كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عامو با پرسپوليسي جماعت نبايد اينجوري بحرفي.......آقا ياسين ما هم ناراحتيم اومديم جو رو عوض كنيم و گرنه شعور داريم كه به يه تيم عربستاني باختيم ولي كاش شما هم يه كم ملايمتر ميحرفيدي:cry:

واقعا دارید؟
اگه اینجوریه که خیلی عالیه...
فقط نمیدونم چرا طرز برخوردتون یه چیز دیگه میگه ...
یکی اومده میگه تسلیت
اونیکی میگه ایشالا سال بعدی حتما میبرید
یکی دیگه میگه آخیییییییییی، ناراحت شدم!

حالا اگه یکی با خودتون همین برخورد رو میکرد چی میگفتید؟
طرف رو نابود میکردید اینقدر که بی احترامی بهش میکردید...
ما که چیزی نگفتیم، فقط گفتیم که دوستان با منطق!
خواهشا بدونید که ناکامی استقلال، تو خارج از ایران یعنی ناکامی کل ایران
اگه استقلال تو لیگ داخلی ببازه، بیاید تیکه بندازید، این تاپیک اصلا واسه همینه...

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا دارید؟
یکی اومده میگه تسلیت

اگه استقلال تو لیگ داخلی ببازه، بیاید تیکه بندازید، این تاپیک اصلا واسه همینه...

تحت تاثیر قرار میگیریم :)cry:)

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
دقيقا تعصب بيجا كرم مغزه؛ اينجا بحث پرسپوليس نيست... بحث مليه
یه مرد هنوز یه هفته از فوت مادرش نگذشته پا شده بخاطر اینا رفته استادیوم ..بعد 60 هزار نفر به خودش و تیمش توهین میکنن ..
اگه بحث ملیه و پرسپولیس نیست چرا به پرسپولیس توهین میشه ؟
خیلی بده که هواداراشون دارن علیه پرسپولیس شعار میدن و همون لحضه دوربین تلویزیونی چهره مهدوی کیا رو تو لباس عزا پخش میکنه
...

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا پدر هواداران پرسپولیس را بیامرزد

خدا پدر هواداران پرسپولیس را بیامرزد

. امير قلعه‌نويي پس از شکست خانگي يک بر صفر برابر الهلال عربستان در نشست خبري اظهار داشت: زلزله بوشهر را تسليت مي‌گويم و خيلي ناراحت شدم. امروز مقابل الهلال طبيعتا شروع خوبي نداشتيم. اوايل بازي چند کرنر گرفتيم اما خسته و با غرور بازي کرديم و هنوز در باد بازي قبلي بوديم.

وي ادامه داد: گفته بودم نبايد بازيکنان مغرور شوند و روي اين محور صحبت کرديم اما آنها در باد آن بازي بودند و موقعيت‌هاي گلزني را استفاده نکرديم. اتفاق خاصي نيفتاده است و هنوز در جدول هستيم و امروز بايد به گهر، سپاهان و الريان فکر کنيم.

به گزارش فارس، سرمربي استقلال در مورد حمايت پرسپوليسي‌ها از استقلال در ديدار مقابل الهلال گفت: شرمنده مردم شديم. از آنها تشکر مي‌کنم، نگاه ملي بود و مهدي مهدوي‌کيا گفت به ورزشگاه مي آيم و آمد و از او هم تشکر مي‌کنم.

وي در مورد گلي که استقلال خورد بر اثر اشتباه بازيکنان خودي بود يا تفکرات مربي حريف گفت: ضد حمله نبود، بلکه جواد نکونام توپ را به حنيف زد و مقابل مهاجم حريف افتاد. نکونام به جاي بازي‌سازي توپ را بد دفع کرد و اين هم يک شيوه گل خوردن است. هرچه به آخر بازي مي‌رسيديم احساسي بازي مي‌کرديم اما استرس نداشتيم. مخصوصا سياوش به من پيامک زدند و خصوصيات داور را گفتند. اکبرپور احساسي بازي کرد و به بازي سکته داد.

وي در مورد اينکه قبول داريد برهاني بد بازي کرد گفت: بله او به همين دليل کم بازي کرد.

