نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میانگینت چند بود.. اگه بگی بهت می تونم بگم اسکیس چند بزنی دانشگاه دولتی (شبانه - روزانه) قبول می شی...
زبان 30
تاریخ 25/56
فن 20
درک 13/33
منظر26/67
گرایش 1 =3478
گرایش 1 معماریه دیگه؟

abbasbostaniasl

عضو جدید
تشکر از همه دوستان مخصوصا ابرام0412. مارفتیم دنبال اسکیس و کنکور آزاد. همگی موفق باشین.

نورا سلطانی

عضو جدید
-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
۴۸/۸۹زبان عمومي وتخصصي
۷۳/۳۳دروس فني ساختمان
۱۶/۶۷دروس تاريخ ومباني نظري
۳۰/۰۰درك عمومي معماري
۴۳/۳۳درك عمومي معماري منظر

ش
مجاز 4669 162 مجاز 3657 162 162 6894 1
مجاز 1813 235 234 6433 2
مجاز 1865 191 مجاز 1718 192 191 6748 3
مجاز 1391 966 965 5124 4
مجاز 1466 154 154 6330 5
مجاز 1245 186 186 6739 6

sheelan

عضو جدید
آقا همه کم حافظه شدن من درصد و رتبه های اولیه خیلی از دوستان سال 91 را گذاشتم الان می ذارم تا ببینید البته سال 90 و 89 را هم تا حدودی براتون می ذارم ولی الان 89 ها رو با خودم ندارم ....
سال 91 .............
رتبه اولیه............... رتبه نهایی.........درصد .............دانشگاه
59......................... 93 ................ 35 ................. هنر تهران .....رحمان جان احمددی
72 ........................ - ...................56 ......................دانشگاه تربیت مدرس
790 (حدودا ) .............- ....................- ......................شبانه تربیت مدرس (درصد اسکیس ایشون یادم رفت )
20 ..............................- ....................36 ....................هنر تهران
1 .....................................1 ...................50 .....................شهید بهشتی
820 (حدودا)........................ - -................................... یزد
220 - -................................................................. علم الصنعت
140 و 160 (حدودا ) .........................65- 63 .............هر دو هنر تهران
1050 (حدودا) ...........................................................سبزوار
138 (فکذ کنم رتبش این بود)........................................ دزفول
180 ( حدودا .............................................................. قزوین
63-32-18 ...........................................................هیچ جا قبول نشدن
33 ..........................................................................اصفهان
22 ...............................5 ..................5 6.........شهید بهشتی فکر کنم رفتن
1024 ............................1 ...................98 ................منظر تهران
890 ..............................3 ................94 یا 96 ...........منظر بهشتی
حدود 880 ........................................................- - منظر تربیت مدرس
داخلی هنر تهران 4 نفر بالای 90 داره ... ظاهرا در داخلی درصد ها بالاست :D

این مربوط 91............

سال 90 .................
245 .......................- .....................58 ....................دانشگاه تهران
208 ..............................................48 .................دانشگاه علم والصنعت
78 ................................................40 .................دانشگاه علم الصنعت
504 ...............................................70 .................دانشگاه تهران
507 (فکذ کنم ابن بود) .......................38 ................گیلان یا ساری
199 .................................................................- شهید بهشتی منظر

...........................سال 89
رتبه 180 ...................................................................یزد قبول شد
1100 (حدودا این قدر 63 علم الصنعت
سال 88 ....
رتبه 21 ...........................1 ...........91 .......................دانسگاه تهران
350 ................................10 ..........70 ....................داخلی هنر تهران

این ها هنوز ادامه داره زیاد خودتون را درگیر این عدد و رقم ها نکنید .... فقط خودتون باشید .. این و بخودمم می گم :D

مرسی که اینا رو گذاشتید...اطلاع دارید برا منظر کلاس کدوم استادا خوبه؟

dj_manijak

عضو جدید
میانگینت چند بود.. اگه بگی بهت می تونم بگم اسکیس چند بزنی دانشگاه دولتی (شبانه - روزانه) قبول می شی...

