اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما باشید کدوم رو برای من کنترلی که دوسش هم دارم انتخاب می کنید؟ 1- کنترل روزانه تربیت مدرس و حتی شاید علم و صنعت، 2- مخابرات سیستم روزانه علم و صنعت،خواجه،تربیت 3- بیو روزانه تهران و شاید شریف در مقایسه با 1-1- بیوالکتریک شبانه شریف 2-2- مخابرات سیستم شبانه امیرکبیر،شاید تهران و شریف 3-3- کنترل شبانه علم و صنعت و شاید خواجه نصیر
کدوم؟
برو دنبال علاقت كه بعدا پشيمون نشي

FAEZEH_EE

عضو جدید
بین گرایش های الکترونیک تفاوت عمده مدارو سیستم با آنالوگ و دیجیتال چیه؟ تو مدارو سیستم هم آنالوگ کار میکنن هم دیجیتال؟

من این دسته بندی ها رو متوجه نمیشم!! قاعدتا باید دوتا زیر گروه *میکرو الکترونیک **مدارو سیستم باشه

کسی میتونه دقیق توضیح بده؟

hoomif

عضو جدید
سلام.
در گرایش قدرت و برای خارج رفتن و این حرفا...دانشگاه عباس بهتره یا دانشگاه شیراز...؟
:redface:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
در گرایش قدرت و برای خارج رفتن و این حرفا...دانشگاه عباس بهتره یا دانشگاه شیراز...؟
هوميف جان طبق تحقيقات براي اپلاي گرفتن اسم دانشگاه در اولويت آخر قرار دارد ولي بنظرم دانشگاه عباسپور بهتره باشد تا شيراز !:)

ahmadpashaei

عضو جدید
for apply

for apply

سلام.
سلام. در خارج قدرت نداریم بلکه زمینه تحقیق داریم به صورت کلی.خیلی کم دیده میشه نام گرایشی.شیراز بهتر هست.عباسپور اصالتی نداره که!! از شیراز خیلی ها رفتن ولی از عباسپور من یکی هم ندیدم.در ضمن کلا هر دو تاشون سرشناس نیستن و به فکر این چیزا نباشید.رزومه جزییات زیادی داره و باید با تلاش بسازیدش

amirmohsenm

عضو جدید
سلام بابا دمتون گرم :gol:کلی امیدوارم کردین...این کارناممه.در مورد رشته های ارشدیه توضیحی یکی بده،دیگه همرو راحت کنه!یا حد اقل در مورد رشته های قدرت مخصوصاًاین رشته های مدیریت انرژی ومهندسی هسته ای یه توضیحی بدین؟مرسی
مشاهده پیوست 151103

حالا جواب این سوالمو که ندادین اقلا بگین بین شاهد و عباسپور کدومس توی قدرت یا کنترل قویتره!!!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]توصیه به دوستان جهت انتخاب رشته[/h]
دوستانی که هنوز انتخاب رشته نکردند،به نظرم در مورد انتخاب رشته هایی که در ذهنشون هست اولا به یک جمع بندی برسند و انتخاب هاشون رو نهایی کنند ولیکن تا روز آخر فرصت انتخاب رشته صبر کرده و منتظر اصلاحیه هایی که از طرف سازمان سنجش ارائه خواهد شد بمانند.چرا که مثلا امروز رو برد دانشگاه دیدم که دانشگاه تهران امسال برای اولین بار در مخابرات ، گرایش های رمز و شبکه در مقطع ارشد دانشجو می پذیرد که این موضوع به عنوان اصلاحیه یا الحاقیه در روز شنبه ساعت 14 توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.یعنی دو رشته ای که اصلا توی دفترچه نیستند و تازه می خواهند شنبه اضافه کنند.و این احتمال وجود دارد که این اتفاق در مورد سایر رشته ها و دانشگاه ها هم بیوفتد.پس زیاد هم در مورد انتخاب رشته عجله نداشته باشید و حداقل تا شنبه هم منتظر باشید
منبع:
http://www.worldapril.blogfa.com/

ahmadpashaei

عضو جدید
حالا جواب این سوالمو که ندادین اقلا بگین بین شاهد و عباسپور کدومس توی قدرت یا کنترل قویتره!!!
سلام.عباسپور بهتره.شاهد از خود فارغ التحصیلاش شنیدم اونم نه یکی بلکه 3نفر! همه میگفتن کنترلش سه چهار استاد داره که فقط یکیش خوبه و اوضاع کنترلش بده.ولی قدرت و مخابراتش خوبه+الکترونیک.من با 2 الکترونیکی و یک مخابراتی حرف زدم و خود دانشگاهم زنگ زدم و به طریقی با مسئول بسیجش حرف زدم که خودش الکترونیک میخونه.

