بچه درسخون های مکانیک !(تاپیک انرژی دهی برای مطالعه !)

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امیر خان این گل سهم انرژی امروز شما !

چه خبر ارشد چطور شد ؟

من فوریه امتحان دادممممممممممممممممممممممممممممم !
خدا رو شکر خوب بود

اما بجاش دینامیکو گند زدم !گند هاااااااا !

بچه ها..........

من هفته ی بعد همش میانترم حذفی دارم...... بعدشم که ترم ها شرو میشن...............................دعام کنیننننننننننننن !

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان الان اصلا انرژی ندارم،چون چند ساعت دیگه جواب ارشد میاد:cry::(،من که میدونم آخرشم من به آن چیزی که میخوام نمیرسیم،باز هر چی خدا خواست،ناشکر نیستیم،من که دیگه فک نکنم واسه دکترا بخونم،بعد ارشد برم سربازی و کار و زندگی به نظرم برام بهتره،دکترا بخونیم و سربازی بریم سنمون میشه 30 و خورده ای،پس کی میخوام طمع زندگی کردنو بچشم!!!!!!!!!خدایاااااااااااااااااااااااا به ما جوانان کمکی کن:(.....خیلی دلم پره بچه ها،خیلی،نگاه به این خندهام نکنین.بیخیال،حالا تا بعد ببینیم خدا چه سرنوشتی رو برام رقم میزنه،لطفا یکی انرژی بده،خواهشا:(

امیر خان چیکار کردی؟
رتبت چطوری شد؟
مطمینا ناحقی هست اما هرکسی که واقعا زحمت بکشه بی جواب نمیمونه و مزدشو میگیره

دکترا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

کی چی بشه امیر خان؟

استاد حق التدریسی بشی؟

من خیلی تو فکر ارشد بودم که حتما برم حتی شده آزاد

اما با وضعی که الان هست تصمیم گرفتم با لیسانس برم سربازی بعدش دنبال کار

هرچی که بگذره درس خوندن و قبول شدن راحت تر میشه

وقتی آدم شاغل باشه دیگه دغدغه ی اصلیشو نداره

ما داریم درس میخونیم که بریم سر کار!!!!!!!!!!!

این خیلی بی ارزشه

ارزش واقعی وقتیه که به خاطر علاقه و هدفت درسو ادامه بدی

شاغل که باشی میشه ادامه داد حتی تا دکترا(هرکسی که مایله) من حتی اگه بدون کنکورم باشه نمیرم

آدم بی خیالی نیستم نهههههههههههههههههه اما ترجیح میدم به زندگیم برسم

تا کی درس؟

اومدی رتبتو درصداتو بذار:gol:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون سعیده خانم،ممنون آقا احمد،حرفات قشنگ بود خوشم آمد داداش،من فک میکردم شما دانشجویارشدین!!!!من خراب کردم ولی راستشو بگم فقظ 4 ماه خوندم،فقط.وضعمالیم هم خوب نیست حتما هم باید روزانه برم،حتما هم خوابگاه داشته باشه،فک کنم یه جایی همین استانهای اطراف مازندران قبول شم.جامداتو خوب زدم ولی فک میکردم ریاضی 25-30زدم،حالا ببین چی شد:

پیوست ها

• aw.jpg
    aw.jpg
    29.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون سعیده خانم،ممنون آقا احمد،حرفات قشنگ بود خوشم آمد داداش،من فک میکردم شما دانشجوی ارشدین!!!!من خراب کردم ولی راستشو بگم فقظ 4 ماه خوندم،فقط.وضع مالیم هم خوب نیست حتما هم باید روزانه برم،حتما هم خوابگاه داشته باشه،فک کنم یه جایی همین استانهای اطراف مازندران قبول شم(صنعتی سهند،کاشان،رازی،سمنان،شاهرود).بدبختی اینجاست شاهرود و سمنان که از همه نزدیکترن خوابگاه فقط واسه سال اول میده!!. جامداتو خوب زدم ولی فک میکردم ریاضی 25-30زدم،حالا ببین چی شد:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون سعیده خانم،ممنون آقا احمد،حرفات قشنگ بود خوشم آمد داداش،من فک میکردم شما دانشجویارشدین!!!!من خراب کردم ولی راستشو بگم فقظ 4 ماه خوندم،فقط.وضعمالیم هم خوب نیست حتما هم باید روزانه برم،حتما هم خوابگاه داشته باشه،فک کنم یه جایی همین استانهای اطراف مازندران قبول شم.جامداتو خوب زدم ولی فک میکردم ریاضی 25-30زدم،حالا ببین چی شد:

خوب بازم خداروشکر
توکل به خدا
امیرخان کی وضع مالیش خوبه داداش من
همه مشکل دارن
ایشالا سعی کن با بچه های ارشد 92 که واردن مشورتی بکنی که انتخاب رشتت خوب باشه
بعدشو بسپار دسته خدا
درصداتم دیگه اونقدا بد نیست که میگی خراب کردی

ارشد روزانه واقعا باید وقت گذاشت اونم با برنامه ریزی یا از ترمای آخر لیسانس بخونی

ناراحت نباش

اگه فعلا هدفت ادامه تحصیله
یکم استراحت کنو بعدش با یه برنامه ریزی خوب(با کمک بچه هایی که درصدای بالا زدن) انجام بده و شروع کن

ایشالا به نتیجه میرسی امیرخان

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب بازم خداروشکر
توکل به خدا
امیرخان کی وضع مالیش خوبه داداش من
همه مشکل دارن
ایشالا سعی کن با بچه های ارشد 92 که واردن مشورتی بکنی که انتخاب رشتت خوب باشه
بعدشو بسپار دسته خدا
درصداتم دیگه اونقدا بد نیست که میگی خراب کردی

ارشد روزانه واقعا باید وقت گذاشت اونم با برنامه ریزی یا از ترمای آخر لیسانس بخونی

ناراحت نباش

اگه فعلا هدفت ادامه تحصیله
یکم استراحت کنو بعدش با یه برنامه ریزی خوب(با کمک بچه هایی که درصدای بالا زدن) انجام بده و شروع کن

ایشالا به نتیجه میرسی امیرخان

سلام،ممنون احمد،دیگه واسه سال بعد نمیخونم،ارزش نداره یه سال از سربازی و زندگی و کار عقب بیفتم،زمان واسم مهمتره،من لیسانسم سیالاته،تو تبدیل رتبم بد شد،من نرسیدم سیالات رو بخونم،گفتم برام آسونتره گذاشتم آخر مطالعش کنم که نشد،فقط دوتا زدم که شد 10درصد،اشتباه کردم(اصلا خریت کردم)،کاش از تابستون شروع میکردم،کاش!(البته یه سری مشکلاتم داشتم،بماند)ولی دوستان میگن تبدیل مالک اشتر قبول میشم،اگرم نشدم همون طراحی رو میخونم،برام فرقی ندارن،به هر دو گرایش علاقه دارم،فقط میترسم برم طراحی بهم یه ترم پیش بدن،من باید ارشد رو بگیرم،به لیسانس نمیشه اکتفا کرد،نمیدونم این روزا این جا میام یه حس خوبی بهم دست میده،ممنون از دوستان(مخصوصا احمد،غزاله،سعیده)،ایشالله همتون به ارزوهاتون برسین-یا علی

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام،ممنون احمد،دیگه واسه سال بعد نمیخونم،ارزش نداره یه سال از سربازی و زندگی و کار عقب بیفتم،زمان واسم مهمتره،من لیسانسم سیالاته،تو تبدیل رتبم بد شد،من نرسیدم سیالات رو بخونم،گفتم برام آسونتره گذاشتم آخر مطالعش کنم که نشد،فقط دوتا زدم که شد 10درصد،اشتباه کردم(اصلا خریت کردم)،کاش از تابستون شروع میکردم،کاش!(البته یه سری مشکلاتم داشتم،بماند)ولی دوستان میگن تبدیل مالک اشتر قبول میشم،اگرم نشدم همون طراحی رو میخونم،برام فرقی ندارن،به هر دو گرایش علاقه دارم،فقط میترسم برم طراحی بهم یه ترم پیش بدن،من باید ارشد رو بگیرم،به لیسانس نمیشه اکتفا کرد،نمیدونم این روزا این جا میام یه حس خوبی بهم دست میده،ممنون از دوستان(مخصوصا احمد،غزاله،سعیده)،ایشالله همتون به ارزوهاتون برسین-یا علی

سلام

ایشالا خوب انتخاب رشته کن تا به امید خدا یه جای خوب قبول شی

درصدای جامداتم خیلی خوبه

پس نگران پیشم نباش

تو انخابت رشتتو بکن طراحی یا تبدیلو بسپر دست خدا

ولی به نظر من تبدیل واقعا سخت تره تا طراحی

ایشالا هرچی صلاحه همون بشه:gol:

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
من ي حرفي بزنم شايد يكم جنبه ي نصيحت داشته باشه.
هدف گذاريتون منحصر و تك بعدي نباشه هيچوقت. هميشه چند تا مسير واسه خودتون باز بذارين.
هيچوقت هدف را فقط نذارين درس كه اگه ي وقت ي جايي يطوري شد كه بهش نرسيدين همه چيز واستون بي معني بشه و آينده ي ديگه اي را نتونين تصور كنين. هميشه راههاي زيادي براي آرامش و شاد زندگي كردن هست.
من هميشه ميگم مهمترين مساله اينه كه يادم بايد متخصص باشه ربطي به مدرك تحصيلي نداره . ما هر كدوم ميتونيم ي مهندس متخصص عالي باشيم اينجوري جايگاهمون هميشه بالا و محكمه. اما اگه ي دكتراي مكانيك با سواد تيوري بالا باشيم توي كار و بازار كار حسابي به مشكل برميخوريم.
پس اگه هدف كار هست بايد تجربه و تخصص را بالا برد.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
هدف گذاريتون منحصر و تك بعدي نباشه هيچوقت. هميشه چند تا مسير واسه خودتون باز بذارين.
هيچوقت هدف را فقط نذارين درس كه اگه ي وقت ي جايي يطوري شد كه بهش نرسيدين همه چيز واستون بي معني بشه و آينده ي ديگه اي را نتونين تصور كنين. هميشه راههاي زيادي براي آرامش و شاد زندگي كردن هست.
من هميشه ميگم مهمترين مساله اينه كه يادم بايد متخصص باشه ربطي به مدرك تحصيلي نداره . ما هر كدوم ميتونيم ي مهندس متخصص عالي باشيم اينجوري جايگاهمون هميشه بالا و محكمه. اما اگه ي دكتراي مكانيك با سواد تيوري بالا باشيم توي كار و بازار كار حسابي به مشكل برميخوريم.

