راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

zahragolii

عضو جدید
سلام . میخواستم بدونم توی سایت به غیر از پیامهای عمومی و خصوصی راهی برای ارتباط با دوستان هست؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام . میخواستم بدونم توی سایت به غیر از پیامهای عمومی و خصوصی راهی برای ارتباط با دوستان هست؟

سلام

اگه تو تنظیمات شخصی قسمت دریافت ایمیل از سایر اعضا رو فعال کرده باشن تو صفحه ی شخصیشون می بینید نوشته ارسال ایمیل که با فرستادن ایمیل می تونید باهاشون در ارتباط باشید

موفق باشید

سرپیکو

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام
تو رو خدا یه نفر منو از شک در بیاره!!!
حداقل مقاوت فشاری بتن در سازه بتنی با شکل پذیری کم C16 میشه یا C20 ؟؟؟
توی مبحث 9 فقط راجع به سازه با شکل پذیری متوسط و بالا مطلب داریم،
یکی جواب مطمئن بهم بده...

miss.x0000

عضو جدید
درخواست

درخواست

من نمی تونم پیام بفرستم ، نمیتونم به لیست دوستانم کسیو اضافه کنم ، درخواست فرستادم اما پیگیری نشد لطفا یه کاری بکنید.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من نمی تونم پیام بفرستم ، نمیتونم به لیست دوستانم کسیو اضافه کنم ، درخواست فرستادم اما پیگیری نشد لطفا یه کاری بکنید.
سلام
كاري نداره
بخواي پيام بفرستي ميري پروفايل طرف:
١. پيام خصوصي
٢. پيام بازديدكننده
ممكنه اون كاربر پيام هاشو بسته باشه كلاً . يا ممكنه گذاشته باشه فقط دوستاش براش پيام بفرستن.
وقتي درخواست دوستي ميفرستي بايد صبر كني اون كاربر آنلاين بشه. ميتوني تو پروفايلش نگاه كني ببيني آخرين فعاليتش چند دقيقه/ساعت پيش بوده . البته ممكنه طرف اينويز باشه و نتوني ببيني:d
شايدم اون كاربر دوست نداشته باشه درخواست دوستي رو قبول كنه:w05::d
در كل پيام فرستادن آسون تر از تاپيك زدنه:دي

mohamad.mashad

عضو جدید
تشکر بابت پاسختون
مگه واسه زدن تایپیک باید مدیر تایید کنه؟؟؟
من کارم فوریه الان یه هفتس میخوام یه تایپیک بزنم اما نمیشه!
نیاز به راهنمایی بیشتری دارم لطفا

iiranican

عضو جدید
سلام خیلی ساده است کافیه بری برروی پروفایل طرف کلیک کنی بعد همه چیز مشخص میشه که برای پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
تشکر بابت پاسختون
مگه واسه زدن تایپیک باید مدیر تایید کنه؟؟؟
من کارم فوریه الان یه هفتس میخوام یه تایپیک بزنم اما نمیشه!
نیاز به راهنمایی بیشتری دارم لطفا

سلام

خواهش می کنم...بله بعضی تالارها مثلا تالار زبان هم همینطوره، شما تاپیک که بزنید خودتون نمی بینید چون در انتظار مدیریت هست و فقط مدیر میتونه ببینه و بعد تاییدش کنه که بعدش شما میتونید تاپیک رو ببینید

کدوم تالار می خواید تاپیک بزنید؟ به مدیر تالار گفتید؟ بهشون پیام خصوصی بزنید و مشکل تون رو در میون بزارید

سرپیکو

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام و وقت بخیر خدمت شما،
اگر محبت کنید جواب این 3 تا سوال از آزمون نظارت (اسفند 91) رو به من بدین یک دنیا ممنونتون میشم،
-حداقل مقاومت فشاری بتن برای سازه های با شکل پذیری “کم”،متوسط و زیاد؟
-فشار جانبی بتن بر قالب ستون تابع کدام عوامل است؟
-فشار وارده از باد بر روی هر متر مربع از تابلوی تبلیغاتی…؟

متشکرم،پیشاپیش عید شما و خانواده محترم مبارک باد.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
به اين تاپيك مراجعه كنيد:
لينك

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راهی هست بشه واسه همه دوستان یا دوستان انتخابی پیغام بازدید کننده فرستاد؟

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
یکی از دوستان 3ماه پیش برام توی صفحه مشخصات پیغام گذاشته با اینکه پیغام رو خوندم ولی هر روز بهم 6 پیغام رو میده!!
چطوری میشه پیغام های صفحه شخصی رو حذف کرد؟؟

Niaz_Z

عضو جدید
من کاربرجدیداین فروم هستم؛ لطفا راهنمایی کنید، مگر ویرایش پست هم تاریخ انقضا دارد ؟؟؟ ( :w00: )
چرا حتی وقتی با نام کاربری وارد میشوم، گزینه ی "ویرایش پست" در پستی که 3 روز پیش در تالارفلسفه زدم غیرفعال هست؟؟؟!!!
:w20:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
من کاربرجدیداین فروم هستم؛ لطفا راهنمایی کنید، مگر ویرایش پست هم تاریخ انقضا دارد ؟؟؟ ( :w00: )
چرا حتی وقتی با نام کاربری وارد میشوم، گزینه ی "ویرایش پست" در پستی که 3 روز پیش در تالارفلسفه زدم غیرفعال هست؟؟؟!!!
:w20:

سلام

بله پستی که شما ارسال می کنید تا یه مدتی امکان ویرایش پست وجود داره بعدش دیگه نمی تونید ویرایشش کنید

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یکی از دوستان 3ماه پیش برام توی صفحه مشخصات پیغام گذاشته با اینکه پیغام رو خوندم ولی هر روز بهم 6 پیغام رو میده!!
چطوری میشه پیغام های صفحه شخصی رو حذف کرد؟؟
اون مشکلو تقریبا همه باهاش برخورد کردن ک با وجود خوندن پیامها باز هم شماره میندازه بالا صفحه...برای رفع این مشکل به #25 مراجعه کنید توضیح داده کامل

برای حذف پیغام های صفحه پروفایلم تیک پیام (های) مورد نظر رو میزنید بعد از قسمت ابزارهای مدیریت که پاین صفحه هست حذف رو انتخاب میکنید

western1

کاربر فعال
سلام... لطفا برای بچه های غیر مهندسی (رشته های پزشکی ) تاپیک اختصاص بدین مخصوصا برای مقاله هاشون که همشون برن اون تالار مقاله هاشونو بگیرن!
ممنون

saba.65

عضو جدید
دیکشنری کشاورزی

دیکشنری کشاورزی

لطفا سایتی و معرفی کنید که بتونم فرهنگ لغت کشاورزی رو دانلود کنم ممنون

سروش شیرالی

متخصص مکانیک خاک و ژئوتکنیک
مشکل انتخاب آپلود فایل

مشکل انتخاب آپلود فایل

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
سال نو مبارک ، امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و سلامتی در پیش داشته باشید

یک سوالی داشتم در رایطه با اپلود فایل
چرا هر چی تلاش میکنم نمیتوانم فایلی در سایت آپلود کنم ف موقع انتخاب select این قسمت برای من غیر فعال می باشد
اگر امکان داره این مشکل پیش آمده برای بنده را رفع کنید تا بتوانم برای دوستان مطالب مفیدی در سایت قرار دهم
با تشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
سال نو مبارک ، امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و سلامتی در پیش داشته باشید

یک سوالی داشتم در رایطه با اپلود فایل
چرا هر چی تلاش میکنم نمیتوانم فایلی در سایت آپلود کنم ف موقع انتخاب select این قسمت برای من غیر فعال می باشد
اگر امکان داره این مشکل پیش آمده برای بنده را رفع کنید تا بتوانم برای دوستان مطالب مفیدی در سایت قرار دهم
با تشکر

سلام، عید مبارک، تست شد. مشکلی نداره،
چند حالت وجود داره یا حجم فایل شما از دو مگ بیشتر بوده یا اینکه سرعت شما پایین بوده یا اینکه مرورگرتون مشکل داشته، اگر تعداد زیادی از کاربران این مشکل رو داشتند پس مشکل از سمت سرور سایت هستش ولی الان فقط شما این مشکل رو دارید پس حتما مشکل از سمت سیستم خودتون هستش.

موفق باشید.

پیوست ها

• CSCCIT01_191_1397603.pdf
    578.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام، عید مبارک، تست شد. مشکلی نداره،
چند حالت وجود داره یا حجم فایل شما از دو مگ بیشتر بوده یا اینکه سرعت شما پایین بوده یا اینکه مرورگرتون مشکل داشته، اگر تعداد زیادی از کاربران این مشکل رو داشتند پس مشکل از سمت سرور سایت هستش ولی الان فقط شما این مشکل رو دارید پس حتما مشکل از سمت سیستم خودتون هستش.

موفق باشید.

سلام .
پیرجو جان منم این مشکلو داشتم ولی با انتخاب گزینه آپلود بیسیک (ورژن قدیم) میشه اپلود کرد
ولی به صورت عادی گزینه سلکت برا من غیر فعاله

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام:gol:
من الان آپلود کردم هیچ مشکلی نداشت
ولی برای من مشکل داره خیلی وقته هم این مشکل به وجود اومده . تقریبا 2 ماهی میشه
مشکل من برای قرار دادن عکس (آپلود ) بودش ولی برا ضمیمه مشکلی ندارم

bbbbbb.JPG

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
ولی برای من مشکل داره خیلی وقته هم این مشکل به وجود اومده . تقریبا 2 ماهی میشه
مشکل من برای قرار دادن عکس (آپلود ) بودش ولی برا ضمیمه مشکلی ندارم

مشاهده پیوست 142739

سلام، همون طور که خودتون گفتید باید basic رو انتخاب کنید چون کار باهاش ساده تر و راحت تر هستش.

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام... لطفا برای بچه های غیر مهندسی (رشته های پزشکی ) تاپیک اختصاص بدین مخصوصا برای مقاله هاشون که همشون برن اون تالار مقاله هاشونو بگیرن!
ممنون

سلام ::gol:

تالار : پزشکی و بهداشتی - زیبایی

◄◄ درخواست ها و نیازهای / مربوط به پزشکی / خود را در این تاپیک بیان نمایید ►►

۩ دفتر مدیریت تالار پزشکی و بهداشتی ۩

منابع مطالعاتی پزشکی ( کتاب-مقاله- مجله- فیلم...)

آخرین ویرایش:

fariba sadat

عضو جدید
رولینگ

رولینگ

سلام به تمام دوستان مهندس به مقاله ای راجع به رولینگ که مربوط به درس روش های تولید میباشد نیاز داشتم لطفا اگر سایت یا کتابی را میشناسید معرفی کنید:cool:

بالا