درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

mohitzist

عضو جدید
سوال

سوال

سلام.باميانگين درصد48بدون احتساب زبان.زبان0درصددركنكورارشدامسال منابع طبيعي-محيط زيست رتبه ام چندميشه وكجا قبول ميشم.معدل16/74پيام نور

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عسیس سلام علیکم..یه سوال دارم تا دیر نشد لطفا جواب بدید...ممنونم میشم...
واسه ارشد آزاد بدون آزمون بر اساس معدل باید چیکا رکرد؟؟؟؟؟

بعدشم من اونو شرکت کنم صد در صد قبول میشم؟؟؟؟؟/یا نه با ازمونم شرکت کنم؟؟؟؟

بعد از این خاصیت میشه واسه تغییر رشته هم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی نمیخوام ارشد آزاد کشاورزی بدم بازم با شرط معدل میتونم تغییر رشته بدم؟

salam doste aziz.ta jaie k man etela daram bedoone konkoor bayad moadelet 17 b bala bashe va fk konam hamoon reshteye khodt haghe sherkat dari.va az 8 terme mojaz nabayad bishtar bashe.masalan 8 terme ya kamtar tammoom shode bashe darseyt..

srmr7

عضو جدید
سلام میشه سوالات ارشد ازاد کشاورزی زراعت سالهای قبلو بذارید

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
salam b doste khoobm.man arshade barname rizi shahri mikhonam ama mikham reshtamo avaz konam v keshavarzi bkhoonam ama etelaie az in reshte nadaram va nemidoonam kodoom gerayeshesh behtar va bazare karesho has.mishe rahnamaie konin.tnx

سلام
اگه فارسی مینوشتی بهتر میشد خوند!
دوتا نکته اینجا مهمه، یکی این که به چه کاری و رشته ای علاقه داری، دوم این که سرمایه داری یا نه!
بازار کار هم باز به دوتا نکته بستگی داره، پول و سرمایه، پارتی!
ولی در کل فعلا رشته بیوتکنولوژی وضعش بهتره و تو استخدامیا رتبه اول رو داره، هرچند برای خانمها به نظر من تدریس بهترین کاره!
البته اینم بگم که بهتره قید استخدام تو ادارات دولتی رو بزنی، مگر اینکه جایی پارتی داشته باشی که اونم دیگه زیاد مهم نیس چه رشته ای خوندی!
در هر حال شرایط و اولویت های خودت خیلی مهمه

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه فارسی مینوشتی بهتر میشد خوند!
دوتا نکته اینجا مهمه، یکی این که به چه کاری و رشته ای علاقه داری، دوم این که سرمایه داری یا نه!
بازار کار هم باز به دوتا نکته بستگی داره، پول و سرمایه، پارتی!
ولی در کل فعلا رشته بیوتکنولوژی وضعش بهتره و تو استخدامیا رتبه اول رو داره، هرچند برای خانمها به نظر من تدریس بهترین کاره!
البته اینم بگم که بهتره قید استخدام تو ادارات دولتی رو بزنی، مگر اینکه جایی پارتی داشته باشی که اونم دیگه زیاد مهم نیس چه رشته ای خوندی!
در هر حال شرایط و اولویت های خودت خیلی مهمه

سلام.مرسی بابت راهنمایی....
1.سرمایه واس چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2.آره واس این رشته پارتی دارم.
میشه منابع رو معرفی کنین.ممنون میشممممممم:smile:

Phyto

مدیر تالار
سلام.مرسی بابت راهنمایی....
1.سرمایه واس چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2.آره واس این رشته پارتی دارم.
میشه منابع رو معرفی کنین.ممنون میشممممممم:smile:

1- کار کشاورزی سرمایه میخواد، با اتکای وام نمیتونی کار کنی. اگه بخوای کشاورزی کنی، گلخونه بزنی، آزمایشگاه و کلینیک بزنی، انسکتاریوم و ... اینا همش سرمایه میخواد
2- اگه پارتی داری که دیگه پس غمت چیه؟! گردنش چقدر کلفته؟

چه گرایشی میخوای شرکت کنی؟ بیوتک؟ اینو ببین: كارشناسي ارشد بيوتكنولوژي كشاورزي

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- کار کشاورزی سرمایه میخواد، با اتکای وام نمیتونی کار کنی. اگه بخوای کشاورزی کنی، گلخونه بزنی، آزمایشگاه و کلینیک بزنی، انسکتاریوم و ... اینا همش سرمایه میخواد
2- اگه پارتی داری که دیگه پس غمت چیه؟! گردنش چقدر کلفته؟

چه گرایشی میخوای شرکت کنی؟ بیوتک؟ اینو ببین: كارشناسي ارشد بيوتكنولوژي كشاورزي

سرمایه رو نمیدونم:smile: اما زمینشو هست:D
جهادکشاورزی میتونم استخدام...
بهترین گرایش کشاورزی چیه؟همش کار واسم مهم نیس ک........:)

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااای خیلی سختمه اینجوررررررررری:(
اصلا واس خوندن باید از کجا شروع کنم..............

Phyto

مدیر تالار
سرمایه رو نمیدونم:smile: اما زمینشو هست:D
جهادکشاورزی میتونم استخدام...
بهترین گرایش کشاورزی چیه؟همش کار واسم مهم نیس ک........:)

واااااااااای خیلی سختمه اینجوررررررررری:(
اصلا واس خوندن باید از کجا شروع کنم..............

