خبر وحشتناک برای کاربران اینترنتی . نظر سنجی جهت اعلام اعتراض شدید .....

خبر وحشتناک برای کاربران اینترنتی . نظر سنجی جهت اعلام اعتراض شدید .....

• اعتراض دارم

رای: 71 78.0%
  • نظری ندارم

رای: 20 22.0%

• مجموع رای دهندگان
    91
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ivana

عضو جدید
آقا ما رفتیم ناهارمونو بخوریم کسی زن نگیره بچه دار نشه تا خودم برگردم راستی دارم میرم کلم پلو شیرازی بخورم هه هه هه:biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
QUOTE=MARYAMLOHIYAN;6404491][Qنسخه ایرانی معلومه دیگه چی میشه اخرش[/QUOTE]
هیچی دیگه آخرش پلیس باید خلاف کارو بگیره تا همه بفهمن پلیس ایران چقد قویه:D

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی.بة.500سال یا هرچه قدر.قدمتش داره!!!!مثلا ما که کشور.کهنی.هستیم.چه گلی به سر.بقیه کشورها زدیم??????

داداشی اگه ما گلی نزدیم در عوضش حق کشورهای دیگه رو هم نخوردیم و برای وادار کردن ایران برای اینکه جلوی آمریکای جنایتکار زانو بزنه

هرگز کشورهای دیگه رو نخریدیم که در دعوای سیاسی ، یک ملت رو تحریم اقتصادی کنن. اگه آمریکا چیزی از خودش داره پس چرا تمام اجناس شده چینی؟؟

همه ی اتومبیل هاش شده ژاپنی و کره ای؟؟؟؟؟

اصلا" به آمریکا چه مربوطه که در کدوم کشور چه خبره که زود خودشو وارد اونجا می کنه؟؟؟؟

جهت اطلاع شما بگم که اولین کور مادرزاد چند وقت پیش توسط پزشکان ایرانی و پیوند سلول های بنیادی بینا شد.

اولین قطع نخاع در جهان چند وقت پیش در ایران ترمیم و سلامت کامل شد.

اولین ناشنوایان جهان در ایران توسط یک نوع حلزونی مخصوص شنوا شدند.

مثل اینکه شما اصلا" از داخل کشور خبر ندارید و کشورمون رو عقب مونده می دونید ...

من با مسائل سیاسی کاری ندارم ولی کشورم رو حتی اگه جهان سومی هم باشه به یه عده اجنبی جهانخوار نمی فروشم.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم رفتم دیگه ، مریم رفت دیگه فایده نداره اینجا بمونم همه امیدم به اون بود واسم یه کاری بکنه که رفت کلم پلو بخوره :cry:

gsm1

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
داداشی اگه ما گلی نزدیم در عوضش حق کشورهای دیگه رو هم نخوردیم و برای وادار کردن ایران برای اینکه جلوی آمریکای جنایتکار زانو بزنه

هرگز کشورهای دیگه رو نخریدیم که در دعوای سیاسی ، یک ملت رو تحریم اقتصادی کنن. اگه آمریکا چیزی از خودش داره پس چرا تمام اجناس شده چینی؟؟

اصلا" به آمریکا چه مربوطه که در کدوم کشور چه خبره که زود خودشو وارد اونجا می کنه؟؟؟؟

جهت اطلاع شما بگم که اولین کور مادرزاد چند وقت پیش توسط پزشکان ایرانی و پیوند سلول های بنیادی بینا شد.

من با مسائل سیاسی کاری ندارم ولی کشورم رو حتی اگه جهان سومی هم باشه به یه عده اجنبی جهانخوار نمی فروشم.

اینترنت ملی رو عشق است!

gsm1

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
خبر وحشتناک گاردین در مورد کشورهایی که کاربران اینترنتی شان مورد جاسوسی قرار می گیرند،

موید آن است که کاربران ایرانی، قربانی اصلی برنامه سری اف بی آی و NSA در ضبط و مانیتور کردن اطلاعات در دنیا هستند.

طبق نقشه ای که می بینید کشور ایران و کاربران اینترنتی ایرانی که با رنگ قرمز در نقشه نشان داده شده اند،

قربانی اصلی جاسوسی اطلاعات بر اساس ابزار فوق سری امریکا در جهان است.

بر اساس آمار روی برنامه مخصوص دیتا ماینینگ متعلق به NSA، باندلس اینفورمانت، هر ماه ۹۷ میلیارد بسته اطلاعاتی توسط دستگاههای

امنیتی امریکا در جهان ضبط و مانیتور می شود که از این تعداد ۱۴ میلیارد بسته متعلق به ایران است.

پاکستانی ها با ۱۳.۵ میلیارد بسته، اردن یکی از متحدان نزدیک امریکا با ۱۲.۷ میلیارد بسته دیتا، مصر با ۷.۶ میلیارد بسته

و هند با ۶.۳ میلیارد بسته در رده های بعدی جای می گیرند.

این آمار مربوط به ماه مارس ۲۰۱۳ است و نشان می دهد دستگاههای اطلاعاتی امریکا، شبانه روزی در حال جمع آوری اطلاعات از کشورها

و مانیتور کردن آنها است.

نقشه موسوم به heatmap نقاط اصلی مانیتورینگ را نشان می دهد و این نقشه در کشاکش بحث های کنگره در مورد نقش آژانس

امنیت ملی امریکا در بیرون از مرزهای امریکا و بحث نقض حریم خصوصی کاربران اینترنت در داخل امریکا منتشر می شود.

به همین خاطر و بر اساس مدارک مستند و غیر قابل انکار، حکومت ایران باید مراتب اعتراض شدید خود را در مجامع بین المللی مطرح کند.

منبع:خبرآنلاین

لطفن اصل خبررو هم بذارید مطمئن شیم

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.والا ماهم از داخل کشور خبر داريم هم از خارج کشور صددر صد جنابعالی خبر نداری...
تمام جنسا تو ايران چینی شدهـ تو آمريکا اینجوری نیست.کی بهت گفته ماشینا تو آمریکا ژاپنيو کره ای شده؟؟!!!تازشم بشه بهتره از اينکه پرش پرايدو پیکان باشه که چند مليون نفرو بدبخت و کشته.
مهندسس جنس چينی هم خوب وبد داره درجه بندی شده است جنس درجه هشتش رو دولت وارد ميکنه ميده دست تو.....
راجع به مساىل پزشکی فرمودين. خوب او چندتا عمل که گفتی خيلی خوبه ولی در نظر داشته باش اون دستگاههارو اون علم پزشکی رو اون داروهارو همين اجنبی ها ساختن.کل علم پزشکی و مشکل مردم همين چهارتا عمل نیست....
چرا سياست مهم نیست؟؟؟؟؟!!!!اقتصاد رو که گفتين ماله خره.هنرو که میگید نباشه آدم نميميره.سیاستم که مهم نيست.مرد حسابی پس چی واستون مهمه؟؟؟!!!!بقيه هم مثله تو فکر کردن که حال و روزمون اينه ديگه....
به آمريکا چه مربوطه؟؟؟؟!!!!پس به شماها چه مربوطه فلسطین چکار میکنه و سوریه چکار میکنه و اسرايل چکار میکنه و ....؟؟؟؟؟؟همين آمریکای جهان خوار بود که اولين چاه نفت رو تو ايران زد تو بايد ممنونشم باشی...
هرگز کشورهای ديگرو نخريدید؟؟خجالت نکشید بخرید شماکه گروههای حزب و الله و حماس و خريديد اوانارم بخريد ....
حالا سی ساله داريد فحش ميديد و مر گ بر ميگيد باز ادامه بدید تا ببینیم به کجا می رسيد.آمريکا به ژاپن بمب اتم زد اگه مثه ما ميخواست مرگ بر اينو اون بگه امروز سومين اقتصاد جهان نميشد و وضعش مثه ایران بود.مطمعن باش من واسه ایران بیشتر از تو دلم ميسوزه ولی اگه قراره اينجوری باشه و مردم از گرسنگی بميرن همون بهتر اجنبی ها بگیرنش.....

آخرین ویرایش:

mor1360

عضو جدید
این که چیز جدیدی نیست! خیلیا همینجا اینو میدونستن! فکر کردین برا چی اینهمه پست ضد دین و نظام میدن؟! میخوان شناخته بشن و براشون بورسی، گرین کارتی ... چیزی بیاد! :smile:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا فکر کردم اتفاق تازه ای افتاده

به کی اعتراض کنیم ؟ به خود آمریکا ؟

همیشه این مسئله گوشزد می شده

از نرم افزارای مکالمه گرفته تا خود وب کم و تاچ پد لب تابا که اثر انگشت و اسکن چشم شما رو براشون می فرستن به اضافه ایمیل های شما و اطلاعات موجود در لب تاب راجب هویت و پی گیری منظم وضعیت زندگی و برنامه های شما

تنها کاری که میشه کرد رعایت احتیاطه

مثلا چیزی از هویت واقعی ، عکسای مهم خصوصا خانوادگی و پرسنلی ، مدارک دانشگاهی یا شغلی خودتون رو تو سیستم و در دسترس قرار ندین ، اگر حجاب دارین ، موقع استفاده از برنامه های مکالمه ای ، حجابتون رو رعایت بفرمائین چون در حال تماشای شما هستن و همین طور از گفتن جملات سیاسی اکیدا پرهیز بفرمائین ، ( خود من یک بار در حال شوخی سیاسی از طریق برنامه اسکایپ بودم و دو کلمه اوباما و تروریست رو با فاصله کوتاهی تلفظ کردم ، در کمتر از چند ثانیه ارتباط قطع شد و اون روز دیگه نتونستم تماس بگیرم ! :D توی اخبار هم خیلی سال پیش می گفتن اونا دو کلمه رئیس جمهور و ترور رو به نرم افزارای جاسوسیشون دادن و به محض شنیدن این کلمات ، ضبط مکالمه شروع میشه ! ) خلاصه هر مورد احتیاطی که به ذهنتون می رسه رعایت کنید

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

واقعا خیلی کار زشتی میکنن
بی تربیتا

البته سوال اشکال داره

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا فکر کردم اتفاق تازه ای افتاده

به کی اعتراض کنیم ؟ به خود آمریکا ؟

همیشه این مسئله گوشزد می شده

از نرم افزارای مکالمه گرفته تا خود وب کم و تاچ پد لب تابا که اثر انگشت و اسکن چشم شما رو براشون می فرستن به اضافه ایمیل های شما و اطلاعات موجود در لب تاب راجب هویت و پی گیری منظم وضعیت زندگی و برنامه های شما

تنها کاری که میشه کرد رعایت احتیاطه

مثلا چیزی از هویت واقعی ، عکسای مهم خصوصا خانوادگی و پرسنلی ، مدارک دانشگاهی یا شغلی خودتون رو تو سیستم و در دسترس قرار ندین ، اگر حجاب دارین ، موقع استفاده از برنامه های مکالمه ای ، حجابتون رو رعایت بفرمائین چون در حال تماشای شما هستن و همین طور از گفتن جملات سیاسی اکیدا پرهیز بفرمائین ، ( خود من یک بار در حال شوخی سیاسی از طریق برنامه اسکایپ بودم و دو کلمه اوباما و تروریست رو با فاصله کوتاهی تلفظ کردم ، در کمتر از چند ثانیه ارتباط قطع شد و اون روز دیگه نتونستم تماس بگیرم ! :D توی اخبار هم خیلی سال پیش می گفتن اونا دو کلمه رئیس جمهور و ترور رو به نرم افزارای جاسوسیشون دادن و به محض شنیدن این کلمات ، ضبط مکالمه شروع میشه ! ) خلاصه هر مورد احتیاطی که به ذهنتون می رسه رعایت کنید

چطوری زیبا؟اوباما تروریست شده:)..بلاخره نفهمیدیم اگه اون کلمه هارو بگیم ارتباط قطع میشه یا ضبط مکالمه شروع میشه....یا هردو:)
این چیزا واسه کشوری مثه ما عجیب نیست سالهاست ایمیلمونو هک میکنن بعضیا: )
دو هفته است نمیتونم ایمیلامو چک کنم ...

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
خبر وحشتناک گاردین در مورد کشورهایی که کاربران اینترنتی شان مورد جاسوسی قرار می گیرند،

موید آن است که کاربران ایرانی، قربانی اصلی برنامه سری اف بی آی و NSA در ضبط و مانیتور کردن اطلاعات در دنیا هستند.

طبق نقشه ای که می بینید کشور ایران و کاربران اینترنتی ایرانی که با رنگ قرمز در نقشه نشان داده شده اند،

قربانی اصلی جاسوسی اطلاعات بر اساس ابزار فوق سری امریکا در جهان است.

