تماس تلفن بهزاد نبوی: چند جمله، بدون هیچ خبری از اوضاع روز

2:21 صبح پنج‌شنبه، 8 مرداد 1388
تماس تلفن بهزاد نبوی: چند جمله، بدون هیچ خبری از اوضاع روز

فخرالسادات محتشمی‌پور، همسر سید مصطفی تاج زاده، با انتشار مطلب در وبلاگ خود با اشاره به صحبت خود با همسر بهزاد نبوی درباره تماس تلفنی وی از زندان، خبر داد که بازجوی نبوی از دقایقی قبل با همسر نبوی تماس گرفته و به او اخطار داده که حق ندارد نبوی را از شرایط سیاسی و اوضاع روز مطلع کند.

متن بخشی از نوشته‌ وبلاگی خانم محتشمی‌پور را در ادامه می‌خوانید:
قصه تماس تلفنی چریک پیر شنیدنی بود. اول ساعت یازده و نیم بازجو زنگ می‌زنه به خانم رضوی و می‌گه از زندان تماس می‌گیرم و نمی‌گه کدون زندان و کلی توضیح می‌ده که آقا بهزاد حالش خوبه و اوضاش درسته و بهش خیلی خوش می‌گذره و بعد می‌گه می‌خوام ارتباط بدم با همسرت صحبت کنی ولی به این شرط که هیچ حرف سیاسی و هیچ خبری از اوضاع روز ندی بهش و بعد از این التزام‌گیری یه ربع بعد زنگ می‌زنه و گوشی رو می‌ده به ایشون. از اینجا به بعدش سانسوریه و شنیدنش برای افراد زیر 18 سال ممنوع. خانم رضوی گفت که ما از حال هم پرسیدیم و بهزاد گفت که تنها نگرانی من از حال توست که تاکنون این همه دوری بینمون نبوده و خوبه که تو بری پیش بچه ها مدتی تا حال و هوات عوض شه و من هم گفتم اصلا نگران من نباش من خوبم و هیچ جا بدون تو نمی‌رم و همین جا پشت در زندان برای من بهترین جاست تا برگردی .

متن کامل این نوشته وبلاگی را در این آدرس می‌توانید ببینید.

منبع
موج آزادی
لینک

• Like
واکنش ها: !...