من بودم بیوتک میخوندم
لینک بالا رو که دیدی!
اینم ببین ضرر نداره: کلاس کنکور ← بیوتکنولوژی

Phyto

مدیر تالار
آره دیدم.خیلی عقبم.فک کنم درصد قبولیم منفی بینهایت باشه:(
تا اواسط زمستون وقت داری! اگه برنامه ریزی کنی و از صفر هم شروع کنی به خوندن میتونی یه رتبه خیلی خوب بیاری

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ اونجا همه بچه ها کشاورزی هستن ........
من فعلا برنامه ریزی شهری میخونم.
از اونجایی ک هیچ ذهنیت و زمینه ای ندارم نمیتونم وارد بحث بشم:warn:

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اواسط زمستون وقت داری! اگه برنامه ریزی کنی و از صفر هم شروع کنی به خوندن میتونی یه رتبه خیلی خوب بیاری

توروخدا کمکم کنییییییییییین....
چیکا کنم حالاااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Phyto

مدیر تالار
توروخدا کمکم کنییییییییییین....
چیکا کنم حالاااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه طناب بگیر خودتو از سقف آویزون کن!
خوندی اصلا این دوتا تاپیک که بهت گفتم؟
خب برو منابع رو تهیه کن شروع کن به خوندن دیگه، به همین سادگی، به همین خوشمزگی
به نظرم اگه یکی از این موسسات هم بری و جزوه هاشو بگیری و تو آزمونهاش شرکت کنی ضرر نداره، مثلا سنجش تکمیلی

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه طناب بگیر خودتو از سقف آویزون کن!
خوندی اصلا این دوتا تاپیک که بهت گفتم؟
خب برو منابع رو تهیه کن شروع کن به خوندن دیگه، به همین سادگی، به همین خوشمزگی
به نظرم اگه یکی از این موسسات هم بری و جزوه هاشو بگیری و تو آزمونهاش شرکت کنی ضرر نداره، مثلا سنجش تکمیلی

دلت میااااااااااااااااااااااااد...
آره خوندم.چمیدونم.اعتماد بنفسمو از دست دادممممممم.

نوید26

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام . ئرموردنوشتن پذوپوزال باغبانی احتیاج به راهنمایی دارم .موضوعم درمورداثر استرس خشکی بر انگور

Ali1980#

عضو جدید
وضعیت رشته زراعت در دانشگاههای خارج از کشور چجوریه؟

وضعیت رشته زراعت در دانشگاههای خارج از کشور چجوریه؟

سلام به همگی
بچه ها کسی میدونه وضعیت رشته زراعت در دانشگاههای اونور آب چجوریه؟ منظورم اینه که آیا رشته تخصصی مثه اینجا داره ؟ و کسی که اینجا فوق لیسانس زراعت داشته باشه می تونه9 همین رشته رو برا دکترا در خارج ادامه بده ؟

متشکرم:gol:

arefe-001

عضو جدید
سلام خيلي ممنون از اين تاپيك فقط يه سوال... منابع ِ‌رشته هاي ديگه ي كشاورزي رو هم داريد ؟ براي ارشد

arefe-001

عضو جدید
يكي همين باغباني رو لازم داشتم كه همين جا پيداش كردم. منابع ِرشته ي گياهان يا گل هاي ِ‌زينتي رو داريد ؟ و يه سوال ِ‌ديگه . من رشته م طراحي ِ‌فضاي سبز بوده . سوالاي باغباني خيلي آسون ِ ولي گل هاي زينتي خيلي برام سخته ! شما پيشنهادي راجع به انتخاب رشته نداريد؟ نمي تونم تصميم بگيرم كه چه رشته اي ارزشش رو داره و خيلي هم سخت نباشه البته .

Phyto

مدیر تالار
يكي همين باغباني رو لازم داشتم كه همين جا پيداش كردم. منابع ِرشته ي گياهان يا گل هاي ِ‌زينتي رو داريد ؟ و يه سوال ِ‌ديگه . من رشته م طراحي ِ‌فضاي سبز بوده . سوالاي باغباني خيلي آسون ِ ولي گل هاي زينتي خيلي برام سخته ! شما پيشنهادي راجع به انتخاب رشته نداريد؟ نمي تونم تصميم بگيرم كه چه رشته اي ارزشش رو داره و خيلي هم سخت نباشه البته .

اینو دیگه باید بچه های باغبانی جواب بدن، من نمیدونم
اما به نظرم همین رشتۀ طراحی فضای سبز یکی از بهترین گرایشهای کشاورزی و منابع طبیعیه و ارزش ادامه تحصیل رو داره، فقط مشکلش اینه که یه کمی تعداد پذیرش تو این رشته کمه

arefe-001

عضو جدید
آره فضاي سبز خوبه . منتها يكي بابت ِ پذيرش ِ كم ، يكي هم بخاطر ِ اينكه سراسري مي خوام شركت كنم و برام مهمه كه خيلي از محل ِ‌زندگيم دور نباشه. دستت درد نكنه دوست ِ عزيز ، پير شي جوون :) اگه كسي در مورد ِ منابع ِ" توليدات ِ‌گياهي" و "گل هاي زينتي " اطلاعاتي داره ، به من بگه بي زحمت ... ممنون

hamed2494

عضو جدید
سلام کسی میتونه بگه با رتبه 70رشته توسعه روستایی کدوم دانشگاه قبول میشم دولتی یا شباته بودن رو هم ذکر کنه

pegah.h

عضو جدید
سلام. من امسال رتبم 101 توی گرایش سازه های آبی شده می خواستم بدونم امکانش هست که شبانه تهران قبول شم؟
لطفا اگه کسی راجه به این موضوع می دونه راهنماییم کنه

mey-sam

عضو جدید
سلام
بنده امسال در رشته تولیدات گیاهی رتبه 284 شدم
ایا احتمال قبولی وجود داره ؟
با تشکر

aryanna

عضو جدید
سلام من رتبه 189 اقتصاد کشاورزی آوردم،کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

بالا