سرمربي استقلال در مورد شعار هواداران گفت: از دو چيز تعجب مي‌کنم يکي پرتاب ترقه که استقلالي نبودند و براي خودم تاسف خوردم زيرا بازيکنان ما در ليگ برتر صدرنشين هستند؛ چطور ما بيرون از تهران راحت‌تر بازي مي‌کنيم! شايد برنامه ريزي شده است و کساني نمي‌خواهند ما نتيجه بگيريم. مگر ما ششم جدول هستيم. خدا پدر هواداران پرسپوليس را بيامرزد که تيم‌شان را کمک کردند و فنياليست شد و اين حرکت جاي تعجب دارد.

وي در مورد نحوه بازي الهلال و وقت کشي آنها عنوان کرد: اين خصلت عرب‌هاست و طبيعي است نبايد به شيوه دلخواه آنها بازي کنيم سه بار در سه جلسه به اکبرپور گفتيم اما بازيکن با انگيزه ما دست به اين کار مي‌زند و طبيعي بود که تيم حريف دست به اين کار بزنند ما سکته تاکتيکي داديم و کار حريف‌ طبيعي بود.

قلعه‌نويي در مورد دليل تعويض نکونام گفت: تغيير تاکتيکي داديم. او با نکونام هميشگي فاصله داشت و خسته بود و تعويضش کرديم.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش مهدی با حضورش تو ورزشگاه بازی امشب استقلال - الهلال به اس تق لولی ها درس معرفت داد،حالا الفرهاد با لباس تیم عربی به هموطناش 4 نشون بده....اینه فرق بازیکنان اسطوره ما باشما اس تق لولی ها ... نکته قابل تاسفشم اینه که اسطوره پرسپولیسی ها میاد تو ورزشگاه به خاطر حمایت از هویت ملی بعد به تیم پرسپولیس و مهدوی کیا توهین میشه ......

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داش مهدی با حضورش تو ورزشگاه بازی امشب استقلال - الهلال به اس تق لولی ها درس معرفت داد،حالا الفرهاد با لباس تیم عربی به هموطناش 4 نشون بده....اینه فرق بازیکنان اسطوره ما باشما اس تق لولی ها ... نکته قابل تاسفشم اینه که اسطوره پرسپولیسی ها میاد تو ورزشگاه به خاطر حمایت از هویت ملی بعد به تیم پرسپولیس و مهدوی کیا توهین میشه ......
لایک ....

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش این مرد یه اسطوره به تمام معناست ......

[h=1]مهدوي‌کيا: هواداران آبي دلسرد نباشند[/h]
[h=2]کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: استقلال بايد با شناخت قبلي مقابل الهلال بازي مي‌کرد.[/h]

مهدي مهدوي‌کيا پس از شکست يک بر صفر استقلال مقابل الهلال در مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان آسيا عنوان کرد: بايد با شناخت قبلي مقابل الهلال قرار مي‌گرفتيم. طبيعي بود که آنها بعد از گل‌زني دست به کارهايي بزنند.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: اميدوارم استقلال از اين گروه صعود کند، هواداران اين تيم دلسرد نباشند و همچنان از اين تيم حمايت کنند. دوست داشتم استقلال امشب پيروز شود اما قسمت نبود ولي همه چيز براي اين تيم تمام نشده است.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

„ø¤º°"¨¸„ø¤º°"¨
¨"°º¤ø„¸ * ~~~~¸„ø¤º°"¨
¸„ø¤º°"¨ ~~~ TİRƏXTUR *``"°º¤ø„¸

¸„ø¤º°"¨¸„ø¤º°"¨¨"°º¤ø„¸¨ "°º¤ø

º°"¨¨"°º
„ø¤º°"¨¸„ø¤º°"¨
¨"°º¤ø„¸ * ~~~~¸„ø¤º°"¨
º°"¨¨"°º

„ø¤º°"¨¸„ø¤º°"¨
¨"°º¤ø„¸ * ~~~~¸„ø¤º°"¨
º°"¨¨"°º

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا دارید؟
یکی اومده میگه تسلیت

بابا باخت باخته چه بيرون چه داخل:w42::w18:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مرد هنوز یه هفته از فوت مادرش نگذشته پا شده بخاطر اینا رفته استادیوم ..بعد 60 هزار نفر به خودش و تیمش توهین میکنن ..
اگه بحث ملیه و پرسپولیس نیست چرا به پرسپولیس توهین میشه ؟

خیلی بده که هواداراشون دارن علیه پرسپولیس شعار میدن و همون لحضه دوربین تلویزیونی چهره مهدوی کیا رو تو لباس عزا پخش میکنه
...

60هزار نفر ؟؟
من که 2 ساعت قبل از شروع بازی تو ورزشگاه بودم چیزی از توهین به پرسپولیسیا نشنیدم ، حتی من نفهمیدم مهدوی کیا استادیوم بوده ، فقط یکی دو بار خیلی کم و محدود گفتن استقلال سروره پرسپولیسه ، این توهینه ؟؟ این شعار برعکسش تو بازیهای پرسپولیسم داده میشه که هر دوش بی ربطه و از یه سری لیدر گاگول که معلوم نیست چی تو مغزشونه خط میگیره

GAME_OVER

کاربر ممتاز
60هزار نفر ؟؟
من که 2 ساعت قبل از شروع بازی تو ورزشگاه بودم چیزی از توهین به پرسپولیسیا نشنیدم ، حتی من نفهمیدم مهدوی کیا استادیوم بوده ، فقط یکی دو بار خیلی کم و محدود گفتن استقلال سروره پرسپولیسه ، این توهینه ؟؟ این شعار برعکسش تو بازیهای پرسپولیسم داده میشه که هر دوش بی ربطه و از یه سری لیدر گاگول که معلوم نیست چی تو مغزشونه خط میگیره
سرور هر چی لنگیه .....
این توهین نیست به مهدوی کیا ؟
من دوست ندارم تیم ایرانی مقابل تیمای عرب ببازه اما اینایی که میگن بازی ملیه رو قبول ندارم هیچ بازی ملی ایی نداریم وقتی هوادارای پرسپولیس میرن استقلالو تشویق کنن ولی به تیمشون توهین میشه ینی اینا همش حرفه ..

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت یادم نمیره تو ورزشگاه بودم و الفرهاد اومد با لباس عربی برامون انگشت نشون داذ بعد مهدوی کیا پا میشه میگه من وظیفه ام بوده که برم ورزشگاه و بعد یه همچین شعارهایی هم میدن .....

GAME_OVER

کاربر ممتاز
هیچ وقت یادم نمیره تو ورزشگاه بودم و الفرهاد اومد با لباس عربی برامون انگشت نشون داذ بعد مهدوی کیا پا میشه میگه من وظیفه ام بوده که برم ورزشگاه و بعد یه همچین شعارهایی هم میدن .....
سال قبل علی پروین هم برای بازیای آسیایی استقلال استادیوم رفت امسال دیدیم که تو چند بازی چقد بهش فحاشی کردن ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرور هر چی لنگیه .....
این توهین نیست به مهدوی کیا ؟
من دوست ندارم تیم ایرانی مقابل تیمای عرب ببازه اما اینایی که میگن بازی ملیه رو قبول ندارم هیچ بازی ملی ایی نداریم وقتی هوادارای پرسپولیس میرن استقلالو تشویق کنن ولی به تیمشون توهین میشه ینی اینا همش حرفه ..

آها آره اینم گفتن، البته من خودم نگفتم چون از قلعه نویی خوشم نمیاد :razz: ، نمیشه گفت این تشویق توهین بوده به مهدوی کیا و پرسپولیسیا ، کما اینکه شعار چه میدونم مثلا 6تاییا خبر دار ، به احترام سردار و یا اینکه مثلا مجیدی یادت باشه کریمی سرورته رو نمیشه گفت توهین ، علی پروین هم که همون روزی که اومده بود تشویق شد ، گزارشگر بازی هم گفت ، بازم میگم بعضی از این شعارها از طرف یه سری لیدر خط داده میشه ، دقیقه 20 بازی جای اینکه بگن مثلا حمله حمله دارن میگن استقلال سروره پرسپولیسه ، من نمیدونم این چجوری میخواد بازیکنها رو تحریک کنه حمله کنن یا شعار واویلا وایلا و فحش به عربها چه سودی داره در حالی که با شعار و تشویق بهتر میشه به تیم هم نیرو داد، یا پرتاب ترقه و فشفشه که باعث شد 8-9 دقیقه (+ وقتهای اضافه)وقت بازی گرفته شه اما 5 دقیقه اعلام شه
خود قلعه نویی آخر بازی کلی فحش خورد فقط فحشها هماهنگ نشد
هوادار پرسپولیس کجا اومده بود استقلال و تشویق میکرد ؟؟
مهدوی کیا اومد دستش درد نکنه اما شما خودتونو نگاه نکن که میگی دلت نمیخواد تیم ایرانی به عربها ببازه ، دیروز خیلی از پرسپولیسیا از برد الهلال خوشحال شدن ، کما اینکه پرسپولیسم به عربها ببازه بازم کلی استقلالی هست که خوشحال بشه

