وضعیت تاسف بار ادارات

irpersian20

عضو جدید
با درود
متاسفانه وضعیت ادارات بسیار تاسف بار هست ... چندین بار این مطلب رو دیده بودم و میخواستم بگم منتها یادم میرفت تا امروز
ساعت 7 صبح شروع ساعت کاری هست. ساعت 7:20 چراغ روشن کرد تازه..ساعت 7:40 دقیقه ،با ماهیتابه املت و نون سنگگ امد
از اون سمت هم یک سری افراد دیگه با دیگ آش میرفتن تو اتاق هاشون .. قانونا،شرعا،اخلاقا کارشون نادرست و پولشون حرام هست. چون حقوق اینها از پول نفت و مالیات و ... من و شماست
تازه اینجا ارگان خوبی بود به نسبت
و مردم بردار و صبور !!! هم نگاه میکردند و صبر
ما هم که حرف زدیم و کار بالا گرفت.. برای بقیه تعجبی بود
واقعا حق طلبی در این مملکت برای همه تعجبی شده!!!
(این نکته رو بگم که ساعت کاری این سازمان 7 صبح هست و پشت شیشه چسبانده شده. چون دوستان فکر نکنند ، 8 صبح هست و من 7 صبح اونجا بودم!! )

آخرین ویرایش:

مولتی متر

عضو جدید
با درود
متاسفانه وضعیت ادارات بسیار تاسف بار هست ... چندین بار این مطلب رو دیده بودم و میخواستم بگم منتها یادم میرفت تا امروز
ساعت 7 صبح شروع ساعت کاری هست. ساعت 7:20 چراغ روشن کرد تازه..ساعت 7:40 دقیقه ،با ماهیتابه املت و نون سنگگ امد
از اون سمت هم یک سری افراد دیگه با دیگ آش میرفتن تو اتاق هاشون .. قانونا،شرعا،اخلاقا کارشون نادرست و پولشون حرام هست. چون حقوق اینها از پول نفت و مالیات و ... من و شماست
تازه اینجا ارگان خوبی بود به نسبت
و مردم بردار و صبور !!! هم نگاه میکردند و صبر
ما هم که حرف زدیم و کار بالا گرفت.. برای بقیه تعجبی بود
واقعا حق طلبی در این مملکت برای همه تعجبی شده!!!
(این نکته رو بگم که ساعت کاری این سازمان 7 صبح هست و پشت شیشه چسبانده شده. چون دوستان فکر نکنند ، 8 صبح هست و من 7 صبح اونجا بودم!! )
ساعت 10 به بهانه کار شخصی میره و کلی ادم باید معطل بشه تا برگرده
ساعت 12 وقت نمازه 2 ساعت طول میکشه تابرگرده و همه ی مردم معطلن
و
....

majid@bnd

عضو جدید
فقط وضعیت ادارات؟ از بالا تا پایین مملکت مشکلی نمیبینی؟؟ همه چی سرجاشه؟ چرا ادارات اینجوری شدن رو نمی خوای بدونی؟