شما باشید چه جوابی به این سوال میدهید ... ؟!!!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردی به نام استیو برای مصاحبه حضوری شغلی که صدها متقاضی داشت به شرکتی رفت ،مدیر شرکت به جای انکه سین جیم کند تنهایه ورق کاغذ جلوی استیو گذاشت و از او خواست تنها به یک سوال پاسخ دهد سوال این بود ..:
شما در یک شب توفانی و سرد در یک جاده ای خلوت رانندگی میکند ناگهان متوجه میشوید که سه نفر در ایستگاه اتوبوس این پا و ان پا میکنند ومنتظر کمک هستند
یکی از انها پیرزن بیماری است که که اگر هر چه زودتر به او کمک نشود باید همانجا غزل خداحافظی را بخواند .
دومین نفر صمیمی ترین وقدیمی ترین دوست شماست که حتی شما را یکبار از مرگ نجات داده است
ونفر سوم نامزد شماست که با او در دوران نامزدی به سر میبرید
اما خودروی شما یک جای خالی بیشتر ندارد شما کدام یک را سوار میکنید ؟؟؟ پیرزن بیمار؟؟دوست قدیمیتان ؟؟؟ یا نامزدتان؟؟

آخرین ویرایش:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکراری.... کلید ماشین رو میدم دوست قدیمیم که پیرزن رو برسونه بیمارستان و خودم با نامزدم پیاده قدم میزنم:smile:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکراری.... کلید ماشین رو میدم دوست قدیمیم که پیرزن رو برسونه بیمارستان و خودم با نامزدم پیاده قدم میزنم:smile:

با نامزدت قدم نمیزنی منتظر اتوبوس میمونی خخخخخ

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
با نامزدت قدم نمیزنی منتظر اتوبوس میمونی خخخخخ

اگر از مسجد برگردم پیر زنه رو سوار میکنم
اگر سیگار به لب داشته باشم معلومه که رفقیمو سوار میکنم
اگر مست باشم نامزدمو سوار میکنم

خخخخخ= خیلی خوب ، خدای خیلی خندیدم، خیر ببینی
یه چیزیه تو همین مایه هاست درسته

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر از مسجد برگردم پیر زنه رو سوار میکنم
اگر سیگار به لب داشته باشم معلومه که رفقیمو سوار میکنم
اگر مست باشم نامزدمو سوار میکنم

خخخخخ= خیلی خوب ، خدای خیلی خندیدم، خیر ببینی
یه چیزیه تو همین مایه هاست درسته

چشمم روشن ؟؟؟ اگه به مامانت نگفتم حالا ببین
.
.
.
سکتور درست گفت ولی اخرش منتظر اتوبوس میشن نه که مثل لوس ا قدم بزنن

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مردی به نام استیو برای مصاحبه حضوری شغلی که صدها متقاضی داشت به شرکتی رفت ،مدیر شرکت به جای انکه سین جیم کند تنهایه ورق کاغذ جلوی استیو گذاشت و از او خواست تنها به یک سوال پاسخ دهد سوال این بود ..:
شما در یک شب توفانی و سرد در یک جاده ای خلوت رانندگی میکند ناگهان متوجه میشوید که سه نفر در ایستگاه اتوبوس این پا و ان پا میکنند ومنتظر کمک هستند
یکی از انها پیرزن بیماری است که که اگر هر چه زودتر به او کمک نشود باید همانجا غزل خداحافظی را بخواند .
دومین نفر صمیمی ترین وقدیمی ترین دوست شماست که حتی شما را یکبار از مرگ نجات داده است
ونفر سوم نامزد شماست که با او در دوران نامزدی به سر میبرید
اما خودروی شما یک جای خالی بیشتر ندارد شما کدام یک را سوار میکنید ؟؟؟ پیرزن بیمار؟؟دوست قدیمیتان ؟؟؟ یا نامزدتان؟؟

میدونم اون جواب درست بوده (سویچ میدی به رفقیت) شبیه قضیه گرگ و گوسفند و وینجه هست یه جوریای ، اما شما گفتین کدمو سوار میکنی این از اون سوالهای که فقط طراحان کنکور میزارن که من نتونم 100 بزنم اسمشو میزارن سوال مفهومی
به هر حال دمت گرم جالب بود

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست قدیمیمو...
پیرزنه بمیره بهتره..اینجوری یه کمکی هم بهش کردم..نامزدمم بی خیال..بعد از دلش در میارم..
:D

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم اون جواب درست بوده (سویچ میدی به رفقیت) شبیه قضیه گرگ و گوسفند و وینجه هست یه جوریای ، اما شما گفتین کدمو سوار میکنی این از اون سوالهای که فقط طراحان کنکور میزارن که من نتونم 100 بزنم اسمشو میزارن سوال مفهومی
به هر حال دمت گرم جالب بود
خب بعله بسته به وسعت ديدتون داره اين يک سوال استخدامي بوده مدير اينو برنامه ريزي کرده تا بفهمه طرف فکرش چيه ؟؟ ولي بهترين پاسخي بوده که داده ...
مرسي

دوست قدیمیمو...
پیرزنه بمیره بهتره..اینجوری یه کمکی هم بهش کردم..نامزدمم بی خیال..بعد از دلش در میارم..
:D

:surprised:
معلومه دل خوشي از نامزدت نداري بهتره بري باهاش منتظر اتوبوس بموني بعدا حسابتو ميره نگه نه من نه تو از من گفتن بود :D