اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

avaye_sabz

عضو جدید
تو چشات که نگاه کردم تمام زیبایی های آفرینش خدارو دیدم.

خودتو نگیر

توی چشات خودمو دیدم

avaye_sabz

عضو جدید
طرف تا ده سال برای مادرش عزاداری ميكرد و همش گريه ميكرد . بهش گفتند : آخه چقدر گريه ميكنی ، ده سال گذشته گفت: "آخه هر وقت يادم ميافته كه موقع خاكسپاريش چه دست و پايی ميزد جيگرم آتيش ميگيره "!!!

avaye_sabz

عضو جدید
فرشتگان از خدا پرسيدن: خدايا تو که بشر رو انقدر دوست داري چرا غم را آفريدي ؟ خدا گفت : غم را به خاطر خودم آفريدم چون اين مخلوقه من تا غمگين نباشه به ياد خالقش نمي افته

avaye_sabz

عضو جدید
می دونی چرا وقتی گریه می کنی آروم می شی؟!چون اشکهای سردت قبل از اینکه از مجرای چشم سرازیر بشه یه سری به قلبت می زنه .بعد قلبت که خیلی داغه حرارتشو می ده به اشکات و اشکات گرم می شن.اونوقت اشکات هم سرما شو نو می دن به قلبت.اینجوریه که اشکات گرم می شن و قلبت سرد و آروم

avaye_sabz

عضو جدید
اگه از تو ننوشتم ، فکر نکن سرم شلوغه ، توي زندگي يه وقتا ، تنهايي رمز عبوره .اگه از چشمات گذشتم ، فکر نکن عاشق نبودم ، مطمئن باش توي دنيا ، دل به تو سپرده بودم

avaye_sabz

عضو جدید
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته ميشود ، دری ديگر باز ميشود ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم ميدوزيم که درهای باز را نميبينيم.

avaye_sabz

عضو جدید
کنار آشنایی تو آشیانه میکنم فضای آشیانه را پر از ترانه میکنم کسی سوال میکند به خاطر چه زنده ای و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .

avaye_sabz

عضو جدید
عشق رازي است مقدس . براي کساني که عاشقند ، عشق براي هميشه بي کلام ميماند ؛ اما براي کساني که عشق نمي ورزند ، عشق شوخي بي رحمانه اي بيش نيست

avaye_sabz

عضو جدید
آنکه چشمان تو را اینهمه زیبا می کرد کاش از روز ازل فکر دل ما میکرد یا نمیداد به تو اینهمه زیبایی را یا مرا در غم عشق تو شکیبا میکرد !

avaye_sabz

عضو جدید
ارسطو مي گويد:اگر با قلبت عاشق شدي زياد مهم ندون زيرا کار دل دوست داشتن هست.مثل نار چشم که ديدن هست.اما اگه با عقلت عاشق شدي بدون که چيزي را تجربه مي کني که عشق واقعي هست.

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
غرق گناهیـــم، ولی پــــــــاک سرشتیم* حسرت زده ی یک وجب از خاک بهشتیم* شــــــکرانه ی زایل شــدن ِ حالت اغمــــا* از خوردن آن میــوه ی ممنوعــه گذشتیـم* هر چند که الیـــاس، بسی وسوسـه ها کرد* امّا چو پــــری، بنــــده ی خنّــــاس نگشتیم* غفلـــت بکُشد یونُــــس ِ جان، در دل ماهی* چون غمزه ی هستـی به دل مزرعه کِشتيم* افســــوس که این مـــاه مبـــارک به سر آمد* در دفتـــــــر اعمــــــال، ثــــوابی ننوشتیــم

خودمونیم طرف خیلی شاعر بوده!!!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته است تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی زیباترین هنر ، هنر عشق ورزیدن است، اما از آن زیبا تر بی صدا "گ و ز ی د ن" است.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
در دنیا 3 چیز را دنبال کن :
1- دوست داشتن را برای تجربه.
2- عاشق شدن برای هدف.
3- فراموش کردن برای قبول واقعیت.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کتاب زندگی چاپ دوم داشت هیچ وقت نمی گذاشتم با غلط چاپ بشه.........