واسه من چی دوست عزیز؟ممنون میشم راهنمایی کنید
زبان سفید
فن 32/22
تاریخ 35/56
درک 20
منظر 15
معدل 16/05
رتبه 3436

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 30
تاریخ 25/56
فن 20
درک 13/33
منظر26/67
گرایش 1 =3478
گرایش 1 معماریه دیگه؟

میانگین 40 نهایی تهران ها رو میارند... تو این چند ساله این جوری بوده ... پارسال دوستم میانگین نهاییش 40.2 بود 95 شد و هنر تهران آورد ...
ممیانگین شما 20.7 هست ... برای رسیدن به میانگین 40 باید 80 بزنی که تقریبا نشده .. چون تو این چند سال بالای 70 ندادن ولی اگر فرض بر 70 هم داشته باشیم می شه ....36 ککه با این میانگین روزانه هایی مثل دزفول و اردبیل و شاید با کمی خوش شانسی قزوین قبول می شی ... حتی با اسکیس 65 هم شانس داری .. برای اسکیس 65 هم ی شه از همین الان تلاش کرد و رسید .... بهتر شروع کنید به کار ...

arefeh

کاربر ممتاز
میانگین 40 نهایی تهران ها رو میارند... تو این چند ساله این جوری بوده ... پارسال دوستم میانگین نهاییش 40.2 بود 95 شد و هنر تهران آورد ...
ممیانگین شما 20.7 هست ... برای رسیدن به میانگین 40 باید 80 بزنی که تقریبا نشده .. چون تو این چند سال بالای 70 ندادن ولی اگر فرض بر 70 هم داشته باشیم می شه ....36 ککه با این میانگین روزانه هایی مثل دزفول و اردبیل و شاید با کمی خوش شانسی قزوین قبول می شی ... حتی با اسکیس 65 هم شانس داری .. برای اسکیس 65 هم ی شه از همین الان تلاش کرد و رسید .... بهتر شروع کنید به کار ...

واقعا؟؟؟یعنی منم اگه از الان تلاش کنم حالا روزانه هم قبول نشم غیر انتفاعی میتونم قبول شم که تو در و همسایه آبروداری کنیم نهایت بریم برا سال بعد؟؟؟؟
خدا خیرت بده باید برم تهران کلاس....مرکز معمار دوره جدید کسی از دوستان نمیدونه میزاره یا نه؟؟؟من میخوام برم کلاس عسگری پور دیگه کجاها کلاس داره تو تهران؟؟

sahel_00743

عضو جدید
سلام دوستان...امیدوارم همگی از نتایج راضی باشید...
رتبه ی معماری من 1037
منظر 1260
معماری اسلامی 985
مطالعات 307
میخوام ببینم با یه اسکیس متوسط حدود 40 تا 50 درصد چه شهرایی میتونم قبول بشم؟؟
و اینکه پروژه تشریحی مطالعات دقیقا چیه؟؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...امیدوارم همگی از نتایج راضی باشید...
رتبه ی معماری من 1037
منظر 1260
معماری اسلامی 985
مطالعات 307
میخوام ببینم با یه اسکیس متوسط حدود 40 تا 50 درصد چه شهرایی میتونم قبول بشم؟؟
و اینکه پروژه تشریحی مطالعات دقیقا چیه؟؟

با درصد اسکیس 50 و رتبه 1100 یکی از دوستان پارسال سبزوار آورد ...

arefeh

کاربر ممتاز
کاش زبان منم مثل شما خوب بود.

ای عزیز جان من 37 زده بودمو مطمئنما اما نمبدونم چرا 30 شد تو کارنامم.منظرم 33 بوده تازه با پاسخنامه سنجش....بمیرن دستکاری هم میکنن ک به ما بخندن والا....ولی ما تلاشمونو تا آخر بکنیم تا اینجا ک مجاز شدیم خودش کمک کرده از اینجا به بعدم شاید مثل ما همه امید نداشته باشند و بیخیال شن جا برا ما باز شه.....
الان یکی از دوستام گفت با 1200 و اسکیس 58 روزانه شاهرود طرف قبول شده....شاید ما هم یه چی بشیم;)

sahel_00743

عضو جدید
ممنونم ولی میخوام بدونم غیرانتفاعی های نزدیک تهران چه طور؟؟...اینکه تهران یا نزدیک تهران باشم برام الویت داره؟؟
و اینکه راجب پروژه تشریحی مطالعات معماری اطلاعاتی دارین؟؟تو اون چه قدر شانس دارم؟؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
karnamer.png

رتبه معماری 29

نکته های جذاب کارنامه:

*) من تستای سانحه رو اصلا نزدم، رتبم تو بازسازی شده 24 ! یعنی تقریبا مشتری اختصاصی نداره این گرایش.(کاش چند تایی میزدیم:D)
*) رشته دوم رو من برای تکنولوژی زدم، و بالطبع سوالات تنظیم شرایط رو سفید گذاشتم، با این حال رتبه انرژی من بهتر از رتبه تکنولوژیم شده:D تو این آزمون ظاهرا انرژی اصلا خواهان نداشته، هرکی تستای تنظیمو میزد شانسش چندین برابر بود برای قبولی.
*) ظاهرا اون سوال معروف مسجد بی بی خانم حذف نشده! و باید احسنت گفت به شعور بالای طراحای سوال:D البته احتمالا یکی دو تا سوال توی درک و منظر اصلاح شدن چون درصد من یه مقدار بالا رفته اونجا. سوال and and گرامر زبان هم احتمالا تصحیح شده.
*) در نهایت حیف که به قول ابرام سوالای درک استاندارد نبودن:D

==========================================================

هر کسی که مجاز شده قطعا شانس قبولی داره که مجاز شده. فقط میزان شانسش کم و زیاد میشه. انقدر این سوال تکراریو نپرسید. هرکی مجازه با اسکیس شانس قبولی داره.

ArchiTech

عضو جدید

۴۲/۲۲

زبان عمومي وتخصصي

۴۵/۵۶

دروس فني ساختمان

۴۱/۱۱

دروس تاريخ ومباني نظري

۴۵/۰۰

درك عمومي معماري

۳۸/۳۳

درك عمومي معماري منظر

رتبه 152

سلام و خسته نباشید به همه
میشه بگین اسکیسو چی کار باید کرد
من فکر نمیکردم رتبم این بشه !!!!!
البته خیلیم خوب نشده ها

arefeh

کاربر ممتاز
این خبرم الان به من رسید که از اسکیس 50 به بالا هر 1 % ک بیشتر بزنی کلی رتبتو بالا پایین میکنه....یچه ها کمک کنند برای معرفی کتاب جهت تحلیل و مفاهیم برای گرفتن ایده و....مطالعات اقلیمی و ....لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:redface:

albaloo_66

عضو جدید
به نظر شما اگه زبان صفر میزدم مجاز بودم؟
زبان 4-
فنی 30
تاریخ 10
درک 30
منظر 43
غیر مجاز

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگی من چند اسکیس باید بزنم؟

رتبه 1970

زبان3.33
فنی33.33
تاریخ11.11
درک48.33
منظر15

arefeh

کاربر ممتاز
منم 3600 شدم.خیلی خجالت میکشم.باید برم بمیرم.
عزیزم منم 3478 شدم....خخخخخخخخخخخخخخخخ....خالا ما از اونور اول شدیم ....خوبه ها....مثل سردر گم ها وسط نرفتیم;):biggrin:

mbarsen

عضو جدید
اینجا با رتبه 1200 و ... ک امکان قبول شدن بالا هم دارند (اگه اسکیس خوب کار کنند) سئوال میکنن ک ما هم قبول میشیم؟؟؟؟:confused::surprised::eek: یا امتال من که از سمت 3600 اولند باید بگن ما امید داشته باشیم...یا بریم سال بعد؟؟؟خوب حالا یکی جواب منو بده ما خیلی خوش بینیم یا اونها خیلی بدبین....خونواده من الان شنگولند ک مجاز شدم با این رتبه افتضاح:redface: میکن اگه سعی کنی و کلاس بری و تلاشتو بکنی قبول میشی....اما من رو هوام (از حرفهای رتبه1000 ها)یعنی من امید نباید داشته باشم؟؟؟اینم بگم ک من شرایط خاصی داشتم برای درس خوندن....و الان خونوادم گفتم ک خیلی خوشحالند بنده خداهاااا....:Dحالا یکی به من امید بده به نظرتون من اسکیس چند بزنم غیر انتفاعی شمال قبول میشم؟؟؟؟:(

عزیزم من با 4173 پارسال لاهیجان قبول شدم امید وار باش :)

arefeh

کاربر ممتاز
میشه بگی من چند اسکیس باید بزنم؟

رتبه 1970

زبان3.33
فنی33.33
تاریخ11.11
درک48.33
منظر15
شما هم فکر کنم باید بالای 60 بزنی ک یه جا خوب قبول شی...میانگینت 26...5 تا از من بیشتر با اینکه 1500 رتبمون اختلاف داره با هم.....

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 150639

رتبه معماری 29

نکته های جذاب کارنامه:

*) من تستای سانحه رو اصلا نزدم، رتبم تو بازسازی شده 24 ! یعنی تقریبا مشتری اختصاصی نداره این گرایش.(کاش چند تایی میزدیم:D)
*) رشته دوم رو من برای تکنولوژی زدم، و بالطبع سوالات تنظیم شرایط رو سفید گذاشتم، با این حال رتبه انرژی من بهتر از رتبه تکنولوژیم شده:D تو این آزمون ظاهرا انرژی اصلا خواهان نداشته، هرکی تستای تنظیمو میزد شانسش چندین برابر بود برای قبولی.
*) ظاهرا اون سوال معروف مسجد بی بی خانم حذف نشده! و باید احسنت گفت به شعور بالای طراحای سوال:D البته احتمالا یکی دو تا سوال توی درک و منظر اصلاح شدن چون درصد من یه مقدار بالا رفته اونجا. سوال and and گرامر زبان هم احتمالا تصحیح شده.

هر کسی که مجاز شده قطعا شانس قبولی داره که مجاز شده. فقط میزان شانسش کم و زیاد میشه. انقدر این سوال تکراریو نپرسید. هرکی مجازه با اسکیس شانس قبولی داره.

سلام، تبریک میگم رتبه ات عالی شده، ایشالا دور دوم رو هم همینطور خوب پیش بری

من امسال نخوندم و انتظار خاصی هم نداشتم، اما طبق معمول درصدها کمتر شده نسبت به کارنامه اولیه که خب تقریبا عادیه

فکر نمی کنم امسال حالشو داشته باشم برای اسکیس کار کنم، لطفا در مورد اسکیس سوال نفرمایید، ممنون

نورا سلطانی

عضو جدید
مشاهده پیوست 150639

رتبه معماری 29

نکته های جذاب کارنامه:

انرژی و تکنولوژی چند شدین؟

arefeh

کاربر ممتاز
عزیزم من با 4173 پارسال لاهیجان قبول شدم امید وار باش :)

تورروووو خدااااااا؟؟؟؟؟ غیر انتفاعی؟؟؟؟اسکیس جان من چند زدی؟؟؟تورو خدا یکم منه در به در رو راهنمایی کن...چ کردی برا اسکیس....خواهش میکنم....التمااااااااااااااس:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا