نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shobair133

عضو جدید
سلام :)

تبریک به همه عزیزان :) چه خبره اینجا بابا :)

چه کردن بچه ها و ماشاالله :)

نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيfile:///C:/Users/USER/Desktop/www.sanjesh.org_files/question.gifنتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيfile:///C:/Users/USER/Desktop/www.sanjesh.org_files/question.giffile:///C:/Users/USER/Desktop/www.sanjesh.org_files/question.gifنمره کلگرايش
مجاز 4669 85 مجاز 3657 85 85 7342 1
مجاز 1813 251 250 6380 2
مجاز 1865 121 مجاز 1718 121 121 7048 3
مجاز 1391 403 402 5822 4
مجاز 1466 191 191 6180 5
مجاز 1245 90 90 7268 6

16/577- معدل موثر :مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
21/11زبان عمومي وتخصصي
84/44دروس فني ساختمان
36/67دروس تاريخ ومباني نظري
35/00درك عمومي معماري
38/33درك عمومي معماري منظر
سفيدتاريخ شهردرايران
سفيدمباني بازسازي پس ازسانحه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این دوساله 1 ماه مونده به کنکور اطلاع می دادند و البته سال88 شبه قبل از کنکور اطلاع دادن ..... پس اگه این 2 سال اخیر ملاک باشه کنکور ماه اواخر تیر یا وسط های مرداده ...

بدون شک مرداد یا نیمه دوم تیر نیست کنکوب به احتمال بالای 90% روز14 تیر برگزار میشه چون نمیان که وسط ماه رمضون اینهمه آدمو تشنه و گشنه ازشون امتحان بگیرن. تو این مساله شک نکنید واصه حفظ ظاهرم که شده تو ماه رمضون اسکیس نمیگیرن

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقایسه ای بین رتبه های 6 و دوستم که 9 شده و کسی که 12 شده نشون می ده که
اختلاف میانگین بین رتبه 6 و 9 فقط 1 نمره هست و
اختلاف میانگین بین رتبه 9 و 12 فقط 2 نمره هست
3 رتبه اختلاف بین 6 تا 9 فقط 1 نمره اختلاف دارن و
3 رتبه اختلاف بین 9 تا 12 فقط 2 نمره اختلاف دارن
یعنی الان بین رتبه 12 تا 15 چند نمره اختلاف هست کسی اینجا هست که از رتبه 15 خبری داشته باشه؟

و اختلاف میانگین نمرات بین رتبه 9 و 29 که donfidelio هست فقط 3.69 نمره هست !!!

1) بر اساس نمرات تراز رتبه بندی میشه، نه بر اساس درصد. ممکنه یکی میانگینش 1% بالاتر باشه ولی ترازش کمتر شه(چون یه درسی که همه بالا زدن رو کم زده یا دلایل دیگه). حالا تاثیر معدل هم به کنار. درصد گرفتن حدود رتبه رو مشخص میکنه، برای رتبه دقیق باید تراز ها رو مقایسه کرد(همین که تو کارنامه نوشته نمره کل)

2) اختلاف همین قدر کمه، انتظار داشتی مثلا بین 9 و 29 ، 10% اختلاف باشه؟:D حالا تو رتبه های بالا خیلی کمتره اختلاف، شاید بین 2000 و 3500 فقط 3% اختلاف باشه. برای همینه که تو اسکیس خیلی رتبه ها جابجا میشن.

3) اصولا نباید رتبه یکسان داشته باشیم، حداقل منطق اینو میگه. شاید گرایش ها متفاوتن، یا رتبه در سهمیه متفاوته. چون تراز یه عدد 4 رقمیه، خیلی بعیده کاملا مساوی دربیاد.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بفرما ... نگفتم این دو لقمه خواب کوفتمون میشه.... واقعا یعنی چی آخه؟ مگه میشه رتبه یکی باشه؟ دراینصورت که رتبه نیس که آخه . رتبه یه عدد یکتا هستش
احتمالا دوستان از دیدن دوتا رتبه مشابه تعجب کردن. فکر می کنم رتبه 9 دیگه ای هم باشه. که عجیب نیست. من قبلا تا 3 تا رتبه مشابه هم دیدم. تعجب نکنید.
شما هم نمی خواد نگران بشی.

اینی که الان می گی یعنی چی ؟ واقعا یعنی چی ؟ یعنی واقعا می شه؟ سازمان سنجش خودش رو و کل امتحاناتی که می گیره می بره زیر سوال؟
واللا کار خود من از پس افتادن هم گذشته دارم به دیدار حضرت دوست می شتابم با اسکورت ویژه جناب عزرائیل!

