربیت مدرس شبانه علم و صنعت شبانه شریف میارم؟ رک و راست بهم بگید واسم سرنوشت سازه (اموزش محور هم نمیخوام)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آن دوستمون گفتن که سه سال بعد از فارغ التحصیلی با 60 قسط میتونیم بدیم،خوب این که خوبه!،در ضمن اگه دانشگاه نزدیک خونت باشه و بتونی رفت و آمد کنی که شبانه هیچ مشکلی نداره،نگو همه شبانه ها بدرد نمیخوره،مردمو دچار شک میندازی داداش!!!!!چطوری شد 20 تومن؟به ماهم بگو یاد بگیریم؟شبانه اگه نزدیک باشه فقط هزینه تحصیل یه خورده آدمو اذیت میکنه،ولی با این وامی که میدن(البته اگه حقیقت داشته باشه)مشکلاتو تقریبا حل میکنن،به نظرم کسی اگه بخواد شبانه بزنه باید به خونش نزدیک باشه یا یه دانشگاهی باشه که ارزش داشته باشه و خوابگاه هم داشته باشه چه بهتر.ولی من خودم از کسایی هستم که زیاد شبانه نزدم،فقط نزدیک شهرم زدم.یا علی

cabsul

عضو جدید
ببین بستگی به این داره که کدوم شهری.
اگه تهرانی با زنجان 4 ساعت فاصله داری، خوبه راحتی. روزانه هم هست بهتر.با 1700 طراحی و 1600 تبدیل و 600 هوافضا بهترین جاها نسبت به تهران کجا میتونم قبول شم ؟؟
شبانه تبریز سخت میشه واست.

مشکلی تو وام نیست. تقریبا همه می تونن وام بگیرن.

منظورت از امکانت چی هست؟
شبانه فقط بحث خوابگاه داره، که اونم بعضی از دانشگاه ها خوابگاه خودگردان میدن.
20 تومن؟ زیاد حساب نکردی؟ کل شبانه با رفت و آمد و غذا (اگه غذارو از دانشگاه بگیری) و خوابگاه و اینا میشه 9 یا 10 تومن.
من با سه تا استاد تبدیل مشورت کردم، گفتن شبانه خواجه بعد روزانه ی تبریز یا روزانه ی صنعتی اصفهان.
به علاوه ی اینکه صنعتی اصفهان میگن بیخود سخت گیری می کنن، به خاطر همین تبریز ارجحیت داره، هر دو هم در یک سطح تقریبا سنجیده میشن. صنعتی اصفهان شاید کمی بالاتر باشه. ولی ارزش نداره به نظر من.

شبانه احتمالا بیاری، اگه آموزش محور بزنی که حتما میاری.
شبانه خواجه

با 1700 طراحی و 1600 تبدیل و 600 هوافضا بهترین جاها نسبت به تهران کجا میتونم قبول شم ؟؟

Mojtaba.A

عضو جدید
با 1700 طراحی و 1600 تبدیل و 600 هوافضا بهترین جاها نسبت به تهران کجا میتونم قبول شم ؟؟

هوافضا نزن به نظر من. رتبه ی هوافضای من شد 106، روزانه ی تهران هم میگیره ولی چند نفر با تاکید به من گفتن که نرو.
بازم مشورت کن.
نزدیک تهران می تونی سمنان، قزوین یا زنجان بزنی. بین اینها من زنجان رو ترجیح میدم.

parandme

کاربر بیش فعال
:eek:؟؟؟!!!!
مثلا چه امکاناتی به روزانه ها میدن که به شبانه ها نمیدن؟؟؟

بالاترین شهریه دانشگاهای شبانه (سالی 3 تومان)اندازه یه مدرسه غیر انتفاعی برای مقطع راهنمایی نیست

توصیه بنده به دوستان عزیز

اصلا نگران شهریه شبانه نباشین، دانشگاه محل تحصیل شما تا آخر عمر شناسنامه شماست و فرصت های شغلی و آینده کاری شما را در آینده رقم خواهد زد پس اصلا چند میلیون تومان اصلا ارزشی نداره که بخاطرش مثلا دانشگاه خواجه نصیر رو از دست بدین و به روزانه عباسپور برین، بعد از فارغ التحصیلی با حقوق چند ماهتون جبران خواهد شد.

موفق باشین

Mojtaba.A

عضو جدید

ببینید منم رتبم تقریبا مثل شماست. شبانه خواجه بزن توکل کن به خدا. امکانش هست که بگیره. ولی خودتو برای نگرفتنش هم باید آماده کنی.

بالاترین شهریه دانشگاهای شبانه (سالی 3 تومان)اندازه یه مدرسه غیر انتفاعی برای مقطع راهنمایی نیست

اصلا نگران شهریه شبانه نباشین، دانشگاه محل تحصیل شما تا آخر عمر شناسنامه شماست و فرصت های شغلی و آینده کاری شما را در آینده رقم خواهد زد پس اصلا چند میلیون تومان اصلا ارزشی نداره که بخاطرش مثلا دانشگاه خواجه نصیر رو از دست بدین و به روزانه عباسپور برین، بعد از فارغ التحصیلی با حقوق چند ماهتون جبران خواهد شد.

