كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

karimi912

عضو جدید
نهاد؟ گزاره؟ خدااااااااااااااااااا استقلالی گفت پيروزی؟ برو 2 تا پست قبل بخون که الکی سوتی ندی!!!!!

ارائه عكس؟ ارائه بليط نشانه شخصيت شماست و ارائه عكس نشان دهنده استقلالی بودن شماست!!! خب اینم از کم سوادی شماست مسئله ای نیست!!!!!ارایه عکس ارایه ای است در ادبیات فارسی که عکس (متضاد ) چیزی راکه میخواهند عنوان کنند برای زیباتر شدن کلام استفاده میکنند درکش ی کم برا شما ثقیله....

يعني همين جور ادامه بدي عمه دهخدا رو آوردي جلو چشماش!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حسين آقای فهميده كمتر بخندون ما رو... قربون آرايه هاي ادبيت برم
ته جدول سيزدهمه!... حالا دسته سه هم بماند... ميدونم خ فهميده اي و منظورمو ميگيري پس بيش از اين اذيتت نميكنم

الآن با این جمله ات ادبیات و زبان فارسی رو بردی زیر سوال:biggrin:

يعني همين جور ادامه بدي عمه دهخدا رو آوردي جلو چشماش!
گفتم که درکش ی کم ثقیله واقعا هم توقع نداشتم بفهمی...

karimi912

عضو جدید
گفتم که اسمه دیگه ، به هر حال به تیمتون میاد
اینم گفتم 4 تا برد تو بازیهای رسمی ، البته یادم رفت از نظر پرسپولیسیا اون جام ولایت و قهرمانی توش جز بازیهای رسمی حساب میشه
قربانی نه ، حسین کاظمی گفته ، عیبی نداره ، اصلا 3 تا ، بابا بعد اینکه مجیدی 4 رو نشون داد واقعا 4 تا بازی پشت هم 4 تا 4 تا خوردید دیگه تو لیگ

جام ولايت... عجب جامي بود... از سه تا تيم سوم شدن! اصن باشه مگه چيه؟ برنزه ديگه

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نهاد؟ گزاره؟ خدااااااااااااااااااا استقلالی گفت پيروزی؟ برو 2 تا پست قبل بخون که الکی سوتی ندی!!!!!

ارائه عكس؟ ارائه بليط نشانه شخصيت شماست و ارائه عكس نشان دهنده استقلالی بودن شماست!!! خب اینم از کم سوادی شماست مسئله ای نیست!!!!!ارایه عکس ارایه ای است در ادبیات فارسی که عکس (متضاد ) چیزی راکه میخواهند عنوان کنند برای زیباتر شدن کلام استفاده میکنند درکش ی کم برا شما ثقیله....

الان تشکر ندارم...ولي همينجوري حضوري تشکر ميکنم ازت ايول:D

karimi912

عضو جدید
گفتم که درکش ی کم ثقیله واقعا هم توقع نداشتم بفهمی...

خدائيش خيلي از اولش بهتر شدي... از اين پست من هم نقل قول بگير، همينطور ادامه بده
اون دو تا پست قبلي هم كه مهرداد و سينا گذاشتن بذار اولش... مثل اينكه خ از اون پستها خوشت مياد... هرچي پست ميذاري اونا هم نقل قول ميگيري

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
جام ولايت... عجب جامي بود... از سه تا تيم سوم شدن! اصن باشه مگه چيه؟ برنزه ديگه

آره بزرگترین افتخار پرسپولیس تو 2 سال گذشته ، ما هم تبریک میگیم مدال ارزشمند طلا رو ، کنفدراسیون آسیا بی معرفتی کرد باید قهرمان جام ولایت رو واسه جام باشگاههای آسیا انتخاب میکرد
میبینی حتی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم با پرسپولیس بده

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدائيش خيلي از اولش بهتر شدي... از اين پست من هم نقل قول بگير، همينطور ادامه بده
اون دو تا پست قبلي هم كه مهرداد و سينا گذاشتن بذار اولش... مثل اينكه خ از اون پستها خوشت مياد... هرچي پست ميذاري اونا هم نقل قول ميگيري
جواب نداری چرا الکی پست میدی؟میخوای تعداد پستات زیاد شده؟؟؟؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بزرگترین افتخار پرسپولیس تو 2 سال گذشته ، ما هم تبریک میگیم مدال ارزشمند طلا رو ، کنفدراسیون آسیا بی معرفتی کرد باید قهرمان جام ولایت رو واسه جام باشگاههای آسیا انتخاب میکرد

اره احتمالا اونم استقلاليه...اصن همه تو اين دنيا بدن با پرسپوليس...نميخوان نتيجه بگيره.....وگرنه بازيکان و کادر فنيش خيلي زحمت ميکشن و مايه ميذارن طفلکيا:D

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
گفتم که اسمه دیگه ، به هر حال به تیمتون میاد
اینم گفتم 4 تا برد تو بازیهای رسمی ، البته یادم رفت از نظر پرسپولیسیا اون جام ولایت و قهرمانی توش جز بازیهای رسمی حساب میشه
قربانی نه ، حسین کاظمی گفته ، عیبی نداره ، اصلا 3 تا ، بابا بعد اینکه مجیدی 4 رو نشون داد واقعا 4 تا بازی پشت هم 4 تا 4 تا خوردید دیگه تو لیگ
حالا مجیدی یه اشتباهی کرد جای 3 اومد و 4 رو نشون داد ، شما چرا 4 تا 4 تا خوردید و معروف شدید ؟؟
به اسم باشه خیلی اسما به شما میاد .. من ترجیح میدم بهمون بگن 4تاییا ولی نگن دوپینگیا
بهرحال ببین رسمی و غیررسمی نداره اگه قرار باشه بازی جام ولایت رو بعنوان دربی حساب نکنیم باید تاریخچه دربی ها رو از اول بنویسیم و همه اون دربیایی که 3 بر صفر به نفعتون شد و دربی ایی که دوپینگ کردید و ..... رو هم دربارشون تجدیدنظر کنیم
اینکه ما چند بازی 4 تا خوردیم چه ربطی به استقلالیا داره مهم اینه که از استقلال 4 تا نخوردیم .. فرق ما با شما اینه که ما از خودمون مایه میزاریم و میگیم 4 تا بهتون زدیم ولی شما میگی 5 تا باخت دایی !! یا میگی 4 تا خوردن پرسپولیس مثلا از راه آهن ..خو این چ ربطی به استقلال داره ..استقلالم کم 4 تا نخورده نمونه ش 4 تا خوردن از پگاه گیلان که ما 8 تا بهش زدیم ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بابا اینقد جام ولایت جام ولایت نکنین تو همون جامم سوم شدین خودتون .. اگه قهرمانی جام ولایت مسخره س پس سوم شدن بین 3 تیم تو جام ولایت دیگه چیه ........

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
دوستان یه سوال الآن مزنه ترکی چنده؟میخوایم اگه بشه بخریمش برا فصل بعد:Dتحریم ها رو قیمتش تاثیر گذاشته یا نه جز کالاهای لوکس محسوب نمیشه؟:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره احتمالا اونم استقلاليه...اصن همه تو اين دنيا بدن با پرسپوليس...نميخوان نتيجه بگيره.....وگرنه بازيکان و کادر فنيش خيلي زحمت ميکشن و مايه ميذارن طفلکيا:D

آره بابا خیلی زحمت میکشن ، امروز جایی میخوندم که محمد نوری گفته اگه قهرمانی میخوان اول بیان قراردهای ما رو تمدید کنن ، خیلی حرفه ها ، دقت کردی ؟؟البته به هر حال باید تا حدی هم حق داد ، نیست امسال کلی پیشرفت کردن ، از 12 رسیدن به 7 ، 5 تا پله بالاتر ،تو لیگ آینده هم 5 تا دیگه بیان دوم میشن ، برا پرسپولیس کم از قهرمانی نداره

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اسم باشه خیلی اسما به شما میاد .. من ترجیح میدم بهمون بگن 4تاییا ولی نگن دوپینگیا
بهرحال ببین رسمی و غیررسمی نداره اگه قرار باشه بازی جام ولایت رو بعنوان دربی حساب نکنیم باید تاریخچه دربی ها رو از اول بنویسیم و همه اون دربیایی که 3 بر صفر به نفعتون شد و دربی ایی که دوپینگ کردید و ..... رو هم دربارشون تجدیدنظر کنیم
اینکه ما چند بازی 4 تا خوردیم چه ربطی به استقلالیا داره مهم اینه که از استقلال 4 تا نخوردیم .. فرق ما با شما اینه که ما از خودمون مایه میزاریم و میگیم 4 تا بهتون زدیم ولی شما میگی 5 تا باخت دایی !! یا میگی 4 تا خوردن پرسپولیس مثلا از راه آهن ..خو این چ ربطی به استقلال داره ..استقلالم کم 4 تا نخورده نمونه ش 4 تا خوردن از پگاه گیلان که ما 8 تا بهش زدیم ..
۱۳۴۹-۱۰-۲۷
این بازی تا دقیقه ۷۵ یک بر یک مساوی در جریان بود تا اینکه بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل اعتراض به نحوه قضاوت داور زمین را ترک کردند. براساس رای صادره از سوی فدراسیون فوتبال تیم استقلال با نتیجه ۳ برصفر برنده بازی شد.

پرسپوليس زمينو ترک ميکنه....خو بازي هم بايد به نفع اون اعلام بشه...کم کاري از فدراسيون بوده:surprised:

۱۳۷۳-۱۰-۳۰
دیدار نیمه‌نهایی
با درگیری بازیکنان و هجوم تماشاگران پرسپولیس به زمین دیدار ناتمام ماند و استقلال ۳-۰ برنده اعلام شد.

اينجا هم هواداراي پرسپوليس امدن تو زمين...اينجا هم فدراسيون ضعيف عمل کرده ...من شرمندم:surprised:

mersad20

کاربر فعال
طرفدارای پرسپولیس موقع زدن پنالتی های سپاهان توی چشم گردان و بازیکنان لیزر مینداختن این یعنی اوج کوچکی و بی فرهنگی و خدا راشکر که چنین تیمی هیچ جایگاهی در فوتبال ایران نداره

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بابا خیلی زحمت میکشن ، امروز جایی میخوندم که محمد نوری گفته اگه قهرمانی میخوان اول بیان قراردهای ما رو تمدید کنن ، خیلی حرفه ها ، دقت کردی ؟؟البته به هر حال باید تا حدی هم حق داد ، نیست امسال کلی پیشرفت کردن ، از 12 رسیدن به 7 ، 5 تا پله بالاتر ،تو لیگ آینده هم 5 تا دیگه بیان دوم میشن ، برا پرسپولیس کم از قهرمانی نداره

اره ديگ چي ميخوان ديگ ...اييييييييييييين همه پشيرفت....بنز و پورشه هم ميخوان لابد؟:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

بازم میگم اسمه دیگه ، ما میگیم 4 تا بازی رسمی پشت هم بردیم میگید نه ، میگیم مجیدی 4 تا زده واسه خودش همینجوری 4 رو نشون داده میگید نه
تو لیگ همین امثال و پارسال شما کلی باخت داشتید که ما تیمهای حریفتون رو بردیم ، این که ملاک نیست ، که شما به اونا باختید ما اونا رو بردیم ، هر سال از این اتفاقات میافته

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره ديگ چي ميخوان ديگ ...اييييييييييييين همه پيشرفت....بنز و پورشه هم ميخوان لابد؟:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من که همچین مصاحبه ای ندیدم میشه لینک بزاری ..
ما چه 12م باشیم چه 7م پشت تیممون هستیم ..130 هزار نفر هوادار تو بدترین روزای فوتبالیمون اینو کاملا نشون میده .. شما به فکر خودتون باشین که هر فصل تو کورسین ولی هنوز تعداد هواداراتون رو میشه با انگشت شمرد .. بازیکن و مربی و پیشکسوت و مسئول باشگاه همه با خودتون درگیرین ..
تا چند فصل دیگه بازیاتون میشه مثل استقلال کابل تو ورزشگاه خالی ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

طبق گفته غريبه بااين پيمانه ....اگ استقلال و پرسپوليسو بسنجي جايگاه پرسپوليس از ايني ک هست کمتر ميشه ها!!:surprised:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما چه 12م باشیم چه 7م پشت تیممون هستیم ..130 هزار نفر هوادار تو بدترین روزای فوتبالیمون اینو کاملا نشون میده .. شما به فکر خودتون باشین که هر فصل تو کورسین ولی هنوز تعداد هواداراتون رو میشه با انگشت شمرد .. بازیکن و مربی و پیشکسوت و مسئول باشگاه همه با خودتون درگیرین ..

ببخشيد ک نقل قول ميگيرم ولي

http://tnews.ir/Khabar/پرتماشاگر_ترین_بازی_تاریخ_لیگ_برتر_وتاریخ_جام_باشگ_71F7_14205116.html

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

130 هزار تا ؟؟ الکییییییییی:D
تو روزنامه خبر ورزشی ،اینم لینکش
کی با کی درگیره تو استقلال ؟؟ هر چی تو استقلال بشه تو پرسپولیسم میشه ، نمونش همین آخری نوروزی ، یادمه طعنه میزدید که جباری قهر میکنه ، ناز میکنه برش میگردون ، اما حالا نوروزی ( دقت کن نوروزی نه مثلا سید جلال حسینی ) اخراج میشه ، شاخ بازی در میاره ، میاد تو ترکیب و پنالتی رو هم خراب میکنه ، در این مورد بازم مثال و نمونه برای ذکر کردن زیاده
http://www.varzeshi.net/idA.php?vi=04-92.2.26.jpg

karimi912

عضو جدید
طرفدارای پرسپولیس موقع زدن پنالتی های سپاهان توی چشم گردان و بازیکنان لیزر مینداختن این یعنی اوج کوچکی و بی فرهنگی و خدا راشکر که چنین تیمی هیچ جایگاهی در فوتبال ایران نداره

بابا بافرهنگ
يه بار ديگه پنالتي هاي خودتون با سپاهان هم نگاه كن
توي تموم نظرسنجي ها و تعداد طرفدارا زير پرسپوليس بوديد... اونوقت پرسپوليس جايگاه نداره؟ اينطوري باشه كه شما اصن وجود خارجي كه هيچي داخلي هم نداريد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی پررویی خدایی تو همین بازی استقلال سپاهان کم تو چشم گردان لیرز انداختن ؟؟ عکس اون کسی هم که لیزر انداخته تو اینترنت هست میتونی بگردی ..
بی فرهنگ اوون کسیه که میاد به چند میلیون ادم انگ بی فرهنگی میزنه بخاطر کار یه نفر ..
آره همچین تیمی جایگاهی تو ایران نداره همین که تو از اعماق وجودت داری میسوزی و این پست رو با بغض و کینه و عصبانیت نوشتی نشون میده چقدر اون تیم بزرگه ..

karimi912

عضو جدید
کلا تو حاشیه برا خودت حال کن....
اشتباه تایپی پیش میاد اصلا مهم نیس.
من ک مث تو بیکار نیستم بشینم ی ساعت تمرکز کنم ی پست بدم دارم 10 تا سایت باهم میبینم...
فعال باش فعال
نهمي رو باز كن جا نمونه. زود باش كم نياري

mersad20

کاربر فعال
بابا بافرهنگ
يه بار ديگه پنالتي هاي خودتون با سپاهان هم نگاه كن
توي تموم نظرسنجي ها و تعداد طرفدارا زير پرسپوليس بوديد... اونوقت پرسپوليس جايگاه نداره؟ اينطوري باشه كه شما اصن وجود خارجي كه هيچي داخلي هم نداريد
همون دلتون به اس ام اس های90 خوش باشه زهی خیال باطل مردانگی در میدانه نه در 90 و اس ام اس فوتبال کوچه بازاری بازی کردن پرسپولیس و ادعاهای بی خود حالا که سه سال جام لیگ در دست سپاهان بود پرسپولیس جایگاهش کجاست ؟

بالا