بهزاد میانگین درصدهای شما چند شده؟
این دوست من نگران شده داره پس می افته!!!
دقیقش 57.62909090 هست. بعد تازه چرا فرض اشتباه رو من میذاری آخه چرا همه عمر من باید فاکتور گرفته بشم؟
البته معدل موثر من 17.11 هست که باز فکر نکنم ربطی به این داشته باشه. رتبه تو سهمیه هم زده 10
الان یه حساب کتابی کردیم با دوستم شد این
رتبه دوستم 9 هست با میانگین 54.7 ....معدل موثر 18.18 جمع نمرات 601.7 .....در سهمیه و غیر سهمیه هر دو رتبه 9 هستن
...رتبه بهزاد 9 هست با میانگین 57.62 . معدل موثر ؟؟؟؟ .جمع نمرات 633.8 در سهمیه و غیر سهمیه هر دو رتبه شما 9 شده؟

واقعا این مطلب یعنی چی ؟

....اون نفری که رتبه اش شده 6 میانگینش شده 55.64
و اون نفری که رتبه اش شده 12 میانگینش شده 52.09

اگه فرض کنیم بهزاد اشتباه کرده و فاکتور بگیریمش
مقایسه ای بین رتبه های 6 و دوستم که 9 شده و کسی که 12 شده نشون می ده که
اختلاف میانگین بین رتبه 6 و 9 فقط 1 نمره هست و
اختلاف میانگین بین رتبه 9 و 12 فقط 2 نمره هست
3 رتبه اختلاف بین 6 تا 9 فقط 1 نمره اختلاف دارن و
3 رتبه اختلاف بین 9 تا 12 فقط 2 نمره اختلاف دارن
یعنی الان بین رتبه 12 تا 15 چند نمره اختلاف هست کسی اینجا هست که از رتبه 15 خبری داشته باشه؟

و اختلاف میانگین نمرات بین رتبه 9 و 29 که donfidelio هست فقط 3.69 نمره هست !!!

نگارشیتکت

عضو جدید
فکر کنم با اسکیس 65 می تونی معماری شبانه و منظر روزانه هنرهای زیبا رو بیاری . البته به درصدهای اسکیس امسال هم بستگی داره.

مرسسسسسسسسسسسسی از راهنماییه حیاتیتون:))))))چه سختتتتتت!:((من برا هنرهای زیبا خوندم آخه !قیدشو باید بزنم پس!:((

882141013

عضو جدید
من رتبم تو معماری شده 930
امیدی به اسکیس هست یا بمونم واسه سال بعد؟؟؟؟؟؟؟

soh-rab

عضو جدید
بفرما ... نگفتم این دو لقمه خواب کوفتمون میشه.... واقعا یعنی چی آخه؟ مگه میشه رتبه یکی باشه؟ دراینصورت که رتبه نیس که آخه . رتبه یه عدد یکتا هستش

دقیقش 57.62909090 هست. بعد تازه چرا فرض اشتباه رو من میذاری آخه چرا همه عمر من باید فاکتور گرفته بشم؟
البته معدل موثر من 17.11 هست که باز فکر نکنم ربطی به این داشته باشه. رتبه تو سهمیه هم زده 10

با این توضیحات دوستان ، بهزاد نمره ی کل شما در گرایش معماری چند شده؟ 8497 مال دوستم هست

soh-rab

عضو جدید
1) بر اساس نمرات تراز رتبه بندی میشه، نه بر اساس درصد. ممکنه یکی میانگینش 1% بالاتر باشه ولی ترازش کمتر شه(چون یه درسی که همه بالا زدن رو کم زده یا دلایل دیگه). حالا تاثیر معدل هم به کنار. درصد گرفتن حدود رتبه رو مشخص میکنه، برای رتبه دقیق باید تراز ها رو مقایسه کرد(همین که تو کارنامه نوشته نمره کل)

2) اختلاف همین قدر کمه، انتظار داشتی مثلا بین 9 و 29 ، 10% اختلاف باشه؟:D حالا تو رتبه های بالا خیلی کمتره اختلاف، شاید بین 2000 و 3500 فقط 3% اختلاف باشه. برای همینه که تو اسکیس خیلی رتبه ها جابجا میشن.

3) اصولا نباید رتبه یکسان داشته باشیم، حداقل منطق اینو میگه. شاید گرایش ها متفاوتن، یا رتبه در سهمیه متفاوته. چون تراز یه عدد 4 رقمیه، خیلی بعیده کاملا مساوی دربیاد.

