خواجه نصیر

میتا

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
دانشگاه خواجه نصیر چطوریه منظورم از نظر سطحشه
مثلا من با 2100 منطقه 2 چه رشته ایش میتونم قبول شم ( راستی من دخترم ها ! و بومی تهران نیستم )
:w27:

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
شاید عمران یا هوافضا یا برق
البته هوافضاش رو باید پول بدی چون دوره مشترک هست
علی علی

civilica2008

عضو جدید
سلام دوستان
دانشگاه خواجه نصیر چطوریه منظورم از نظر سطحشه
مثلا من با 2100 منطقه 2 چه رشته ایش میتونم قبول شم ( راستی من دخترم ها ! و بومی تهران نیستم )
:w27:

همه ی دانشگاه های تهران سطحشون خوبه.چون با لاخره تهرانه و پایتخته و استادای خوب اونجاند و تو این موضوع شکی نکن ولی به نظر من در مورد خواجه نصیر ,صنعتی اصفهان بهتر از خواجه نصیره.خودم هم تو انتخاب رشتم همه ی دانشگاه های تهران را اول زدم به جز خواجه نصیر که بعد از صنعتی اصفهان زدم.
البته شما دخترید و باید به شهر بومی خودتون هم خیلی اهمیت بدید و این موضوع را به هیچ وجه فراموش نکنید.در ضمن شما با 2100 منطقه 2 عمران صنعتی اصفهان را احتمالا میارید, کامپیوترش را هم احتمالا بیارید ولی روش ننوشته مخصوصا امسال که سهمیه ی پسرا خیلی از دخترا بیشتره و فکر نمیکنم عمران, مکانیک و رشته های تاپ خواجه نصیر را بیارید.
در اخر
1-ریسک نکنید
2-خوب فکر کنید و با توکل بر خدا انتخاب رشته کنید
این ها نظر من بود.امیدوارم به دردت بخوره;)

ناهید د

عضو جدید
من هم با دوستی که گفت صنعتی اصفهان بهتره موافقم
اولا که شانس قبولیتون بیشتره
دوما که رشته های بالاتری رو قبول می شید
سوما که دانشگاهیه که از نظر فنی و امکانات آموزشی مپه آزمایشکاهها و سیستن آموزشی با شریف رقابت می کنه
و کلی محاسن دیگه مثه این که جوش علمیه از فضای شهر دوره امکانات رفاهیش عالیه ووووو

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام
شاید عمران یا هوافضا یا برق
البته هوافضاش رو باید پول بدی چون دوره مشترک هست
علی علی

من که بعید میدونم
چون دوستای من با 800 و 900 تهران قبول نشدن ولی اصفهان شدن
البته اونا مکانیک و صنایع رو زده بودن
شاید واسه خواجه بشه رو کامپیوتر با این رتبه حساب کرد

civilica2008

عضو جدید
یک چیز دیگه ای به ذهنم رسید خودت میدونی ولی بد نیست بازم تاکید کنم و اون اینه که حتی همین صنعتی اصفهان هم ممکنه رشته های تاپش را نیاری چون گفتم سهمیه پسرا بیشتر شده و تازه سهمیه جانبازی هم هست.برای همین به نظر من با این رتبه که رتبه ی خوبی هست ارزش نداره 1 سال دیگه به خاطر دانشگاه های تاپ درس بخونی.حالا خودت باید تصمیم نهایی را بگیری ولی دانشگاه های شیراز, تبریز,مشهد,اهواز,حتی یزد دانشگاه خوبیه و همشون را البته با توجه به دختر بودنت بزن.حتی تا اونجا که برات مقدوره و برای خودت و خانوادت مشکلی نیست دانشگاه های پایین تر را هم بزن.
راستی خود دانشگاه اصفهان هم دانشگاه بدی نیست ولی چون این رشته های فنی مهندسی را تازه اورده خیلی هم تاپ نیست.

میتا

کاربر بیش فعال
پاسخ

پاسخ

یک چیز دیگه ای به ذهنم رسید خودت میدونی ولی بد نیست بازم تاکید کنم و اون اینه که حتی همین صنعتی اصفهان هم ممکنه رشته های تاپش را نیاری چون گفتم سهمیه پسرا بیشتر شده و تازه سهمیه جانبازی هم هست.برای همین به نظر من با این رتبه که رتبه ی خوبی هست ارزش نداره 1 سال دیگه به خاطر دانشگاه های تاپ درس بخونی.حالا خودت باید تصمیم نهایی را بگیری ولی دانشگاه های شیراز, تبریز,مشهد,اهواز,حتی یزد دانشگاه خوبیه و همشون را البته با توجه به دختر بودنت بزن.حتی تا اونجا که برات مقدوره و برای خودت و خانوادت مشکلی نیست دانشگاه های پایین تر را هم بزن.
راستی خود دانشگاه اصفهان هم دانشگاه بدی نیست ولی چون این رشته های فنی مهندسی را تازه اورده خیلی هم تاپ نیست.
اره اما فک میکنم فردوسی واسه من خیلی بهتره
ولی اصفهان قبول میشم چون با انتخاب رشته مجازی ( میدونم خیلی بهش اعتمادی نیست ولی حالا ! ) همه ی رشته های صنعتی اصفهان حتی مکانیک و برق برام زده بود
ممنون از اینکه نظر دادید

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره اما فک میکنم فردوسی واسه من خیلی بهتره
ولی اصفهان قبول میشم چون با انتخاب رشته مجازی ( میدونم خیلی بهش اعتمادی نیست ولی حالا ! ) همه ی رشته های صنعتی اصفهان حتی مکانیک و برق برام زده بود
ممنون از اینکه نظر دادید

ایشالا که بشی
ولی سخته
کاش رشته ی مورد علاقت رو مینوشتی راحت تر کمک میکردم
یا علی

میتا

کاربر بیش فعال
ایشالا که بشی
ولی سخته
کاش رشته ی مورد علاقت رو مینوشتی راحت تر کمک میکردم
یا علی
مرسی من معماری رو دوست دارم اما فردوسی قبول نمی شم ( هم معماری رتبه پایینی می خواد هم فقط 12 نفر می گیره )

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی من معماری رو دوست دارم اما فردوسی قبول نمی شم ( هم معماری رتبه پایینی می خواد هم فقط 12 نفر می گیره )

اصفهان چطور؟؟؟ چنتا میخواد؟؟؟

کسایی که معماری رو میزنن زیاد نیستن ، امیدوار باش

بالا