احسنت!(از اعماق وجودم گفتم!)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام،ممنون،واقعا خوب حرف زدی،تعجب کردم،بهت نمیومد ازین حرفا بزنی!!!!خداییش مهندسی موضوع رو تحلیل کردی،اول تو ذهنت مدلسازی کردیش بعد تحلیلش کردی!!:smile:
خوب واقعا کار خوبه،چون هم آدم سرگرم میشه و تجربه کسب میکنه و به دنبالش و با درسهایی که خوندیم تخصص هم یواش یواش به وجود میاد،ولی واسه یه پسری که سربازیشو نرفته و پارتی و ازین جور چیزا نداره پیدا کردن یه کار خوب سخته،ولی اینم باید اعتراف کنم تا حالا خودم نخواستم که دنبال کار برم!!!!چند باری رفتم درست باهام برخورد نکردن آمدم بیرون، آن موقع مدرک نداشتم،به هرحال مدرک بی تاثیر نیست،سربازی نرفته باشی هم بی تاثیر نیست،پول نداشته باشی هم بی تاثیر نیست،یه جورایی همه عوامل دست به دست هم میدن تا نتونی کار کنی،پیشرفت کنی،زندگی کنی،و......ای بابا...بیخیال،ولی باز توکلمون به خدا،هر چی آن خواست.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی سخته...

خیلی سخته وقتی نصف شب غرق در تفکر و در حال خوندن دلنوشته های دیگران هستی و به چیزایی که از دست دادی فکر میکنی...

یهو یه اس ام اس یا همون پیامک بیاد...

و تموم سکوت افکارت رو بشکنه...

و وقتی با شوق میری ببینی که کی بوده که این موقع شب به یادت بوده...

میبینی نوشته :

"صد میلیون تومان در هر ماه جایزه قرعه کشی دلپذیر. ارسال کد به ..."

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها من میخوام مطلب یاد بگیرم

آشنایی هم ندارم

توی تایپیک نرم افزار بهم کتاب معرفی کردن

میگم چون هیچ آشنایی ندارم و میخوام از اوله اولش شروع کنم چیکار کنم

شما بلدید؟ چطوری یاد گرفتید؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها من میخوام مطلب یاد بگیرم

آشنایی هم ندارم

توی تایپیک نرم افزار بهم کتاب معرفی کردن

میگم چون هیچ آشنایی ندارم و میخوام از اوله اولش شروع کنم چیکار کنم

شما بلدید؟ چطوری یاد گرفتید؟

سلام،منم مثل خودتم،ولی بعضی از دوستان ارشد و دکترای مکانیک یه سری کتاب بهم معرفی کردن،به تاپیک زیر مراجعه کن شاید به دردت خورد:

"""برنامه نویسی رو از کجا باید شروع کرد؟(به روش مهندسی مکانیک!!!!)"""

به تو چه کتابایی معرفی کردن؟فک کنم غزاله بلد باشه که چطوری مطلب رو یاد بگیریم.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام،منم مثل خودتم،ولی بعضی از دوستان ارشد و دکترای مکانیک یه سری کتاب بهم معرفی کردن،به تاپیک زیر مراجعه کن شاید به دردت خورد:

"""برنامه نویسی رو از کجا باید شروع کرد؟(به روش مهندسی مکانیک!!!!)"""

به تو چه کتابایی معرفی کردن؟فک کنم غزاله بلد باشه که چطوری مطلب رو یاد بگیریم.

سلام اینارو معرفی کردن بهم
گفتن اولیه از پایه شروع کرده
مطلب بهتره واسه ماها

دوستای عزیز اگه کتاب یا سی دی آموزشی سراغ دارن معرفی کنن

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امتانامون شرو شد..............................................................

یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااا

خدایا خودت رحم کن:w10:

میگم راستی مگه ما بچه درسخون نیستیم؟؟؟؟ خو جای نگرانی نداره دیگه

داره؟

پ این تایپیک واسه چیه اونوقت؟:w00:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من ترمو مشکل دارم.........