حتما روزی 21 بار یکدیگر را بغل کنید!! (+عکس)

tick taack

عضو جدید
این عکس، تصویری از مقاله‌ای است از مجله Ensign magazine May ‘98 pg. 94 تحت عنوان ” در آغوش گرفتن نجات بخش”.

این مقاله شرح مفصلی از اولین هفته زندگی یک جفت دوقلو را توصیف می‌کند که در هنگام بدنیا آمدن در دو دستگاه جداگانه انکوباتور( incubator)نگهداری می‌شدند و پزشکان گفته بودند که یکی از آنها زنده نخواهد ماند. اما یکی از پرستاران بخش نوزادان، دو کودک نوزاد را بر خلاف مقرارت بیمارستان در یک دستگاه انکوباتور قرار داد و برای این کار با بیمارستان جنگید.

زمانیکه آنها در یک دستگاه قرار گرفتند، دست نوزاد سالم تر، به گونه ای که پنداری خواهرش را در آغوش گرفته باشد، بر او قرار گرفت. از آن ببعد ضربان قلب نوزاد کوچکتر و بیمار، شروع به عادی شدن می‌کند و دمای بدن او بالا رفته، شکل عادی می‌یابد. پس از مدتی، هر دو آنها زنده می‌مانند و شروع به رشد می‌کنند.
دو خواهر دو قلو به خانه رفتند و در یک تخت خواب خوابیدند . آنها همچنان با هم در یک تخت می خوابند، و یکدیگر را کیپ در آغوش می گیرند.

بیمارستان زمانی که متوجه اثر “نجات بخش” گذاشتن این دو نوزاد در کنار یکدیگر شد، از آن پس در مقررات خود تغییر بوجود آورد و هم اکنون تمامی دو قلوها؛ حتی چند قلوها را در یک تخت و یاانکوباتور در کنار هم و نزدیک هم می‌خوابانند.

.دکتر مارک کتز (Mark Katz, M.D)، عضو L.A. Shanti’s Advisory Board می‌نویسد:” …در آغوش گرفتن،می‌تواند در محدوده ذهنی یک فرد تغییراتی را ایجاد نماید و به آنها از لحاظ پزشکی کمک کند. بالاتر از همه اینکه، در آغوش گرفتن،هیچگونه عوارض جانبی، ندارد و شما برای گرفتن چنین مداوایی، احتیاج به رفتن نزد دکتر ندارید.”

در آغوش گرفتن، (Hug) داروی خوبی است. در این حرکت، انرژی منتقل می‌شود و فرد در آغوش گرفته شده تقویت روحی و عاطفی می‌شود. شما برای بقا در زندگیتان به یکبار در آغوش گرفته شدن ، برای حفظ و حراست از زندگیتان به 8 بار در آغوش گرفته شدن و برای رشد و نمو به12 بار در آغوش گرفته شدن در روز نیاز دارید.

پوست بزرگترین اندام بدن است و این اندام احتیاج به مراقبت های لازم و خوبی را دارد. یک Hug می‌تواند که قسمت های وسیعی از پوست را پوشش دهد و این پیام را به پوست برساند که “از تو مراقبت می‌شود”.
Hug همچنین یک وسیله ارتباطی است، که می‌تواند چیزهایی را بگوید که شما نمی‌توانید در غالب کلمات بیان کنید. نکته بسیار زیبا در مورد Hug اینست که شما نمی‌توانید آنرا یک طرفه به کسی بدهید، معمولا شما آنرا پس می‌گیرید.

