نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد مدیریت 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AutoMationSystem

عضو جدید
اینا که کارشون معلوم نیست مثلا تو مدیریت مالی بچه هاشون میگن پارسال آخرین نفر قبولی 1550بوده اما امسال 6600!!!یعنی 4برایر!!!! نمیدونم این افزایش یعنی چی؟!:confused: اما میخوام ببینم برای mba هم این اتفاق افتاده؟آخه 14860رتبه آخرین نفر خیلی زیاده.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشین:w09:
من كه منظور شما رو كامل متوجه نشدم اما فكر كنم ميخواين ببينين آيا ظرفيت افزايش پيدا كرده يا نه؟ يا شايدم اينكه چرا بين تعداد ظرفيت دانشگاهها و تعداد مجازها اين همه فاصله هست! در پاسخ اول اينكه دونستن اين مطلب چه كمكي به شما ميكنه؟! شما رتبه ات و محل و گرايش مورد نظرت رو بگو تا بشه تقريبي گفت كه قبول ميشي يا نه و اين كه 4 برابر شده يا نشده نشون دهنده هيچ چيزي نيست بعيد ميدونم خود اون كسي كه اين تعداد رو مجاز اعلام ميكنه هم بدونه چرا اين تعداد! دوم اين كه شما روند سالهاي اخير رو ببين كه تا چه رتبه اي قبولي داره نه اينكه تا چند مجاز بوده چون اونجوري ميبيني ديگه فوق فوقش تا 1500 شايد 1% شانس باشه ديگه بالاي 1500 كه محاله جايي قبول بشه ضمناً اينكه گفتم قبول شدن ملاك نيست جايي كه برات مناسبه خوب بشي ملاكه

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
منم 691:(
ریاضی 13
زبان 11
مدیریت تولید 33
تئوری ها 30
اقتصاد 52
پژوهش 25
بچه ها چقدر شهریه ی شبانه زیاده. تقریبا ترمی یک و دویست میشه
یعنی واقعا که. همین کارارو میکنند هیچ کس ادامه تحصیل نمیده:(
پردیس دانشگاه علامه همش 17 میلیون:D
حالا چی میشه بعضی از دانشگاه ها به جای 6 نفر یا ده نفر، 15، 20 نفر بگیرند. بچه ها سر کلاس جمع و جور تر میشینند دیگه:biggrin:
تویه مدیریت صنعتی ظرفیتا فرقی نکرده. الکی میگند ظرفیت زیاد شده. اگرم زیاد شده باشه، ظرفیت غیر انتفاعی زیاد شده

آخرین ویرایش:

AutoMationSystem

عضو جدید
منم 691:(
ریاضی 13
زبان 11
مدیریت تولید 33
تئوری ها 30
اقتصاد 52
پژوهش 25
حالا چی میشه بعضی از دانشگاه ها به جای 6 نفر یا ده نفر، 15، 20 نفر بگیرند. بچه ها سر کلاس جمع و جور تر میشینند دیگه:biggrin:
تویه مدیریت صنعتی ظرفیتا فرقی نکرده. الکی میگند ظرفیت زیاد شده. اگرم زیاد شده باشه، ظرفیت غیر انتفاعی زیاد شده

اين آيتم درس خوندن رو هم به اون ليست آب و برق و.. اضافه بفرمائيد كه به حمد الله رايگان شد! خدايشش مفته يه فوق ليسانس كه بعيده باهاش كار هم گيرت بياد برات 10-15 تومن راحت آب ميخوره خدايشش مفته نه؟

sajad 3000

کاربر ممتاز
اين آيتم درس خوندن رو هم به اون ليست آب و برق و.. اضافه بفرمائيد كه به حمد الله رايگان شد! خدايشش مفته يه فوق ليسانس كه بعيده باهاش كار هم گيرت بياد برات 10-15 تومن راحت آب ميخوره خدايشش مفته نه؟
بله واقعا مفته. اگر دانشگاهامون درست حسابی بود آدم دلش نمیسوخت. واقعا برای چی باید این همه پول داد. شهریه شبانه نباید این قدر زیاد باشه. مگه چند نفر میتونند روزانه قبول بشن.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
mamnun az javabet ama man akharin rotbe ghabulio mikham
ye karname kamel.hamej zaribo darsada ro jadval kardan
mesle emsal k tu karname neveshte akharin rotbe ghabuli 14860

اینا که کارشون معلوم نیست
مثلا تو مدیریت مالی بچه هاشون میگن پارسال آخرین نفر قبولی 1550بوده اما امسال 6600!!!یعنی 4برایر!!!!
نمیدونم این افزایش یعنی چی؟!:confused:
اما میخوام ببینم برای mba هم این اتفاق افتاده؟آخه 14860رتبه آخرین نفر خیلی زیاده.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشین:w09:

