آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا بهش گفتم از کمالات از خوبی های شما و همچنین از روابط عمومی قوی شما

گفت ارشدش رو بگیره بیاد ببینم میتونم یه گوشه مغازه واسش کاری دست و پا کنم

:Dااااااااااااا من تنهاااا ک نمیشه واس خودتم ی رویی مینداختی!!!!!!!!!

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سکوت نشانه رضاست

خدا مباک کنه ایشالا مبارکت باشه
سمت جدید در سوپر مارکتی اصغر اقا و برادران ( بغیر از یحیی ) رو بتون تبریک م تهنیت میگم

اااااااااااااااااااا دیووووووووونه...:D
سکووووووووووووت کجاا بود اخخخخخخخخخخخ

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برم لالااااااااااااااااا
خوب بخوابییییییییییییییییییییئ.شب خوش
:w27::w27::w27:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
سایت داره اعصابم رو خرد میکنه

همش شده ارشد ارشد ارشد
البته من به اعصاب خودم مسلطم :D
سلام به شما ..... و سلام به همه بزرگواران ..........سعی کن به اعصابت مسلط باشی ......

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوی ازدواج میاد ....... یعنی الان باید تبریک بگم ..... یا فقط حرفش افتاده وسط ...... :D

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان ....... دوستایخوبم هیچکدوم با طرحی که بهش رای دادیم .......... همکاری نمیکنین ........ اینکه اتفاقهای خوب و بدمون توی روز رو بگیم ......... فکر کنم باید منصرف بشم ..........

sina ccna

اخراجی موقت
سلام به همه دوستان ....... دوستایخوبم هیچکدوم با طرحی که بهش رای دادیم .......... همکاری نمیکنین ........ اینکه اتفاقهای خوب و بدمون توی روز رو بگیم ......... فکر کنم باید منصرف بشم ..........
سلام
اگه فوایدش رو شرح بدی و دوستان ببینند فوایدی براشون داره حتما" استقبال میکنند.

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه فوایدش رو شرح بدی و دوستان ببینند فوایدی براشون داره حتما" استقبال میکنند.
این سوالتو جواب داده بودم ...... گفتم نیازی نیست تمام کارها رو بگیم ..... فقط اگر اتفاق خوب یا بدی افتاد بگیم ...... اتفاقا برای شروع توضیح کامل دادم ........ اونوقت نبودی ..... فکر کنم بیست صفحه افتاده باشه عقب ........ :D
الان توضیح میدم ........... اگر اتفاق خوب یا بدی افتاد میایم و مطرح میکنیم ....... اتفاقهای خوبمون میشه تجربه ..... برای دیگران تا توی شرایط مشابه اون کار رو بکنن ....... و اونهام نتیجه بگیرن ........ و اتفاقهای بدمون و سوالهایی که راجع بهش ممکنه برامون پیش بیاد رو اینجا مطرح میکنیم ....... تا جواب بگیریم ....... این توضیح کاملش بود ........

sina ccna

اخراجی موقت
این سوالتو جواب داده بودم ...... گفتم نیازی نیست تمام کارها رو بگیم ..... فقط اگر اتفاق خوب یا بدی افتاد بگیم ...... اتفاقا برای شروع توضیح کامل دادم ........ اونوقت نبودی ..... فکر کنم بیست صفحه افتاده باشه عقب ........ :D
الان توضیح میدم ........... اگر اتفاق خوب یا بدی افتاد میایم و مطرح میکنیم ....... اتفاقهای خوبمون میشه تجربه ..... برای دیگران تا توی شرایط مشابه اون کار رو بکنن ....... و اونهام نتیجه بگیرن ........ و اتفاقهای بدمون و سوالهایی که راجع بهش ممکنه برامون پیش بیاد رو اینجا مطرح میکنیم ....... تا جواب بگیریم ....... این توضیح کاملش بود ........
خوبه
من استقبال میکنم.
منم صبح تا ظهر یه سری کارهای بیرون رو انجام دادم
ولی بعد ظهر که اومدم خواستم استراحت کنم اومدم نت دیگه وقت نشد درس بخونم:razz:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه
من استقبال میکنم.
منم صبح تا ظهر یه سری کارهای بیرون رو انجام دادم
ولی بعد ظهر که اومدم خواستم استراحت کنم اومدم نت دیگه وقت نشد درس بخونم:razz:
ممنون ....... منم صبح به کارام رسیددم ...... امروز روز کسل کننده ای نبود ......... ولی خیلی خشک .......... اصلا دوست ندارم اینطوری ..........

sina ccna

اخراجی موقت
ممنون ....... منم صبح به کارام رسیددم ...... امروز روز کسل کننده ای نبود ......... ولی خیلی خشک .......... اصلا دوست ندارم اینطوری ..........
ممنون
شاید مربوط میشه به وضعیت آب و هوا، نوع تغذیه ، و رفتار اطرافیان در آن روز ولی ....
بینش و اراده و فکر مثبت انسان از همه ی این ها قویتر و موثر تر است

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
شاید مربوط میشه به وضعیت آب و هوا، نوع تغذیه ، و رفتار اطرافیان در آن روز ولی ....
بینش و اراده و فکر مثبت انسان از همه ی این ها قویتر و موثر تر است
در مورد جمله اولت نه ....... شاید رفتار کاری باعثش باشه ....... ولی خوب بقیه گزینه ها نه ........ اما با جمله دومت کاملا موافقم ......... تشکر ........ :gol:

sina ccna

اخراجی موقت
در مورد جمله اولت نه ....... شاید رفتار کاری باعثش باشه ....... ولی خوب بقیه گزینه ها نه ........ اما با جمله دومت کاملا موافقم ......... تشکر ........ :gol:
جمله اولم چی نه؟
منظورتون از رفتار کاری چیه؟؟
بقیه ی گزینه ها چی نه؟
من هم با جمله ی دوم خودم موافقم:)

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو مامی امروز قرار بود بریم باشگاه اما صبح هر کاری کرد من انگااااااااار ن انگااااااااار بقول مامی خواب هفت پادشاه رو می دیدم :D
بعدم ک دختر عمه جونم اینااااااااا اومدن و ازم پذیرائی کردن.جاتون خااااااالی...:D
عصرم ک مث بچه درسخوناااااااااااا نشستم پای درسو مممممممممشق:w10:
رااااااستی نگفتم سراسری مجاز شدم:)

آخرین ویرایش:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمله اولم چی نه؟
منظورتون از رفتار کاری چیه؟؟
بقیه ی گزینه ها چی نه؟
من هم با جمله ی دوم خودم موافقم:)
جمله اولت که حرف از آب و هوا و تاثیر اطرافیان بودو قبول ندارم .... برعکس جمله دومت قبول دارم

آخرین ویرایش:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو مامی امروز قرار بود بریم باشگاه اما صبح هر کاری کرد من انگااااااااار ن انگااااااااار بقول مامی خواب هفت پادشاه رو می دیدم :D
بعدم ک دختر عمه جونم اینااااااااا اومدن و ازم پذیرائی کردن.جاتون خااااااالی...:D
عصرم ک مث بچه درسخوناااااااااااا نشستم پای درسو مممممممممشق:w10:
رااااااستی نگفتم سراسری مجاز شدم:)
ای دختر خوابالو ........ می بینم که حسابی خوش گذشته ...... راستی تبریک ..... آفرین به تو ساره جون که مجاز شدی ..... امیدوارم که تو انتخاب رشته هم قبول بشی ....... :gol: