خواهرم، ازادانه هرجای میخوای برو، من جریمه اش رو میدم....

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک فرانسوی مسلمون ثروتمند(Rachid Nekkaz (L گفته که جریمه زنهای باحجابی که با پوشیه میان تو خیابون رو میده !!!

او گفت که 1 میلیون یورو برای این کار گذاشته کنار و هر زنی نه فقط تو فرانسه بلکه تو هر کشوری که قانون منع حجاب باشه جریمه اش رو میده !!!!

قشنگ ترین جمله کنایه دارش به دولت های مدعی آزادی :

“My sister, go out free wherever you want and I will pay the fine for you”
خواهر من ، آزادانه هرجا که میخواهی بیرون برو من جریمه اش رو میدم.

فقط من الان یه سوال برام ایجاد شد:
اگر کسی در غرب، بر خلاف عرف قانونی لباس بپوشه، جریمه‌اش میکنن، ایران که داعیه‌ی اسلام و معرفت دینی داره چیکار میکنه؟ سوار ماشین میکنه، نیم ساعت بعد یه تعهد و بعدشم ازاد...:| واقعا متاسفم!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یک فرانسوی مسلمون ثروتمند(Rachid Nekkaz (L گفته که جریمه زنهای باحجابی که با پوشیه میان تو خیابون رو میده !!!

او گفت که 1 میلیون یورو برای این کار گذاشته کنار و هر زنی نه فقط تو فرانسه بلکه تو هر کشوری که قانون منع حجاب باشه جریمه اش رو میده !!!!

قشنگ ترین جمله کنایه دارش به دولت های مدعی آزادی :

“My sister, go out free wherever you want and I will pay the fine for you”
خواهر من ، آزادانه هرجا که میخواهی بیرون برو من جریمه اش رو میدم.

اگر کسی در غرب، بر خلاف عرف قانونی لباس بپوشه، جریمه‌اش میکنن، ایران که داعیه‌ی اسلام و معرفت دینی داره چیکار میکنه؟ سوار ماشین میکنه، نیم ساعت بعد یه تعهد و بعدشم ازاد...:| واقعا متاسفم!

احیانا ایشون شلاق اونایی را که می خوان تو مملکتشون آزاد و بی حجاب بگردن هم می خورن ؟

حالا به مسئولان پیشنهاد بدید که بانوان بدحجاب را حلق آویز کنه تا اسلام کامل به جا اومده باشه ! واقعا متاسفم!

Doctor.mech

عضو جدید

اگر کسی در غرب، بر خلاف عرف قانونی لباس بپوشه، جریمه‌اش میکنن، ایران که داعیه‌ی اسلام و معرفت دینی داره چیکار میکنه؟

سوار ماشین میکنه، نیم ساعت بعد یه تعهد و بعدشم ازاد...:| واقعا متاسفم!

اینجا چندتا سئوال پیش میاد :

شما دقیقا از کجا میدونی وقتی دختری رو میندازن تو ون گشت ارشاد، چه رفتاری باهاش دارن؟

خودتون جز گشت ارشادی ها هستین؟
خواهر یا مادر خودتون رو گرفتن؟
از خواهر یا مادر دیگران پرس و جو میکنید و اونا براتون توضیح میدن؟
دوست دختر دارین براتون تعریف کرده؟
بازجوی رئوف گشت ارشاد هستین؟

یا همینطوری در دنیای خودتون فکر کردین، تو ایران میگیرن و بستنی میدن و بعدش هم ولشون میکنن !!!

من که چندتا از بچه هارو دیده بودم گرفتن، هم کلی پول ازشون گرفتن و هم بردنشون بازداشتگاه.
دیگه اینقدر هم رافت اسلامی رو به رخ ما نکشین که هلاک میشیم. :))

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دقیقا از کجا میدونی وقتی دختری رو میندازن تو ون گشت ارشاد، چه رفتاری باهاش دارن؟

:)....

به قول معروف دیدم که میگم!!!!

هم دیدم که با دیگران چه برخوردی داشتن...!!
هم تو مکانی بودیم که گفتن باهاشون چه رفتاری بکنین!...
هم شنیدم که گفتن چه رفتاری بکنین!!
هم دیدم که گفتن چه رفتاری بکنین...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه آدم با سخاوتی !!!!!!!!!!!!!!؟ فقط حیف از اینکه شماره ای موجود نیست تا از ایشان برای حضور در ایران دعوت به عمل آید چون هم اکنون نیازمند کمک رسانی ایشان میباشد...........;)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس ظاهرا شما ارتباط نزدیکی با خواهران و برادران شریف گشت ارشادی دارین!!!!!