آخرین رتبه قبولی نیست، آخرین رتبه مجاز به انتخاب رشته ست. همون لینکی که دادم تقریبا تا همون رتبه 1264، حدودا قبول میشن،(حالا چند تا بالا یا پایین) اونم مجازی. این افزایش اصلا مهم نیست(الکیه). الان واسه بازرگانی تا 22938 مجاز کردن، اما نهایت همه دانشگاه ها همه شهرستان ها با پیام نور و مجازی و غیر انتفاعی تا حدود 4000 قبول میشن.
چرا انقد اصرار روی رتبه نفر آخر قبولی دارین؟ اگه براتون فقط قبولی مهمه، خب همه رو بزنید. انقد سخت نگیرید:gol:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

کلاسای ارشد دانشگاه ما که تا 30-40 نفر هم جا داره، یعنی بچه ها نیاز نیست جمع و جور بشینن، ولی بحث سر یه چیز دیگه ست:D
هیچ کس ادامه تحصیل نمیده؟!! این پردیس های بدون کنکور خیلی متقاضی دارن اتفاقا.
دولت دیگه به دانشگاه ها اونقد بودجه نمیده، اینا میان هی پردیس می زنن، که پول بگیرن، حالا فکر کنید بعد فارغ التحصیلی چقد باید کار کنن تا این هزینه هایی که کردن در بیاد:D

tirmah

عضو جدید
بچه ها جواب منم بدید لطفا با 412 مدیریت صنعتی و تکنولوژی کجاها میارم ؟؟/

latifeh_k

عضو جدید
رتبه من شده 1100 میخوام بدونم چیکاره ام!!!راستش میخوام مطمئن شم میتونم شبانه یا غیرانتفاعی قبول میشم؟!
مجازی یا پیام نور نمیخوام.
راستش تکلیف زندگیم به اینه.من آزاد تهران غرب رشته مکانیک هم دارم اما دلم میخواد mba بخونم
نمیدونم چرا رتبه ام این شد؟!
نمیدونم................:cry:

AutoMationSystem

عضو جدید
رتبه من شده 1100 میخوام بدونم چیکاره ام!!!راستش میخوام مطمئن شم میتونم شبانه یا غیرانتفاعی قبول میشم؟!
راستش تکلیف زندگیم به اینه.من آزاد تهران غرب رشته مکانیک هم دارم اما دلم میخواد mba بخونم

بزار خیالتو راحت کنم شبانه که محاله غیر انتفاعی هم بعیده یعنی احتمالش زیر 5% هست شاید مجازی غیرانتفاعی بتونی قبول بشی که اونم احتمالش کمه مثلا تو مایه های 30-40% !!! :confused:

AutoMationSystem

عضو جدید
با سلام
دوستان عزیز من رتبه ام توی MBA شده 488 و شاغل هستم توی یه شرکت نیمه دولتی, هدفم دانشگاه مجازی هست چون فرصت واسه کلاس رفتن ندارم توی دفترچه رو نگاه کردم سه تا گزینه اصلی وجود داره : 1- دانشگاه تهران گرایش استراتژیک 2- دانشگاه تهران که در پردیس قم عملاً هست و چندتا گرایش مثله مالی و استراتژیک و... رو داره و 3- دانشگاه اصفهان که اونم چندتا گرایش رو مثله بازاریابی و مالی و نیروی انسانی و استراتژیک و... ارائه میده از طرفی توی دفترچه گفته که دانشگاه تهران دوبرابر ظرفیت میگیره و مصاحبه داره ولی مابقی خصوصاً اصفهان که پرسیدم اصلا مصاحبه نداره خودم از قم که بدم میاد! گرایشم به نظرم استراتژیک یا بازاریابی باید بهتر باشه و بیشتر به کارم میخوره حالا سئوالم اینکه داستان این مصاحبه چیه و کی هست و چی می پرسن و ثانیا بازاریابی اصفهان بهتره یا استراتژیک تهران؟!
مرسی

کسی جواب خودمو نمیده؟! :cry:

AutoMationSystem

عضو جدید
خب سازمان سنجش هم اصلاحیه داد و ظرفیت رو یه کم افزایش داد یعنی یه 30 نفر روزانه در دانشگاه شریف واسه MBA
1148ـ مديريت اجرايي (با ضرايب گرايش 1)
روزانه​
15464
دانشگاه بوعلي سينا همدان
5​
-​
زن​
مرد​
نوبت دوم​
15465
دانشگاه بوعلي سينا همدان
5​
-​
زن​
مرد​
1148ـ مهندسي و مديريت اجرايي MBE (با ضرايب گرايش 2)
روزانه​
15442
دانشگاه صنعتي شريف
30​
-​
زن​
مرد​
پذيرش با ضرايب گرايش 2 (مديريت MBA)
و البته شهریه پیام نور و پردیس رو هم نجومی برد بالا!
شهريه ثابت
شهريه متغير به ازاي هر واحد درسي
دروس نظري
دروس عملي كم هزينه
دروس عملي پرهزينه و پايان نامه
5/400/00
540/000
1/600/000
2/500/000

واقعاً مملکت جالبیه! یکی نیست بیاد بگه پیام نور کیلویی چند؟!

آخرین ویرایش:

latifeh_k

عضو جدید
امیدوارم این 30 نفر هم آقازاده ها نرن واقعا بچه هایی که لیاقت دارن برن

AutoMationSystem

عضو جدید
اینم یه سایت خوب در خصوص کسب اطلاعات برای انتخاب رشته:
http://a-erfanian.ir
به نقل از همین سایت :

با سلام خدمت همه. درخصوص انتخاب رشته برای ارشد عملا برای هر رشته ای تنها باید ترتیب اولویت دانشگاهها رو مشخص کرد. یعنی اینکه کدوم دانشگاهها از نظر شما اولویت دارن. برای رشته MBA این ترتیب بنظر من به این صورت باید باشه: اولویت 1: روزانه دانشگاه تهران، شبانه دانشگاه تهران، روزانه علوم اقتصادی، شبانه علوم اقتصادی، روزانه دانشگاه تهران (پردیس قم)، شبانه دانشگاه تهران (پردیس قم)، روزانه الزهرا، شبانه الزهرا. اینها از نظر من اولویت اول هستن. ممکنه بعضی ها مثلا روزانه الزهرا رو به شبانه تهران (پردیس قم) ترجیح بدن، این دیگه برمی گرده به خود فرد و ترجیحاتش. اما بنظر من تمام دانشگاههای فوق بر سایر دانشگاهها که در ادامه خواهم گفت اولویت داشته باشن. درخصوص گرایش ها هم خیلی از من می پرسن، ببینید بچه ها گرایش چندان مهم نیست تو MBA. تو خود شریف هم گرایش های مختلف با هم 3 یا 4 واحد درسی بیشتر تفاوت نداشتن، اگه براتون امکان داره تو MBA گرایش عمومی بردارین در غیر اینصورت بر مبنای علاقه و اون حوزه تخصصی که می خواهید کار کنید گرایش ها رو انتخاب کنید. معمولا ترتیب انتخاب گرایش ها اینطوریه: بازاریابی، استراتژِی، مالی، مدیریت عملیات، منابع انسانی، سیستم های اطلاعاتی مدیریت و سایر. اما بازم میگم رو گرایش های مختلف حساس نباشید. اولویت های 1 که در بالا به اونها اشاره کردم جمعا میشه 192 تا. بریم سراغ اولویت های 2، اولویت دوم بترتیب اینطوری میشه: غیر انتفاعی علم و فرهنگ، روزانه قزوین، شبانه قزوین، غیر انتفاعی علوم و فنون، روزانه تبریز، روزانه سمنان، روزانه شاهرود، شبانه تبریز، شبانه سمنان، شبانه شاهرود. این هم از اولویت های دوم، اینا بنظر من قطعا زیر اولویت های 1 باید قرار بگیرن. اما ممکنه بعضی ها ترتیب خود اینها رو عوض کنن. مثلا شبانه تبریز رو به روزانه شاهرود ترجیح بدن. باز این بستگی به شما داره. من بر طبق نظر خودم این کار رو کردم، اما مثلا اگه کسی به هر دلیلی براش دانشگاه شاهرود بهتره خوب باید اون رو قبل از مثلا تبریز یا سمنان بزنه. انها دیگه واضحه. دانشگاههای اولویت دوم هم مجموعا ظرفیت شون میشه 167 تا. یعنی با احتساب 192 تای قبلی در کل 359 تا. ببینید بچه ها اینا بنظر من ظرفیتهای خوب MBA هستن. البته قطعا با رتبه بالاتر از این هم میشه بعضی از همین دانشگاهها رو قبول شد. فکر می کنم تا رتبه 400 الی 420 برای قبولی تو این کد رشته ها امکان وجود داشته باشه. باقیمونده ها اینها هستن: دو تا غیر انتفاعی (خاتم تهران و نبی اکرم تبریز) که من شناختی روی اونها ندارم. پیام نورها ... مجازی ها ... بین الملل ها (پردیس خودگردان). من به شخصه با این گزینه ها موافق نیستم. کلا MBA رشته ای نیست که بشه بصورت مجازی (E-learning) اون رو فرا گرفت یا بصورت خود خوان (سیستم پیام نور). بین الملل ها هم دوره های باکیفیتی هستن اما گرون، به اون قیمتی که باید براشون بپردازی نمی ارزن ... اما اگه کسی تمایل داره روی اینها بنظر من اول پیام نورها رو بزنه، بعد مجازی ها رو (فقط نور طوبی رو اصلا نزنید کلا سرکاریه)، آخر سر هم بین الملل ها... این مطالبی که گفتم خیلی کمک تون میکنه ترتیب موردنظرتون رو بدست بیارید، فقط دقیق به اون چیزایی که گفتم حواستون باشه، اولویت های 1 و 2 و ... درخصوص اینکه قبول بشیم و نریم و محرومیت ناشی از اون هم، یادتون باشه این محرومیت فقط شامل دوره های روزانه میشه پس تو قراردادن گزینه های روزانه تهران و شهرستان دقیق باشید. اگه مثلا روزانه شاهرود رو پس از قبولی ممکنه که نخواهید برید، پس تو انتخابش تامل کنید ... فکر می کنم این توضیحات تا حدود خیلی زیادی کار انتخاب دانشگاهها رو برای شما آسون می کنه، اینکه با چه رتبه ای، کجا میشه قبول شد، تاثیری تو انتخابهای شما نداره، به اینهم حواستون باشه

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر ممتاز

شما با این رتبه دانشگاه علامه و شهید بهشتی شبانه مدریت صنعتی شانس قبولی زیادی دارید.
مدریت تکنولوژی روزانه هم ممکنه قبول بشید

sajad 3000

کاربر ممتاز

متاسفانه بعیده که شبانه قبول بشید. ولی برای غیر انتفاعی میشه امیدوار بود

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام بچه ها با 418 مدیریت صنعتی و تکنولوژی کدوم دانشگاه های روزانه احتمال قبولی هست
احتمالش هست روزانه اصفهان قبولشه؟/؟ممنون

سلام. بوشهر، یزد، گیلان ، سمنان، مازندران احتمالش هست. اصفهان هم نزدیکید. امیدوارم بشه!:gol:

AutoMationSystem

عضو جدید
من که انتخاب رشته کردم کلاً 20 تا زدم که 10 تاشم الکی زدم! خداکنه از بین همون 5 تای اولی یکیش اکی شه! و اگه مجازی تهران اکی شه که دیگه عالیه
اما ظاهراً یه اصلاحیه دیگه هم در راهه اونم واسه روز آخر انتخاب رشته...

isoroku

عضو جدید
سلام
بله دوست عزیز کلی گرایش داره کافیه یه سرچ کوچولو روی نت بزنی اما اینطور که من فهمیدم گرایش های تاپ ترش استراتژیک و بازاریابی و مالی و نیروی انسانی هست
با این رتبه من که فکر نمیکنم جایی قبول شی اما اگه خوش شانس باشی شاید مجازی یا غیز انتفاعی بیاری

اقا مرسی.
درصدهای من اینجوریه:

زبان تخصصی --- 55/67
جی مت --- 31/67
ریاضی --- سفید
معدل موثر --- 16/20

internetcastle

عضو جدید
سلام دوستان
یک سوال داشتم به نظر شما روزانه های شهرستان مانند اصفهان آیا بهتر از شبانه علامه با توجه به آموزش محور بودن آن نیست ؟

sajad 3000

کاربر ممتاز
سلام دوستان
یک سوال داشتم به نظر شما روزانه های شهرستان مانند اصفهان آیا بهتر از شبانه علامه با توجه به آموزش محور بودن آن نیست ؟

صد درصد همین جوریه. البته میگن دانشگاه شیراز از اصفهان بهتره. ولی اینو بیشتر برای آقایون توصیه میکنند. البته بعضیها هم دوست ندارند برند شهرستان شبانه تهرانو ترجیح میدن. من رفتم پیش مشاور برگشت گفت من حاضرم شبانه تهران بخونم ولی روزانه قم نرم. بیشتر به خود آدم بستگی داره.

sajad 3000

کاربر ممتاز
آقای سجاد فکر میکنین غیرانتفاعی علوم و فنون چند درصد میشه؟

ببینید معمولا میگن بالای 1000 شانس کمه. اما به نظر من تویه تکمیل ظرفیت هم که شده باشه بازم تا 30درصد شانس میشه داشت. نمیشه کاملا نا امید بود. بعد میگن مجازی هم نسبتا خوبه. شما مجازی به احتمال زیاد قبول میشید

sajad 3000

کاربر ممتاز
بچه ها من امروز با یه مشاور صحبت کردم. طرف کلا خیلی امیدوار بود. میگفت مدیریت صنعتی تا 700 هم شانس شبانه داره. امیدوارم واقعا همین جوری باشه.

latifeh_k

عضو جدید
این همه پول بدم واسه مجازی؟!
آزاد تهران مکانیک رو میخونم با این پول
کاش از مشاوره اتون می پرسیدین با 1100 میتونم علوم و فنون قبول شم؟
راستی این اصلاحیه دوم دیگه چیه؟اون هم روز آخر !!!!!:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا