صندلی داغ کلوپ آبیدلان 9 ( رضا داوودی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شادی این کار رو به من سپرد .... نمیدونم چرا ؟؟ دستور داد :D
نوبتی هم باشه نوبته رضا داودی ....
کسی که خودش این موضوع رو راه انداخت و پیشنهاد اولیه صندلی داغ کلوپ آبیدلان با خودش بود ، از همین الان رضا میشینه رو این صندلی تا 10 روز دیگه یعنی 16 بهمن
از سوابق آقا رضا همین بس که صاحب کلوپ آبیدلان هستن
موفق باشی رضا
----------------------------------------
اینبار دیگه رای گیری نداشتیم ، زوری گیری و خفت گیری بود که به زور باید بشینه
--------------------
صندلی داغ رضا داودی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای شروع
با سلام مجدد
1 - تاریخ تولد ؟
2 - شغل ؟
3 - اوضاع و احوال ؟
4 - حقوق ؟
5 - فکر میکردی کلوپ آبیدلان اینقدر مورد استقبال قرار بگیره ؟
6 - خودتو صاحب کلوپ میدونی یا عضو کلوپ ؟
7 - میزان رضایتت از بازیهای این فصل استقلال ؟ یه عدد بین 0 تا 100
8 - بد ترین بازیکن فصل استقلال ؟
9 - بهترینشون ؟
10 - تو لیگ چندم میشیم ؟

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااام
با تشکر از غریبه ی عزیز:gol:

منم!!
خودم میدونم که بدون من صفا نداش....:d

1) هدفت از موندن توی باشگاه چیه ؟
2) واسه امتیاز کاری میکنی ؟ چقدر امتیاز واست مهمه ؟اگه الان همه امتیازاتو پاک کنن چیکار میکنی ؟
3) فکر میکنی فرق تعصب با جهل چیه؟
4) چرا انسان اشرف مخلوقات نامیده میشه در حالی که موجود احمق و ستمکاری هست؟
5)خرافاتی هستی؟ به چی مثلا اعتقاد داری؟

6) چقد ظاهر بینی؟؟!یا ظاهر برات مهمه؟؟!
7) از ظاهر ادما چقد میشه به شخصیت و افکارشون پی برد؟؟! به مذهبی بودن یا نبودنشون چی؟؟!
8) بنظرت چقد ظاهر سازی تو جامعمون رواج داره؟؟! و علتش چیه؟؟!

9)نظرتو درباره من بگو...( نمیخوام ازم تعریف کنی... میخوام ببینم بقیه منو چجوری شناختن... حتما انتقاد هم بکن..
10) این سوال اخر چون سخت بود 2 تا حساب میشه!!:d

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام!!!!!!
اونجوری نگاه نکن!سواله دیگه!!!!!پیش میاد!
1)ی خاطره خنده دار از دوران بچگیت بگو(0-7 سال)
2)ی خاطره خنده دار از دوران مدرسه بگو(ابتدایی یا راهنمایی)
3)ی خاطره خنده دار از دوران دبیرستان بگو
4)ی خاطره خنده دار از دورانی که برا کنکور میخوندی بگو!!!!

5)ی خاطره خنده دار از دوران دانشگاه بگو

6)ی خاطره خنده دار از دوران سربازی بگو
7)ی خاطره خنده دار از دوران سر کار رفتن بگو
8)ی خاطره خنده دار از دوران نامزدی بگو
9)ی خاطره خنده دار از همین یک سال اخیر بگو
10)مثل اینکه باید 10 تا بشه حتما!!سوال ندارم چیکار کنم؟؟!!!:confused:

.

.
خواهم امد..........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
)اگه با زنت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin:
2) نظرت در مورد مهریه چیه ؟
3) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟
4)پسر ناز نازویی هستی ؟
5)مامانی هستی یا بابایی ؟

6)نظرت راجع به عشق چیه؟
7)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن!
8)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟
9)تا حالا كسي دلت و شكونده؟
10)حست چیه الان؟؟!

خوش بگذره !!!!!!!!! :d

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:redface:
با اجازه!!!
1)تا حالا شده تو سوراخ نری جارو به دمت ببندی؟؟!
2)از اون ادمایی هستی که میرن لب دریا هم باید اب با خودشون ببرن؟؟
3)چرا قدیما دیگ به دیگ میگفت روت سیاه الان میگه ته دیگ؟؟!!
4)دوست داری بامت بیشتر و برفتم بیشتر باشه؟؟!!
5)تا حالا شده بخوای ابروشو برداری بزنی چشمشم کور کنی؟؟!!

6)تا حالا شده تو ی موقعیت جدی یهو خندت بگیره؟!!اصن ی وضی که نتونی خودتو کنترل کنی؟؟!!!!تعریف کن ما هم بخندیم!!!
7)تو کلوپ با کی از همه راحت تری؟!
8)کدوم یکی از بچه های باشگاه رو تو دنیای واقعی دیدی؟؟!!!
9)تا حالا چند بار موقع دیدن بازیهای استقلال خواستی برهانی رو به قتل برسونی؟؟!
10)بنظرت قهرمان لیگ میشیم؟!