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا از فرقهاي بين دخترا و پسرا :
1-دختر ها خيلي دوست دارند جاي پسر ها باشند اما پسر ها اصلاً دوست ندارند جاي دختر ها باشند
2- اگر يه دختر يک مشکل غير قابل حل داشته باشه از خونه فرار ميکنه اما يه پسر اگر يک مشکل غير قابل حل داشته باشه اعضاي خانواده اش رو از خونه فراري ميده
3- يه دختر اگر دو تا مشکل غير قابل حل داشته باشه خودکشي ميکنه اما يه پسر اگر دو تا مشکل غير قابل حل داشته باشه اعضاي خانواده اش رو ميکشه

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن مانند کروات است هم زیبایی به مرد می بخشد و هم گلویش را فشار می دهد

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای ول خیلی توپ بود!

فهمیدی شهرزاد کشیده پائین و احمد رفته روش؟
...
.
.
.
.
.
.
اصلا نمیشه به این بورس چای ایران اعتماد کرد!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
پليس به تركه: اينجا ماهي‌گيري قدغنه!!!

تركه: ولي اينجا تابلو نزدين!!!

پليس: نزديم كه نزديم، زود باش از بالاي اون آكواريوم بيا پايين

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدام مي كني

آرزو مي كنم كاش كر بودم

تو كه لال نمي شي ...

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا برادره آخره شر بودن و پدر محل رو درآورده بودن، ديگه هروقت هرجا يك خراب كاريي ميشده، ملت ميدونستن زير سر اين دوتاست. خلاصه آخر بابا ننشون شاكي ميشن، ميرن پيش كشيشِ محل، ميگن:‌ تورو خدا يكم اين بچه‌هاي مارو نصيحت كنيد،‌ پدر مارو درآوردن. كشيشه ميگه: ‌باشه، ولي من زورم به جفتِ اينا نميده، بايد يكي يكي بياريدشون. خلاصه اول داداش كوچيكه رو ميارن، كشيشه ازش ميپرسه: پسرم، ‌مي‌دوني خدا كجاست؟ پسره جوابشو نمي‌ده، همين جور در و ديوار ر و نگاه مي‌كنه. باز يارو مي‌پرسه: پسرجان، مي‌دوني خدا كجاست؟ دوباره پسره به روش نمياره. خلاصه دو سه بار كشيشه همينو مي‌پرسه و پسره هم بروش نمياره، آخر كشيشه شاكي ميشه، داد ميزنه: بهت گفتم خدا كجاست؟! پسره مي‌زنه زير گريه و در ميره تو اتاقش، در رو هم پشتش مي‌بنده. داداش بزرگه ازش مي‌پرسه: چي شده؟ پسره ميگه: بدبخت شديم! خدا گم شده، همه فكر مي‌كنن ما برش داشتيم

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو را براي وفاي تو دوست مي دارم
*
*
*
*
*
وگرنه دلبر پيمانه شكن فراوان است

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامتی دیوار چون هر مرد و نامردی بهش تکیه می کنه.به سلامتی کلاغ نه برای سیاهیش،برای یک رنگیش.به سلامتی کرم خاکی نه برای کرم بودنش،برای خاکی بودنش.به سلامتی گاو چون نگفت من ،گفت ما و به سلامتی ما که دوست داشتن یادمون نرفته.

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
در تصاویر حكاكی شده بر سنگهای تخت جمشید هیچكس عصبانی نیست. هیچكس سوار بر اسب نیست. هیچكس را در حال تعظیم نمیبینید. هیچكس سر افكنده و شكست خورده نیست .هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست و هیچ تصویر خشنی در آن وجود ندارد . از افتخارهای ایرانیان این است كه هیچگاه برده داری در ایران مرسوم نبوده است در بین صدها پیكره تراشیده شده بر سنگهای تخت جمشید حتی یك تصویر برهنه و عریان وجود ندارد ، بفرست برای ایرانیان تا یادمون بمونه چی بودی

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر روز صبح در آفریقا وقتی خورشید طلوع می کند یک غزال شروع به دویدن میکند و می داند سرعتش باید از یک شیر بیشتر باشد تا کشته نشود هر روز صبح در آفریقا وقتی خورشید طلوع می کند یک شیر شروع به دویدن می کند و می داند که باید سریع تر از آن غزال بدود تا از گرسنگی نمیرد مهم نیست غزال هستی یا شیر با طلوع خورشید دویدن را آغاز کن. " آنتونی رابینز "

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از عمرم چه فهمیدم؟!
نفهمیدم چه فهمیدم!
همین اندازه فهمیدم..
که فهمیدم نفهمیدم....
بخشی از خاطرات یک خنگ (به هم ایرانیا! کسی بی احترامی نشه!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.