دنبال کار برای خواهرم میگردم!!

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان....

نمیدونم جای درستی تاپیک زدم یا نه!

ولی خوب من دنبال کار برای خواهرم میگردم...خواهرم لیسانس حسابداری هست و دنبال کار میگرده ..حتی الامکان یه کاری باشه که زیاد محیطش مردونه نباشه...

حالا اگه کار مرتبط به رشتش هم نشد مورد نداره....فقط محیطش مناسب یه خانم باشه....کلا میخواستم راهنمایی ازتون بگیرم...همین.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای یک حسابدار بیشتر استخدامی های بانکها و شرکتها میتونه خوب باشه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ایران دانشجو ها تا زمانی که درس میخونن ، اصن به یادشونم نمی افته که لازمه یه روز نیاز به کار داشته باشن.منتظر میشن که درس و مشق آکادمیکی شون تموم بشه ، بعد بفکر پیدا کردن کار می افتن،این روش مطمئن نیست.
همین بحث حسابداری . دانشجو باید از همون ابتدای ورود به داشنگاه ، همزمان به کار هم فکر بکنه ، باید بره تحقیق بکنه ببینه چه جور حسابداری تو جامعه کاربرد داره،
لازمه حسابداری صنعتی رو کامل یاد بگیره ، تا بعدا بتونه براحتی ازش پول در بیاره،
لازمه حسابرسی و فوت و فن های اونو بلد باشه ، تا بتونه سریعا بعد از اتمام دروس استخدام بشه،
همه این مهارت ها رو باید ضمن تحصیل و از طریق تلاش مضاعف بیاموزه که بعد فارغ التحصیل شدن بتونه براحتی استخدام بشه. بدون این مهارت ها نمیشه موفق به پیدا کردن کار و شغل پایدار شد،

ali-gold

کاربر فعال
در ایران دانشجو ها تا زمانی که درس میخونن ، اصن به یادشونم نمی افته که لازمه یه روز نیاز به کار داشته باشن.منتظر میشن که درس و مشق آکادمیکی شون تموم بشه ، بعد بفکر پیدا کردن کار می افتن،این روش مطمئن نیست.
همین بحث حسابداری . دانشجو باید از همون ابتدای ورود به داشنگاه ، همزمان به کار هم فکر بکنه ، باید بره تحقیق بکنه ببینه چه جور حسابداری تو جامعه کاربرد داره،
لازمه حسابداری صنعتی رو کامل یاد بگیره ، تا بعدا بتونه براحتی ازش پول در بیاره،
لازمه حسابرسی و فوت و فن های اونو بلد باشه ، تا بتونه سریعا بعد از اتمام دروس استخدام بشه،
همه این مهارت ها رو باید ضمن تحصیل و از طریق تلاش مضاعف بیاموزه که بعد فارغ التحصیل شدن بتونه براحتی استخدام بشه. بدون این مهارت ها نمیشه موفق به پیدا کردن کار و شغل پایدار شد،

سلام...

حرفتون قابل احترامه..خود منم همینطوری بودم و هستم!

ولی خب یه سری آدما میگن هر چی جای خودش...درس داری فقط درس...بعدش فقط کار نه درس!!!....نظرتون درمورد حرف این ادما چیه؟

به هرحال پیشنهادتون چیه؟ بالاخره باید از جایی شروع کرد....و جلوی ضرر رو هر وقت بگیری منفعته.....

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...

حرفتون قابل احترامه..خود منم همینطوری بودم و هستم!

ولی خب یه سری آدما میگن هر چی جای خودش...درس داری فقط درس...بعدش فقط کار نه درس!!!....نظرتون درمورد حرف این ادما چیه؟

به هرحال پیشنهادتون چیه؟ بالاخره باید از جایی شروع کرد....و جلوی ضرر رو هر وقت بگیری منفعته.....

برید به اداره دارایی و مالیات شهرتون و بگید که ایشون رو راهنمایی بکنن جهت محل آموزش حسابداری صنعتی (کوتاه مدت ) و با کارشناسان همان اداره هم در باره کار و استخدام مشورت کنید،اداره دارایی و مالیات سوابق همه شرکت ها رو که دارای پرونده مالیاتی هستند ، داره.میتونن خواهر شما رابه یک واحد سازمانی یا شرکت و یا مشابه اون ، جهت کار معرفی کنند، تو دارایی آشنا داشتید از ایشان کمک بگیرید.

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خواهرتون ماهی ندین ماهیگیری یاد بدین .... الان دوره های حسابداری مثله همکاران سیستم دوره خوب و کار پسندیه ... پیشنهاد میکنم دست پر تر سراغ کار بروند

ali-gold

کاربر فعال
میگن این کلاسا هزینش بالاست؟؟؟؟..مثلا ترمی 400 تومن....

دراین مورد چیزی نمیدونین که کمتر دربیاد!!