موفق باشین

تایید میشه.

amir-sta

عضو جدید

موفق باشین
فرمایش شما صحیح ولی باید شرایط همه را در نظر گرفت.شاید کسی واقعا نتونه از پسش بر بیاد!!!

parandme

کاربر بیش فعال
700 طراحی کاربردی
870 تبدیل انرزی
ایا شبانه تهران شبانه امیرکبیر شبانه تربیت مدرس شبانه علم و صنعت شبانه شریف میارم؟ رک و راست بهم بگید واسم سرنوشت سازه (اموزش محور هم نمیخوام)

رک و رو راست بگم مهندس جان

شبانه دانشگاهای معتبر تهران (شریف- تهران- امیرکبیر- علم وصنعت- خواجه نصیر- تربیت مدرس)، فقط آموزش محور رو میارین اونهم با توجه به اینکه امسال نسبت به پارسال کم شده (پارسال خواجه نصیر 17 نفر تو طراحی کاربردی اموزش محور گرفته که امسال تقریبا نصف شده و 8 نفر میگیره) با رتبه طراحیتون میارین

آخرین ویرایش:

Mojtaba.A

عضو جدید

شبانه دانشگاهای معتبر تهران (شریف- تهران- امیرکبیر- علم وصنعت- خواجه نصیر- تربیت مدرس)، فقط آموزش محور رو میارین اونهم با توجه به اینکه امسال نسبت به پارسال کم شده (پارسال خواجه نصیر 17 نفر تو طراحی کاربردی اموزش محور گرفته که امسال تقریبا نصف شده و 8 نفر میگیره) با رتبه طاحیتون میارین

شما نظرت راجع به 759 تبدیل چیه؟
شبانه خواجه می گیره؟
یا تربیت مدرس
آموزش محور نمی خوام باشه.

parandme

کاربر بیش فعال
شما نظرت راجع به 759 تبدیل چیه؟
شبانه خواجه می گیره؟
یا تربیت مدرس
مهندس جان فکر نمی کنم مگر اموزش محور
تربیت مدرس معمولا زودتر پر میشه نه بخاطر این که خوبه بلکه بخاطر اینکه ظرفیتش کلا 12 نفره ولی خواجه نصیر و علم و صنعت ظرفیتشون خیلی بالاتره اگه ظرفیت خواجه نصیر و علم و صنعت هم 12 نفر بود مطمئن باشین خیلی زودتر از تربیت مدرس پر میشه
نکته دوم شاید بگین بعضی سالها کسایی بودن که با رتبه های بالاتر قبول شدن، بله
سالهای قبل ظرفیت دانشگاهای تهران اختصاص به ارشد داشت ولی الان کل بودجه و اساتیدشونو برا دکترا میزارن و ظرفیت ارشد رو به بهونه های مختلف کم می کنن مثل همین پذیرش به شیوه آموزش محور

سحرخیز

عضو جدید

شبانه دانشگاهای معتبر تهران (شریف- تهران- امیرکبیر- علم وصنعت- خواجه نصیر- تربیت مدرس)، فقط آموزش محور رو میارین اونهم با توجه به اینکه امسال نسبت به پارسال کم شده (پارسال خواجه نصیر 17 نفر تو طراحی کاربردی اموزش محور گرفته که امسال تقریبا نصف شده و 8 نفر میگیره) با رتبه طراحیتون میارین
پس چرا میگن ظرفیت ها اضافه شده ؟

cabsul

عضو جدید
هوافضا نزن به نظر من. رتبه ی هوافضای من شد 106، روزانه ی تهران هم میگیره ولی چند نفر با تاکید به من گفتن که نرو.
بازم مشورت کن.
نزدیک تهران می تونی سمنان، قزوین یا زنجان بزنی. بین اینها من زنجان رو ترجیح میدم.

چرا هوافضا نزنم؟
منظورت اینه هوافضا تهران قبول نمیشم ؟ یا میگی خوب نیست ؟

parandme

کاربر بیش فعال
پس چرا میگن ظرفیت ها اضافه شده ؟

ظرفیت های دوره های روزانه و شبانه برا دانشگاهای بزرگ در مقطع ارشد کم شده
ولی در کل اضافه شده چون همه دانشگاها تقریبا مجوز پذیرش ارشد دادن مثلا دانشگاه بین المللی قزوین دو تا هیت علمی داره و الان داره ارشد پذیرش می کنه یا دانشگاه خوارزمی تهران کلا فک کنم چهار نفر هیت علمی داره
یه چیز دیگه تا سال 89 اصلا تو ارشد مکانیک چیزی بنام پیام نور و غیر انتفاعی و بین الملل و پردیس خودگردان و مجازی نداشتیم الان مثل ...بوق... دارن پذیرش می کنن
اخه پیام نور یا غیر انتفاعی که نباید مدرک ارشد صادر کنن طرف کارمنده با رتبه 5000 میره قبول میشه و کشکشی کشکی ندرک میگیره دوسال بعد تو صنعت بعنوان کارشناس ارشد مدیر میشه و جای جوونایی مثل شما که دارین با زحمت و سختی عمرتون رو به پای درس میزارین رو میگیره
اینا همش درده مهندس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا