شما طلول خورشیدرو بیشتر دوست دارین یا غروب خورشید؟؟؟

شما طلول خورشیدرو بیشتر دوست دارین یا غروب خورشید؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    235

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
ممنون از دعوتتون
امید به زندگی یعنی طلوع آرزوها
ناامیدا چقد زیادن که غروبو انتخاب کردن
به فکر شروع باشین پایان بالاخره میرسه

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما طلول آفتابو بیشتر دوست دارین یا غروب آفتاب؟؟؟
چرا؟ اگه دوست داشتین دلیلشم میتونین بگین...

[/QUOTE

الان این دوتا شکل یکیش غروب بود یکیش طلوع؟

من دوتاشو دوست دارم کناردریام باشه که که دیگه نگو نپرسسسسسسسسسسسسسسسسس عاشقشممممممممممممم

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپاس از دعوتتون.هیچ چیز برای من به اندازه طلوع و شروع شدن جریان زندگی دلچسپو لذت بخش نیست.طلوع یعنی شروعی دوباره یعنی یه یا علی گفتنو بارتو محکم بستنو زندگی کردند.تاطلوع هست زندگی هرگز تکراری نخواهد بود

sarang saman

عضو جدید
هر دو بی نظیران ،اما وقتی از نزدیک ببینیشون احساس آرامش می کنی و هم احساس پوچی در برابر خدا چون خدا بهترین نقاشه

li.j@

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مررررسی از دعوتت ....:gol:
من غروب های کنار دریا را خیلی دوس دارم یه آرامش خاصی بهم میده :smile:

presante

عضو جدید
سلام...مرسی ار دعوتتون......من عاشق غروبم..چون غروبای جنوب عالیه اما طلوع هاش یا با خاک همراهه یا با مه....

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
غروب خورشید واقعا قشنگه ولی وقتی به طلوع خورشید نگاه می کنم انگار یه چیزی مثل نور از وجودم بالا می یاد چطور بگم انگار دارم زنده می شم یا نه ملکوتی می شم به هر حال هر حسی هست اونقدر زیباست که بی اختیار بغض می کنم.طلوع خورشید یکی از نعمتهایی است که خدا به خاطر عشقی که به انسانها داشته بهشون هدیه کرده.

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم طلوعش قشنگه هم غروبش.هرکدوم قشنگی خاصی داره.طلوع به خاطر شروعش که از پشت کوه در میاد خیلی قشنگه وغروبش زمانی که کنار دریا هستی خیلی زیباست ولی غروب دلگیره!!!.برای همین طلوعو انتخاب کردم;)

saleh-sinava

عضو جدید
راسیتش من نصف شب رو خیلی ترجیح مید . دقیقا ساعت 12 شب رو ...... اون موقع شب خیلی زیباست

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
طلوع چون پر از حس زندگیه، حس جنب و جوش بهم میده... طلوع یعنی دوباره زندگی

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا چون بنده صبج زود بیداارنمیشم نمیدونم طلوع خورشید ااصلا چه شکلی هست.پس اجبارا به غروب رای میدم:D

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر دو تاشو خیلی دوست دارم هر کدوم یه حال و هوای خاصی داره. ولی در طلوع بیشتر احساس سرزندگی میکنم.:redface:

Negar architect

عضو جدید
سلام.مرسی لز دعوتت.
واللا دقت نکردم :D
طلوعا رو که معمولا خوابم,ولی چرا الان یادم اومد غروبا رو نظاره کردم:Dفکر کنم غروب قشنگتره,البته بازم میگم من یادم نمیاد اخرین باری که طلوعو دیدم کی بوده,واسه همین فعلا نظرم در مورد غروب مساعدتره:D

homeyra khaledi

عضو جدید
چی بگم که عاششششششششششششششق طلوعم! البته که غروب م دوس دارم ولی حس دلتنگی بهم میده! دلتنگی واسه همه ی اونایی که دوسشون دارم و پیشم نیستن!

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
همین طور که میبینید رقابت بسیار خوب و تنگاتنگی بود:D
بعضی از دوستان انتقاد داشتن که چرا هر دو مورد رو تو گزینه ها نذاشتم،انتقاد به جایی بود،من میخواستم آمار دقیق تری داشته باشم ،به همین دلیل این گزینه رو قرار ندادم .
از نظرات همه دوستان خوبم ممنونم.
نتایج پس از 200 شرکت کننده به شرح زیر است :

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل بستگی به جایی ک هستی داره!
طلوع جنگل یا کوه و دشت محشره ولی غروب شهر خودم ... بی نظیره ! عاشقشم...

li.j@

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه برو درستو بخون تو مگه مسئول آماری هااااااااا :mad::D

succulent

عضو جدید
لحظه طلوع آفتاب، بهترین لحظه عجابت دعاهاست و آغاز دوباره زندگی نمایان کننده قسمت کوچکی از قدرت لایتناهی الهی.
ولی غروب برای من نمایانگر اون عشق پاکی هستش که خدا در دل همه بنده هاش قرار داده.
من که عاشق غروب مخصوصاً کنار دریا هستم.