nima1111

عضو جدید
سلام دوستان.....
اگه بخواییم شبانه دانشگاهی مثل علم و صنعت بخونیم حدودا کلهم چقدر میشه؟
من که خودم قبول نمیشم واسه کسی میخوام

hoomif

عضو جدید
سلام. در خارج قدرت نداریم بلکه زمینه تحقیق داریم به صورت کلی.خیلی کم دیده میشه نام گرایشی.شیراز بهتر هست.عباسپور اصالتی نداره که!! از شیراز خیلی ها رفتن ولی از عباسپور من یکی هم ندیدم.در ضمن کلا هر دو تاشون سرشناس نیستن و به فکر این چیزا نباشید.رزومه جزییات زیادی داره و باید با تلاش بسازیدش
سلام.
حق با شماست...ولی عباس استاد زیاد داره و دست آدم بازه ولی شیراز نه ، از طرفی من هم تا حالا ندیدم کسی از عباس بره خارج...حالا به نظر شما چه باید کرد؟؟؟
:(

hoomif

عضو جدید
سلام دوستان.....
اگه بخواییم شبانه دانشگاهی مثل علم و صنعت بخونیم حدودا کلهم چقدر میشه؟
من که خودم قبول نمیشم واسه کسی میخوام

اگر تهرانی باشی حدود 6 تومن...در غیر اینصورت هزینه خوابگاههای خودگردان یا قیمت های بیخود اجاره خونه تو تهران رو باید بهش اضافه کنید...

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

اگر تهرانی باشی حدود 6 تومن...در غیر اینصورت هزینه خوابگاههای خودگردان یا قیمت های بیخود اجاره خونه تو تهران رو باید بهش اضافه کنید...

اوناییکه شبانه میخوان بخونم راحت میتونن از خوابگاههای خودگردان استفاده کنن؟ اگه صرف فقط مشکل هزینه دانشگا باشه زیاد گرون درنمیاد ولی اگه خوابگاه ندن برای شبانه ها واقعا توی تهران خونه اجاره کردن کار هرکسی نیس

sauron.heir

عضو جدید
دوستان من انتخاب رشته کردم در نهایت رسید انتخاب رشته اومدو من پرینت کردم. بعد پنجره مرورگرمو بستم حالا بعدش میزنم مشاهده و چاپ اطلاعات میگه موردی یافت نشد. دوستانی که انتخاب رشته کردن ورسید گرفتن هم همین مشکل رو دارند ؟

- ظاهرا با روش 1 مشکل داره ولی روش 3 که می خواد رسید رو بزنیم درسته

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من انتخاب رشته کردم در نهایت رسید انتخاب رشته اومدو من پرینت کردم. بعد پنجره مرورگرمو بستم حالا بعدش میزنم مشاهده و چاپ اطلاعات میگه موردی یافت نشد. دوستانی که انتخاب رشته کردن ورسید گرفتن هم همین مشکل رو دارند ؟
نه مال منو نشون داد نگران نباش ئقتي رسيد گرفتي حله ديگه

shayannn

عضو جدید
سلام.عباسپور بهتره.شاهد از خود فارغ التحصیلاش شنیدم اونم نه یکی بلکه 3نفر! همه میگفتن کنترلش سه چهار استاد داره که فقط یکیش خوبه و اوضاع کنترلش بده.ولی قدرت و مخابراتش خوبه+الکترونیک.من با 2 الکترونیکی و یک مخابراتی حرف زدم و خود دانشگاهم زنگ زدم و به طریقی با مسئول بسیجش حرف زدم که خودش الکترونیک میخونه.

دوست عزیز
شاهد بهتره یا تبریز؟ من یکم نسبت به شاهد نگرانم از نظر اپلای.از شاهد اطلاعات بیشتری دارید؟

ahmadpashaei

عضو جدید
سلام.
حق با شماست...ولی عباس استاد زیاد داره و دست آدم بازه ولی شیراز نه ، از طرفی من هم تا حالا ندیدم کسی از عباس بره خارج...حالا به نظر شما چه باید کرد؟؟؟
:(
سلام دوست عزیز.خوب تکلیف معلومه دیگه.باید معدل و. ........ اینجا تاپیک منحرف میشه.یک تاپیک باز کنه یکی دیگه.آخه خیلی سوال اینجوری می پرسن!بسم الله;)

ahmadpashaei

عضو جدید
دوست عزیز
شاهد بهتره یا تبریز؟ من یکم نسبت به شاهد نگرانم از نظر اپلای.از شاهد اطلاعات بیشتری دارید؟
اگر می خواهید در پایتخت باشید شاهد بزنید ولی در کل کفه سطحشون حتی شاید برای تبریز بالاتره.بازم که اسم اپلای اومد،مدیر بیچاره خسته شد بس که اخطار داد.یکی تاپیک بزنه جواب میدم. اما شاهد مشکل اپلای نداره.شهید بهشتی و امام حسین و بسته به پروژه مالک اشتر دارن

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توضیحاتی در مورد چارت دروس گرایش شبکه
چارت دروس این گرایش در دانشگاه صنعتی اصفهان که تنها دانشگاه ارائه دهنده این گرایش هست به قرار زیر میباشد
پیشنیاز
شبکه های کامپیوتری
اجباری
شبکه های کامپیوتری پیشرفته
فرآیندهای تصادفی گسسته
آزمایشگاه شبکه 1

اختیاری
امنیت شبکه
پروتکل های امن شبکه
رمزنگاری
سیستمهای سوئیچ
مدلسازی و ارزیابی شبکه
مخابرات سیار
شبکه های بیسیم
الگوریتمهای شبکه
شبکه های نوری
محاسبات گرید
مهندسی ترافیک شبکه
طراحی شبکه های کامپیوتری
برنامه نویسی شبکه
مدیریت شبکه
ارتباطات چند رسانه ای
کنترل ترافیک در شبکه های کامپیوتری
آزمایشگاه شبکه 2

گفته میشود احتمالا این گرایش امسال در دانشگاه تهران ارائه خواهد شد

e-eng

عضو جدید
برای کنترل من موندم دانشگاه اصفهان جلوتر بزنم یا عباسپور؟! میشه نظرتونو بگید؟

power-e

عضو جدید
سلام دوستان ،
به همه اونایی که رتبه شون خوب شده ، تبریک ویژه میگم
امیدوارم همیشه و تو هر زمینه ای موفق باشن

من با توجه به مشکلاتی که سر جلسه امتحان برام پیش اومد
و وقت کمی که برای درس خوندن داشتم ،
متاسفانه رتبه ام جالب نشد
گرایش کنترل 1700
گرایش مهندسی پزشکی 1600

ولی اصلا هیچ اطلاعی در مورد دانشگاههایی که با همچین رتبه هایی دانشجو میپذیرند ندارم!!
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتشو در اختیارم قرار بده
واقعا سر در گمم !!!

از اونجایی که نمیخوام یک سال عقب بمونم و
از طرف دیگه معلوم نیست سال آینده همه چیز بر وفق مراد پیش بره ،
تصمیم گرفتم انتخاب رشته کنم !

از آنجایی که من قصد ادامه تحصیل بعد از ارشد رو دارم
بنابراین فک میکنم در مراحل بعد فرصت جبران دارم
ومیتونم در دانشگاههای درجه یک کشور ادامه تحصیل بدم .

o.m.k

عضو جدید
کسی می دونه با 900 صنعتی اصفهان مخابرات سیستم روزانه می شه قبول شد ؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ،
به همه اونایی که رتبه شون خوب شده ، تبریک ویژه میگم
امیدوارم همیشه و تو هر زمینه ای موفق باشن

من با توجه به مشکلاتی که سر جلسه امتحان برام پیش اومد
و وقت کمی که برای درس خوندن داشتم ،
متاسفانه رتبه ام جالب نشد
گرایش کنترل 1700
گرایش مهندسی پزشکی 1600

ولی اصلا هیچ اطلاعی در مورد دانشگاههایی که با همچین رتبه هایی دانشجو میپذیرند ندارم!!
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتشو در اختیارم قرار بده
واقعا سر در گمم !!!

از اونجایی که نمیخوام یک سال عقب بمونم و
از طرف دیگه معلوم نیست سال آینده همه چیز بر وفق مراد پیش بره ،
تصمیم گرفتم انتخاب رشته کنم !

از آنجایی که من قصد ادامه تحصیل بعد از ارشد رو دارم
بنابراین فک میکنم در مراحل بعد فرصت جبران دارم
ومیتونم در دانشگاههای درجه یک کشور ادامه تحصیل بدم .
در بیوالکتریک قبولی شما در اکثر دانشگاه های شهرستانی محتمل است چه روزانه و چه نوبت دوم با توجه به افزایش ظرفیت و افزوده شدن دانشگاه های جدید...

hamidchi

عضو جدید
نمیدونم بین صنعتی اصفهان و دانشگاه های مدرس ، علم وصنعت ، خواجه در گرایش مخابرات سیستم کدوم رو الویت قرار بدم !!!:confused: ساکن اصفهان هم هستم
نظری پیشنهادی توصیه ای چیزی ندارین ؟؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا