ایده کار ساده و پر درآمد- در خانه و جاهای کوچک

ایده کار ساده و پر درآمد- در خانه و جاهای کوچک

• مجموع رای دهندگان
    13

parvaresh

عضو جدید
دوستان یه نظر خواهی می خوام انجام بشه ، بدونم باحداقل پول چه کار خانگی ساده و پر درامد میشه را انداخت ؟ هرکسی هر ایده ای داره مطرح کنه واسه همه کاربران خوبه؟:gol:

لطفا حتی اگه فکر میکنید نظرتون هم بدرد نمیخوره اونو بیان کنید! چون یه نظر بی ارزش واسه یه نفر دیگه ارزش محسوب میشه !!;)

منتظر ایده های زیبایتان هستیم؟:que:

بهار امیدوار

عضو جدید
ساخت تایلو ال ای دی ثابت که به هیچ علم و تخصصی هم نیاز نداره و این روزها خیلی هم باب شده

parvaresh

عضو جدید
میشه کمی در مورد این تابلو ال ای دی ها توضیح بدید، به چه درد می خوره؟ آیا بازار فروش داره؟

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرورش قارچ
میشه بایه اتاق کوچیک یه پرورش قرچ درست کرد
سرمایه اولیه کمتر از 500 هزار تومان

parvaresh

عضو جدید
پرورش قارچ
میشه بایه اتاق کوچیک یه پرورش قرچ درست کرد
سرمایه اولیه کمتر از 500 هزار تومان

دوست عزیز،منظورم از ایده ساده از این هم ساده تر بود! ؟ چون پرورش قارچ هم مشکلات زیادی داره! اینطور باشه که یه دستگاه جوجه کشی از اون بهتره ! هزینه کمتر از 1000000 و درامد برجی 700 هزار....................:)

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز،منظورم از ایده ساده از این هم ساده تر بود! ؟ چون پرورش قارچ هم مشکلات زیادی داره! اینطور باشه که یه دستگاه جوجه کشی از اون بهتره ! هزینه کمتر از 1000000 و درامد برجی 700 هزار....................:)

آخه بازار جوجه یه بازار خاصه و هرکسی نمی تونه درش کار کنه
ولی ایده پرورش قارچ ساده تره و بازارش می تونه محله خودتون باشه-محصول تولیدی بدون هیچ وقفی به فروش می ره
جهاد کشاورزی هم به صورت جدی از این طرح حمایت می کنه-کافیه یه بار به جهاد سر بزنی

دوست عزیز2000000دستگاه بافنده جوراب

بهار امیدوار

عضو جدید
میشه کمی در مورد این تابلو ال ای دی ها توضیح بدید، به چه درد می خوره؟ آیا بازار فروش داره؟

تابلوهای نئون دیگه داره جمع میشه و جای خودشو به ال ای دی میده

برای ساختش باید طرح رو در نرم افزار اتوکد یا کرل بکشی و روی ورق ام دی اف یا پلکسی با دستگاه سی ان سی برش بدی
و بعد ال ای دی ها رو در سوراخها لحیم کنی
ffs2rbqslauspg4555kvbqad5827181.jpg

parvaresh

عضو جدید
عالیه، ولی کارهایی از این ساده تر هم باید باشه!!!!!!!! چیزی که وقت آدمو تو خونش بگیره و موقع سر گرمی بتونه اونو انجام بده، یه چیزی شبیه .... نمیدونم والا

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستشو بخوای منم دنبال کاری هستم که 14 روز از ماه رو واسم پر کنه
آخه من 14روز سرکارم 14 روز بیکارم
البته این روزا تو فکر این هستم که تدریس کنم
تبلیغ کنم بعد شروع کنم
دروس ریاضی فیزیک و ....
راهنمایی دبیرستان اگه شد دانشگاه
حالا پیشنهادی در این مورد دارید؟

parvaresh

عضو جدید
سلام دوست عزیز، آره یه فکر توپ برای ما کارشناسان بیکار به نظر من تدرسیه، خوب فکریه منم تصمیم گرفتم شروع به تدریس خصوصی کنم، از زبان تا ریاضی و فزیک و شیمی در منزل و در هر جا ، حالا موندم باید کتاب خاصی بخرم ؟ مثلا برای آموزش زبان به بچه های 5 تا 15 سال چیکار باید کرد و از کجا باید شروع کرد رو نمیدونم ؟؟;)

roshy

عضو جدید
تولید جوانه خوراکی مثل جوانه سویای جوانه گندموافآفتابگردان و... پودر جوانه ها...بسته‌ بندی مواد غذایی و...