زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا انقدر خوش میگذره بخصوص اگه یه چشمه از کنار غارت رد بشه دو سه تا حیوون هم که داری پرنده ها برات آواز میخونن خروسه صبحا بیدارت میکنه سگه مواظبته کسی نگاه چپ بهت نکنه چن روز که بری بمونی دیگه دلت نمیخواد برگردی به تمدن
مگه تجربه کردی؟ غار علیصدر خوبه برم؟:surprised:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خان دایی زود باش بیا اعتراف کن:surprised:

ببين اين حميد بايد اعتراف كنه چيكار كرده نه من اخه تو چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه بابا انقدر خوش میگذره بخصوص اگه یه چشمه از کنار غارت رد بشه دو سه تا حیوون هم که داری پرنده ها برات آواز میخونن خروسه صبحا بیدارت میکنه سگه مواظبته کسی نگاه چپ بهت نکنه چن روز که بری بمونی دیگه دلت نمیخواد برگردی به تمدن

رضا جان خواب ديديدي عزيز نگو بابا دختر مردم سر ميزاره به كوه بيابون خونش گردن تو مي افته :surprised:

به جان تو راست میگم باور کن من تجربه کردم

نگووووووووووووووووووووووووووو:confused:
مگه تجربه کردی؟ غار علیصدر خوبه برم؟:surprised:
اونجا كه همش ابه تازه شلوغ هم هست برو غار اصحاب كهف :confused:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ديگه گزارش بده چه خبر از دانشگاه امروز شلوغ پلوغ كه نكردي دختر مدمم كه سر كار نزاشتي ؟ بگو گزارش كامل

نه به جان مرمت!

خان دایی زود باش بیا اعتراف کن:surprised:

:smoke::smoke:

نه ديگه من چيكاره بيدم :eek::surprised:

:w13: نکن زود باش اعتراف کن...

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
رضا جان خواب ديديدي عزيز نگو بابا دختر مردم سر ميزاره به كوه بيابون خونش گردن تو مي افته :surprised:

نگووووووووووووووووووووووووووو:confused:

اونجا كه همش ابه تازه شلوغ هم هست برو غار اصحاب كهف :confused:

خب به جان حمید که میخوام دنیا نباشه حمید باشه!
خونش بیفته گردن من چرا؟ من خودم عاشق طبیعتم عاشق کوهم عاشق چشمه و رودخونه م عاشق حیوونای وحشیم عاشق حشراتم عاشق پرنده هام عاشق زندگی وسط طبیعتم اونجا که تا حالا پای آدمیزاد نرسیده باشه

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خونش بیفته گردن من چرا؟ من خودم عاشق طبیعتم عاشق کوهم عاشق چشمه و رودخونه م عاشق حیوونای وحشیم عاشق حشراتم عاشق پرنده هام عاشق زندگی وسط طبیعتم اونجا که تا حالا پای آدمیزاد نرسیده باشه

:eek::confused::confused::eek::confused::confused::eek::confused::confused::eek:

:wallbash:

Phyto

مدیر تالار
آخه من به خاطر کارم زیاد میزنم به کوه و بیابون جاهایی دیدم که به فکرتون هم نمیرسه یکی دو بار هم نزدیک بود گرگ بخورتم

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز

آخه من به خاطر کارم زیاد میزنم به کوه و بیابون جاهایی دیدم که به فکرتون هم نمیرسه یکی دو بار هم نزدیک بود گرگ بخورتم

بيا خوبه خودتم ميگي گرگ داره اما خداييش رفتي اونجا پلاستيك چيپسو پفك يا ابمعدني نديدي ؟ :confused:

Phyto

مدیر تالار
بيا خوبه خودتم ميگي گرگ داره اما خداييش رفتي اونجا پلاستيك چيپسو پفك يا ابمعدني نديدي ؟ :confused:

مزه ش به همینه باور کن وقتی با گرگ روبرو میشی اگه خوردت که هیچی ولی اگه بتونی از دستش در بری خیلی خیلی خیلی احساس باحالی داره یه جورایی احساس قدرت میکنی (با اینکه فقط فرار کردی!) البته باید بدونی چجوری در بری اگه پشتتو بکنی بدوی اونام میدون میگرن درسته میخورنت :eek:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
حميد جان چته داداش سر اضافي داري ميكوبيش به ديفار ميدونم اخه من گفته بودم تركشش تورو گرفت ناراحت نشو كمونه كرده ديگه :biggrin::biggrin:

از بس سرمو زدم به دیفال سرم درد گرفت! :surprised:

بچه منم رفتنیم
التماس دعا...

Phyto

مدیر تالار

سلام رئیس خوش اومدی

Phyto

مدیر تالار
بچه‌ها در ناهارخورى مدرسه به صف ایستاده بودند. سر میز یک سبد سیب بود که روى آن نوشته بود: فقط یکى بردارید. خدا ناظر شماست. در انتهاى میز یک سبد شیرینى و شکلات بود. یکى از بچه‌ها رویش نوشت: هر چند تا مى‌خواهید بردارید! خدا مواظب سیب‌هاست

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داشتم وبگردی میکردم برخوردم به این

چراغ قرمزهای نسل آینده...!

چه جالببببببببببببب

سلام
قید خوندن پستای قبلی رو زدم...

خوبید همگی...
چه خبرا؟؟؟
چه کار و بار؟
شب همگی بخیر ...