پیوست ها

• jhyjhg.jpg
    jhyjhg.jpg
    8.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز

در آغوش گرفتن، (Hug) داروی خوبی است. در این حرکت، انرژی منتقل می‌شود و فرد در آغوش گرفته شده تقویت روحی و عاطفی می‌شود. شما برای بقا در زندگیتان به یکبار در آغوش گرفته شدن ، برای حفظ و حراست از زندگیتان به 8 بار در آغوش گرفته شدن و برای رشد و نمو به12 بار در آغوش گرفته شدن در روز نیاز دارید.
اینو قرمز کردم که احتیاجاتمونو بدونیم:redface:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.فکر میکنی این مطلب به درد کیا میخوره ؟

zakari

عضو جدید

اینجور که شما میگید من و خیلیای دیگه تا حالا باید هفتا کفن پوسونده باشیم :surprised:
من یکی که یادم نمیاد آخرین بار کی بوده که منو به قول شما در آغوش گرفته باشن...:cry:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.فکر میکنی این مطلب به درد کیا میخوره ؟

همه!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي من شبي600بار بالشم رو بغل ميكنم اين چه حكمي داره؟:surprised:

waffen

اخراجی موقت
این کسی که این مقاله رو نوشته خیلی دلش خوش بوده. ما یکی نیست 100 سال یه بار مارو بغل کنه.

من برم یکی رو پیدا کنم برای بغل کردن.

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سال شاید یکیو بغل کنی:surprised:اونم از محارمت:smile:
توروز 21 بار!!!!!!!!!:surprised:کی میره این همه راه رو:D
البته اگه اینطوری باشه خوبه ولی فک کنم تقریبا 1% مردم ما اینطوری باشن:cool:
اونم کسانی که مزدوج شدن:redface:وخیلی کم.........:gol:

waffen

اخراجی موقت

به. اونایی که ازدواج کردن که از مجرد ها کمتر بغل می کنند. :( به جان خودم.:cry:
در ضمن تحقیقات علمی تعدادی از بهترین دانشگاه های آمریکالی مرکزی :surprised: نشون میده که بغل کردن محرمات اصلا فایده نداره.:)

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
به. اونایی که ازدواج کردن که از مجرد ها کمتر بغل می کنند. :( به جان خودم.:cry:
در ضمن تحقیقات علمی تعدادی از بهترین دانشگاه های آمریکالی مرکزی :surprised: نشون میده که بغل کردن محرمات اصلا فایده نداره.:)
در ضمن تحقیقات علمی تعدادی از بهترین دانشگاه های آمریکالی مرکزی :surprised: نشون میده که بغل کردن محرمات اصلا فایده نداره.
اینو موافقم;)

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم من همین جا یه چک سفید بدون تاریخ بهت میدم (تضمین شده :surprised:)
و می گم مطمئن باش اگه این مزدوجات در روز 21 باربه همدیگه محبت در می کردن هیچوقت دادگاه های ما پر نمی شد
این بغل کردنا بیشترش مال قبل محرم شدنه:mad:

اتفاقا امروزم یه نمونه اش رو تو تاریکی دیدم همیچین همدیگر رو.............:eek:

درضمن برا اینکارا ماها پدرمادرمونو داریم که باید روزی نه 21 بار که هر لحظه دستشونو ببوسیم و بهشون محبت تراوش کنیم تا بلکه کمی جبران این تندخویی هامونو کرده باشیم

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من همین جا یه چک سفید بدون تاریخ بهت میدم (تضمین شده :surprised:)
و می گم مطمئن باش اگه این مزدوجات در روز 21 باربه همدیگه محبت در می کردن هیچوقت دادگاه های ما پر نمی شد
این بغل کردنا بیشترش مال قبل محرم شدنه:mad:

اتفاقا امروزم یه نمونه اش رو تو تاریکی دیدم همیچین همدیگر رو.............:eek:

درضمن برا اینکارا ماها پدرمادرمونو داریم که باید روزی نه 21 بار که هر لحظه دستشونو ببوسیم و بهشون محبت تراوش کنیم تا بلکه کمی جبران این تندخویی هامونو کرده باشیم
عزیزم باهات موافقم و باید هر لحظه به والدینمون محبت کنیم ولی تعداد محدودی هستن که این کارو می کنن و جزء همون 1% محسوب میشن;)
در ضمن اشتباه نشه :cry: من از این نوع بغل کردنا (تو تاریکیو میگم)متنفرممممممم:cool:
خواهش می کنم منو با اونا قاطی نکن یه جوری میشم:w06: