افزودن زبان فارسی به انجمن ارتباطی اسکچاپ کاران SFC

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
SFC یا SketchucatUcation Community Forum انجمن رسمی آموزشی-ارتباطی اسکچاپ کاران سراسر دنیاست .
از طریق این سایت شما همیشه در جریان آخرین اخبار، پلاگینا و نمونه رندرهای اعضا قرار میگیرید. با افتخار ، به همه همزبانان اطلاع میدم که با همکاری مدیران این سایت و پیگیریهای بنده بالاخره زبان فارسی هم به مجموعه زبانهای و گروههای این سایت اضافه شد.
امیدوارم این حرکت بتونه کاستیهایی که ما توی زمینه این نرم افزار داریم رو جبران کنه و فاصله ما رو با سایر استفاده کنندگان این نرم افزار در جاهای دیگه دنیا از بین ببره.
بتونیم به تبادل نظرات ،تجربیات، و دانش با همزبانانمون در سرتاسر دنیا بپردازیم و به پیشرفت همدیگه کمک کنیم. صمیمانه و پیشاپیش از شما تشکر میکنم.
قطعا این حرکت به پربار شدن انجمن فعلیمون در باشگاه مهندسین جوان و سایر فرومهای فارسی اسکچاپ هم خواهد انجامید.:gol:
م. یگانگی

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
شاید بهتر باشه اسم این تاپیک رو تغییر بدیم به اخبار اسکچاپ، و همه اخبار مرتبط رو در همینجا مطرح کنیم تا پراکندگی ایجاد نشه. به هر حال خبر اینه که اسکچاپ 7.1 و لی اوت 2.1 هم اومد ،که پیشرفتای خوبی توی سرعت نمایش، زوم و اربیت کردن و...داشته..لی-اوت هم امکان اندازه گذاری روی نقشه ها رو بسیار بهبود داده. میتونید اخبارش رو در وبلاگ رسمی تیم اسکچاپ بخونید:
http://sketchupdate.blogspot.com/

mehrad1982

عضو جدید
آقای یگانگی عزیز سلام
یه مشکلی داشتم تو وارد شدن به خردانجمن فارسی و دسترسی به بخش های مختلف ، یعنی بعد از رجیستر کردن دیگه خبری از تایپیکهای فارس نیست و هر چی میگردم نمیتونم پیداشون کنم اما تا قبل از رجیستر کردن تمامشون قابل دسترسی هستند!
ممننون میشم مثل همیشه راهنمایی کنید.

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
چون چند نفر از دوستان همین مساله رو داشتن ،یه تصویر راهنما ممکنه کمک کنه. هر کجای انجمن که بودید ،از منوی آبشاری سمت راست میتونید بخشهای دیگه رو انتخاب کنید و سپس Go رو کلیک کنید

پیوست ها

• farsi-sub.jpg
    farsi-sub.jpg
    12.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت استاد
من بعد از لاگین شدن دیگه نمیتونم وارد خرد انجمن فارسی بشم حتی تو منوی آبشاری سمت راست هم خبری از زبان فارسی نیست و مجبورم از همون زبان اصلی استفاده کنم :que:

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
خوشامد و ...توی user control panel حتما user group انتخابیتون رو فارسی قرار بدین.

hadiam

عضو جدید
سلام آقای یگانگی عزیز
چند وقتی بود که اصلا سمت اسکیچاپ و کارهای 3d نرفتم ولی یه طرخح آبنما اومد که مجبور شدم دوباره دس به کار شدم و اتفاقی یاد این سایت و شما کردم هر چند پستهاتون رو توی sfc دنبال می کردم و خیلی خوبه که به عنوان یه ایرانی کمک مهمی هستید

azadmard

عضو جدید
استاد یگانگی من می خواستم kt رو دانلود کنم ولی لینکش خراب بود
با تشکر

بالاخره ورژنی از kt که مستقیما داخل اسکچاپ کار میکنه آماده و ارایه شد. میتونید نسخه موقتش رو از آدرس:
http://www.twilightrender.com/public_data/twilight_install.exe
دانلود کنید و نمونه رندرهاش رو هم در صفحه اصلیش ببینید:
http://twilightrender.com/

hayati1350

عضو جدید
سلام آقای یگانگی . میشه راهنمایی کنید چطور میشه از قسمت فارسی این سایت استفاده کرد؟

kimia l

عضو جدید
سلام استاد
من مدتی هست که Sketchup کار می کنم با موتور Podium در حال حاضر کسی تو شیراز V.ray تدریس نمی کنه و دسترسی به پلاگین هایی که در برنامه های آموزشی اسکچاپ میبینم ندارم برای گرفتن پلاگین و آموزش V.ray لطفا راهنمایی کنید و اینکه در کدوم بخش میتونم نمونه های کارم رو واستون بفرستم تا نظر سنجی کنید. ممنون