هر کی می خواد برا ISIمقاله بده بیاد تو!

nana_rona

عضو جدید
این تاپیک دیگه فعال نیست؟من می خوام یه مقاله درباره شبکه های بی سیم بنویسم نیاز به راهنمایی دارم.کسی هست؟

arshin.r

عضو جدید
سلام مهندس های فعال
مرسی از این تاپیک ، منم می خوام رو مقاله کار کنم ولی تا به حال مقاله ای نداشتم . من ترجیح می دم در زمینه هوش مصنوعی کار کنم. راستش من یه نفر میخوام که یه گروه دونفره تشکیل بدیم از پایه شروع کنیم . من یه موضوع تبلیغات هوشمند رو هم دارم زیاد روش کار نکردم ولی فکر می کنم کار خوبی بشه، خوشحال می شم اگه کسی با من همفکر باشه .

farhad96

عضو جدید
سلام دوست عزیز هدفهای بزرگ با قدمهای کوچک اما استوار آغاز میشود در زمینه IT اگه خواستین مقاله بدین من نیز خوشحال میشم که در این هدف کمک باشم

Sara_salehi

عضو جدید
دوستم
از همایشها وکنفرانس های داخلی (ایران) شروع کن تجربه کسب میکنیدتا ISI با قدرت بدست بیارین

fatima2013

عضو جدید
سلام.کار خیلی خوبی میکنی.خواستن توانستن است.اولین کار انتخاب موضوع است الان بیشتر روی الگوریتم های موازی مانور میدن من خودم دانشجوی ارشد هستم و دارم روی شبکه های ابری هم کار میکنم ولی بنظرم الگوریتم های موازی خیلی عالیه برای مقاله دادن.بعد باید کتابخانه ای که کلیه مقالات isi هست و جستجو کنی تا موضوعت و محتواش تکراری نباشه.یه چیزه دیگه بیشتر مقالات درانتهاشون نوشته که میشه این مقاله رو به روش مثلا ... ادامه داد که اونا هم خوبن.خلاصه کارکن

fatima2013

عضو جدید
موضوع مقاله به هیچ وجه نباید تکراری باشه.
حتما باید ایده نو داشته باشی یا مقاله های نصفه کاره را ادامه بدی یا مقالات نوشته شده را به روشهای دیگه امتحان کنی و ادامه بدی و...

hani89

عضو جدید
کدگذاری توزیع شده ویدئو

کدگذاری توزیع شده ویدئو

سلام
من دارم رو موضوع کدگذاری توزیع شده ویدئو کار میکنم
اگه کسی مایله برای دادن مقاله ISI با هم همکاری کنیم این آدرس میلمه:
hanieh.naderi@yahoo.com

hashem2013

عضو جدید
slam be mohandesan azizi
daghighan nemidonam che mikhaed bokonid????
age khastid manam hastam bishtar to kar shabake va etelaat rozam
hashem313@gmail.com
khoshhal mishim az nazarat dostan estefade konim
ba tashakorrrrrrrrrrrrrr

yuzarsev

عضو جدید
salam

salam

salam
از انرژی مثبت و پشتکاری که دارین خوشم اومد، موفق باشین
منم مایلم تجربه ایی در این زمینه داشته باشم

golzar2011

عضو جدید
درود بر همگی
دوستان با حرف زدن و ابراز تمایل نمی شود مقاله نوشت. من موضوع دادم اما کسی حتی اعلان آمادگی نکرد، اما خودم دوتا مقاله ISI چاپ کردم الانم مقاله های سوم و چهارمم در حال چاپ هستند که این دوتا هم ISI هستند. پس فقط شعار ندید بیاید جلو کار کنید موفق باشید.
این دوتا از مقاله هام که با کمک دوستام نوشتیم
http://www.academicjournals.org/journal/IJPS/article-abstract/C178FA926911
http://www.textroad.com/JBASR-July, 2013(1).html

آخرین ویرایش:

tahere.pustizade

عضو جدید
سلام،وقت شما بخیر..
من دانشجوی ارشد معماری کامپیوتر هستم.پیام شما رو دیدم،با کمال میل حاضر به انجام یک کار گروهی هستم.لطفا من رو هم مشارکت دهید..
ایمیل: tahere.poostizade@gmail.com

kenpachi

عضو جدید
سلام چرا این تاپیک متروکه شده؟ کسی پایه نیست یه گروه بزنیم برای مقاله نویسیISI ؟ :surprised:

daniel.nano

عضو جدید
با سلام،
من فارغ تحصیلِ مهندسی‌ نرم افزار هستم ، و خیلی‌ خوشحال میشوم اگه با هم همکاری داشته باشیم ،
Email:Daniel.bakhsheshi@gmail.com
Linkedin:my.linkedin.com/pub/danial-bakhsheshi/72/36a/2a1

188171

عضو جدید
سلام من خودم 4 تا مقاله پذیرفته شده دارم اگه دنبال همایش ها هستید بهتون سایت سیویلیکا رو معرفی می کنم لیست تمام همایش های معتبر داخلش هست حتما یه سری بزنید:)

• Like
واکنش ها: beso

beso

اخراجی موقت
من یه دوره کوتاهشو رفتم پارسال
دوست دارم مقاله بنویسم ولی خیلی چیزاش یادم رفته که باید مرور کنم
حاضر به همکاری هستم ولی نه رشته های مهندسی
غیر مهندسی کسی بود بهم پیام بده

hazrati62

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده دانشجوی ارشد نرم افزارم و دارم روی پایگاه داده های تحلیلی (Data Warehouse) کار میکنم و حدود 20 تا مقاله ISI که از مجلات معتبر( Springer, ScienceDirect, ACM, IEEE ) هستن رو مطالعه کردم. اگه کسی میخواد همکاری داشته باشیم ایمیل بده.
i.hazrati@srttu.edu

zalzalak_amir

عضو جدید
خب ما هم بازی...

من رشته اصلیم برق قدرت هست اما متخصص امنیت اطلاعات هم هستم.
فیلد کاریم بیشتر امنیت هست و علاقم بیشتر به بررسی امنیت سیستمهای
اسکادا و اتوماسیون صنعت برق و ... هست.البته تعدادی مقاله هم همزمان با
پایان نامم در دوره کارشناسی راجع به این موضوع نوشتم و به عنوان تامین کننده
رفرنس برای تعدادی مقاله در سطح ارشد و ... بودم(به خاطر امکان خرید به دلار برای
برخی مقاله ها و دور زدن برخی تحریما)
امکان تامین مقاله فارسی از دیتابیس فارسی سیویلیکا رو هم دارم اگر دو یا سه محقق
باشید و نیاز به تعدادی مقاله داشته باشید با قیمت توافقی میتونم در اختیارتون بذارم.
اگر کمی خواستید بهم خبر بدین جواب میدم بهتون...

البته دو سه روزی نت نمیام به خاطر فشردگی امور کاریم.

dariushhosseini

عضو جدید
ارائه مقاله به ISI

ارائه مقاله به ISI

با سلام
من حاضرم با هم تحقیق کنیم و مقاله بدهیم

m.mohebi752

عضو جدید
سلام
خیلی عالیه ، اتفاقا من هم دنبال همچین افرادی می گشتم .
منم می خوام همکاری کنم ، باید از کجا شروع کنیم ؟

m.mohebi752

عضو جدید
سلام golzar2011
خواستم اگه میشه منو هم راهنمایی کنید و بگید که چطور مقاله ISI رو چاپ کردید و از تجربه خودتون یه کم برام توضیح بدید البته اگه وقت داشتید .
ممنون
m.mohebi752@gmail.com

baran-mm

عضو جدید
سلام.منم دوست دارم همکاری کنم.
فقط یه سوال دارم .از کجا باید بفهمیم که باید دنبال چه موضوعی بریم که به درد بخوره و تکراری نباشه؟

naimi ali

عضو جدید
سلام golzar2011
خواستم اگه میشه منو هم راهنمایی کنید و بگید که چطور مقاله ISI رو چاپ کردید و از تجربه خودتون یه کم برام توضیح بدید البته اگه وقت داشتید .
ممنون
m.mohebi752@gmail.com

سلام
اول زمینه کاریتون رو مشخص کنید، بعدش دنبال کسی که در حدود اون زمینه کاذ کرده بگردرد، و برید از سایت های مثلآ ieee و elsevier و ... که پایگاه مقالات هستند راجع به موضوع هرچه می تونید مقاله دانلود کنید.
سپس باید یک مقاله رو بهبود و یا یک ایده جدید بدید تا بتونید تایید ثبت مقاله در مجلات معتبر خارجی رو بگیرید.
پیروز باشید

بالا