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

یادم میاد تو بازی داماش استقلال ، وقتی مهدوی کیا تعویض شد استقلالیا تشویقش کردن ، اما تو بازی پرسپولیس و الغرافه وقتی مجیدی برای گرم کردن هم به زمین اومد مورد توهین قرار گرفت (فقط نگید نه) ، مجیدی هم تو اون بازی هموطن بود ، نبود ؟

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم میاد تو بازی داماش استقلال ، وقتی مهدوی کیا تعویض شد استقلالیا تشویقش کردن ، اما تو بازی پرسپولیس و الغرافه وقتی مجیدی برای گرم کردن هم به زمین اومد مورد توهین قرار گرفت (فقط نگید نه) ، مجیدی هم تو اون بازی هموطن بود ، نبود ؟
ببین دادا تو ورزشگاه نبودی الکی حمایت نکن خوده مجیدی بود که تماشاگرا رو تحریک میکرد ....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دادا تو ورزشگاه نبودی الکی حمایت نکن خوده مجیدی بود که تماشاگرا رو تحریک میکرد ....

شما که ورزشگاه بودی انکار نکن ، مجیدی تا قبل از اخراج چیکار کرد ؟؟ بگو تا ما هم که استادیوم نبودیم بدونیم
من الکی حرف نمیزنم ، روز بازی با تراکتورم استادیوم بودم و گفتم اولش تماشاگرای استقلال به کاظمیان فحش دادن وقتی با بازیکنهای ذخیره میرفتن سمت نیمکت ، اون کاری نداشت ، اونجا ندیدم کاری کنه و حسابی فحش خورد اما بعد اونم بین دو نیمه با انگشتاش جواب فحشها رو داد ، یا حتی رضا شاهرودی تو بازی استقلال دالیان فحش خورد ، خیلی هم خورد ، شما هم انکار نکن

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین مجیدی با مصاحبه های قبل بازی خود به خود تماشاگران رو تحریک کرده بود و بعد قبل بازی مثه بچه ها هستن که میخوان حرص همدیگه رو در بیارن همه با لباس زرد داشتن گرم میکردن این کاور آبی پوشیده بود .. خو چه لزومی داره هوادارا رو تحریک کنی اونم تو بازی ملی که اصن استقلالی وجود نداره .... آقای مجیدی تو اگه تعصب داشتی به اسقلال تو اون مرحله اتقلال رو ول نمیکردی و بچه ات رو بهونه بکنی و بری دیگه ما ها که بچه نیستیم .....خودتم اینا رو خوب میدونی .....بعدشم مچ بند آبی بسته بود هی میومد جلوی تماشاگرا اینا تحریک کننده نیست؟!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین مجیدی با مصاحبه های قبل بازی خود به خود تماشاگران رو تحریک کرده بود و بعد قبل بازی مثه بچه ها هستن که میخوان حرص همدیگه رو در بیارن همه با لباس زرد داشتن گرم میکردن این کاور آبی پوشیده بود .. خو چه لزومی داره هوادارا رو تحریک کنی اونم تو بازی ملی که اصن استقلالی وجود نداره .... آقای مجیدی تو اگه تعصب داشتی به اسقلال تو اون مرحله اتقلال رو ول نمیکردی و بچه ات رو بهونه بکنی و بری دیگه ما ها که بچه نیستیم .....خودتم اینا رو خوب میدونی .....بعدشم مچ بند آبی بسته بود هی میومد جلوی تماشاگرا اینا تحریک کننده نیست؟!!

اصلا بحثم سر این نیست که چرا رفت و این حرفها
تو اون بازی موقع تمرین 3-4 تا کاور آبی بین بازیکنها تقسیم میکنن که یکیشو مجیدی میپوشه ، موقع تمرین کردن بوده ، داشتن مچ بند آبی یعنی صادر شدن مجوز توهین ؟؟
شما هم خودت میدونی پرسپولیسیا فحش دادن و اونم تا قبل از اخراج کاری نکرده بود تا لحظه ای که اخراج شد