...ARASH...

عضو جدید
اینجا چندتا سئوال پیش میاد :

خودتون جز گشت ارشادی ها هستین؟
خواهر یا مادر خودتون رو گرفتن؟
از خواهر یا مادر دیگران پرس و جو میکنید و اونا براتون توضیح میدن؟

دوست دختر دارین براتون تعریف کرده؟
بازجوی رئوف گشت ارشاد هستین؟

یا همینطوری در دنیای خودتون فکر کردین، تو ایران میگیرن و بستنی میدن و بعدش هم ولشون میکنن !!!

من که چندتا از بچه هارو دیده بودم گرفتن، هم کلی پول ازشون گرفتن و هم بردنشون بازداشتگاه.
دیگه اینقدر هم رافت اسلامی رو به رخ ما نکشین که هلاک میشیم. :))

خيلي جالبه
وقتي طرف ميگه ديدم،شما از لفظه خواهر مادر براي اثبات قضيه استفاده ميكنين؟؟
اما وقتي خودتون ديدن،از لفظه بچه ها؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي جالبه
آخه موضوع اینه که آقایون اصلا نمیتونند حس دختری رو گشت ارشاد میگیرتش و همه جوره به شعور و شخصیت و حتی زن بودنش توهین میشه درک کنند
تو رو خدا یکم منصفانه قضاوت کنین
چرا ما آدما باید به خودمون حق بدیم آزادی که مسلم ترین حق انسان هاست، از همنوعان خودمون دریغ کنیم؟؟

...ARASH...

عضو جدید
آخه موضوع اینه که آقایون اصلا نمیتونند حس دختری رو گشت ارشاد میگیرتش و همه جوره به شعور و شخصیت و حتی زن بودنش توهین میشه درک کنند
تو رو خدا یکم منصفانه قضاوت کنین
چرا ما آدما باید به خودمون حق بدیم آزادی که مسلم ترین حق انسان هاست، از همنوعان خودمون دریغ کنیم؟؟

من بحثي به اينكه چجوري رفتار ميشه نداشتم
فقط از لحنه بيانشون تعجب كردم،شايد درك كردنه طرزه برخوردشون به دختر بودن نياز داشته باشه اما دانستن اين قضيه كه چجوري برخورد ميكنن به دختر بودن نياز نداره
هممون از وضعه جامعه به نوعي باخبريم

من نه اينكه از رفتار گشت ارشاديها حمايت كنم،نه
بلكه مخالف طرزه برخوردشون هم هستم،كه اصلا در حد آدم برخورد نميكنن و واقعا شخصيت ادمو به پايينترين حد ممكن ميرسونن

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز

این یک حرکت عادی متاسفانه میباشه....
شخص بنده هم از همین طرح نوشتاری در برخی مواقع بخصوص استفاده میکنم... هدف این طرز نوشتار اینه که طرف کمی فکر بکنه که ایا، اگر این رفتار با خونواده‌ی خودش میشد چی می‌گفت؟؟؟

بلكه مخالف طرزه برخوردشون هم هستم،كه اصلا در حد آدم برخورد نميكنن و واقعا شخصيت ادمو به پايينترين حد ممكن ميرسونن
قانون یه چیز دیگه میگه... حضرت اقا هم یه چیز دیگه میگن...
مسئله اینه که نمیشه روی هزاران نیروی جزء تو سطح کشور نظارت کرد که رفتارشون چیه و چی‌میگن؟؟؟ بعضی ها کاسه‌ی داغ تر از اش میشن، بعضی ها اذار میرسونن فقط، بعضی ها هشدار میدن فقط...
بعضی ها هم کاری به کار کسی ندارن...

خود مردم، باعث شدن که حساسیت به این دست مسائل بیشتر بشه و دودش هم تو چش نظام نمیره، تو چش خودشون میره! :)

Doctor.mech

عضو جدید

منم نگفتم ندیدی که میگی.
پرسیدم از کجا دیدی که میگی. :)

تو اون مکان چطوری رفتی؟

خودت مسئول دستگیری بودی یا خودت رو به علت پوشش بد گرفته بودن؟
مثلا فکر کن من بخوام برم توی ون و بازداشتگاه رو ببینم، میذارن؟؟!!! ;)

کاری با شنیده ها ندارم.
دیده هات رو صریح بگو :

1- اون دیگران چه کسانی هستند که میان حرف دلشون رو برات میریزن روی گود؟
چون به نظر نمیاد دوست دختر داشته باشی.

دختر غریبه هم که نمیاد بکشدت گوشه خیابون و از رفتار پسندیده گشت ارشادی ها، به شما بگه، میگه؟ :surprised:

2- چطوری ممکنه وارد چنین بخش هایی بشی بدون مسئولیت؟

فقط نپیچونیا. :redface:

Doctor.mech

عضو جدید
خيلي جالبه

بچه ها یعنی رفقای من.
من هم ابایی ندارم که بگم در دایره دوستانم دختران هم هستند.

ولی وقتی یک حزب الهی از رفتار گشت ارشادی ها با دخترها طرفداری میکنه، یعنی با یکسری دخترا هم صحبته.

مسلما پسر حزب الهی دوست دختر نداره، از طرفی دختر غریبه که نمیاد برای این آقا پسر از وضعیت گشت ارشاد بگه، میاد؟
پس غیر از خواهر و مادر چه کسی میمونه؟

شما مارو روشن کن. ;)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسیدم از کجا دیدی که میگی. :)

اگر خدا قبول کنه، خودمون امر به معروف میباشیم! :) یعنی عضو امر به معروف میباشیم...!! :) یعنی قراره بشیم! :)... فعلا که رفتن و معلوم نیست کی کارت هامون رو بیارن! :)... شایدم اصلا تایید نشدیم! :)

1- اون دیگران چه کسانی هستند که میان حرف دلشون رو برات میریزن روی گود؟
چون به نظر نمیاد دوست دختر داشته باشی.

قرار نیست کسی حرف دلش رو بریزه روی گود!! من توی شهر سرعین (اردبیل فک کنم!) دیدم که جلوی بد حجاب ها رو میگرفتن، ادرس و مشخصات رو میگرفتن و ولش میکردن بره!!
اون یه نمونه‌ی برخورده!‌:)...

بعضی وقت‌ها هستش که درگیری رخ میده... یعنی از شما میخوان که سوار ماشین بشی، نمیری، یا داد و هوار راه مینداز و درگیر میشی و اینا و خوب، اتفاقی که می‌افته همون اتفاقیه که همه‌جای دنیا رخ میده موقع مقاومت یه نفر برای بازداشت توسط پلیس! :)... البته اینجا کمی شدتش کمتره متاسفانه... (در این خصوص، چند تا فیلم هم گذاشتم که متاسفانه سایت حذفشون کرد! ولی ویدیو ها هنوز هستن و هر وقت لازم باشه، لینک میدیم!:))) )...
این یه نمونه‌ی برخورده!!

بعضی ها، کلا وضعشون مشخصه که چیکارن و ربطی به لباسشون نداره و چادر هم سرشون باشه هم میگیرن و میندازنشون بالا تا بعدا تکلیفشون مشخص بشه!‌:)...
اینم یه نوع رفتاره...

یکی هم لبخند میزنه و رد میشه از کنار ملت....
اینم یه نوع رفتاره...

یکی مثل فلانی، میبره معرفیبه دادگاه میکنه....

یکی مثل بیسان! میبره تا کلانتری و یه تعهد و بعدش راهیشون میکنه و ...!!

دختر غریبه هم که نمیاد بکشدت گوشه خیابون و از رفتار پسندیده گشت ارشادی ها، به شما بگه، میگه؟ :surprised:
تو دانشگاه و اینا ملت صحبت میکنن و ما هم می‌شنویم و بحث میکنیم و تبادل تجربه میکنیم! :)

ولی وقتی یک حزب الهی از رفتار گشت ارشادی ها با دخترها طرفداری میکنه، یعنی با یکسری دخترا هم صحبته.
برادر چقدر سطح کشفیات شما بالاست؟!! همه‌ی اینا رو از روی چند خط مطلب بنده برداشت کردی؟!‌:)...

مسلما پسر حزب الهی دوست دختر نداره، از طرفی دختر غریبه که نمیاد برای این آقا پسر از وضعیت گشت ارشاد بگه، میاد؟
پس غیر از خواهر و مادر چه کسی میمونه؟
چه ربطی داره؟! یعنی حزب‌الهی ازدواج نمی‌کنه؟ عاشق نمیشه؟ اشتباه نمی‌کنه؟ شما فکر میکنی که هرکی حزب الهیه ملت ازش فرار میکنن و باهاش حرف نمی‌زنن؟!!

اتفاقا وقتی یه کوچولو ریش داشته باشی، حتی اگر شده به در بگن که دیوار بشنوه، حرفشون رو بهت میگن!! :)

طرز فکر شما هم جالبه!! شما اصلا من رو ندیدی و نمی‌دونی کیم و چجوریم و همینجوری میگی کسی نمیاد باهات حرف بزنه!! تصوراتتون از بسیجی و حزب‌الهی واقعا برام جالبه که سطح دانشتون از زندگی افرادی همچون بنده، اندازه‌ی سطح دانشتون از سبک زندگی مریخی هاست! :) (خیلی ها اینجورین!‌)

Риал Краесис

عضو جدید
باز هم دعوای بی منطقانه بعضی از دوستان واقعا من یکی که خسته شدم شما خودتون خسته نشدین؟
چرا وقتی حرف با دلیل و مدرک رو قبول نمی کنین اصلا میاین و بحث میکنین؟(با هر دو طرف بحث هستم)
در ضمن منم دیدم که موقع عید تو لاهیجان یه جونی رو از ماشین که با دوست دخترش بود پیاده کردن بردن تو چادر و مورد ضرب و شتم قرار دادن که با مداخله منو چند نفر دیگه موضوع حل شد اما من ولکن نبودم تا پای جریمه کردن تمام اون مامورا رفتم.
در ضمن تو همین رشت هم دیدم که بعضی از دختر بی حجابا با مامورا دعوا گرفتن خدا شاهده دختره حمله کرده بود ماموره رو بزنه! من یکی جای اون ماموره بودم کاری میکردم که هوس حمله به مامور نکنه.
پس هر دو گروه مقصرن هم مامورایی که بد رفتار میکنن و هم افرادی که بد رفتار میکنن در عوض رفتار خوب هم از مامورا دیدم هم از مردم .
تورو خدا اول اظلاعات بدست بیارین بعد بیاد حرف بزنین.
در ضمن یکی از دوستان گفتن که نمیشه رو تک تک افراد زوم کرد دقیقا حرف ایشون درسته ما خودمون باید اگه اشتباهی شده با گزارش اونو برطرف کنیم.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
جمع کنین بابا :D
فرزاد حسنی
تو برنامه کوله پشتی با اون مصاحبه معروف دست شونو رو کرد :D(قربون اون زبونش که از صدتا شمشیرهم تیز تره).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین ویرایش:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال

در غرب کارشون کیلویی نیست دادش ، غیر قانونی یه CD هم رایت کنی جریمت میکنن!
این آقای... پول نداره بره موهاشو یه سر و سامونی بده :D

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
در غرب کارشون کیلویی نیست دادش ، غیر قانونی یه CD هم رایت کنی جریمت میکنن!

داداش، لابد بنده هستم که نقش بیش از 15000 سیدر برخی فایل های دانلود رو ایفا میکنم و لابد سایت‌های کله‌گنده ای مثل رپید شیر و مگااپلود و اینا رو پسرعموی من ساخته!!
بس کنین تو رو خدا این غرب رو بهشت کردن!!

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
داداش، لابد بنده هستم که نقش بیش از 15000 سیدر برخی فایل های دانلود رو ایفا میکنم و لابد سایت‌های کله‌گنده ای مثل رپید شیر و مگااپلود و اینا رو پسرعموی من ساخته!!
بس کنین تو رو خدا این غرب رو بهشت کردن!!

مگا آپلود و رپیدشیر در برابر تورنت هیچی نیستن.
الان تورنت بخاطر قوانین کپی رایت از رونق افتاده و فایل هایی که بیش از 100 سیدر داره، اگه محتواش غیر قانونی باشه از دسترس خارج میشه. پس معلومه هنوز به قوانین پایبند هستن نه مثل ایران که هنوز فیلم روی پرده نرفته ، تو کل کشور پخش بشه
بس نمیکنیم، بهشت هست
:)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان تورنت بخاطر قوانین کپی رایت از رونق افتاده و فایل هایی که بیش از 100 سیدر داره، اگه محتواش غیر قانونی باشه از دسترس خارج میشه. پس معلومه هنوز به قوانین پایبند هستن نه مثل ایران که هنوز فیلم روی پرده نرفته ، تو کل کشور پخش بشه

داداش، نمی‌دونم منظور شما از تورنت، کدوم سایت‌هاست!! ولی همین دیشب بنده سریال Person of Interest رو در حالی دیدم که صبحش با 17 هزار سیدر دانلودش کردم!!!! :))))

تورنت امروز بیشتر از هر زمان دیگه ای محبوبه...!!
قوانین کپی رایت هم در اونجا شامل کپی کردن سی‌دی ها هم میشه که این مسئله رو هم دارن اونا! :)

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
[h=2]چرا دولت آمریکا مگاآپلود را مسدود کرد؟[/h]

فضای سایبر > روندها- همشهری‌آنلاین:
سایت مگاآپلود (megauload) از پرطرفدارترین و بزرگترین وب سایت‌های تبادل فایل به دستور دولت آمریکا مسدود شد. اما چرا؟
به گزارش سی ان ان مسئولان این سایت که به نقض قوانین ضد سرقت متهم شده‌اند نیز اکنون بازداشت شده‌اند. آنها را در نیوزیلند دستگیر کرده‌‌اند.
مسدود شدن این وب سایت که در هنگ کنگ مستقر است همزمان شده است با طرح قوانینی در کنگره امریکا علیه آن دسته از وب سایت‌ها که امکان دانلود غیرقانونی و به ویژه فایل‌های موسیقی را فراهم می‌آورند.
همشهری‌آنلاین یادآور می‌شود طرح SOPA مخفف عبارت Stop Online Piracy Act به معنی قانون توقف راهزنی آنلاین (در دستور کار مجلس نمایندگان آمریکا ) و دیگری لایحه PIPA مخفف عبارت PROTECT IP Act به معنی قانون حمایت از مالکیت فکری در دستور کار سنای آمریکا قرار دارد که در صورت تصویب آن‌ها سایت‌هایی که در خارج از آمریکا قرار داشته و به دانلودهای غیرقانونی در اینترنت دامن می‌زنند مسدود خواهند شد.
این قوانین به دیوان عدالت آمریکا و دارندگان کپی رایت اختیارات لازم را می‌دهد تا شکایت خود را علیه وب‌سایت‌هایی که این حقوق را نادیده گرفته‌اند به صورت رسمی دنبال کنند.
در واقع این دو لایحه که هر دو در ربع آخر سال 2011 به مجلس نمایندگان و به سنای آمریکا ارائه شدند مکمل قانون دیگری خواهند بود که DMCA نام داشت. این اختصار مربوط به عبارت Digital Millennium Copyright Act است که به معنی قانون کپی رایت هزاره دیجیتال می‌باشد. این قانون فقط به وب‌سایت‌های درون آمریکا مربوط می‌شود و طبق آن تولیدکنندگان محتوا می‌توانند به آی اس پی‌ها و وب‌سایت‌ها تذکر دهند تا محتوای غیرقانونی را از روی وب‌سایت‌های خود بردارند.
گفته می‌شود سایت مگاآپلود با به اشتراک گذاشتن فایل‌ها بدون رعایت کپی رایت ۵۰۰ میلیون دلار به درآمد صاحبان حق پخش آثار ضرر زده است
به گزارش دستگاه قضایی آمریکا، در حال حاضر دو بنیانگذار سایت مگاآپلود در نیوزیلند دستگیر شده و سه تن از افرادی که با این وب سایت فعالیت داشته‌اند نیز تحت پیگرد قانونی هستند.
در همین حال به گزارش یورو نیوز به دنبال این اقدام، گروه هکر‌های نا‌شناس حملات وسیعی را به سایت‌های دولتی آمریکا آغاز کرده و تاکنون برخی از وب سایت‌های رسمی مربوط به نهادهای قضایی این کشور را از کار انداخته‌اند.
روز چهارشنبه گذشته نیز گروهی از ساکنان منهتن در نیویورک نسبت به پیشنهاد در نظر گرفته شده از سوی کنگره آمریکا برای جلوگیری از دسترسی آنلاین به فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی اعتراض کردند.
همچنین بسیاری از وب سایت‌های اینترنتی نیز در اعتراض به این پیشنهاد و آنچه عدم حفظ مالکیت فکری وب سایت‌ها عنوان شده، آیکون‌های معرفی خود را سیاه و یا خاموش کردند. :)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی الان که چی؟! مبارزه با کپی رایت رو اینجا هم داریم و اگر فتا مغازه‌ای رو بگیره که توش سی‌دی کپی میکنه، و طرف پارتی نداشته باشه ان! تومن جریمه‌اش میکنن...!!!
مگا هم که برگشت و الان داره کارش رو میکنه در کنار صدها سایت دیگه! :)....

مبارزه در همه جای دنیا هستش با نقض کپی رایت! :)