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا رضا
تبریک بابت نشستن روی صندلی
:smile:

1-اگه تو یه بازی ببازین چه عکس العملی نشون میدین ؟
2- آدم صبوری هستین ؟
3- بهترین کادویی که گرفتین چی بوده؟
4-چقد تو زندگی با خدا جورین؟
5- ی آدم خوب به نظر شما چه ویژگی هایی داره ؟
6- بهترين دوران زندگي يه ادم کيه؟
7-وقتي سخت احساس تنهايي ميکنين با کي حرف ميزنين؟
8- تو زندگی اشتباهاتی کردی که وقتی یادشون بیفتی احساس پشیمونی کنی ؟
9-چرابیشتر آدما غروب جمعه دلاشون میگیره ؟
10-چرا میگن مرگ از رگ گردن به آدم نزدیکتره ؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-کسی هست تو زندگیت که تصمیم داشته باشی هیچ وقت نبخشیش ؟
2-تیکه کلامتون چیه ؟؟
3-تا حالا شده کسی بهت تهمت زده باشه و تو نتونی جوابشو بدی ؟
4-مادی گرا هستی ؟ چقدر به پول اهمیت میدی ؟
5-تاثیرگذارترین فرد توی زندگیت کیه ؟؟ چه تاثیری توی زندگیت گذاشته؟؟
6-آدم مذهبی هستین ؟! ... چقدر به اعتقاداتت پایبندی ؟
7-چقدر رویایی هستین و رویایی فکر میکنین ؟
8-تا حالا شده گول بخورین ؟! ... یا سرتون کلاه بذارن ؟! عکس العملتون چی بوده ؟! ... خودتون چی ؟! سر کسی کلاه نذاشتین ؟
9-یکی از بزرگترین خطاهایی که توی زندگیتون کردین و نتونستین جبران کنین چی بوده ؟؟؟؟؟
10--بهترین و صمیمی ترین دوستتون توی باشگاه که دوست دارین بیرون از باشگاه هم باهاش دوست باشین !

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-آخرین باری که واقعا ترسیدین کی بود و از چی ترسیدین ؟
2-مواقعی که عصبانی هستین چه چیزی اعصابتون رو تسکین میده ؟
3-اگه خیلی پولدار بشین چیکارا میکنین ؟؟
4-روز تولدتون به چی فکر میکنین ؟؟
5-با ارزشترین چیزایی که دارین چیا هستن؟؟
6- پر تكرارترين نصيحتي كه بهتون كردن چی بوده؟
7-دوست دارین در آینده بچت به چه چیزتون افتخار کنه؟
8-واسه کی حاضرین هرکاری بکنین؟
9-چقد توکاراتون از خانوادتون مشورت میگیرین؟
10-آخرین حرفی ک با صداقت زدین و براتون گرون تموم شد؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1- نظرتون راجع به کار کردن خانما بیرون از خونه ؟؟
2-تا حالا تقلب ازتون گرفتن؟؟
3- چقد به نتیجه کارا و حرفاتون فکر میکنین ؟ بنظرتون مهمه که فکر کنیم ؟
4-خودتو تو اینده چجور میبینی؟؟؟
5- تا حالا تو دو راهی موندین ؟
6-چیا باعث میشه که عصبانی بشین ؟؟
7-کیا خوب درکتون میکنن ؟؟ هم دنیای واقعی هم مجازی؟؟
8- نظرتون در مورد عشق؟؟
9-توعالم بچگی دوست داشتین چیکاره بشین ؟؟
10- دوست دارین مرگتون چجوری باشه ؟؟(البته دور از جونتون.. ایشالله 1000 سال زنده باشین )

آخرین ویرایش:

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااام بر يگاانههههههه بنيانگذاااااااااار كلووووووپ آبيدلااااااااااااااان.................:d
من يهوووووووووووووو غافلگير شدم ديدم
تو تاپيكااا صندلي داااغ نهم بود.............
بعد چشامووووووووو باز كردم ديدم بلههههههههههه صندلييي داااغ رضا داوديهههه.......... :d
ببخشششششش من خيلييييييييي ميخندم يهه بارم تذكر داااااااااادي نخندم ولي نميشههههههههه..........:d

1- اولين بار كه فكر زدن اين كلوووپ بهههههه سرت خطور كرد فكر ميكردي اينقدر ازش استقبال شههههه؟........

2- نظرت رو راجع بهههههههه بازي ديروز استقلال با ذوب آهن بگوووووووووووو.... چرا تساوي و چراااااااا برد نههههههههههه؟........

3-عالم تجرد رو تو سه كلمهههههههه و عالم تاهل رو تو دو كلمههههههه بيااان كن.........:surprised::d

4- اگههههههههه ميتونستييييييي يهههههههه تاپيك رو كلا از صحنهههههه اين باشگاه حذف كنييييييييي كدوم تاپيك و بههههه چهههههه علت؟..........:d

5- تو تاپيك كل كل بهههههههه نظرت چههه كسي منطقي تر كل كل ميكنههههههه؟...يه نمونهههه از كل كل اون شخص رو اينجا بذاااار..........

6-بچههههههههه بودي بابات بهت عيدي داد يهههههههه توپ قلقليييييييي داد؟.......... :surprised::d

7- يكي از عكساي زنده ياد ناصر حجازي رو اينجا بگذااار و در مورد شخصيتش هر چي دوست داري بنويس........

8- نظرت رو راجع بهههههههه بازي استقلال در اين اواخر بيان كن...........

9- خودت فوتبال بازي ميكنيييي؟...........تو چههههه پستي؟...........

10- از بچگييي دوست داشتي جاي كدوووم فوتباليست باشييييي؟............

موفق باشيييييييييييييييي.............
:d

آخرین ویرایش:

جولي

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست آبيدل
1-غذاي محليتون چيه؟
2- آشپزي بلدي؟
3-بهترين دوستت تو كلوپ آبيدلان كيه؟
4-اگه سر دوراهي بموني به دلت گوش ميدي يا مغزت؟
5- علايق, وسواس و هر چيزي كه شخصيتت بر اساسش شكل گرفته رو تو چند خط بيان كن
6-بهترين خاطرتو از يه سيزده به در تعريف كن
7- تا حالا شده تو مهموني حرف بامزه اي بزني بعد يكي بخنده كلي كيف كني بعد بفهمي به چيز ديگه اي ميخنديده؟اون لحظه چه حسي داشتي؟
موفق باشي دوست عزيز

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای شروع
با سلام مجدد.....علیک سلام
1 - تاریخ تولد ؟1366/9/25 ساعت 18 :)
2 - شغل ؟ مشغول کار در ملی حفاری دکل NDC112
3 - اوضاع و احوال ؟ خدا رو شکر خوبم امروز آخرین امتحانمو دادم راحت شم.دی
4 - حقوق ؟ من دو شغله هستم.شغل دوم تدریس خصوصی :D
5 - فکر میکردی کلوپ آبیدلان اینقدر مورد استقبال قرار بگیره ؟ 1زمانی تو 1هفته نامه مطلب مذاشتم(هفته نامه هواداران استقلال ..غریو...) بعد که تعطیل شد دوس داشتم 1جایی باشه که مثل قبل فعالیت کنم که خدا رو شکر گرفت..
6 - خودتو صاحب کلوپ میدونی یا عضو کلوپ ؟ سوال نداره دیگه رییس کلوپ روی صندلی داغ نشسته...:)ما کوچیک همه دوستان هستیم
7 - میزان رضایتت از بازیهای این فصل استقلال ؟ یه عدد بین 0 تا 100 به دلیل اینکه واقعا دست کادر فنی خالیه امسال از نظر فنی خیلی بد هستیم ولی از نظر امتیاز گیری بزنم به تخته عالی هستیم.
8 - بد ترین بازیکن فصل استقلال ؟ نظری ..نوری..نیکبخت..اولادی.. امسال بدترین سال یارگیری اس اس بود
9 - بهترینشون ؟ بدون شک آندو و رحمتی عالی بودن
10 - تو لیگ چندم میشیم ؟
به امید خدا قهرمان

ممنون از زحمتی که کسیدی داش علی...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااام....علیک سلام شادی خانوم گل
با تشکر از غریبه ی عزیز:gol:....دستش درد نکنه

منم!!
خودم میدونم که بدون من صفا نداش....:d.. قطعا همینطوره..

1) هدفت از موندن توی باشگاه چیه ؟ سرگرمی و بیشتر بخاطر کلوپ آبیدلان.قبلا جای دیگه ای هم فعالیت میکردم ولی خیلی وقته فقط میام کلوپ
2) واسه امتیاز کاری میکنی ؟ چقدر امتیاز واست مهمه ؟اگه الان همه امتیازاتو پاک کنن چیکار میکنی ؟ چون دوس ندارم دروغ بگم..قبلا خیلی کارا میکردم دوس داشتم زیاد باشن.کسی جرات نداره امتیازات منو ازم بگیره
:)
3) فکر میکنی فرق تعصب با جهل چیه؟ سوال سخت نپرس خسته ی امتحانت هستیم :D
4) چرا انسان اشرف مخلوقات نامیده میشه در حالی که موجود احمق و ستمکاری هست؟انسان هم میتونه اشرف مخلوقات باشه هم پست تر از حیوان.پس حتما خوب یا حتما بد نیست .
5)خرافاتی هستی؟ به چی مثلا اعتقاد داری؟
خیلی اهل خرافات نیستم ولی به معصومین و خدا اعتقاد دارم
6) چقد ظاهر بینی؟؟!یا ظاهر برات مهمه؟؟!مسلما ظاهر هر شخص نشونه باظنش هم هست (تا حدود زیادی)و باید مهم باشه
7) از ظاهر ادما چقد میشه به شخصیت و افکارشون پی برد؟؟! به مذهبی بودن یا نبودنشون چی؟؟! خیلی ولی بعضیا ظاهرشون با باظنشون و شخصیتشون خیلی تفاوت داره و یک رنگ بودن این دور و زمون به نظر خیلی سخت میاد
8) بنظرت چقد ظاهر سازی تو جامعمون رواج داره؟؟! و علتش چیه؟؟!زیااااد
..
9)نظرتو درباره من بگو...( نمیخوام ازم تعریف کنی... میخوام ببینم بقیه منو چجوری شناختن... حتما انتقاد هم بکن.. شناخت خیلی زیادی ازت ندارم.دختر خوبی هستی و حاشیه نداری.اهل کل کل هم نیستی.انتقاد:اینکه چرا بهم نمیگی از کی و چرا ناراحتی..:)
10) این سوال اخر چون سخت بود 2 تا حساب میشه!!:d
;)

بسیار سپاسگذارم..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!!!!!!
اونجوری نگاه نکن!سواله دیگه!!!!!پیش میاد! گردن ما از مو باریکتر
1)ی خاطره خنده دار از دوران بچگیت بگو(0-7 سال)خنده دار نیست ولی یادم میاد از پله رفتم بالا پله از پام در رفت و.... تا چند وقتی پام کلی درد میکرد:)
2)ی خاطره خنده دار از دوران مدرسه بگو(ابتدایی یا راهنمایی) ابتدایی: با پسرعموم وقتی برمیگشتیم به ماشینها سنگ مینداختیم.1بار افتادن دنبالومن ما هم فرااااار:)شیطون بودم دیگه
3)ی خاطره خنده دار از دوران دبیرستان بگو.......
4)ی خاطره خنده دار از دورانی که برا کنکور میخوندی بگو!!!!
من خیلی برای کنکور خودمو اذیت نکردم.راحت قبول شدم..:Dبچه درسخونم
5)ی خاطره خنده دار از دوران دانشگاه بگو..دانشگاه که همش باحال بود و هست..1روز یکی از دوستام گفت بریم با استادم صحبت کنیم که بهم نمره بده وقتی رفتیم پیش استاد گفت سلام استاد من 1 امری داشتم خدمتتون.منو بگی پکیده بودم از خنده فکر کنم بخاطر همین حرفش انداختش....خخ
6)ی خاطره خنده دار از دوران سربازی بگو.....خنده دار بود ولی دوس دارم اینو بگم.اقدام کرده بودم واسه کسری خدمت(پدر رزمنده)بهم گفتن 3ماه بهت کسری تعلق میگیره در صودتی که من فکر میکردم 12 ماه میدن.
به بهونه دربی69 رفتم شاهرود وقتی رسیدم برگه کسر خدمت رو بهم دادن در عین ناباوری 14 ماه کسری بهم دادن که بهترین لحظه دوران سربازیم بود و بدون شک دلیلش دعاهای مادرم بود..

7)ی خاطره خنده دار از دوران سر کار رفتن بگو...روزی که استقلال تو اهواز قهرمان شد من سرکار بودم همون روز لنگیا جام رو از دست دادن.
تو نمازخونه نزدیک 3نفر نشسته بودن حال لنگیا رو گرفتیم.خیلی حال داد.یادش بخیر

8)ی خاطره خنده دار از دوران نامزدی بگو...وارد جزییات نشو دوران نامزدی همش محرمانه هست
:D
9)ی خاطره خنده دار از همین یک سال اخیر بگو10)مثل اینکه باید 10 تا بشه حتما!!سوال ندارم چیکار کنم؟؟!!!:confused:در حال حاضر چیز خاصی به ذهنم نمیرسه.;)

.

.
خواهم امد..........

منتظریم

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
)اگه با زنت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin:خدا نکنه دعوامون بشه دلت میاد این حرفو بزنی؟؟:razz:..بحث که مسلما پیش میاد ولی هر وقت احساس کنم مقصر بودم میپذیرم خدا رو شکر خانم هم همینجوره
2) نظرت در مورد مهریه چیه ؟ جواب کلیشه ای..کی داده کی گرفته
3) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟ این جمله رو فقط به خدا و خانمم گفتم.
4)پسر ناز نازویی هستی ؟ نازنازو که نمیشه گفت ولی احساسی هستم.
5)مامانی هستی یا بابایی ؟ هردو

6)نظرت راجع به عشق چیه؟عشق همراه با فکر و عقل و شرایط زمانی و پولی و .. واقعا خوبه...بدون عشق زندگی معنایی نداره
7)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن! 5خط زیاده..تا زمانی که 2نفر نرفتن زیر 1سقف خیلی چیزا خودشون رو نشون نمیدن.
ولی خدا رو شکر تا اینجا من راضی بودم.

8)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟شاید
9)تا حالا كسي دلت و شكونده؟اینم شاید
10)حست چیه الان؟؟!دیشب این موقع که خیلی خوب بود لنگیا رو سوراخ کردیم الانم خوبه خدا رو شکر

خوش بگذره !!!!!!!!! :d
ممنون..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:redface:
با اجازه!!!
1)تا حالا شده تو سوراخ نری جارو به دمت ببندی؟؟! حالا اینکه گفتی ای یعنی چه..:D
2)از اون ادمایی هستی که میرن لب دریا هم باید اب با خودشون ببرن؟؟:razz:

3)چرا قدیما دیگ به دیگ میگفت روت سیاه الان میگه ته دیگ؟؟!! فکر کنم الانم حرف قدیما رو بزننااا
4)دوست داری بامت بیشتر و برفتم بیشتر باشه؟؟!! بستگی داره بامه خونه خودت باشه یا صاب خونه...خخخخخخخ
5)تا حالا شده بخوای ابروشو برداری بزنی چشمشم کور کنی؟؟!!
یحتمل..
6)تا حالا شده تو ی موقعیت جدی یهو خندت بگیره؟!!اصن ی وضی که نتونی خودتو کنترل کنی؟؟!!!!تعریف کن ما هم بخندیم!!! همین چند روز پیش موقع امتحان داشتم تقلب میگرفتم از دوستم(داشت برام میخون)خندم گرفته بود بدجور مراقب اومد بالا سرم اصلا نمیتونستم جلوی خودمو بگیرم...:D
7)تو کلوپ با کی از همه راحت تری؟!قبلا با اسپارتاکوس خیلی راحت بودم(محمد)1بار هم همدیگرو دیدیم.ولی در حال حاضر با مجید و علی (جهان پهلوان و غریبه)
8)کدوم یکی از بچه های باشگاه رو تو دنیای واقعی دیدی؟؟!!!اسپارتاکوس..حسین 206 و خانومش.
9)تا حالا چند بار موقع دیدن بازیهای استقلال خواستی برهانی رو به قتل برسونی؟؟! خیلی..:Dولی خدایی از نظری خیلی بهتره
10)بنظرت قهرمان لیگ میشیم؟!
به قول امیرخان به امید خدا و اهل بیت استقلال:D
ممنون..

آخرین ویرایش:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا رضا علیک سلام
تبریک بابت نشستن روی صندلی
:smile:ممنون

1-اگه تو یه بازی ببازین چه عکس العملی نشون میدین ؟خب ناراحت میشم
2- آدم صبوری هستین ؟تقریبا
3- بهترین کادویی که گرفتین چی بوده؟ ولنتاین پارسال از خانومم
4-چقد تو زندگی با خدا جورین؟با خدا جورم ولی بعضی اوقات بنده خوبی براش نیستم..
5- ی آدم خوب به نظر شما چه ویژگی هایی داره ؟ظاهر و باطنش یکی باشه
6- بهترين دوران زندگي يه ادم کيه؟ دوران دانشگاه ترم اول و دوم
7-وقتي سخت احساس تنهايي ميکنين با کي حرف ميزنين؟با خودم زیاد صحبت میکنم البته با خدا هم حرف میزنم
8- تو زندگی اشتباهاتی کردی که وقتی یادشون بیفتی احساس پشیمونی کنی ؟فکر نکنم
9-چرابیشتر آدما غروب جمعه دلاشون میگیره ؟چون دلگیره
10-چرا میگن مرگ از رگ گردن به آدم نزدیکتره ؟حتما نزدیکه که میگن
ممنون...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-کسی هست تو زندگیت که تصمیم داشته باشی هیچ وقت نبخشیش ؟ببخش تا خدا ببخشت
2-تیکه کلامتون چیه ؟قربونه تو که...
3-تا حالا شده کسی بهت تهمت زده باشه و تو نتونی جوابشو بدی ؟خیر
4-مادی گرا هستی ؟ چقدر به پول اهمیت میدی ؟ پول چیز خوبیه هیچ کس هم نمینوته بگه بده ولی نباید همه چیز پول باشه
5-تاثیرگذارترین فرد توی زندگیت کیه ؟؟ چه تاثیری توی زندگیت گذاشته؟؟دسوتم(مهدی رزاز)از روز اول دانشگاه دوره کاردانی 7مهر 85 .از نظر مذهبی تاثیر زیادی داشته.
6-آدم مذهبی هستین ؟! ... چقدر به اعتقاداتت پایبندی ؟مذهبی هستم ولی نه بیش از حد. دیگران باید نظر بدن لی تمام سعیمو میکنم که پایبند باشم و جدیدا دارم مطالعه ام رو زیاد میکنم
7-چقدر رویایی هستین و رویایی فکر میکنین ؟رویا با هدف فرق زیادی داره.اگه واسه رسیدن به آرزوهات هدف گذاری کنی و برای رسیدن بهشون تلاش کنی دیگه اسمش رویا نیست.
خدا رو شکر تو 2سال اخیر از اول سال برای خودم و زندگیم اهدافی رو تعیین میکنم که تا اینجا تقریبا به خیلیاشون رسیدم و در آینده هم خواهم رسید

8-تا حالا شده گول بخورین ؟! ... یا سرتون کلاه بذارن ؟! عکس العملتون چی بوده ؟! ... خودتون چی ؟! سر کسی کلاه نذاشتین ؟خیر
9-یکی از بزرگترین خطاهایی که توی زندگیتون کردین و نتونستین جبران کنین چی بوده ؟؟؟؟؟خدا رو شکر خطای خاصی انجام ندادم
10--بهترین و صمیمی ترین دوستتون توی باشگاه که دوست دارین بیرون از باشگاه هم باهاش دوست باشین !مجید و علی و محمد و حسین بیرون باشگاه هم مهدی رزاز
موفق باشی..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-آخرین باری که واقعا ترسیدین کی بود و از چی ترسیدین ؟ پارسال با 1پژوپارس میرفتم اندیمشک(مسافر بودم) تو سرعت بالا تصادف خیلی بدی رخ داد که خدا رو شکر اتفاقی برای کسی نیفتاد
2-مواقعی که عصبانی هستین چه چیزی اعصابتون رو تسکین میده ؟یکی از معایبم اینه که زود عصبی میشم ولی بعدش پشیمون میشم.خیلی هم سعی میکنم که برطرفش کنم.
3-اگه خیلی پولدار بشین چیکارا میکنین ؟؟خدا از زبونت بشنوه..:)
4-روز تولدتون به چی فکر میکنین ؟؟به چیز خاصی فکر نمیکنم به خواهر 2قلوم میزنگم بهش تبریک میگم
5-با ارزشترین چیزایی که دارین چیا هستن؟؟اعتقادام.خدا.خانواده ام و دوستانم
6- پر تكرارترين نصيحتي كه بهتون كردن چی بوده؟نمیدونم
7-دوست دارین در آینده بچت به چه چیزتون افتخار کنه؟دوس دارم بجایی و شخصیتی برسم که توی فامیل (درآینده) جوونا و نوجونا هر کاری داشته باشن از من مشورت بگیرن.
8-واسه کی حاضرین هرکاری بکنین؟خانواده ام
9-چقد توکاراتون از خانوادتون مشورت میگیرین؟زیاد
10-آخرین حرفی ک با صداقت زدین و براتون گرون تموم شد؟یادم نمیاد
ممنون..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1- نظرتون راجع به کار کردن خانما بیرون از خونه ؟؟تا جایی که به زندگی لطمه نزنه ایرادی نداره
2-تا حالا تقلب ازتون گرفتن؟؟اهل تقلب بردن نیستم ولی از روی دست دوستان نگاه میکنم
3- چقد به نتیجه کارا و حرفاتون فکر میکنین ؟ بنظرتون مهمه که فکر کنیم ؟مسلما فکر میکنم.باید فکر کرد
4-خودتو تو اینده چجور میبینی؟؟؟به همه اهدافم خواهم رسید
5- تا حالا تو دو راهی موندین ؟ بستگی داره موضوعش چی بوده
6-چیا باعث میشه که عصبانی بشین ؟؟فوتبال
7-کیا خوب درکتون میکنن ؟؟ هم دنیای واقعی هم مجازی؟؟از خانومم تشکر میکنم که شرایطمو درک میکنه ایشاا.. براش جبران میکنم
8- نظرتون در مورد عشق؟؟تکراری(شرمنده)
9
-توعالم بچگی دوست داشتین چیکاره بشین ؟؟فوتبالیست
:)خودم بهش نرسیدم ولی قطعا پسرم 1ورزشکار موفق خواهد شد.شایدم دخترم:)
10- دوست دارین مرگتون چجوری باشه ؟؟(البته دور از جونتون.. ایشالله 1000 سال زنده باشین )تا زمانی که روی پای خودم هستم دوس دارم زنده باشم.

موفق باشید

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااام بر يگاانههههههه بنيانگذاااااااااار كلووووووپ آبيدلااااااااااااااان.................:d:)علیک اسلام و رحمت ا...
من يهوووووووووووووو غافلگير شدم ديدم تو تاپيكااا صندلي داااغ نهم بود.............:)
بعد چشامووووووووو باز كردم ديدم بلههههههههههه صندلييي داااغ رضا داوديهههه.......... :dچه کنیم دیگه:smile:
ببخشششششش من خيلييييييييي ميخندم يهه بارم تذكر داااااااااادي نخندم ولي نميشههههههههه..........:dبخند به روی دنیا دنیا به روت بخنده

1- اولين بار كه فكر زدن اين كلوووپ بهههههه سرت خطور كرد فكر ميكردي اينقدر ازش استقبال شههههه؟........از 1مدت قبل از اینکه تاسیسش کنم.دوس داشتم ابیدلها همه 1جا جمع بشن.

2- نظرت رو راجع بهههههههه بازي ديروز استقلال با ذوب آهن بگوووووووووووو.... چرا تساوي و چراااااااا برد نههههههههههه؟........نتیجه خیلی خوب بود.این نتایجی مه اس اس میگیره شاهکار کادر فنی و امیرخانه.نبود بازیکنان خوب

3-عالم تجرد رو تو سه كلمهههههههه و عالم تاهل رو تو دو كلمههههههه بيااان كن.........:surprised::dچه سوال سختی.
:redface:هر کدوم به اندازه خودش خوبه

4- اگههههههههه ميتونستييييييي يهههههههه تاپيك رو كلا از صحنهههههه اين باشگاه حذف كنييييييييي كدوم تاپيك و بههههه چهههههه علت؟..........:dهر تاپیکی به انازه خودش برای استارترش محترمه

5- تو تاپيك كل كل بهههههههه نظرت چههه كسي منطقي تر كل كل ميكنههههههه؟...يه نمونهههه از كل كل اون شخص رو اينجا بذاااار..........خیلی وقته اونجا نمیرم عشق است کلوپ خودمون

6-بچههههههههه بودي بابات بهت عيدي داد يهههههههه توپ قلقليييييييي داد؟.......... :surprised::dنه پول میداد

7- يكي از عكساي زنده ياد ناصر حجازي رو اينجا بگذااار و در مورد شخصيتش هر چي دوست داري بنويس........من در حدی نیستم در مورد ناصر خان حرف بزنم همه شخصیت ناصر خان رو میشناسن.برای شادی روحش صلوات

8- نظرت رو راجع بهههههههه بازي استقلال در اين اواخر بيان كن...........سبک بازی خوب نیست ولی نتایج عالی

9- خودت فوتبال بازي ميكنيييي؟...........تو چههههه پستي؟........... خیلی وقته بازی نمیکنم ولی قبلا دروازبان بودم

10- از بچگييي دوست داشتي جاي كدوووم فوتباليست باشييييي؟............از کوچیکی عاشق داش علی منصوریان بودم.

موفق باشيييييييييييييييي.............
:d
یا علی
0033 (2).jpg

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست آبيدل...علیک سلام
1-غذاي محليتون چيه؟اوترشی:)
2- آشپزي بلدي؟املت:D
3-بهترين دوستت تو كلوپ آبيدلان كيه؟محمد ..مجید ..علی..حسین206
4-اگه سر دوراهي بموني به دلت گوش ميدي يا مغزت؟بستگی داره 2راهی کجا باشه
5- علايق, وسواس و هر چيزي كه شخصيتت بر اساسش شكل گرفته رو تو چند خط بيان كن..خسته ام چند خط زیاده..فوتبال و استقلال باهام گره خورده.همه میدونن موقع فوتبال نگاه کردن باهام بحث نکنن.:)
6-بهترين خاطرتو از يه سيزده به در تعريف كن..سیزده بدر 90 با تمام فامیل رفتیم مرز خوزستان و 4مهال.خیلی خوش گذشت.نزدیک 9تا ماشین بودیم.1 منطقه به نام سوسن سرخاب.امسال میخوام هرجور شده مرخصی بگیرم که 1بار دیگه خوش بگذره البته اینم بگم که ما از 11ام میریم 14ام برمیگردیم
7- تا حالا شده تو مهموني حرف بامزه اي بزني بعد يكي بخنده كلي كيف كني بعد بفهمي به چيز ديگه اي ميخنديده؟اون لحظه چه حسي داشتي؟نه اینطور نشده
موفق باشي دوست عزيز
ممنون از حضورت

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت داش رضای گل

معدل سال اول دبستانت ؟

اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟
از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟
دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟
چه گلی رو دوست داری؟
سالاد، ماست، ترشی؟

آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟
وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟
تو خونه ت گل و گیاه داری؟
یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟
اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟
دلت بگیره چیکار میکنی؟
شعر میگی؟
اهل شاعری هستی؟
وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟
فک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟
خوشبختی رو در چی می بینی؟بگو تا استفاده کنیم؟
شما اگه جای کنتور برق بودین چیکار می کردین؟
آشپزیت خوبه؟
نظرت در مورد شخصیت من چیه؟خیلی برام مهمه؟
ماشین مورد علاقه ات ...؟
در کدوم ورزش فعالیت داری یا داشتی؟من که جودوکار میکنم تو چی ...
اولین سوالی که دوس داری از نفر بعد صندلی داغ بپرسی چیه ؟
تا حالا برای کسی از غرورت گذشتی ؟ اگه اره برای چی ؟
عشق چطور به وجود میاد ؟
چه سازی رو دوس داری ؟
چه قدر به به اطرافت توجه میکنی ؟ ( دقتت بالاست یا نه )
سقف آرزوهات کجاست ؟
تا حالا شده گم بشی ؟ توضیح !
تو بچگی چه بازیهایی میکردی؟راست بگو خجالت نداره باحاله بعد چند سال یاد کنیم:D

برزگ ترین شکستی که داشتی؟
شده کسی رو تیغ بزنی ؟!!!
تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟
خالکوبی کردی؟
چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟
چند وقت ی بار این آب به تنت میخوره؟
جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟
تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟
آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟

معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟
ترینهای کلوپ به نظرت تو: خدایی جواب بده کسی ناراحت نشه هرکی میشه نخونه:D
شجاعترین:
شیطون ترین:
قابل اعتماد ترین:
مهربونترین:
زورگوترین:
باهوشترین:
ساکت ترین:
رک ترین:
اخمو ترین:
مرموزترین:
بی مزه ترین:
خرخون ترین:فکر کنم الان سعید پلیمر باشه:biggrin:
چه حیوونی رو بیشتر دوست داری؟
اولین بازیه کامپیوتری که بازی کردی؟
دوس داشتی تو کدوم دوران تاریخ زندگی می کردی ؟!

خداییش نپیچون سوالات هیچ کدوم پیچوندنی نیستن

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت داش رضای گل ..علیک سلام داش محمدگل
معدل سال اول دبستانت ؟معلوم دیگه 20 (حداقل معدل الانمو میپرسیدی 1مقدار لاف بزنم:))

اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟اول ابتدایی چندتا معلم عوض کردیم.1یشون یادم هست.آقای داودی:Dولی فامیل نبود
از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟خیلی یادم هست مثلا چوپان فداکار..ریزعلی دروغگو :D
دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟اسپارتاکوس که خیلی وقته نمیاد باشگاه ولی شاید به زور اوردمش;)
چه گلی رو دوست داری؟واسه خواستگاریم دسته گلم اکثرش از گل های رز آبی بود:)
سالاد، ماست، ترشی؟بدون ماست که من غذا نمیخورم.:D

آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟معلوم دیگه کارت شارژ:biggrin:
وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟ریلکس
تو خونه ت گل و گیاه داری؟این نوه هایی که ما داریم اجازه همچین کاری رو بهمون نمیدن:biggrin:
یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟ترانه پرواز مانی رهنما رو خیلی دوس دارم البته منو یاد دوران نوجوونیم میندازم.پرنده هم قفس همخونه ی من....زمستون رفت و شد وقت پریدن...همین دیروز تو از این خونه رفتی ...ولی از اومدن چیزی نگفتی..اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟هر دو
دلت بگیره چیکار میکنی؟بستگی به موقعیتش داره
شعر میگی؟چه سبکی دوس داری؟سفارش بده:biggrin:
اهل شاعری هستی؟حافظ و فردوسی بچه محلمون بودن حق منو خوردن
وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟مسلما اره
فک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟
متاسفانه به دلیل مشغله کاری مثل اوایل نمیتونم زیاد بیام باشگاه و با خیلی از بچه ها ارتباط نزدیکی ندارم.واسه همین از تو شناخت زیادی ندارم ولی بگو ببینم چرا امضاتو عوض کردی؟؟؟:mad:
خوشبختی رو در چی می بینی؟بگو تا استفاده کنیم؟مسلما پول مشکلات زیادی رو حل میکنه ولی کافی نیست.همین که با شخص مورد علاقه ات تفاهم داشته باشی و همدیگرو درک کنید و از همه مهمتر تن سالمی داشته باشی بزرگترین خوشبختیه.درکنار خانواده
شما اگه جای کنتور برق بودین چیکار می کردین؟
:redface:اخه این سواله؟
آشپزیت خوبه؟املت:smile:
نظرت در مورد شخصیت من چیه؟خیلی برام مهمه؟یادم میاد اوایل ازت خوشم نمیومد فکر میکردم لنگی هستی آخه پستایی که میدادی پستای خوبی نبودن فکر کنم 1بار گزارش تخلفتم دادم:)ولی نه بچه خوبی هستی و من اشتباه میکردم
عشق چطور به وجود میاد ؟خدایا عاشقم کن و کمک کن عاشق بمانم....چراکه عاشق ماندن از عاشق شدن هزار هزار بار سختتر است.
عاشق شدن مهمه ولی عاشق موندن خیلی مهمتره

چه سازی رو دوس داری ؟ویولن....ویولن زدن شادمهر رو خیلی دوس دارم
چه قدر به به اطرافت توجه میکنی ؟ ( دقتت بالاست یا نه )کم
سقف آرزوهات کجاست ؟اینکه 1زندگی خوب بدون دغدغه برای خودم و خانوادم مهیا کنم.
تا حالا شده گم بشی ؟ توضیح !
نه پیش نیومده
تو بچگی چه بازیهایی میکردی؟راست بگو خجالت نداره باحاله بعد چند سال یاد کنیم:D
فوتبال از صبح تا شب

برزگ ترین شکستی که داشتی؟خدا رو شکر در این حدی که میگی نداشتم
شده کسی رو تیغ بزنی ؟!!!
دمت گرم ما اهل تییغ زدن نیستیم
تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟
چند بازی به گلزار گفتن شبیه رضا داودی هستی:)
خالکوبی کردی؟سوال منشوری نپرس من بچه مثبتم:)
چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟خیلی دوس دارم انجام بدم ولی 1مقدار استرس دارم
چند وقت ی بار این آب به تنت میخوره؟2روز حداکثر 3روز سرکار که باشم تقریبا هر روز
جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟جوراب سوراخ دار رو میذارم واسه کار:biggrin:
تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟تا وقتی روی پای خودم هستم.پیری هم خوبه ولی اینش بده که میبینی عزیزانت یکی یکی میرن:cry:
آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟نه سعی میکنم دنبال سطل آشغال بگردم
معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟چرم
ترینهای کلوپ به نظرت تو: خدایی جواب بده کسی ناراحت نشه هرکی میشه نخونه:D
شجاعترین:
خودم:)
شیطون ترین:نرگس بانو
قابل اعتماد ترین:
مجید
مهربونترین:
شادی
زورگوترین:
نداریم بچه ها همه گل هستن
باهوشترین:
علی(غریبه)
ساکت ترین:
جولی
رک ترین:
نمیدونم
اخمو ترین:
نداریم
مرموزترین:
نداریم
بی مزه ترین:
نداریم
خرخون ترین:فکر کنم الان سعید پلیمر باشه
خودم آخه خیلی درس میخونم
چه حیوونی رو بیشتر دوست داری؟
اسب
اولین بازیه کامپیوتری که بازی کردی؟
فوتبال فوتبال فوتبال
دوس داشتی تو کدوم دوران تاریخ زندگی می کردی ؟!
هخامنشیان

خداییش نپیچون سوالات هیچ کدوم پیچوندنی نیستن

نپیچوندم

ممنون کر بختیاری...

دختربارونی

عضو جدید
سلام
دبستان بودی دلت می خواست چه كاره بشی؟
هیجان انگیز ترین كاری كه كردی چی بوده؟ سقوط از ارتفاع.. مسابقه اتومیبل رانی یا ...
ادم رازداری هستی؟
اگه بندازنت توی یه اتاق گرد و بگن بشین یه گوشه کجا میشینی ؟؟؟
اگه تو یک اتاقک با بدترین دشمنت حبست کنن و اونم کوری بخونه و زورت بهش نرسه امیدی به زنده موندنت هست؟
چرا تو ایران اینقدر جمعه عصر دلگیره؟
چه عددی را در جای خالی باید بزاریم ؟4+....=9
بهترین فیلمی که ندیدی ؟ و دوست داری ببینی؟؟
چرا بعضی شبا مسواک نمیزنی ؟؟؟تا حالا پشت گوشت رو دیدی ؟؟؟
اخرین بار بابات کی بوسیدت؟؟
اسم دختر همسایتون چیه ؟؟؟
یه جمله به خدا؟؟؟
هدفت از ادامه دادن زندگیت رو این كره خاكی چیه؟؟؟

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقای داوودی رئیس و بنیانگذار کلوپ
خب با اجازه
نکته: خیلی جوابارو میپیچونیا همه رو خوندم!

0) سوسک رو بیشتر دوست داری یا ملخ ؟؟ ( هیچکدام نداریمااااااااا)
1) عقرب یا خرچنگ ؟؟؟؟؟؟
2) نظرت در مورد خاتونش چیه؟؟؟
3) تا حالا سوسک کُشتی؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری!
4) تا حالا مورچه کُشتی؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری!
5) تا حالا جیغ زدی؟؟؟؟؟؟ واسه چی؟؟؟؟ چون پسرا جیغ نمیزنن فریاد رو بگو!
6) از کدوم حیوون میترسی؟؟؟
7) ازکدوم حیوون خوشت میاد؟؟؟
8) باغ وحش دوست داری!!؟؟؟
9)مار آبی یا ماهی ؟؟؟؟؟؟
10)بدترین سوتی که دادی رو تعریف کن.
11)دوست داشتی چه موجودی بودی ؟غیره انسان؟؟؟؟؟
12)اگه تو شرایطه گرسنگی شدید قرار بگیری مثلا تو بیابون حاضری یه حیوون رو بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟
13)اگه یه عقرب داشتی بهش غذا چی میدادی بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
14)نظرت راجع به من؟؟؟؟؟؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون کر بختیاری...

امضامو به خاطر این عوض کردم که همه الان کاملا میشناسن دیگه :D

نامرد من از بچگی استقلالی بودم تو برام تخلف رد کردی؟؟؟؟؟؟هیچکسم بهت محل نذاشت که بهم اخطار بدن :D

حالا یه شعر بخون

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرمنده دیگه از همه پرسیدم مجبورم از شما هم بپرسم!!!

1-جالب ترين چيزي كه تا حالا ديدي؟
2-جالب ترين كاري كه كردي؟
3-جالب ترين جايي كه رفتي؟
4-جالب ترين كتابي كه خوندي؟
5-جالب ترين شعري كه ديدي؟
6-جالب ترين روزي كه داشتي؟
7-جالب ترين حرفي كه زدي؟
8- جالب ترين چيزي كه الان به ذهنت ميرسه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.