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا بحثم سر این نیست که چرا رفت و این حرفها
تو اون بازی موقع تمرین 3-4 تا کاور آبی بین بازیکنها تقسیم میکنن که یکیشو مجیدی میپوشه ، موقع تمرین کردن بوده ، داشتن مچ بند آبی یعنی صادر شدن مجوز توهین ؟؟
شما هم خودت میدونی پرسپولیسیا فحش دادن و اونم تا قبل از اخراج کاری نکرده بود تا لحظه ای که اخراج شد
با صحبت هایی که قبل از بازی کرده بود آره .. مثل کسی که دلش بخواد فحش بخوره نمیدونه چیکار کنه .. دقیقا رفتارهایی رو میکرد که یه بچه 5 ساله هم میدونه عواقبش چیه ....آره فحش دادن چون حرکت هاش اونم واسه یه تیم عربی سخت بود برای تماشاگرای ایرانی پرسپولیس .. وگرنه اونم هموطن خودمون بود ولی سخت بود داشت اون حرکات رو انجام بده ... مثه این که من یه نقطه ضعف بدونم از تو و اینم بدونم که با این کار کلی بهت بر میخوره بعد هی بیام اون حرکت رو جلوت انجام بدم ... تو خوشحال میشی و تشویقم میکنی؟!!1 بهتره یه کم منطقی تر به مسائل نگاه کنیم .. خدا شاهده من دیشب از باخت نماینده ایران مقابل نماینده عربستان ناراحت شدم!! چرا؟ چون اونا چند ساله واسه ایران کری میخونن و حالا که تیم ملیشون هم تو مرحله مقدماتی جام جهانی حذف شده و میببین ایران تو این مرحله هست میخوان بگن تیم هاشون از ایران سر تره ...... آره من از باخت استقلال ناراحت شدم همونطوری که از باخت تراکتور و سپاهان ناراحت شدم و امشب امیدوارم حداقل این دو تیم از حیثیت ایران دفاع کنن ......

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با صحبت هایی که قبل از بازی کرده بود آره .. مثل کسی که دلش بخواد فحش بخوره نمیدونه چیکار کنه .. دقیقا رفتارهایی رو میکرد که یه بچه 5 ساله هم میدونه عواقبش چیه ....آره فحش دادن چون حرکت هاش اونم واسه یه تیم عربی سخت بود برای تماشاگرای ایرانی پرسپولیس .. وگرنه اونم هموطن خودمون بود ولی سخت بود داشت اون حرکات رو انجام بده ... مثه این که من یه نقطه ضعف بدونم از تو و اینم بدونم که با این کار کلی بهت بر میخوره بعد هی بیام اون حرکت رو جلوت انجام بدم ... تو خوشحال میشی و تشویقم میکنی؟!!1 بهتره یه کم منطقی تر به مسائل نگاه کنیم .. خدا شاهده من دیشب از باخت نماینده ایران مقابل نماینده عربستان ناراحت شدم!! چرا؟ چون اونا چند ساله واسه ایران کری میخونن و حالا که تیم ملیشون هم تو مرحله مقدماتی جام جهانی حذف شده و میببین ایران تو این مرحله هست میخوان بگن تیم هاشون از ایران سر تره ...... آره من از باخت استقلال ناراحت شدم همونطوری که از باخت تراکتور و سپاهان ناراحت شدم و امشب امیدوارم حداقل این دو تیم از حیثیت ایران دفاع کنن ......

چشام درومد با یه رنگ خوش رنگ تر بنویس ، حالا نمیخواد اینقدر پرسپولیسی بازی در بیاری:D
این موضوع دیگه خیلی قدیمیه اما ..
مگه قبل از بازی چه مصاحبه هایی کرده بود ؟؟ چیا گفته بود ؟؟
تو قطر اما رفته بود تو اردوی پرسپولیس و به نوعی به پرسپولیسیا خوشامد گفته بود، با علی کریمی هم خیلی گرم گرفته بودن ، اینو که دیگه انکار نمیکنید؟؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشام درومد با یه رنگ خوش رنگ تر بنویس ، حالا نمیخواد اینقدر پرسپولیسی بازی در بیاری:D
این موضوع دیگه خیلی قدیمیه اما ..
مگه قبل از بازی چه مصاحبه هایی کرده بود ؟؟ چیا گفته بود ؟؟
تو قطر اما رفته بود تو اردوی پرسپولیس و به نوعی به پرسپولیسیا خوشامد گفته بود، با علی کریمی هم خیلی گرم گرفته بودن ، اینو که دیگه انکار نمیکنید؟؟

ما علی کریمی مون مث بعضیا نیست که تا 1 باشگاه عربی چند میلیون بیشتر بده باشگاهمون و (استقلال) ول کنه بره...
اینه معنی تعصب و غیرت و احترام به هوادار تیم محبوب
.
.
.
نه کسی که هواداراشو به پول فروخت !

بالا