نمره کلت چند شده در گرایش معماری؟

mahan98

عضو جدید
الان من نمیفهمم این چه بحثیه!
خوب نه شما بشه ده فرقی میکنه؟
تلف شدم از نگرانیو خوب اومدی!

soh-rab

عضو جدید
دوستم می گه واقعا تو تاریخ رو خوب بلد نیستی و واقعا اسرائیلی هستی چون 15 درصد کمتر از اون زدی 37 به 52 و می گه اگه قرار من فلسطینی باشم مقاومت تا پیروزی سکوی نهم ادامه داره یا اینجوری می گه مقاومت تا فتح رتبه تک رقمی ادامه داره بچرخ تا بچرخیم ( این یک شوخی بود)

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم می گه واقعا تو تاریخ رو خوب بلد نیستی و واقعا اسرائیلی هستی چون 15 درصد کمتر از اون زدی 37 به 52 و می گه اگه قرار من فلسطینی باشم مقاومت تا پیروزی سکوی نهم ادامه داره یا اینجوری می گه مقاومت تا رتبه تک رقمی ادامه داره بچرخ تا برچخیم ( این یک شوخی بود)

آره به خدا ... شرمنده ام ... غصه تاریخ پیرم کرد این دو سه ماهه

shargi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
این هم درصد های من
زبان 65
فن 55
تاریخ 55
درک 36
منظر 26
رتبه معماری -----> 60
حالا من یک سوال داشتم چون من تبریزیم و کار و زندگیم تبریزه میخوام حتما تبریز قبول شم به نظرتون اسکیس چند بزنم روزانه تبریز قبول میشم؟؟؟
ضمنا از دوستایی که تو تخمین رتبه کمک کردن تشکر میکنم کارشون درسته !

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یحث چیه .... یادمه ایوان خانه که بودیم یکی از رتبه های دو رقمی پارسال 4 نفر داشتند فکر کنم 61 یا 65 بود و جالب تر رنبه 200 خورده ای هم بود که بیش از 10 نفر اون رتبرو داشتند ... تا حالا فکر کردید وقتی اختلاف تراز بیش از 600 نفر فقط 500 می شه که رتبه های 200 به بالا زیاد اتفاق میوفته این وسط کلی رتبه یکسان داریم .... رتبه های پایینم شنیدم یکسان بودن .... پس ممکنه دو تا 9 داشته باشیم...ززیاد شک نکنید ..:D به چیز هایی فکر می کنید حالا بهزاد 9 نه شاید 10 شده یا شاید 8 که البته من یادم رفت تبریک بگم واقعا از صمیم قلب خوشحالم ولی یه چز تو دلم موند آخه من موندم تو گفتی درصد زبان خاک تو سری از من که خیلی بهتر من فکر کنم درصد زباننم نکبته آخه17 شد درصد :cry: این نابوودم کرد و درک آوردم بالا :D بازم تبریک داداش خوبم ...;)

shiva2009

کاربر بیش فعال

این چیزی که شما میگی امکانش نیست و نگرانشی من براساس تجربه گفتم. بعیده ولی غیرممکن نیست که دوتا رتبه یکی باشن. توی کنکور تکنولوژی که درصدا بالا هست از این اتفاقا بیشتر می افتاد. امسال دیدم که درصدای معماری هم بالا رفته و تراز مشابه می تونه وجود داشته باشه. من دقیقا واسه این که از نگرانی در بیای گفتم. میشه باور نکرد.

soh-rab

عضو جدید
کاش تایپیک بزنید که در مورد دانشگاهها و هیئت های علمی شون بحث بشه

من یه سوال دارم الان برای چند تا گرایش می شه اسکیس زد؟

fahime_k

عضو جدید
کاش تایپیک بزنید که در مورد دانشگاهها و هیئت های علمی شون بحث بشهمن یه سوال دارم الان برای چند تا گرایش می شه اسکیس زد؟
تو دفترچه نوشته برای رشته هایی که ازمون عملی دارن داوطلب حق شرکت تو 2تا روداره!!فک کنم شامل حال ما هم میشه!

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
سهمیه جانبازان و شهدا تو ارشدم تاثیر داره؟

SAMI-ARCH1990

عضو جدید
یه خبر احتمالا جدید:کلید نهایی سوالا رو گذاشتن....اتفاقی دیدم
به نظر میاد که تغییر چندانی نداشته.....نمیدونم شاید خودتون اینو پیدا کرده باشین
قبلا اومده بود کلید اولیه حالا اسمش شده کلید نهایی
http://92.242.195.235/KeyArshad/Default.aspx

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسای بعد کنکورو اعلام نتیجه در صحنه،،با شمــــــــــــــــــــــــــــــــــــام!!!!بیاین این تاپیک اسکیسو که سوتو کوره راش بندازین خواهشا، رتبه برترها،plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:w46:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا