◀ درخواست مقاله، کتاب مهندسی صنایع

dyba

عضو جدید
لطفا پيليز خواهشا:
من يه مقاله ي انگليسي براي درس تحليل و تجزيه ي سيتمهاي ايمني ميخوام.مثلا در مورد يكي از موارد زير:
1.سيستمهاي مديريت ايمني،2.آگاهي از خطر،3.بهداشت شغلي،4.مشاركت نيروي كار و انگيزش،5.آموزش ايمني،6.اصول استانداردها خط مشيها و كاركنان و......
وجدانا كمك كنيد.
منتظر كمكتون هستم.ممنون

masud.z

عضو جدید

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به دنبال کتاب مدیریت کارخانه

به دنبال کتاب مدیریت کارخانه

سلام به دنبال کتاب مدیریت کارخانه نوشته آقایی طاهری
آیا کسی این کتاب و مطالعه کرده ;)

nafas_good

عضو جدید
درس کنترل کیفیت آماری

درس کنترل کیفیت آماری

با عرض سلام​

من رشته ام مهندیس صنایع، این ترم درس کنترل کیفیت آماری دارم و استاد برای پروژه گفته یه مقاله زبان اصلی 5 تا 10 صفحه ای​

درباره "شاخص های قابلیت چند متغیره فرآیند" ترجمه کنید.​

جستجو کردم ولی چیزه زیادی پیدا نکردم و بعضیاشم پولی.​

کسی مقاله ای را می شناسه که واسه دانلود به من معرفی کنه.اگه ترجمه شدم باشه مشکلی نداره.​

فوری تورو خدا​

مرسی​

samplay

کاربر فعال
سلام.
فکر کنم این دو تا مقاله به دردتون بخوره، اگه مقاله پولی می خواستید بگید تا براتون بگیرم.

پیوست ها

• 419997_751317666_739172505.pdf
    741.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 1024_ftp.pdf
    253.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

سانازخانوم

عضو جدید
سلام
میتونید به منم درمورد نمودار کنترلی ارقام تکی وبردمتحرک کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه توضیح کلی لازم دارم.
ممنون

nabi_ahmadi2012

عضو جدید
مقاله case study در زمینه GFD

مقاله case study در زمینه GFD

به یک مقاله case study در زمینه GFD نیازمندم(فوری:confused:)

gerami.p

عضو جدید
با تشکر از دوست خوبمون samplay. برای دانلود مقاله زبان اصلی می تونید از سایت دانشگاه برین تو یکی از این سایتا: www.sciencedirect.com یا www.springer.com و موضوع موردنظرتونو به زبان اصلی سرچ کنین. (توجه کنین از سیستم خونه نمیشه به این سایتا دسترسی پیدا کرد چون پولین و این هزینه رو دانشگاه پرداخت کرده). اگرم در مورد نحوه سرچ و عضویت تو این سایتا اطلاعات بیشتری میخواین میتونین تو گوگل سرچ کنین.
با آرزوی موفقیت

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
دانلود مقاله: بهره وری مدیریت منابع انسانی

دانلود مقاله: بهره وری مدیریت منابع انسانی

فهرست:

فصل ۱ – اطمینان سازمانی در کسب و کار

فصل ۲ – الزامات مدل اعتماد به نفس در کسب وکار

فصل ۳ – اندازه گیری بهره وری واحدهای تولیدی

فصل ۴ – نقش خودکارآمدی درتوانمندسازی کارکنان

فصل ۵ – مهندسی مجدد منابع انسانی از طریق فناوری اطلاعات

فصل ۶ – تهیه و طراحی سیستم اطلاعات منابع انسانی

فصل۷ – تاثیر فناوری اطلاعات بر مدیریت منابع انسانی

فصل ۸ – مدیریت منابع انسانی در سازمانهای یادگیرنده

فصل۹ – انواع پرداختهای تشویقی

فصل ۱۰ – استرس،دلایل و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان سازمان

فصل ۱۱ – نگرش مدیریت در اثر بخشی سازمان

فصل ۱۲ – مدیریت منابع انسانی در عرصه جهانی

فصل ۱۳ – چالشهای فراروی مدیریت منابع انسانی

فصل ۱۴ – سرمایه اجتماعی و جنسیت در محیط کار

فصل ۱۵ – نقش مهارتهای انسانی در کسب مزیت رقابتی

فصل ۱۶ – هنر رفتار با افراد دشوار

فصل ۱۷ – مدیریت پاداش

فصل۱۸ – منابع انسانی در آغاز هزاره سوم

فصل ۱۹ – نقش فناوری اطلاعات در توسعه منابع انسانی

فصل ۲۰ – بررسی ویژگی‌های مدیران و مهم‌ترین راهکارهای اجرایی در ایجاد انگیزه

فصل ۲۱ – ویژگی‌های مدیران به عنوان تصمیم گیرندگان از دیدگاه حضرت علی(ع)

فصل ۲۲ – عوامل مؤثر بر کارآیی کارکنان و ایجاد انگیزه در آنان از دیدگاه حضرت علی(ع)

فصل ۲۳ – امنیت شغلی با رویکرد ایمنی و سلامت و نقش آن در نگهداری کارکنان

حجم فایل : ۲۹۰ کیلوبایت

zohre habibi

عضو جدید
فعالیت

فعالیت

سلام. دانشجوی ارشد صنایع-صنایع هستم. دوست دارم در فعالیت گروهیتون شرکت کنم. اگه بهم بگید چکار کنم ممنون میشم.

myp2000

عضو جدید
سلام دوست عزیز ................

منم رشتم صنایعه ، ساله آخر ................

خیلی دوست دارم صنایع - صنایع بخونم .......... ولی حیف که نمی تونم .

mshiust

عضو جدید
مدیریت فرآیندهای کسب و کار یا تجاری

مدیریت فرآیندهای کسب و کار یا تجاری

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

اگه ممکنه چند تا مقاله فارسی در مورد مدیریت فرآیندهای کسب و کار (bpm) یا به عبارتی business process management بذرید

البته انگلسی هم باشه بد نیست ولی فارسی خیلی بهتره!

ممنون

parisa89

عضو جدید
ضروری

ضروری

سلام
خسته نباشید میخاستم متن انگلیسی مقاله ی بهره وری رو واسم بفرستید خیلی خیلی ضروری هستش اگه میشه امروز واسم بفرستید ممنون میشم

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام
خسته نباشید میخاستم متن انگلیسی مقاله ی بهره وری رو واسم بفرستید خیلی خیلی ضروری هستش اگه میشه امروز واسم بفرستید ممنون میشم

سلام سوالتون رو تو تالار مقاله مطرح کنین زودتر به نتیجه میرسین .

hasan_engineer

عضو جدید
سلام
سلام مقاله خاصی مد نظرتون هست؟ نام نویسنده؟ یا هر مقاله لاتین در رابطه با بهره وری؟ هر وقت مشخص کردید براتون میفرسم

farzad arish

عضو جدید
(فوری) مقاله ای با موضوع تحقیق در عملیات1

(فوری) مقاله ای با موضوع تحقیق در عملیات1

سلام به دوستان
من یه مقاله ای با موضوع تحقیق در عملیات 1 از سایت هایی مثل science direct و springer که تاریخ انتشار اون جدید باشه نیاز دارم.
خیلی اضطراریه
با تشکر از دوستان :cool:

fmosif

عضو جدید
من در حوزه مورد نظر شما کار تحقیقی انجام ندادم ولی روش کارتون رو توضیح میدم شاید برای کسی مفید باشه :

ابتدا باید موضوعات جدید تحقیقی در این حوزه را شناسایی کنید: برای اینکار 1- از استاتیدتون کمک بگیرید2- به سایت محقیق این حوزه و اساتید خارج از کشور مراجعه کنید3- استفاده از مراجع مقالات این حوزه 4- سرچ براساس کلیدواژگان این حوزه

بعد در google scholar ( http://scholar.google.com/ کلیدواژگانتون رو سرچ کنید اگه می خواید تاریخ انتشار و نوع ژورنال رو مشخص کنید به قسمت advance برید.

در این صورت صرفا مقاله ای را در ژورنال مورد نظرتون پیدا کردید.
برای دانلود مقاله باید از دیتا بیس دانشگاههایی که این امکان رو برای دانشجوهاشون فراهم کردند یا از طریق همین باشگاه اقدام کنید.

موفق باشید

farzad arish

عضو جدید
مقاله

مقاله

سلام ممنون از راهنماییتون مشکل اینه که دانشکده ما تو یه شهرستان کوچیکه و خارج از محیط دانشگاست و ما نمیتونیم از امکانات دانشگاه استفاده کنیم در حقیقت دست ما از همه چیز کوتاهه

fmosif

عضو جدید
سلام ممنون از راهنماییتون مشکل اینه که دانشکده ما تو یه شهرستان کوچیکه و خارج از محیط دانشگاست و ما نمیتونیم از امکانات دانشگاه استفاده کنیم در حقیقت دست ما از همه چیز کوتاهه

شما الان حتما اینترنت دارید که وارد باشگاه شدید. مثلا کلمه ی simplex رو توی google scholar بزنید تا مقالات جدید رو بهتون بده .به صورت شکل زیر. بعد یه تاپیک اینجا بزنید و درخواست بدید تا مقاله رو براتون بگذارند تا دانلود کنید
Save0002.jpg

mkma

عضو جدید
مقالات دانش مشتری و دانش فرایند

مقالات دانش مشتری و دانش فرایند

سلام
دوستان هیچ کس مقاله زیان اصلی یا فارسی در مورد ارتباط "دانش مشتری" و "دانش فرایند" سراغ نداره؟ واقعا بهش نیاز دارم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
مرررررررسی

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست عزیز لطفا عنوان تاپیک هایی که انتخاب می کنید متناسب با محتوای تاپیکتون باشه و در جای مناسب . عنوان ویرایش شد .

masud.z

عضو جدید
درخواست دو مقاله از science direct

درخواست دو مقاله از science direct

1-
[h=1]Who is talking? An ontology-based opinion leader identification framework for word-of-mouth marketing in online social blogs[/h]

gerami.p

عضو جدید
اینم مقاله های شما

پیوست ها

• Who is talking An ontology-based opinion leader identification framework for word-of-mouth marke.pdf
    618.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Identifying influential reviewers for word-of-mouth marketing.pdf
    753.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

masoud0111

عضو جدید
درخواست لینک دانلود کتاب

درخواست لینک دانلود کتاب

از دوستان خواهش دارم اگه کسی لینک دانلود کتاب Simulation With Arena نوشته کلتون چاپ چهارم یا پنجم رو داره،ایجا بذاره.

مشخصات کامل کتاب:

W. D. Kenton, R. P. Sadowski, and N. B. Swets. Simulation with Arena. McGraw-Hill Higher
Education, 2009.

toktamjoon

عضو جدید
در خواست مقاله در خصوص استفاده از تضميم گيري كمي در انتخاب بهترين طرح از بين چند طرح با توضيح مثال كاربردي

در خواست مقاله در خصوص استفاده از تضميم گيري كمي در انتخاب بهترين طرح از بين چند طرح با توضيح مثال كاربردي

مقاله در خصوص استفاده از تضميم گيري كمي در انتخاب بهترين طرح از بين چند طرح با توضيح مثال كاربردي.خواهشا زودتر:cry:

S A B A

عضو جدید
کمک برای دریافت مقاله

کمک برای دریافت مقاله

سلام بچه ها

من 3تا مقاله علمی پژوهشی (به زبان فارسی)در مورد کاربرد مدیریت استراتژیک در یکی از زمینه های مهندسی صنایع میخوام که بتونم ازشون ایده بگیرم ویه گام پیش ببرمشون و پروپوزال (نه چندان حرفه ای)بنویسم.
کسی مقاله و یا سایتی رو میشناسه؟؟
خودم خیلی گشتم..چیزی نبود
نیاز فوری دارم
ممنون
:redface:;)

baran.clever

عضو جدید
سلام بچه ها

من 3تا مقاله علمی پژوهشی (به زبان فارسی)در مورد کاربرد مدیریت استراتژیک در یکی از زمینه های مهندسی صنایع میخوام که بتونم ازشون ایده بگیرم ویه گام پیش ببرمشون و پروپوزال (نه چندان حرفه ای)بنویسم.
کسی مقاله و یا سایتی رو میشناسه؟؟
خودم خیلی گشتم..چیزی نبود
نیاز فوری دارم
ممنون
:redface:;)
سلام. بین مقالات زیر کدوم به درد شما میخورهک میلتونو بزارید تا بفرستم براتون
1-مديريت استراتژيك ريسك در پروژه ها (ارايه مدلي كاربردي جهت كنترل ريسك پروژه ها)
چکیده:
با اينكه تا كنون مباحث متعدد و متنوعي در خصوص مديريت پروژه و همينطور مديريت ريسك مطرح گرديده است ليكن هيچكدام به بررسي مديريت ريسك در مديريت پروژ ه به عنوان يكي از عوامل حياتي دخيل در نتايج و عملكرد پروژه ها نپرداخته و بيشتر بر روي جنبه هاي مفهومي و سازماني ريسك تاكيد نموده اند و بطور كلي تاملي در خصوص ارتباط ريسك با پروژه ها صورت نپذيرفته است. از اين رو بر آن شديم تا با تعريف ريسك هاي دخيل در پروژه و همچنين نحوه شناسايي، ارتباط و ميزان ريسكها در هر يك از مراحل پروژه، به ارايه مدلي كاربردي جهت كنترل و مديريت ريسك در پروژه ها بپردازيم تا از اين رهگذر با تدوين و اجراي برنامه مديريت ريسك پروژه، با اطمينان كامل و كمترين انحراف از اهداف ترسيم شده به نتايج مطلوب و مورد نظر پروژه دست يابيم. در اين راه ابتدا جايگاه مديريت ريسك به عنوان يكي از وظايف اصلي مديران و مسوولين مرتبط پروژه توصيف گرديده و سپس خصوصيات و ويژگيهاي يك پروژه، همچنين ارتباط ريسك با مرحل نكامل يك پروژه در يك ماتريس مورد ارايه و تشريح قرار گرفته است(در ماتريس مذكور ميزان ريسك، ارزش پولي طرح، مبلغ در خطر و كميت فعاليتها در هر يك از مراحل پروژه نشان داده شده است)، در نهايت نيز در قالب يك مدل كاربردي، مراحل هشت گانه اي كه جهت شناسايي و مهار ريسك در پروژه ها مي توانند كاربرد داشته باشند ارايه شده است(چرخه مديريت ريسك جامع). اميد است كه با توجه به سير منطقي رعايت شده در تدوين اين نوشتار، بستر تحقيقاتي و راهنماي اجرايي مناسبي براي علاقمندان و انديشمندان فراهم شده باشد.
2-فرآيند استراتژيك مراقبت از دانش سازماني در سازمانهاي دانش بنيان
چکیده:
بخشي از حافظه و خاطرات يك سازمان ممكن است از بين بروند، موقت يا دائمي، و اين امر به دليل مهندسي مجدد، برون سپاري فعاليت ها و يا سياستهاي عمومي مديريت اتفاق مي افتد. آيا واقعاً سازمان از بيماري فراموشي(Amnesia syndrome) در رنج است؟ آيا خلا دانشي در زمان ترك كاركنان از سازمان اتفاق نمي افتد؟ استراتژي هاي نگهداري شما براي مواردي دانشي كه سازمان شما فرا مي گيرد چيست؟ آيا پس از رفتن كاركنان از سازمان باز هم تماس هاي خود را با آنان برقرار مي سازيد؟ آيا مستمراً از تجربيات بهمراه برده شده آنان استفاده مي كنيد؟ آيا از درسهاي فرا گرفته (lesson learned) در پايان يك پروژه بهره مي بريد؟ آيا اين درسها به عنوان راه كارهاي استراتژيك در پروژه هاي بعدي به كار گرفته ميشوند؟ پاسخ اين سوالات و خيلي ديگر از سوالات مهمي كه در راستاي اهميت استراتژيك مراقبت از دانش سازماني در سازمان هاي امروز مطرح مي باشند، در قلمرو فعاليت هاي مديريت دانش(Knowledge managemen) قرار گرفته است.پيشگامان و صاحبنظران حوزه مديريت دانش كه تجربيات ارزشمندي در زمينه اجراي اين مفهوم نوين كسب نموده اند، چنين عنوان مي كنند كه شناخت، تدوين، بكارگيري، ذخيره نمودن، اشتراك و نهايتاً مراقبت از دانش سازماني به عواملي هم چون دارا بودن نگاه عميق به سرمايه هاي تفكري (Conceptual properties) و مراقبت از آنان، بهره گيري از دانش آنان، جلوگيري از خروج بي رويه آنان با اعمال مكانيزمهاي تشويقي مادي و معنوي، عدم قطع ارتباط با نيروهايي كه به نحوي منطقي سازمان را ترك مي گويند و استفاده از تجربيات و دانش پنهان آنان پس از خروج ، ايجاد احساس تعلق عمومي به دانش سازمان براي تمامي كاركنان، ايجاد تعادل در حوزه هاي دانش سازمان، همه و همه به رويكرد استراتژيك مراقبت از دانش سازماني بستگي دارد و آن را تقويت خواهد نمود. معمولاً سازمان ها از ارزش فرآيندهايي كه به درستي طراحي مي كنند و هم چنين از تجربيات و دانش پنهان كاركنان براورد خوبي ندارند.نتيجه اين برآورد غير واقعي ما را به از دست دادن دانش چرائي(know-How) رهنمون خواهد شد.فرآيند مراقبت از دانش سازماني به سه بخش عمده تقسيم مي شود: 1- انتخاب (selection)2- ذخيره سازي(store) 3- به روز رساني(updating) مشخص نمودن كليه كاركنان و كارشناساني كه داراي دانش پنهان مفيد براي سازمان مستند سازي درسهاي فراگرفته شده از فرآيندهاي اصلي و آماده سازي زيرساخت هاي فناوري اطلاعات ما را در امر هر چه بهتر مراقبت نمودن از دانش سازماني و سرمايه هاي دانشي مساعدت خواهند داد. در اين مقاله تلاش خواهيم نمود كه از اهميت حافظه سازمان(organization memor)، تامل و تعمق بر نگهداري و مراقبت از مالكيت هاي دانشي گذشته در سازمان صحبت كرده و تاكيد كنيم كه حافظه سازماني نه تنها نقطه ارجاع براي تجربيات جديداست ، بلكه بدون حافظه هيچگونه يادگيري در سازمان شكل نمي گيرد. حافظه سازماني در واقع عبارت از سامانه حفظ و نگهداري دانش، مهارت و تجربه در ماوراي زمان حاضر كه مي تواند در يك زمان ديگر جابجا شده مورد استفاده قرار گيرد.اين مقاله نگاهي موشكافانه به بحث يادگيري و فراموشي نيز داشته و شيوه هاي نگهداري و مراقبت از دانش و تجربه و شايستگي كاركنان را مورد بررسي قرار ميدهد. فرآيندهايي هم چون يادگيري ، فراموشي و تكرار اين فرآيند با رويكرد استفاده از تجربيات گذشته و پياده سازي مستمر مديريت تغيير نيازمند يك ساختار مناسب در سازمانها است. هم چنين مقاله تلاش دارد تا با معرفي و تجربيات سازمان هاي موفق در امر مديريت دانش، مفهموم مراقبت از دانش سازماني را به عنوان يكي از راهبردهاي اصلي سازمان مورد تاكيد قرار دهد.

بالا