صندلی داغ محسن ( mohsen_24 )( موصن )( موزن ) !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ربع چهارم سوالات در حد اکسپرت: وايستا نوبت منم ميشه خو:D
  1. اسکیت بلدی؟ از اين قرتي بازيا خوشم نمياد:D
  2. تو گفته بودی یه جا کار نمی کنی و می خوای تجربه داشته باشی یا من اشتباه می کنم؟ حقوقم می دن بهت اون موقع که داری تو افق ناپدید می شی؟ اره خو ميدن واسشون دارم كار ميكنم همين ك ياد گرفتم خدافظي:cool:
  3. ساعت عشق به چی می گفتن؟؟ ساعت 12 شب:D
  4. یه عضو از چهره ات خیلی بهت میاد. اون کدومه؟ ابروهام خخخ:D
  5. یه پسر مث تو زشتی یه دختر رو چطوری توصیف می کنه؟ زشتيه ي دختر به نظر من بي عفيشه! اگ با حيا باشه خيلي هم زيباست !:gol:
  6. سیزده بدر دیدی که بارون بباره؟ چه حالی داشت؟ هوم اره خو ديدم حال ضد حالي:D
  7. روزه کله گنجشکی بیشتر بهت لذت می داد یا روزه کامل ؟كله گنجيشكي:D
  8. لقب نداشتی نه؟ آی دی که داشتی یکیشو بگو فارسی بنویس تا یهو آی دی تو نخورن!!نه لقب نداشتم! يه دونه اي دي بيشتر ندارم من!:cool:
  9. دمای صندلی چنده؟ بالاتر از 5/37 درجه سلسیوس یا پایین تر؟ كمه باو چيه مگه!:D
  10. الان رو صندلی نشستی نه؟ ارگونومیکه یا 4 پایه؟ جنسش چیه؟ چه رنگیه؟ رنگش ك اولش سبز بود الان نميدونم چيه!
  11. جنسشم خوبه بد نيست خريداري؟:D
خسته نباشی!!
ممنون.

ممنونم عزيزم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسن جان می دونستی که سوال از بین نمی رود بلکه از پستی به پست دیگر انتقال پیدا می کند: :biggrin:
  1. تا حالا یه جایی از استخوونات شکسته؟ نه والا:cool:
  2. تا حالا عمل جراحی رفتی؟ برا چی؟ :surprised:
  3. تا حالا بیهوش شدی؟ اره خو شده خو :surprised:
  4. آدم سرمایی هستی یا گرمایی؟ سرمايي:surprised:
  5. تا حالا کسیو زدی؟ کی/ کیا رو؟ خو اره خو :دي دشمنامو!:surprised:
  6. تا حالا از جیب باباییت پول کش رفتی؟ نه والا:cool:
  7. ببیشترین پول نقدی که تا حالا (همین الان که تایپ می کنی) داشتی؟؟ 500 تومان!:surprised:
  8. تا حالا جایی ازبدنت سوخته؟ منظورم دلت نیست که بگی سوخته ها!! اره خو دستام خيلي سوخته!:surprised:
  9. دروغت؟ من خوبم:surprised:
  10. بعد از ازدواج، کی می خوای بچه دار شی؟ اصلا بچه می خوای؟ خو اره چرا نخوام هر وقت ك وقتش باشه!:D

ممنونم دختره كشتي منو تو!:surprised: :ديييييييييي

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسن هنوز داغ نشده عزیزم؟؟ آفرین به اینا هم جواب بده ولی با یه انرژی مثبت و لبخند باشه؟؟ تموم می شه بلاخره:
بلی.بلی خو نوبت شمام میشه:d

1. بزرگترین ترست چیه؟بي كسي:redface:
  2. تا حالا خجالت کشیدی؟ از چی یا کی؟ اره خو چند باری شرمنده استادا شدیم دیگه یادم نمیاد زیاد اهل خجالت نیستم:d
  3. جن دیدی؟ ها؟؟؟؟ نه باو جن کجا بود نگو بچه خواب میبینه:confused: والا:d
  4. معمولا خواب می بینی؟ اره شام زیاد بخورم خواب میبینم:biggrin:
  5. موقع رفتن به یه جایی به عنوان مهمون، چقد رلکسی؟ همیشه ریلکسم ولی فک کنم برم خواستگاری نتونم ریلکسممكنه دختره ذوخ كنه خراب شه كار خخخخ
  6. ظاهرت برات مهمه؟ وقتی بیرون می ری؟ اره خو خعلی مهمه دختر کش بشم(شوخیییی):d
  7. تو خواب راه می ری؟ از جات تکون می خوری؟ حرف می زنی؟ وا یهو بگو نمیخوابی دیگه نه باو ما از این کارا نکردیم تاحالا مگه اینکه زن بگیرم زنم یادم بده والاااا:d
  8. می تونی طبقه بالای تخت بخوابی؟ من رو ديوارم ميخوابم وقتي خوابم بياد!:d
  9. آشپزی بلدی؟ چیا؟ نیم رو تمام رو پرووووو;)
  10. مارک ادکلنی که میزنی؟ کدوما رو دوس داری؟ بیک میزنم.... استدلر سوسمارم دوست دارم:biggrin:

ممنونم ازت :d

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسن جان خوبی؟.... ببین به فکرتم شاید کسی خواست برات کادویی چیزی بخره نه؟ باید بدونه چی می خره::ها هیچ کی منو دوز نداره:D

1. روز تولدت می خوای چی هدیه بگیری؟؟حداقل 5 مورد بگو. بیشتر هم خواستی می تونی بگی. خو بذار فک کنم :)ماشین شاسی بلند .... گل....ساعت مارک....کفش مارک.....کت اسپرت.....
  2. روز تولدتو هر سال جشن می گیرین؟ کی چمن که مثلا یادم نمیمونه:d اما برو بچه ها یادشون باشه یه تکی اسی چیزی میزنن مامان اینام یادشونه یه کییزی ردیف میکنن
  3. خواهر نداشتی نه؟ اگه خواهر داشتی، اذیتش می کردی نه؟ می خواستی بزرگتر ازت باشه یا کوچیکتر؟ چرا؟ حالا ك ندارم بيخيال:redface:نه اذيت چرا!:surprised:
  4. بزرگترین(گرون ترین) هدیه ای که خریدی، چی بود؟ برا کی؟ یادم نمیاد اخه ککادو های گرون گرون نمیخرم وسعم نمیرسه خخخخخخخخ:D
  5. روز مادر معمولا چی می خری؟ روز پدر چطور؟ تكراري:surprised:
  6. اگه خیلی خیلی عصبانی بشی، چیکا می کنی؟ سكوت:gol:
  7. رنگ سال چی بود؟ چیزی به این رنگ خریدی؟ هوم سرمه ای بود من پیرهن سرمه ای خردیم جاتون خالی خعلی بم میاد جای برادری:d
  8. تا حالا لاک زدی؟ یا پیغمبر نع:D
  9. برا امام حسین عزاداری می کنی؟ اره
  10. تا حالا بخاطر مرگ یکی(خدا رحمتش کنه)، ریش نگه داشتی؟ چه شکلی شده بودی؟ اره خوشکل میشم چشم برادری:d

شادی و غم برادر همن ... نه؟؟ اول و آخر سوالا نگو که به هم نمیان..
اره من عادت کردم خو:D

ممنونم ازت اي دوست:surprised:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سوالای قبلی هم به این شکله که کات کردم و الان می دم خدمتت!! امیدوارم خودتو بهتر بشناسی که چقده بزرگ شدی!!
خو باشه تو بده حالا:D

1. موهات بلنده؟ می خوای بلند کنی؟ دم اسبی کنی؟ تكراريه باو اره دم اسبس ميبندم من!:surprised:
  2. آخرین 5 مسیجی که تو فرستادی از گوشیت همین الان که جواب میدی؟ سلام کجا--------بیخود کردی-------به ممد خبر بده فردا شما 8 اجراس-----------فقط به خاطر یو---------(شکلک چشمک)
  3. از کدوم حیوون می ترسی؟ مار
  4. از کدوم حشره می ترسی؟ هيچي!:surprised:
  5. کی از تو می ترسه؟ نمیدونم هیچ کس بس ك مهربون و دست داشتني هستم من خخخخ:D
  6. در آینده اگه زنت تو رو بزنه، چیکار می کنی؟ گریه:biggrin: والا زمونه بر عكس شده به قرعان:surprised:
  7. تا حالا یکی بهت تو جمع فحش داده؟ یادم نیست:surprised:ادمي نيست ك جوري برخورد كنم ك كسي بي احترامي كنه بهم:surprised:
  8. تا حالا به دخترا تیکه پَروندی؟ چی گفتی؟ تکراری
  9. به تو تیکه پروندن؟ چی گفتن؟ هوم به من؟گفتن نخند دندونات ديده ميشه! بي تربيت بود ولش كن:D
  10. سخت ترین بیماری که گرفتی؟ تنگي نفسي ك دارم امونمو بريده!:cry:

ممنونم ازت:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسن جان... خدا قوت!!! بلاخره تو می تونی!!
اره بم قوت قلب بده:d

1. تا حالا تمارض کردی؟ هوم تو دبیرستان یه چند باری:redface:پشیمونم:d
  2. معنی مفو چیه؟ به کی می گن؟ تلفظشو بگو.با تایپ هجی کن.(به بعضی پسرای امروزی می گن اون روز تو همین باشگاه دیدمش) ما نشنیدیم خو:surprised:
  3. از خون می ترسی؟ اگه خون از زخم بدن یکی دیگه بیاد، می تونی نیگاه کنی؟ اره خو لامشكل ميبندم براش:D
  4. بخیه زدن بهت؟ نه والا:surprised:
  5. نظرت درباره مردایی که با ناز و کش دادن حرف می زنن؟ خوشم نمیاد حقیقتش:razz:
  6. خانومت در آینده می تونه پیش نامحرم های فامیل خودش یا فامیل شما، حجابو رعایت نکنه و مثلا لباس آستین کوتاه بپوشه؟غيرتت كجا رفته مردخخخخ! نميدونم حالا بذار اول زن بگيرم!:D
  7. اگه یکی پیشت سیگار بکشه و دودش بیاد تو بینی و دهنت، چیکار میکنی؟ سرفه:dميميرم
  8. اگه یکی از کسایی که خیلی دوسش داری، اعتیاد به الکل داشته باشه، چطوری کمک می کنی که ترک کنه؟ چطوری حرف می زنی باهاش؟ نمیدونم تاحالا پیش نیومده :eek:
  9. اگه یکی از کسایی که خیلی دوسش داری؛ به علت یه بحران تو زندگیش اعتیاد مخفی پیدا کنه و با قرص و سرنگ بزنه به فاز بی خیالی، چیکار می کنی؟ طردش می کنی؟ خودتم مثل اون می شی؟ چجوری کمکش می کنی؟ کمکش میکنم مراقبتش میکنم اگه خودش مایل باشه تا هرجا بخواد همراهیش میکنم از دام بلا خلاص شه
  10. اگه ببینی که یکی از کسایی که دوسش داری اخیرا خیلی چاق شده، چیکار می کنی؟ چجوری کمکش می کنی؟ چاق بشه خو به من چه لابد از پرستیژ قبلیش خوشش نمیومده...مگه من مفتشم خو:d
دمت گرم رفيق ميكشمت:)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دادم ها.... موسن خوبی انشاءاله صندلی جدیدت هم مبارک چند خریدیش عزیزم راضی یا رازی هستی ازش؟ خوب بریم سر اصل مطلب::
خو سلام چیطوری؟ خسته نشدی بشر ول کن این صندلیرو:d

1. گردنبند طلا بدن بهت، می ندازی گردنت؟ نع این جلافتا به ما نیومده:D
  2. گوشت کلاغ حلاله یا حرام؟ ها حرومه نخوریااا:D
  3. شیر الاغ بدن بهت می خوری؟ (گفته بودی که همه چی می خوری نه؟؟/ توی هلند میخورن، یه کیلو پنیرش 3 تا 4 میلیون تومن پول ایرانه ) من گفتم تو چرا باور کردی نع نمیخورم خو همینم مونده شیر الاغ خور بشمااا :dوالا
  4. گوشت مار خیلی خوشمزه س. یه پرس بذارن جلوت می خوری؟ مگه تو خوردی:d که میدونی خوشمزس نع من نمیخورم تازه یه نیمرو زدم به بدن
  5. تا حالا پنیر بز خوردی؟ این جکو جونورا چین هی میگی نه بابا :surprised:
  6. کدوم یک از موارد ذکر شده رو تیست کردی؟ اگه تیست کردی، بگو چجوری بود؟ گوشت بقلمون تو ون لحظه حس اعیونارو داشتم هی با کلاس بازی در میوردم ندید بدید بازی:d والااااا

((میگو، خرچنگ، صدف دریایی، گوشت بوقلمون))
7. تخم بلدرچین خوردی؟ از فوایدش یه 4 مورد تایپ کن.
ویتامین ای امگا سه داره ویتامین سی داره چهارمیرم نمیگم توهم بری مطالعه کنی علمت زیاد شه
:D
8. پنج خوراکی و ماده غذایی که قوای جنسی مردان رو تا حد عقیمی تضعیف می کنه، رو نام ببرید (بیشتر باشه هم ضرری نداره بگو)
ديگ چي خانواده نشسته اينجا ها!:d
9. پنج عامل تضعیف کننده قوای جنسی مردان تا حد عقیمی.(هر چه بیشتر ذکر کنی، بهتر)
:cool:
10. صندلی دماش چنده؟ بالاتر از 37 و نیم درجه یا پایین تر؟
دما 36 :dاینم برای اینکه روت کم شه چسبیدی به صندلی

مرسي دختره:d

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسن جان دیگه یکم صبر کنی و جواب بدی، غوره حلوا شده ها!!
هان...هوم...هین...کچلم کردی:d

1. مارک لپ تاپت چیه؟ مشخصاتشو بگو. دل مشخصاتشو الان یادم نیست مهم مارکشه که یادمه:dتازه اگه برم میری مثه اونو میخری
  2. مشخصات کامپیوترتو بگو. کامپیوتر بی کلاسه ندارم پنتیوم فور بود قدیما
  3. حرف الفبای پلاک ماشینتون؟ تو هم بلایی هااااا پلاک ماشینمونو برا چی میخوای:d
  4. چی تو رو می خندونه؟ از خنده های خودت خوشت میاد؟ من کلا با کوچیکترین چیزام میخندم در حد ترک دیوار باور کن اصن یه وضیییی...اره خودشیفتگی مزمن دارم دکتر سراغ نداری:dالبته چند وخته تو ترکما
  5. وقتی لباس می پوشی بری بیرون چطوری انتخاب میکنی؟ خودت خوشت میاد یا بقیه خوششون بیاد! معمولا میدونم چی میخوام بپوشممن خوش سلیقم هرچی انتخاب کنم مورد پسند بقیس ;)
  6. چند جفت کفش داری که می پوشی؟ راسته که میگن پسرا یه جفت کفشو همه جا می پوشن؟ نه من دو جفت دارم هییییییی:dیه جفت اسپرت(باشگاه-کار - کوچه بازار) یکی مجلسی(مهمونی - عروسی):d
  7. فوتبال که بازی می کنی، کی رو می ذاررین دروازه بان؟ ملاک انتخابش چیه؟ چاق تررو لاقل دروازه بانی بلد نباشه حجم بیشتری از عرض دروازرو پر میکنه:cool:
  8. تا حالا شده، بری برای بازی کردن فوتبال، بشی تماشاچی؟ اره یه چند باری:d
  9. فوتبالت خوبه؟ یعنی معمولا می برین؟ برد و باخت به یه اندازه برام هیجان انگیزه...بیشتر میبریم البته شما به همه بگو میبرن:biggrin:
  10. لباساتو همون روز می ندازی لباس شویی یا دفعه بعدش یه روز قبل می ندازی؟ چند روز بعدش:d

:d
ممنونم ازت

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسن یک هم بریم سراغ نظافت و بهداشت نه؟ نظافت نصف ایمانه نه؟
اره خو اره فک کنم:d

1. راستی لباسشویی رو چجوری راه می ندازن؟ توضیح بده! فک کنم میزنن به برق راه میوفته میره تو اتاق دنبال لباسا میگرده جداسازی رنگی میکنه میشوره پهن میکنه نمیدونم اتوهم میکنه یا نه بذاربعد از مامنم میپرسم ولی اینو مطمئنم بعدا میذاره سرجاشون تا من بتونم دوباره پیداشون کنم:D
  2. صابون مایع یا قالبی؟ اسمش چی باشه؟ مایع سهل تره تبلیغ میشه خمیردندون پونه چشمو نمیسوزونه;)
  3. شامپوی مخصوص موهای چرب یا خشک یا معمولی؟ کدوم مارک شامپو رو می زنی به موهات؟ شامپو ما خمره ای ما از این قرتی بازیا نداریم از اون زرد تخم مرغیا هااااا:d
  4. چند دقیقه طول می کشه حموم کنی؟بستگي داره خو!! نميدونم! 10 مين:D
  5. می دونستی سدیم استئاریل نباید داشته باشه اون شامپو؟!سرطان زائه ها! نع نمیدونستم مرسی گفتی:eek:
  6. با گوشیت می خوابی؟ می دونستی سرطان زا هس؟ نه با متکام اون چی سرطان زا نیست:d
  7. با کفش می ری مهمونی رو فرشهای میزبون؟ اگه تیپ خونشون اینجوری باشه اره کم پیش اومده;)
  8. اگه یکی با کفشی که بیرون راه رفته، بیاد خونتون، چیکار می کنی؟ بَعدِ رفتنش چی؟ نميذارم خو دهه مگه الكيه!!:d
  9. اگه مامانت بهترین و دوست داشتنی ترین شلوار یا بلوزتو بده به یکی دیگه و تو بدونی، چیکار می کنی؟ بده اشكال نداره خو!:D
  10. اگه ببینی همون بلوزتو یه پسر سندرم داونی پوشیده چه حسی بهت دست می ده؟ خوشحال میشم;)وشاید اگه موقعیتش باشه برم جلو باهاش کمی گپ بزنم راجع به تیپ مشابهمون بله پس چي!

ممنونم:D

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیایم به محرمانه های آقای موسن ببینیم چقد آب زیر کاهه واللا ببینیم چقد پسر خوبیه!! بيا خو تو ك همه رو پرسيدي!!:D
  1. کامپیوترت پس ورد داره؟ اره ولي فقط خواجه حافظ شيرازي نميدونه چنده بقيه ميدونن:D
  2. اگه یه روز یکی همه سی دی هاتو وارسی کنه، تو هم بدونی، چیکار می کنی؟ هيچي كاري نميكنم فيلمه همش!:D
  3. دفترچه خاطرات داری؟ اگه یکی بخونه و تو بفهمی چیکار می کنی؟ ندارم والا از اين قرتي بازيا خوشم نمياد:D
  4. گوشیت پسورد داره؟ راستی سیم کارت/سیم کارتهات چیه؟ نه نداره! كسي دست به گوشي من نميزنه والا....از همه اپراتورا يه دونه دارم خخخخ:D
  5. ماهانه/دو ماهانه ات چقد آب می خوره برات؟ شارژ و قبض باهم! هوم نميدونم والا حساب نكردم!:cool:
  6. فیش تلفنتون چند می شه؟بیشتر کی با تلفن حرف می زنه تو خونتون؟ از خونه من خبر ندارم تو خونه نيستم من معمولا!:D
  7. گوشی ات رو زود جواب می دی یا یه کم منتظرش می ذاری یا انتخابی جواب می دی؟ برام مهم نيست اينا و تا حالا بهش فك نكردم اگ دو حالت داره يا جواب ميدم يا ميذارم زنگ بخوره قطع بشه خخخ:D
  8. چند تا دوست دختر پایه داری که دوست دختر لاو هستن نه اجتماعی!! :surprised::biggrin: نميگم خو دلت بسوزه خخخخخ
  9. زيييييياد:D
  10. چند تا دخترو همزمان می تونی اداره کنی؟ تواناي هام ك بالاست ولي تست نكردم!:D يني چي اداره كني؟:surprised:
  11. 10 تا لوازم آرایشی نام ببر. بعدا ميام ميگم فعلا سنگ پا رو داشته باش:D

خوش باشی و سلامت. عیدو تبریک گفتم. سال نو، از همه نظر برات نو باشه، چه سربازی، چه شهرش، و ....
امیدورام سوالا رو با انرژی و با حوصله جواب داده باشی و از ما دلخور نشی!:gol:

ممنونمم ازت ايشالا نوبت ما هم بشه خخخ:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداشی خودم خسته
و سوخته نباشی
هي خدا اين چه شكلكيه پارمهر خخخخ

بریم سر وقت سوالا

1. چرا سکوت میکنیم وقتی یه عالمه حرف برای گفتن داریم

خو دقت كردي بعضي وقتا كلي حرف داريم اما نميشه گفت
چه جوري بگم بعضي حرف رو نگي بهتره
بعضي حرف رو هم بايد ادمشو پيدا كني ك بهشون بگي
بعضي حرفام ارزش گفتن ندارن!

2. یه چیزی بگو که نهایت احساست باشه تو این لحظه

احساس من؟.....چيزي به ذهنم نميرسه والا....دوستون دارم خخخخ

3. اگه قرار بود قدم بزنی کدوم یکی از افراد زیرو با خودت میبردی

ارومترین......صبورترین...کم حرف ترین......شیطون ترین......عاشقترین.....
عاشق ترین! چون عاشقا تنها آدمای انعطاف پذیرین که می تونن برای عشقشون هم آروم باشن هم صبور و به موقع کم حرف و به موقع شیطون :دی
قدم بزنم خو البته تنها برم بهتره ولي خو همون جمله بالا و يا اروم ترين

4. چرا وقتی دری رو میزنیم انتظار بهترین جوابو داریم ولی وقتی درمونو میزنن بی تفاوت رد میشیم

والا ما مردم آزار نیستیم که در بزنیم و در بریم :دی
خو همين توقعيه ك داريم ديگ!! چقد سوالت سخته!خخخخ

5.یه نفرو ببخش

همه بچه هایی که اینجا پست هاشون کپی پیست بود رو می بخشم:دی

والا كسي بدي نكرده بهم ك الان تو خاطرم باشه ولي خو ميخشم يه نفرو!
6. یه نفرو دعا کن
همون بچه هایی که اینجا پست دادن رو دعا می کنم که به روزم بیوفتن تا اشکشونو ببینم :دی البته من خیلی خونسردم و دارم از صندلیم لذت می برم. هوا هم سرد شده، صندلی داغش می چسبه! :دی
يه نفر كمه! همه دوستام تو عالم مجازي ...تو دنياي حقيقي...همتون عاقبت بخير بشيد

7. برای من نیم خط بنویس

ابجي پارمهر گلم ك هميشه منو با محبتش شرمنده كرده خيلي گلي و هميشه سبز باشي
:gol:

دیر اومدم
اما همشو خوندم 4بار اسم منو اورده بودی غیبت حساب میشه خداروشکر گناهام پاک شدن:D
فرصت بشه برمیگردم حتماااااا:D

ممنونم ازت پارمهري برا تمام زحماتي ك كشيدي مرسي:D
بهترينhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممم و سلام و سلام سلام ابجي سميراي گل خوبي؟:D
1. چرا حمید این عکسو http://www.www.www.iran-eng.ir/signaturepics/sigpic106770_6.gif تو امضاش گذاشته؟ هوم چرا گذاشته؟ فك كرده ايتنو بذاره تو امضاش ابهت پيداا ميكنه! نه باو به اين چيزا نيست ك حميد جون حداقل يه دونه بزرگترشو ميذاشتي باو!
يا شايدم ميخواسته امتحان كنه ببينه ميشه تو امضاش عكس بذاره!
هوم همينا ديگ!:D

2. بنظرت این چشم خوده حمیدهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar106770_58.gif؟ فك كنم اما اين عكسه رو برعكسش كن به ماهيت حقيقي صاحاب چشم پي خواهي برد! باور كن!:D

3. شما چرا عروسی کردی به کسی اطلاع ندادی؟ هوم عروسي؟من؟كجا؟ شايعس باو:D

4.بنظرت یه روز اینجا مدیر میشی؟هوم نميدونم والا اينجا مديريت سخته خو!:surprised:

5.چرا باشگاه داره دیگه بی مزه میشه؟داره میشه شبیه فیــــسبوک نميدونم والا بچه ها قديمي خيلي مينالن ديگ!
و البته من قديمي نيستم اما خو عوض شده باشگاه نميدونم چرا!:redface:

6.چرا حمید فکر میکنه محبوبترین مدیره؟ خو مگه نيست؟ توهم زده خو شايد نميدونم والاخخخخخ:D

7.چرا مدیرا اینقده قیافه میگرن ؟جز بابابوزلگ منو داداش ایدینو نغمه جون و محمد ومحمدحسین و ملودی اهان احسان داداشی و رزا رو یادم رفت ،بغیر اینا بقیه مدیرارو دوسندارم :razz: مخصوصا پیرجو خیلی عجیبه قيافه ميگيرن؟ نميدونم نه والا قيافشون كجا بود باو همشون زشتن خخخخخ:D
8.امضامو خوندی ؟این محسن زشتو کیه؟ هر كي هست نميدونم ولي من نيستم خخخخ:D
9.محسن شما واقعا همه 366 نفر دوستاتو میشناسی؟؟؟؟ همشونو ك نه والا ام خو خيلياشونو هاع ميشناسم
10.بهترین خاطره زندگیتو بگو
قبولي دانشگاهم...تولد برادرم....وخيلي چيزاي ديگ...خاطره خوب زيات دارم من:redface:
باتشکر

ممنونم ابجي سميراي گلم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
11.شهاب سنگ کیه ؟ شهاب سنگ ك شخص نيست ولي خو شهاب يه نفره ك شبيه سنگه نكنه همونو ميگي!:D
12.تمام مدیرای سایتو تو یه جمله توصیف کن...محسن وای بحالت پارچه خواری کنی چشاتو درمیارم...مثلا خود حمید :پسر لوس و از این مدیر الکیهاست (حمید میدونم واقعیت تلخه :D)
همشونو تو يه جمله؟ همشون ادماي خوبين ولي خو برادر و خواهران گرامي اون اخطاره چيه هي ميديد به ملت اگ خوبه واس خودتون نگه داريد خخخ:D بيا سميرا خوبه؟چشام ميمونه سرجاش؟
13.اهان بنظرت تقویم سپید خوجله؟ اگه راست میگی تک تک عکساشو بذار اینجا ببینم
اره خيلي خوشگله من فقط مال خودمو و ستايشو ديدم ك اعتراضم كردم ولي فايده نداشت خخخخ

14.اهان چرا پیرجو خودشو پادشاه سرزمین غم میدونه؟ نميدونم والا! از همه هم سرخوش تره ها! ولي خو اين شهر غم و اينا فك كنم كلاس داره خخخخ:D
15.نظرت راجع به نی نی باسگاه چیه؟اصلا میشناسیش؟

دختر خوبيه خيلي خوب
زبونش جالبه ولي خو يكم سخته فهميدنش خخخخخ
اره خو يه ذره ميشناسمش:D

16.یه انتقاد از من؟
والا انتقاد از تو ....نميتونم به ذهنم چيزي نميرسه خيلي گلي فقط كممتر حرص بده منو خخخخ:D
17.تیکه کلام تک تک اد لیستتو بگو (خوب ارفاق دادم تیکه کلام هرکیو که بنظرت قشنگه بگو)
تيكه كلام ندارن اينا ك همش يا ميگن كچل يا بيريخت يا زشتو و الي اخر خخخخخخ
18.قشنگترین سوتیهای دوستاتو یا خنده دارترین خاطراتی که باهاشون داریو بگو؟
تكراريه خو! اما خو خاطره ياادم نمونده من!الان يادم نيستا!:redface:
19.چرا دنیای نتو دوسداری؟ چون گفتم بديا ك تو دنياي حقيقي هستو اينجا نديدم من!
20. بهترین روزت چه روزی بود؟ روز قبولي دانشگاهم ميتونه باشه....نميشه يه روزو بهترين روز قرار داد خو!:D

ممنونم ابجي سميرا :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
21.چرا اون اوایل شعرای خوجل میذاشتی دیگه نمیذاری؟ هوم خو ديگ هيچي به نظرم قشنگ نيست خو!:redface:
جدي خيلي باحال بودن خودمم دلم تنگ شده واسشون!:gol:

22.نظرت راجع به انیس چیه؟ انيس؟؟وايييييييي اين بچه چقدر شره و شيطون و با جنبه دوسش دارم دختر خوبيه با نممكه خخخخ:D
23.محسن دلت بگیره چیکار میکنی؟ هيچي خلوت ميكنم با خودم !
24.چی تو باشگاه ناراحتت میکنه؟ هوم تو باشگاه! همين دعواهاي الكي ك سر هيچ و پوچه!:razz:
25.عکس عروسیتو بذار ببینیم :biggrin:بذار دادم عكسامو كار كنن روش ميدم خو!
26.از کدوم شکلک خیلی خوشت میاد؟ اين :D
27. سیزده بدر کجا رفتی؟ باغمون!
28.تاحالا از بابات سیلی خوردی؟چرا؟ ها؟؟سيلي؟نه والا!:D
29. وحشتناکترین خاطرتو بگو؟ چند وقت پيش ك پسر عموم ....:gol:
30.بنظرت چرا اجی دیتا مدیر تالار هنر دیگه نمیاد ؟دلوم براش شده قد یه الیکترون که داره محو میشه هااااااااا دلم منم اينقدر واسش تنگ شده ك نگو
يه نفر تو باشگاه ازش خبر داره چند وقت پيش رفتم ازش خبرشو گرفتم حالش خوبه
سلام رسوند
درگيره و مشغله كاري و درسي تمام وقتشو گرفته فك كنم!
نكنه ناراحت بوده از باشگاه رفته!
:surprised:

ممنونم سميرا جان:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيگا تورو خودا ما يه هفته نيومديم باشگاه موصن نشست رو چارپايه خو هماهنگ كرديم تا تو بري من بشينم خخخ:D
الان من چطوري 36 صفحه رو بخونم كه سوال تكراري نپرسم ؟هــــــــــا؟ خو برو بخون تنبل :surprised:
1-اول ي بيو بده ببينيم:w01:تكراريه خخخخ
شفاف سازي:بيو شامل نام نام خانوادگي تاريخ تولد محل تولد فرزند چندم ساعت تولد تعداد خواهر و برادر و شغل و ميزان درآمد و...
2-چرا اين * نام كاربريتو نذاشتن؟ بازم تكراريه خو خخخخخ
3-موزن ديگه چيه؟:surprised: نام جديد و تلظ نادر محسن!:D
4-چرا پيجت شل كن صفت كن داره همش؟ هوم تكراريه ولي خو پيجو گذاشتن گاهي ببنديش ديگ!:D
5-اين تاپيك موصن تبريك كه هنوز بالاست شاخ فيل شيكوندي مگه كه همچنان دارن بهت تبريك ميگن؟
شاخ فيل كجا بود بد كردم مكاني امن و ارامش بخش با محيطي شاد وسالم ...علمي فرهنگي هنري.... مهيا كردم بريد توش اسپم كنيد؟ ها؟:surprised::D
6- من سوال از كپي نكنم از كجا پيدا كنم خو؟ خو از خودت در بيار خو!:surprised:
7-چرا موز هسته نداره؟لازم نمياد خو!:D
8-الان سوال به مغزم نميرسه چي بپرسم خو؟ از خودت بگو خخخخخ:D
9-صندليت تا كي هست؟ تمومه ديگ!:redface:
10- ها راستي.... هيچي افرين دختر حرف گوش كن!:D

ممنون دختر ك امدي!:surprised:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
11- از خصوصيات اخلاقيت بگو چي بگم تو بپرس تا من بگم خو....ولي داخل تاپيك نوشتم ...از خودم كلي تعريف خوب خوب كردم خخخخ:D
12- چقدر به خرافات اعتقاد داري؟ تقريبا....هيچي!:surprised:
13- تا الان به اهدافي كه براي زندگيت تعيين كرده بودي رسيدي؟ خو نه والا نزديكشونم نشدم!:surprised:
14-الان خعلي خوشال شدي كه اومدم تو صندلي داغت؟ هوم اره همه سوالات تكراريه اينقده شادم كردي!:D
15-تا حالا خربزه رو با عسل خوردي؟ ها؟نه توخودت بخور ببين خبري نشد به منم بگو تا امتحان كنم:D
16-چرا شماره 24 رو برا كاربريت گذاشتي؟ دوزش دارم!خخخخخخخ اي بابا راجع به همه چيز ك نميشه توضيح داد ك!:D
17-بيشتر اهل فيلم ديدن هستي يا كتاب خوندن؟ كتاب خودندو دوس دارماآآآ ولي خو بيشتر فيلم ميبينم:D
18-هر چند وفت ي بار ميري سينما يا ي كتاب جديد ميخري؟ سينما زياد نميرم زياد! كتابم....تا وقتي ك يه كتاب نظرمو جلب نكنه عمرا بخرمش خخخخ:D
19-تا حالا شده بدون اينكه كتابي لازم داشته باشي بري تو كتاب فروشي و كتابا رو ورق بزني؟ اره يه دوبار شده اون خانومه بهم تذكر داده خخخخ:D
20-سه تا از سوتي هاتو بنويس چرا فك ميكنيد راه به راه من سوتي ميدم اين همه سوتي ميخوايد از من؟!!
يه عالمه سوتي نوشتم من اينجا بسه ديگه باو ابرو واسمون نموند

ممنونم سونيا جان :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
موصن موسن موثن موزن و..
دلم نیومد بذارم آب خوش از گلوت بره پایین
1 - آرزوی واهی ب چی می گن ؟ چرا میگن ؟ چن تا آرزوی واهی داری ؟ داشتنش خوبه یا بده ؟آرزوی واهی آرزوییه که هیچوقت بهش نمیرسی و خوب آرزو کردنش بیخودیه
خو برا اینکه واهیه دیگه
ب نظرم هر کسی تو زندگیش آرزوی واهی داره منم ی چندتایی دارم
گاهی خوب گاهیم خیلی بد فک کنم بیشتر بد باشه

اما در كل خودتو درگيرش نكن..ولش كن دختر:D
2 - عشق پاک ب چی میگن !؟ تو کیا میتونی عشق پاکو ببینی ؟ عشق رو آیا باید فقط در جنس مخالف جُست ؟عشقی ک واقعی باشه و با هوس اشتباه نگیرنش
هر کسی میتونه عشق پاک داشته باشه ولی فک میکنم بیشتر تو عشق مادر ب فرزندشه
نه تو خیلی چیزای دیگه هم وجود داره

3 - سنگ روی سنگ بند نشدن کنایه از چیست ؟ میخوام ادبیاتت قوی شه برا آیندت خوبه ! کنایه رو توضی بده .. فرقش با استعاره چیه ؟
كنايه :سخني كه داراي يك معني ظاهري و نزديك به ذهن و يك معني باطني و دور از ذهن باشد و منظور، معني باطني و دور از ذهن باشد كنايه است
از لحاظ منطقی ميان آن دو عام و خاص مطلق است يعنی هر کنايه ای استعاره است ولی هر استعاره ای کنايه نيست. از طرف ديگر ، در استعاره لفظ صراحت دارد ولی در کنايه صراحت موجود نمی باشد

4 - بزرگترین دشمن زندگی انسان ها ؟ بله بله .. جم میبندیم تو مسئولی مسئولیت بخیه رو هم گردن بگیری و مسئول باشی کلا ! :d
ب نظر من شیطان
5 - برا هر کلمه ی برداشت کوتاه بوگو .. پیچیده نکنی قضیه رو ها !
دروغ:زشتی
نژاد پرستی:خود برتر بینی
انسانیت:آدمیت
کمال واهی:زیاده خواهی بیجا
وطن:همینجا
ملیت:ایرانی
ویزا:سفر خارج از کشور
گرین کارت:امریکا
بچه:پاکترین موجود روی زمین
توهم:خیالات واهی
خیانت:پست بودن
سبک سری:حماقت خنده خخخخ
چشم سفیدی:پررویی
6- بین رنگ ها کدوم رو بیشتر دوس داری ؟ چرا ؟ بخوای کادو لباس بگیری دوس داری طرف بدونه چ رنگی دوس داری همون رنگی بگیره ؟ اگر کادویی بگیری ک لباسم باشه ک تو هم رنگشو دوس نداشته باشی .. میپوشیش برا دل خوشی طرف ؟ یا نه خودت مهم تری تا دل اون ؟
همه رنگها قشنگن ولی آبی رو بیشتر دوس دارم
بهم آرامش میده
بیشتر دوس دارم قشنگ باشه تا رنگش مهم باشه
خوب اگه بهم بیاد آره ولی اگه نه خوب ترجیحا نمیپوشم ولی خوب گاهش میپوشم برا اینکه بهش بی احترامی نکرده باشم

7 - سبک زندگی ک میپسندی چیه ؟ از همه نظر .. از مُد بوگو تا درآمد ! " اگ من نیگم چیاس فک نکن نمدونما ! میخوام تو فک کنی ج بدی ک ذهنت روشن شه " :d
ب نظرم ی زندگی متعادل و میانه رو از مد تا درآمد ترجیح میدم تو هیچ چیزی زیاده روی نکنم اما کلا مدو خیلی نمیپسندم
اواهم مثل خودمه خخخخخخ:d
8 - درباره ایدئولوژی چ نظراتی داری ؟ نظرت راجع ب اسلام ؟ نظرت درباره اسلام دروغینی ک دارن ب خورد جوونا میدن ؟ نظرت درباره فرقه های شیطان پرستی ک جدیدا را افتاده ! "
کلا ببین من چ همه بهت بها میدم .. مث این منتقدا بردمت رو صندلی ازت میپرسم همچی ک میخوای ی مملکتو عوض کنی :d "
خو راستش نظر خاصی درموردش ندارم ایدئولوژی های زیادی وجود داره که خوب هر کدوم تعریف جداگانه ای داره
دین خیلی جالب و جامعیه و دوسش دارم
نظر خاصی ندارم
من این فرقه ها رو اصلا قبول ندارم و ب نظرم همه عقایدشون احمقانست

9 - فمنیسم چیه ؟ کو برا من توضی بده ببینم بلتی ؟
فمينيزم جنبشي است كه هدف آن رسيدن به برابري زن و مرد و دفاع از حقوق سياسي، اقتصادي و اجتماعي، حقوق شهروندي و فرصت‌هاي برابر با مردان براي زنان است هيييييييي بهش ميرسن يني؟:d
10 - اما آخرین فرصت شوما برا صداقت :d کمترین نمره ای ک تو املا گرفتی تا حالا چنده ؟ :)
یبار وقتی اول دبستان بودم 7 گرفتم :d يه بار هشت گرفتم!:surprised:البته معلم خودمون نبود سر كلاس به همه همينجوري نمره داد!
خسته شدم خدایی نه ؟ اونجا کم اذیتت می کردم گفتم بیام اینجام نذارم آب خوش ا گلوت بره پایین ..
كلا ايشالا فرصت بشه جبران كنم نفس:D

ممنونم دختره مرسي ك امدي خوشحالمان كردي:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سهلللللااااااااااااااااااااااام
اين سري از سوالام احساسيه
بله از همون چماقي ك دستته معلومه چ خبره!:D
1- تا حالا كسي رو نفرين كردي؟
نفرين ك والا يه چيزاي گفتم ولي از ته دل نبوده ك :D

2-كسي تا حالا دلتو شكونده؟
خو ها دله ديگ...سوالاي سوسول بازي نپرس لطفا:redface:

3-چرا ميگن هر كسي رو كه عاشقشي بهش نميرسي؟
نه تكذيب ميكنم اين جمله درست نيست خو!:D

4-موقعي كه ناراحتي چكار ميكني؟
سكوت...دوميليون بار اينو جواب دادم خخخخخ:D

5- تا حالا عاشق شدي؟
تكراري خخخخخخخخ:Dولي ها

ممنونم دختره...راستي تولدتم مبارك:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
21-آدم خوشبختي هستي؟ تا خوشبختي رو چي معني بكني خو... اما اره چرا ك نه:gol:
22-خوشبختي رو تو چي مي بيني؟پول؟سلامتي؟شاد بودن؟ همشو ميشه بگم خخخخخخخ:D
23-تو دوران مدرسه چند بار كتك خوردي از مدير و معلم و ناظم و آبدارچي و... همه رو با علتشون تعريف كن تكراري دختر!:D
24-اهل ورزش هستي؟ اري:surprised:
25-كدوم ورزشو دنبال مي كني؟ فوتبال:D
26-مممم ديگه نميدونم چي بپرسم... چرا گوش خر درازه؟:huh: چون صداها رو خوب تشخيص بده...هرچند بازم نميفهمه!..اما خو دست احتياط!
البته به عنوان فرمون هم استفاده ميشه گاها !:D

27-گورخر سياه راه راه سفيده يا سفيد راه راه سياهه؟ احتما سفيد باشه!!بايد برم از نزديك ببينم!:دي
28-طرفدار كدوم تيم هستي؟ هرتيمي ك ببره خخخخ:D
29-موقه فوتبال ديدن اذيتت كنن چي كار مي كني؟ خو كي اذيت كنه؟ بچه اذيت كنه تشر ميزني....يه نفر ديگ اذيت كنه كاري از دستت بر نمياد خو:D
30-شعري كه خعلي دوست داري رو اينجا بنويس:تكراري خخخخخخخخ

ممنونم سونيا جان تولد تو هم مبارك:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خوب خوب بازگشت غرور آمیزمو بعد از یک روز به صندلی داغ تو فقط و فقط برای سوزاندنت تبریک میگویم:D منم تبريك ميگم ول نكردي تا لحظه اخر صندلي رو ها:D
1- به کسی خیانت کردی ؟؟؟؟ منظورم صرفا دختر نیست خيانت....نه فك نكنم!يادم نمياد!:gol:
2- صبحونه چی بیشتر از همه دوست داری ؟؟ صوبونه گرم دوس دارم من حالا هرچي باشه!:D
3- روز تعطیل چکار میکنی ؟؟؟ ميخوابم!!استراحت! همينا ...تفريح:D
4- جایی که خیلی دوست داری بری و نتونستی بری کجاست ؟؟؟؟ توی خارجم بود عب نداره هوم خيلي دوس داشتم....دوس دارم برم سفر زيارتي
5- دست خطتت چجوریه ؟؟؟ خوبه ...يني بد نيست:D
6- آهان راستی درست چطوره ؟؟؟ معدل ترم قبلت چند شد ؟؟؟ درسم تموم شده خخخخ:)
7- تا حالا مشروط شدی ؟؟؟ نوچ
8- تا حالا ازت تقلب گرفتن ؟؟؟ نه والا يه بار مراقبه بهم گفت يه بار ديگ تابلو تقلب كني برگتو ميگيرم ازت خخخ:D
9- تا حالا به کسی تقلب رسوندی ؟؟؟؟ اري من ادم بخشنده اي هستم:D
10 عکاسیت خوبه یا بده ؟؟؟؟؟ حرفه اي نيستم.....اما خو نميدونم والا شانسي عكس خوب گرفتم:D

ممنونم دخترم...اخ تو پسر بودي ببخشيد:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- چرا خورشید میتابه چرا میچرخه زمین ؟ عشق من بگو چرا تو فقط بگو همین ؟ براي اينكه زندگي جاريست!:D
2- تو که توی شهر شاعرای بزرگی عمیقا نظرتو در مورد این دو بیت بگ.
الف ) قوری ز قلم قلم ز قوری ؟تو عشق منی گوگولی مگولی هيچي ديگ خو تو عشق مني گوگوري مگوري:D
ب) هر کستورا از من بگیرد؟ شب تب بکند سحر بمیرد ها نه نترس كسي تو رو از من نميگيره...جونش مهم تره از تو خخخخ:D
3- گرمایی یا سرمایی ؟ سرمايي:D
4- pes یا fifa ؟؟ pes:D
5- طرفدار چه بازی کامپیوتری هستی ؟؟؟ فوتبال هاع :D
6- دو خط به زبون لاتی هر چقدر که خودت بلدی اصلا نمیخوام از اینور و انور بپرسی هرچقدر که خودت بلدی بنویس
نوكرتم داداش ولي خو خودتم ميدوني مينويسم فقط واسه اينكه بدوني مرام حاجيت بيشتر از اين حرفاس ك واس دوكلوم رو رفيق چنديدن سالشو بزنه زمين ....اي تف به روزگار همين خخخخ:D
7- الان نصفه شبه امیدوارم که وقتی این سوالو جواب میدی بازم نصفه شب باشه :D یه سوت بلند بزن خیلی بلند و یه داد بلند بعد هرچی نثارت شدو اینجا بنویس نه سر شبه اتفاقا با استقبال مواجه شد:D
8- چک داری ؟ نوچ!
9- تا حالا چکاو کردی ؟ چكاو!!!!!!!!!!:surprised:
10- دوست داری همسر آیندت قدش بلند باشه یا کوتاه ؟؟ متناسب باخودم!:D

ممنونم پسره:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- میزان درآمد ماهانه ؟؟؟ تكرايه قبلا پيچوندمش!!خخخ من چند جا كار ميكنم خو! خوبه راضيم ازش:D
2- وضع مالیتون کدوم یکی از حالات زیره
الف ) خوب ب) خیلی خوب ج ) توپ د ) مزخرف زیر خط فقر اوج بدبختی و نداری افتضاح خو خوبه راضي هستيم:gol:
3- چیزی به موهات میزنی ؟؟؟ هيچي والا!!:D
4- پارک دوبلت چطوره ؟؟؟ عالي خخخخخ:D
5- بزرگترین خلاف زندگیت ؟؟؟ يه دو بار 18 گرفتم:D
6- اهل مشروب هستی ؟؟؟؟ نوچ
7- لهو و لعب انجام میدی ؟؟؟؟ كوفت:biggrin: نه:D
دوباره حسس نکیر و منکریم گل کرد :D
8- خوب میرقصی ؟؟؟ رقص؟هوم نه والا :Dالبته در كنار اساتيد اين بخش ما حرفي واسه گفتن نداريم:D
9- آهنگ مورد علاقت ؟؟؟ اهنگ ازادي شادمهر:gol:
10- تیم ملی مورد علاقت ؟؟ استقلال:gol:

ممنونم علي جان سالمه كيبوردت؟:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ دیدی چی شد ؟؟؟ میخواستم یه توصیه ای بهت بکنم ولی فکر کنم یکم دیره ؟؟؟ من رو صندلیم قبل از اینکه بشینم 4 تا قالب صابون مالیدم تا نسوزم ، خوبم تاثیر داشت میخواستم بهت بگم هی نمیدونم چرا واقعا نمیدونم چرا یادم رفت :D هوم اشكال نداره اين صندلي اونقدر داغ نشد ك من بسوزم خخخخ:D
1- آیا الان داری دنبال صابون میگردی ؟؟؟ نوتچ:D
2- طرز فکرت درمورد زندگی چیه بیانش کن تكراريه خخخ
3- چیپس یا پفک یا کرانچی ؟ كرانچي:D
4- نوشابه یا دوغ یا دلستر یا ایستک یا ساندیززززز نوشابه خخخخخ
5- اسم تمام نرم افزارهایی رو که حرفه ای بلدی بگو
ساليد ورك
كتيا
مستر كم تاحدودي!
پاور ميل
مكانيكال
ايدئج كم!:D
افيس خخخخخ
هستن نميتونم نام ببرم همشونو!:D

6- توی فیسبوکم هستی ؟؟؟ بليييييييييييي:D
7- اگه هستی اسم اکانتتو بگو ؟؟؟ اسممو واست خصوصي ميكنم اخر خندس:D
8- ایرانسل داری یا همراه اول هردوش!
9- بستنی یا فالوده ؟ بستني:D
10 - اگه با یکی بری و گنج پیا کنی آیا سرشو زیر آب میکنی ؟؟؟ بستگي داره گنجش چقد باشه خخخخ نه باو چرا زير اب كنم؟!:redface:

ممنونم پسر خداروشكر ك تموم شد سوالات خخ:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
31-چرا تو فوتبال 834 تا پست دادي اما تو مكانيك 15 تا؟ خو دوس داشتم!:D
32-اهل حافظ خوندن هستي؟كدوم غزلشو بيشتر دوست داري؟ همه غزلياتش قشنگه ..الان حضور ذهن ندارم ك قشنگترينش كدومه!:surprised:
33-رابطه ت با بچه ها چطوره؟اذيتشون مي كني يا اذيتت مي كنن؟ سربه سرشون ميذارم:D
34-چقدر اهل عكاسي هستي؟ نه والا زياد:cool:
35-يكي از عكس هايي كه گرفتي رو آپ كن ببينيم گفتم ك اهلش نيستم زياد!!:D
36-موقع مدرسه ها تو هم قيافه ت تو طول هفته اين ريختي بود؟ ها والا چقد با نمك بود مخصوصا جمعش:biggrin:

مشاهده پیوست 144894

37-تا حالا رو صندلي معلمت پونيز گذاشتي؟
از اين خاراي گرد گذاشتم:redface: پونز خيلي ستمه:D
38-ممممم ديگه چي بپرسممم... از من تعريف كن:D تعريييييييييييييييييييييييف از سونيا:D

ممنونم دختره:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا پروردگارا به امید تو :d
سیلام میلام تو کارم نیس >:( مرسی :-|
1.اسم همه ی رفقایی که تو اددلیستت می باشن رو بنویس و بگو هر کدوم از چه رنگی خوشش میاد؟ اسمشونو که قبلا نوشتم تکراریه ..رنگ هم تنوعشون زیاده رنگا کم میاد ..
2.انشا در مورد اهواز و نوشابه ی کوکاکولا در 7 خط
به نام خدا
ظهر یک روز تابستانی در اهواز بودیم..
هوا خیلی گرم بود
من میخواستم از کنار خیابون آب بخورم ولی خیلی گرم بود آبش
فکر کردم چیکار کنم؟
به این نتیجه رسیدم که یه نوشابه کوکاکولای سرد بگیرم و بخورم
در نتیجه رفتم بگیرم ولی کوکا نداشت زمزم خودمون رو گرفتم .. خخخ

3.زندگی نامه ی شکیرا ؟ شكيرا ايزابل مبارك ريپُل(Shakira Isabel Mebarak Ripoll) در دوم فوريه 1977 درشهر بارانكيا(Barranquilla) در كلمبيا متولد شد . نام شكيرا در عربي به معني زني سرشاراز لطافت و ملاحت و در زبان هندي به معني الهه نور است.
وي در 13 سالگي اولين قرارداد خود را با شركت (Sony Music Colombia) امضا نمود كه به انتشار مجموعة ماخيا(Magia) انجاميد، پس از فارغ التحصيلي از دبيرستان تصميم گرفت كه همه زندگي اش را وقف موسيقي كند و درهمين دوران مجموعه هاي (Peligro) و (Pies Descalzos) را منتشرنمود . اين مجموعه اولين گام موثر وي درمسير ورود به بازارهاي آمريكاي لاتين ، برزيل و اسپانيا بود. شكيرا درباره زمينه هاي شكل گيري هنري اش بيان ميكند:
" من دركلمبيا متولد و همانجا بزرگ شدم، اما به آثار راك علاقه زيادي داشتم، من به موسيقي راك عشق مي ورزيدم، البته با توجه به اينكه اصليت پدرم لبناني است؛ من نيز به علايق ، سليقه ها و نواهاي عربي وفادارهستم. ميتوان گفت من تركيبي از اين هيجانات و شور و شوق هستم و موسيقي ام نيز در برگيرنده تمامي عناصري است كه مي توانند در ارتباط با يكديگر، در قالب يك ترانه ، يكجا جمع شوند "
مجموعه بعدي وي به نام (?Dónde están los ladrones¿) ( دزدها كجا هستند؟) مجموعه اي است كه شكيرا را به عنوان يكي ازبزرگترين نمايندگان موسيقي پاپ – راك آمريكاي لاتين به دنيا معرفي نمود و او را در صدر پرفروش ترين خواننده هاي ايالات متحده ، آرژانتين ،آمريكاي مركزي ، مكزيك و اسپانيا قرار داد.
4.زندگی نامه ی سانتیاگو مونیز ...این بنده خدا زندگی نداشته که نامه داشته باشه ..:d
5.اسامی بازیکنان تیم بایرن مونیخ در سال 1990..اینجا همش هست کارتو راه میندازه
:dhttp://en.wikipedia.org/wiki/Categor...Munich_players
6.اهل جی اف هستی ؟من که نمیدونم چی چیه !تو اگه میدونی بگو چی چیه؟:| منظورت جوجه فیله ؟

7.اسامی تمام کسانی که شرکت کردن تو صندلی داغ همید؟ لیستش محرمانه س جون داداش ..
8.به نظرت چرا 2*2 میشه 4 ولی 3*3 نمیشه 4؟:d چون 3 * در 3 باید بشه 5 :-|

ممنونم علي جون:d

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری آخر سوالات(سری هفتم):

1.اسم همه ی کسانی که توی صندلی داغت شرکت کردن رو بگو؟ خیلیا بودن .خو اگه بگم شاید یکی دو نفر از قلم بیفتن و ناراحت بشن ..منم نمیخوام کسی رو ناراحت کنم ...
:redface:
2.تاریخ تولد همه شونو بگو؟؟ همگی تو قرن 20 و 21 و بین سالهای 1300 تا 1390 بدنیا اومدن ...اینقد دنبال ریز مسائل نباش یکم کلی به زندگی نگا کن ..
3.نحوه ی اشناییت باهاشونو بگو؟؟؟ از طریق سایت وزین و پربار باشگاه مهندسان ایران :-|
4.سه تا ویژگی خوب بد از هرکدوم؟؟؟؟ ویژگی های خوب اینکه بچه های خوبی..گلن ..با معرفتن .. ویژگی بد ندارن اینقد دنبال بدی پیدا کردن از مردم نباش .:d
5.نظرتو درباره ی من بگو،کامل و بدون رودروایسی؟؟؟؟ سوالات خیلی جوابشون طولانی میشه .. تو سوال پرسیدن تجدید نظر کن ..
نظرمو گفتم تو تاپيك
6.یه اسم دیگه برای هرکدوم؟؟؟؟؟؟ مهندس 1 مهندس 2 مهندس 3 و الی آخر ..:d
اینم میشه ..دانشمند 1 دانشمند 2 دانشمند3 و الی آخر ..
7.یه داستان درباره ی همه ی کسانی که توی صندلی داغت شرکت کردن یه روز یه باشگاهی بود که اسمش مهندسان بود تو باشگاه یه تالاری بود که اسمش زنگ تفریح بود تو اون تالار یه تاپیکی بود تو اون تاپیک یه صندلی بود رو اون صندلی یه آدمی بود اسمش موصن بود ... موصن رو صندلی نشسته بود که مهندس 1 مهدنس 2 مهندس 3 و الی آخر اومدن کلی ازش سوال کردن و موصنم با صبر و حوصله همه رو جواب داد و اصلا هیچکدوم رو نپیچوند ..!! آخرشم از رو صندلی بلند شد و دیگه همه تا آخر عمر با خوبی و خوشی کنار هم زندگی کردن ..
8.یه داستان درباره ی کسانی که باهاشون تو یاهو حرف میزنی یه روز یه برنامه ای بود اسمش یاهو مسنجر بود یه آیدی بود اسمش ....mohsen بود این آیدی چراغش سوخته بود خلاصه مهندس 1 مهندس 2 و الی آخر میموندن اونجا رو آیدی محسن کلیک میکردن و حرف میزدن و گل میگفتن و گل میشنیدن .. خلاصه اینکه زندگی به خیر و خوشی میگذشت ..
9.همه ی افراد صندلی داغتو به یه گل تشبیه کن(هرکدوم جدا جدا،مثلا اوا:رز،سمیه:الاله) همه با هم گل رز قرمز..امکان نداره من بین کسایی که اومدن تو صندلیم شرکت کردن فرق بزارم ..
10.حالا که صندلی داغت تموم شده چه احساسی داری؟؟؟؟ یه حس غریب .. شایدم قریب .

محسن جان خواهش میکنم اخر سر جوابش بده
موفق و پیروز باشی
با آرزوی بهترینا،ممنون از تو ،حمید و بقیه

ممنونم ازت مرجان جان عالي بودي مرسي

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم

بازم با سوال های تکراریم آومدم..فقط برای سوزوندن خخخخ بهمین خیال باش

جواب بده تا نشونت بدم صندلی داغ به چی میگن...د جواب بده دیگه خخخخ بهمین خیال باش

هشدار:در صورت پیچوندگی یک سوال ، 2 سری سوال پر بار پرسیده میشه ، بدون شوخی خخخخخخخ بهمین خیال باش

مرسیو بازم به همين خيال باش

1=تمام كساني رو كه داخل صندلي داغت شركت كردن رو به ترتيب اسم هاشون رو بنويس و يه خاطره از هر كدوم بگو و رشته تحصيليشون رو هم برام بزار ميخوام همه رو يه جا ببينم همش تکراریه ..چرا سوال تکراری میپرسی ؟ بدمت دست حمیط ؟ ها ؟

2=كساني كه در صندلي داغت شركت كردن بگو هر نفر چند بار شركت كرده..جلوي اسمش بنويس..مثلا(بهنام=5 بار) اینم تکراریه ..

3=اسم55 نفر از دوستات كه داخل ليست دوستانت هستن رو نام ببر..(اون دوستايي رو ميگم كه بيشتر باهاشون ميحرفي) باو من نمیخوام بین دوستام فرق بزارم تو که نمیفهمی .. نمیخوام هیچکی ازم یه اپسیلون ناراحت شه ..یه همچین آدمیم من ..

4=يه انشاء در مورد بچه های باشگاه مهندسان برامون بگو..ميخوام خودت بگي..بین 7 تا 10 خط باشه
ما درباشگاه مهندسان زندگی میکنیم ..
باشگاه مهندسان جای خیلی خوبی است..
در باشگاه مهندسان ما یه ادمین داریم که مرد بسیار مهربانی است .
ادمین عیدها در پروف خودش عید را به همه کاربران تبریک میگوید
و ما باید به پروف ایشان برویم و تبریک عید را ببینیم..
بچه های باشگاه مهندسان خیلی خوب هستند آنها در درسها به هم کمک میکنند و بحثای مهندسی میکنند و اصلا هم بیکار نیستند که مثل بعضی ها بیایند داخا تاپیک صندلی داغ انشا 10 خطی بخواهند :-|

5=تعداد تالار های باشگاه چند تا هستن؟زیر مجموعه تالار های مهندسی رو هم یه لطف کن بنویس..ممنون 11 تالار و کمتر از 70 زیر تالار ..
:cool:

6=محسن؟ ها ؟ زنگ در خونتون چه رنگه؟آیفون تصویری دارید یا معمولی؟ در خونمون رنگ در خونه همسادمونه..هیچکدوم سنگ ميزنن به شيشه خونمون

7=سوال چی بپرسم؟یادم نمیاد دیگه..یه سوال خودت بپرس از خودت ، خودت هم جواب خودتو بده اینم تکراریه .. خخخخ

8=یه چند خطی در مورد بهنام خان بنویس ببینم...همه چیز رو رو کن..بسم الله
از بهنام خان دوری کنید خلق اله..

9=پوج پخخخ

10=پیرجو یا آدمین؟حمید یا همید؟محسن یا برنج محسن؟چرا؟ پيرجو....هميط...محسن
چرا نداره ديگ هميشه خوبا رو دست چين ميكنن ديگ خخخخخ:D

سوالات عالي بود بهنام جان...ميدوني ك چي ميگم خخخخخ:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خوب خوب خوب میبینم که فعلا بی رقیبم تو سوزوندت هوم والا اگ صد نفر ديگ هم باهات بودن بازم من نميسوختم خخخ:D
دادا من ای دی اس ال نامحدود دارم حالا حالاها تموم نمیشه فخر فروختي الان؟:D
کیبوردمم بسوزه با لپ تاپ میام تو بازم بدون من پایه ثابتم لپ تابت باطريش...ولش كن تموم شده ديگ خخخخ:D
1
- چرا دایناسورها ممنقرض شدن ؟؟؟ به دست تقدير اعتقاد قلبي داري تو؟:D
2- چقدر دروغ میگی ؟؟ زياد نيست!خخخخ بعضي وقتا بايد بگي كم نه خخخخ:D
خیلی خوب به سوالام جواب میدی آورین ، البت ی خط در میون
3- چقدر دروغ میگی؟؟؟ تكراري خخخخ
بختکو باهات موافقم !!!!!!!!!!!! یه سری توی خوابگاه با من شوخیش گرفت :D بگذریم داستانش طولانیه بعدا واست پ خ میکنم فقط همینو بهت بگم موقعی با من شوخیش گرفت که تو خوابگاه پر شده بود جن داریم :D منم نتـــــــــــــــــــرس !!!!!
هنوز خیلی از سوالامو جواب ندادیا من میگردم پیداشون میکنم حتی اگه تاپیک قلف باشه به حمیت میگم که بازش کنه تا جواب بدی یا امتیازتو بهت نده
4- چرا حمـــــیت اسمشو گذاشته hamid mb ؟ خو اسمش حميده و اونم مخفف يه چيزيه ديگ!:D
5- mb یعنی چی ؟؟؟ یعنی مگابایت ؟؟؟؟ يني مرد بدنساز خخخخخ نوچ مگابايت نيست:D
6- چرا نذاشته gb که بشه گیگا بایت ؟؟؟ خو اونجوري ميشد گنده بدنساز زشت بود!:D
7- احساس میکنم بعد از جواب دادن این سوالا چندتا اخطار بگیری ، نظرت چیه ؟؟؟ نه والا حله حله:D
8- دوست داشتی پرواز کنی ؟؟؟ نه رو زمين سفت بهتره!:D
9- از کدوم حیوون خیلی بدت میاد گراز و خوك!:surprised:
10- تا حالا دنبال گوسفند رفتی ؟؟؟؟ منظورم چوپانیه ؟؟؟ مثلا بری شهرستان بعد بهت بگن گوسفندارو ببر بچرون ؟؟؟؟ اصلا داهات ( دهات ) دارین ؟؟؟؟ نه والا گوسفند نچروندم ديگ:D

دیر گفتی ، باشه دیگه سوال نمیپرسم این سریو جواب بده حتما
بای بای جذغاله خان :D

ممنونم اخيشش بالاخره تموم شدش هيييييييييييييييييي:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ســـــــــلام عليك سلام خيلي دوست داشتم به عنوان اخرين پست تو صندلي پست تو رو جواب بدم :gol:
شاید ، باید زودتر از اینها میومدم اینجا؛ اما خب درگیر مسائلی بودم که حضورم رو عملاً ناممکن کرده بود . ببخشید محسن ِ عزیزم. الانم فقط به خاطر تو اومدم . ممنونم احسان جان ..بسه ديگ باو:ديييييييييييي
فکر میکنم به اندازه ی کافی داغت کردن محسن ؛ من دیگه زیاد وقتتو نمی گیرم : ) نه والا داغ ك نه ولي....

.
.
.

1- چرا توی تیر ماه به دنیا اومدی ؟ هان ؟
الف ) همینجوری :دی
ب) هوینجوری :دی
ج) تصادفی بوده
د) یا اینکه به این دلیل بوده که ترم بهمن تموم بشه و بری شهرتون و برا کسی شیرینی نخری ؛ هوم ؟
عاغا گزينه دال!خخخ
نگاه همه كاراي من يه سياست محكم پشتش هست ك تو همه جشن تولد ها حضور پر شور داشته باشم و بعدش نوبت خودم بپيچونم برم خخخخ:d

2- اگر مکانیک نمی خوندی ، دلت میخواست توی چه رشته ای ادامه تحصیل بدی ؟ ( البته به جز رشته ی آش و سوپ :دی )
رشته سوپ و اش چيه عاغا!
خو مكانيك نميخوندم....به خودت نگيري هاع...ولي خو از معماري خوشم مياد..بار روحيات لطيف ما سازگاري داره ولي خو از مكانيكم راضيم ها!:دييييييي

3- نظرت درباره ی پایان ترم ِ بچه های معماری چیه ؟ شب های تحویل پروژه شون؟
اوه بابام هيييييي اينا چقدر شلوغه كاراشون!
اينا از اول ترم ك انتخاب واحد ميكنن ميخورن و راه ميرن و خوش ميگذرونن بعدش يه هفته مونده به تحويل در حالي ك يك ليوان چاي دستشونه ميگن هي خدا هفته ديگ تحويله و من هيچ كاري نكردم!!
بعد ديگ شرو ميشه ديگ
شبا نميخوابن هي تلق تلق ميكنن با وروزا تا شب ميخوابن خخخخخ
بعد اخرين روز تا دو دقه قبل تحويل همه تلاششونو مينن بعدم نميرسه كار! ناقصه!
باز يه هفته وقت ميگيرن با 5 روزشو ميخورن و ميخوابن و خوشن و روز اخر دوباره همون اش و همون كاسه خخخ
شوخي بودخخخخ :ديييييييي
اما خو خيلي سخته كارشون خيلي زحمت ميكشن خسته نباشن همشون

4- همیشه این برام سوال بوده که چرا اینقدر پسر خوب و آرومی هستی( آرام در دنیای واقعی نه اینجا ). اصلی ترین شاخصه یا علت ِ این همه آروم بودنت چیه به نظرت ؟ ( خانواده ؟ خدا ؟ شهر محل زندگی ؟ چی ؟ ).
يني الان ميخواي بگي هر چي ك خوبان همه دارن من يكجا دارم خخخخ:ديييييييييي
والا احسان جان نظر لطفته عزيزم لطف داشتي هميشه بهم تو
اما خو خانواده فك كنم نقش زيادي داشته
ولي بازم ميگم لطف داري بهم تو هميشه

5- فعلا یه ذره از تالار معماری تعریف کن تا سوال بعدی رو بنویسم ؟ :دی
هي تالار معماري تالاريست خيلي خوب منم ميخوام توش كاربر فعال بشم والا:D
تالارتون مرتبه حرف نداره...بسه؟:ديييييييييييييي

6- راستی دستپختت بهتر شده ؟! اولین مشوق و مربی ِ آشپزی ت کی بوده ؟ ( دمش گرم ، ازت چی ساخت :دی ) .توی یک خط ، درباره ی "خوراک ِ لوبیای مهرانی" برامون حرف بزن .
دسپختم از همون اولشم ك اشپزي نميكردم خوب بود عاغا خخخ:D
اما خو اره ديگ يه استاد داشتم اصن يه وضعي ....:دييييييييي
استاد اشپزي با بادمجون خخخخخ
دمش گرم اشپزي درست كردم ك املتو با ظرفش ميسوزونه خخخخ:دييييييييييييي
طرز تهيهشو بنويسم الان؟؟
عاغا قابلمه رو اب ميكنيد ميذاريد رو گاز زيرشو زياد كنيد تا ابش جوش بياد
تا موقعي ك ابش جوش بياد ميريد فوتبال....
جوش ك امد ميايد لوبيا رو ميريزيد توش و يه پيازم ير قابلمه خرد ميكني توش دوباره درو ببند برو فوتبال!
خودش اماده ميشه ديگ:D
واس خودنشم احسان يه نفر بود غذاش ك همين لوبيا بود بعد نيم ساعت فمت كردن هنوز سرد نشده بود...يادته اون شب :دييييييييييييييييييي
يه نفر فلفل زياد مصرف كنه همينه ديگ خخخ اصن منظورم تو نيستي ها نه:D

7- برای بچه های باشگاه تعریف کن که " تفت" چیه ؟از اساتید ِ این رشته دو نفر رو نام ببر ؟ : ))))))
تفت: قسمت ناشناخته اي از ادبيات ك مظلوم واقع شده احسان و در حقش اجحاف شده
تفت والا خو تعريفيه كلاسيكشو بگم من؟؟خخخخ
عاغا پرداختن بيش از به يك موضوع و نوشتن و گفت راجع به ان در زماني بيش از يك ساعتو بهش ميگن تفت:D
از اساتيد از صنعت ميتوان از اساتيد به نام...اسماشونو بگم؟؟ نميگم اسماشونو ولي من شاگكرد همين اساتيدم خخخخ:دييييييييييييييييييييي

8- سه تا کروکدیل نام ببر که در لباس ِ خرس زندگی میکنن با قلبی به وسعت ِ گنجشک ؟
يكي دو تا بودم برخورد داشتم باهاشون...نه 6 تا بودن:دييييييييييي
از ويژگي هاي يه نفرشون اين بود ك اگ يه قابلمه غذا بهش ميدادي غذا رو ك تا اخر ميخورد ..ماشالا..احتمال تحويل دادن سالم قابلمه بهت حول هوش 5 درصد بود خخخخ:D
به نحوي ك من وقتي اشپزي ميكردم از ساعت 6 بعد ظهر ميرفتم تو اشپزخونه ساعت 11 شب با غذا ميمومدم تازه بازم سير نميشدن :D

9- برات چند تا کلمه می نویسم ، اولین احساسی که ازشون داشتی رو در قالب ِ هر چی دلت خواست ، ( متن ، شکلک ، عکس ، شعر و... ) بیان کن :

احسان هنر..شعر..سه تار...كتاب شعر...خواب سنگين خخخ
نه ولي خداي احساني ك من ديدم حرف نداشت تك از همه لحاظ

صداقت اعتماد...
پدر همه چيز بودنش نعمتيه...كاش قدرشو بدونيم:w05:
زلزله
اخ يادته اون روزو؟زلزله نيشابور
پسر اولش خنده بود وسطش گريه و اخرشم خنده واسه من
اولش ك زمين لرزيد خنديدم و فرار كرديم ...فرار كردن من با هدست تو گوشام ك گير كردم...ترسيدن مرتضي...گله كردن ارش ك چرا بيدارش نكريدم فرار كنه خخخ شعر خوندناي وحيد واسه ارش خخخخ
ولي وسط همونا يهو مادرم زنگ زد ك زلزله اصلش تو نيشابوره و بعد وسط حرف زدن يهو گفت دوباره شرو شد و تلفن قطع شد...پسر اون لحظه دنيا رو سرم خراب شد ..هرچي زنگ زدم خطا خراب بود...
به 1500 تا جا زنگ زدم فقط كاري كردن ك من نگرانتر بشم ميخواستم اماده شم برم نيشابور ك يهو بهم زنگ زدن...
اما خو اخرش بازم قشنگ بود يادش بخير

جاوید و آرش :دی
اوه اينا تنها موجودات زنده اي هستن ك به مدت 24 ساعت متوالي نشستن فوتبال بازي كردن و هيچكدومشون باختن قبول نكردن!
ركورد من 19 ساعته خخخخ:d
ولي جدي خيلي گل بودن خيلي دلم براشون تنگ شده
واسه جمله هاي قصار جاويد:d
واسه درسخوندن و توضيح دادن ارش:d

اینترنت باشگاه!! خخخخ واس جاويد دانلود خخخ:دييييييييييييي
حاج خانوم عجب خانوم با شخصيتي بودن ايشون خدا حفظشون كنه:gol:
مزدا مزدا 2000 سبز..داغون...ضبط اماده به كار! مرتضي .. خدايا!!:biggrin:
میرزا قاسمی بادمجون..احسان..شام..خوشمزه بود خدايي ولي خو ..البته تخصير بادمجوناش بوداآآ لباي ادمو ميسوزوند خخخ:d

10- تو اصلا میدونی الان مرغ کیلویی چند ؟ اون جوجه های بدبخت رو چیکار کردی ؟ هوم ؟
توضيح كاملو تو پست ستايش دادم احسان:ديييييييييييييي
اما خو نه اينكه بخوام ازش انتقام بگيرماآآ نه ولي از وقتي جوجت نوك زد پا چشم مهرش از دلم رفت خخخ:d
اما اخرين خبرا اينه ك من خبر ندارم ازش مفقود شده!:d

آهان ؛ نکنه عکس و مدرک میخوای ؛ آره ؟ بیا ، اینم عکس ؛ از دوران طفولیت تا سن بلوغ :

مشاهده پیوست 144937

مشاهده پیوست 144938

اين روبان مشكي چيه خو هنو ك معلوم نيست هيچي :biggrin:

هشدار:
ببین محسن ، "تفت" ممنوع . تفره بری ، نرفتیا ! :دی چشم خو تفت ندادم يني جلو خودمو گرفتم خخخخ :دي

پ . ن : حرف نداری . خودت حرف نداري رفيق

ممنونم احسان جان ممنونم ك منو ياد خاطرات قشنگم ك تو دوسال باهاتون داشتم انداختي همتونو خداي خيلي دوس دارم خيلي گليد :gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستون دارم

دوستون دارم

اخيش به پايان امد اين دفتر خخخخ:d
يه تشكر ويژه از همه بچه هاي ك دعوتشون كردم امدن
يه تشكر ويژه واسه كساي ك دعوت نكردم سرشونو انداختن پايين و امدن :d
يه تشكر ويژه واسه كساي ك دعوت كردم ولي نيومدن:razz: اقاي مهندس بدقول
و يه تشكر ويژه تر واسه كساي ك امدن سوال پرسيدن و رفتن نيومدن جوابشو بخونن!امتياز ميداد لااقل باو:d
يه تشكر ويژه واسه كساي ك امدن سوال پرسيدن و امدن جوابشونو خودن ولي امتياز ندادن خخخخخخ
يه تشكر ويژه واسه كساي ك سوال پرسيدن و امدن جوابشونم خودن و امتيازم دادن خخ:d
يه تشكر خيلي ويژه تر از كساي ك امدن سوال پرسيدن ولي خو نرفتن موندن دمشون گرم و كمك كردن معنوي... روحي...رواني ... :d
يه تشكر از پارمهر ك گل كاشت
ساناز پنل عزيز ك نبود ولي خو بود
رزا
اوا
اون يكي اوا
ستايش
مرجان
شبنم
نيلو
سميه عزيز ك من عاشق پيچودنن اي بشرم خخخ:d
هوم ديگ نبود؟!!
از عطار عزيز هم متشكرم همينجوري ..چيه خو!:d
و يه معذرت خواهي هم از پري عزيز ك سوالاش پيچيد!!من نپيچوندما خخخخ:redface:
و يه تشكر از حميد زنگ تفريح ك نيومد صندليم سوال بپرسه خخخخ 200 امتياز ميدي ها ..گفته باشم خخخخ:d
چقد نوشتم بسه ديگ :دي
ولي خو در كل دم همتون گرم گل كاشتيد (به من ك خيلي خوش گذشت..اره جون عمت:D)
و همين جا هم حلال ميكنم كساي ك سوال كپي كردن!
سوال از صنداي دختر كپي كردن خخخخ
سوال از صندلي عاغاي يا خانوم دكتر كپي كردن خخخ
سوال از صندلي فرزند شهيد كپي كردن خخخ
كلا به چالش كشيدن همه چيزو :D
اما خو يه اتقام سخت از همتون ميگيرم وايستيد:D
ايشالا كيبوردتون بسوزه ك كيبورد من پاك شد همه چيزش!:D
چقد حرف زدم ..حميد بيا ببندش ديگ دههههه:D
خدافس ما بريم ديگ ولي خو اي ملت نشنيد رو صندلي البته من نسوختما ..نه ولي خو كلي گفتم

شب خوش:gol:
محسن ستاره اندرلاين بيست چهار
1392/1/19

وضعیت
موضوع بسته شده است.