حس شما هنگام شنیدن نام ایران چیست؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس شرمندگی.............

امضات تامل برانگیزه ،نشون از فرهنگ بالات داره . بفکر همنوع بودن و پیامای دیگه ازش برداشت میشه. ممنون ایرانیه باغیرت. :gol:
ایران یعنی غیرت ، سرافرازی ، ایثار ، عظمت و ... و... و...

آبیدر751

اخراجی موقت
امضات تامل برانگیزه ،نشون از فرهنگ بالات داره . بفکر همنوع بودن و پیامای دیگه ازش برداشت میشه. ممنون ایرانیه باغیرت. :gol:
ایران یعنی غیرت ، سرافرازی ، ایثار ، عظمت و ... و... و...
ازمن نپرس چی آمد برسرعشق جواب من بجز شرمندگی نیست.......

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

کجاش تعجب داره ؟

ملت ایرانی هرجا می شینه از کوروش یاد می کنه و برادری و برابری اونقت عرب را سوسمارخور می دونه !
هر جا می شینی می گه مغز های ایرانی مگر ملیت های دیگه کم آدم معروف دارن ؟
همیشه خودش را به عنوان نژاد برتر می خونه در حالی که همین فرد اگر در اروپا بدنیا اومده بود می شد اروپایی !
ابرانی، آمریکایی ، اسرائیلی و ... همه فقط جبر جغرافیایی هست چرا که ما هم مسلما اسرائیلی بودیم اگر در اسرائیل بدنیا اومده بودیم ولی نمی دونم افرادی که انقدر به نژادشون افتخار می کنن تو سرشون چی می گذره

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاش تعجب داره ؟

ملت ایرانی هرجا می شینه از کوروش یاد می کنه و برادری و برابری اونقت عرب را سوسمارخور می دونه !
هر جا می شینی می گه مغز های ایرانی مگر ملیت های دیگه کم آدم معروف دارن ؟
همیشه خودش را به عنوان نژاد برتر می خونه در حالی که همین فرد اگر در اروپا بدنیا اومده بود می شد اروپایی !
ابرانی، آمریکایی ، اسرائیلی و ... همه فقط جبر جغرافیایی هست چرا که ما هم مسلما اسرائیلی بودیم اگر در اسرائیل بدنیا اومده بودیم ولی نمی دونم افرادی که انقدر به نژادشون افتخار می کنن تو سرشون چی می گذره

عزیزم اینجا محل اسپم کردن نیست، ناسلامتی مدیری باید قوانینو بهتر از من بدونی.;)

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عزیزم اینجا محل اسپم کردن نیست، ناسلامتی مدیری باید قوانینو بهتر از من بدونی.;)

پست من در راستای تاپیک بود
منتها ارتباط شکلک های شما را با تایپک متوجه نمی شم
شما خودتون از اکثر پست ها نقل زدید و ابراز عقیده کردید درموردش پس فکر کنم به حساب اسپم هم باشه پست های شما اسپم هست نه هر دو پست مربوط به تاپیک من.

موفق باشید
پایان

mahsa15

اخراجی موقت
فقر ، بیکاری ، بی فرهنگی ، فساد ، رشوه ، دزدی ، دروغ و از همه مهمتر دیکتاتوری:w47:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یاد عمه مامانم که خاله بابابم هست میفتم

آخه اسمش ایران هست

منم خیلی دوستش دارم

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با شنیدن نام ایـــران یــاد این بخش از وصیت نامه ی کوروش بزرگ:

اینک که من از دنیا می روم، بیست و پنج کشور جزو امپراتوری ایران است و در تمامی این کشورها پول ایران رواج دارد و ایرانیان در آن کشورها دارای احترام هستند و مردم آن کشورها نیز در ایران دارای احترامند .

mor1360

عضو جدید
دوستش دارم ! :heart:
اما مردمش... :razz:
اکثرا قدرشو نمیدونن! :cry:

از برخی نظراتی که در این تاپیک دیدم، غصه ام گرفت. ای کاش به جای ایرادگیری و آسمون به ریسمون بافتن و یا برخوردهای سیاسی و مذهبی، کمی هم به فکر اصلاح خودمون بودیم!

مثلا : آخه اینکه فلان کسک تو یه کشور دیگه با ما برخورد نامناسبی داشته، باید موجب این بشه که از ایرانی بودنمون ناراحت باشیم؟! یعنی شما از دشمنتون انتظار دوستی دارین! و.... بگذریم، بحث خیلی زیاده!

برخی از نظرات، نشانگر از خود بیگانگی، عدم شناخت جامع از شرایط، گرفتار بودن در گرایشات فکری خاص و ...هستن. مهندسای مملکت که اینطور فکر کنن دیگه نبایدم وضعمون بهتر از این بشه! :w19:

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقیقتا حس خاص و جالبی ندارم
ولی وقتی حرف از فرهنگ و تمدن اصیل میشه،خوشحال میشم که ایرانیم و هزار حرف برای گفتن دارم
خیلی دوست داشتم زمان کوروش کبیر به دنیا میومدم

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عاشق ایرانم هرچی باشه وطنمه ودوسش دارم
من نمیخام برم خارج:cry:

mech_eng2000

عضو جدید
من عاشق ایرانم هرچی باشه وطنمه ودوسش دارم
من نمیخام برم خارج:cry:
خوب همه عاشق وطنشون هستن
:Dاما سفیر کبیر بریتانیا بیرون وایساده، میگه تا المیرا 2010 نیاد، منم نمیرم
طفلک خیلی اصرار ، روشو زمین ننداز:biggrin:

saghar*20*

عضو جدید
نميدونم..شايديادخيلي چيزا....ولي درحال حاضريادجدال سياسيييييييون ميافتم سركرسي رياست جمهوري.........