بر اساس آمار روی برنامه مخصوص دیتا ماینینگ متعلق به NSA، باندلس اینفورمانت، هر ماه ۹۷ میلیارد بسته اطلاعاتی توسط دستگاههای

امنیتی امریکا در جهان ضبط و مانیتور می شود که از این تعداد ۱۴ میلیارد بسته متعلق به ایران است.

پاکستانی ها با ۱۳.۵ میلیارد بسته، اردن یکی از متحدان نزدیک امریکا با ۱۲.۷ میلیارد بسته دیتا، مصر با ۷.۶ میلیارد بسته

و هند با ۶.۳ میلیارد بسته در رده های بعدی جای می گیرند.

این آمار مربوط به ماه مارس ۲۰۱۳ است و نشان می دهد دستگاههای اطلاعاتی امریکا، شبانه روزی در حال جمع آوری اطلاعات از کشورها

و مانیتور کردن آنها است.

نقشه موسوم به heatmap نقاط اصلی مانیتورینگ را نشان می دهد و این نقشه در کشاکش بحث های کنگره در مورد نقش آژانس

امنیت ملی امریکا در بیرون از مرزهای امریکا و بحث نقض حریم خصوصی کاربران اینترنت در داخل امریکا منتشر می شود.

به همین خاطر و بر اساس مدارک مستند و غیر قابل انکار، حکومت ایران باید مراتب اعتراض شدید خود را در مجامع بین المللی مطرح کند.

منبع:خبرآنلاین

بنظرتون چرا کشوری مثل آمریکا که ادعای ابرقدرتی دنیارو داره باید از ایران بترسه براستی که شیطان بزرگ سستر از لانه عنکوبت است .

TITQN

اخراجی موقت

بنظرتون چرا کشوری مثل آمریکا که ادعای ابرقدرتی دنیارو داره باید از ایران بترسه براستی که شیطان بزرگ سستر از لانه عنکوبت است .

[/CENTER]

به نظر من همش بخاطر مردمیه که میخان مشت محکمی در دهانش بکوبن:surprised:
ازونا میترسه فک کنم

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

[/CENTER]

به نظر من همش بخاطر مردمیه که میخان مشت محکمی در دهانش بکوبن:surprised:
ازونا میترسه فک کنم

بنظر من که شما ها شبکه خبر ایران رو زیاد نگاه میکنید:)

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تو هرچی هم بخوای خودتو روشن فکر نشون بدی بازم نمیتونی:)
در ضمن انقدم ... هستی که منظورمو نفهمیدی:)
الان مثلا داری کیف میکنی و میگی که:چه جواب دندان شکنی دادم؟:)
ولی بنظر من همین که فهمیدی اشتباه میکنی خیلیه.:)
معلومه امروز ساندیس نخوردی که حرفاتو میخوری.

آخرین ویرایش:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری زیبا؟اوباما تروریست شده:)..بلاخره نفهمیدیم اگه اون کلمه هارو بگیم ارتباط قطع میشه یا ضبط مکالمه شروع میشه....یا هردو:)
این چیزا واسه کشوری مثه ما عجیب نیست سالهاست ایمیلمونو هک میکنن بعضیا: )
دو هفته است نمیتونم ایمیلامو چک کنم ...

ممنون بلک وایپر ! تو اینجا هم که داری حماسه می آفرینی مواظب خودت باش :D

اون ضبطه خبرش مال قدیما بود الان نمی دونم چه جوریه

قدیما مکالمه تلفنی با شنیدن کلمات ویژه ضبط میشد تو خود آمریکا

برای ما برنامه اسکایپ که قطع میشه سایر برنامه ها مثل وایبر ، فیس تایم ، تانگو و .... ظاهرا خوبه احتمالا اونا شنود میشه :D عیب نداره بزار وقتشون واسه گوش کردن به حرفای الکی ما تلف بشه :D

بله ایمیل و تمام برنامه های رایج مکالمه و سایتایی که با وی پی ان خودشون باز میکنیم همه پی گیری میشه هم توسط بعضیا ( که لازمه ! دستشونم درد نکنه ) هم توسط شیطان بزرگ :D

من خدا رو شکر مشکلی با چک کردن ایمیلم ندارم

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بلک وایپر ! تو اینجا هم که داری حماسه می آفرینی مواظب خودت باش :D

اون ضبطه خبرش مال قدیما بود الان نمی دونم چه جوریه

قدیما مکالمه تلفنی با شنیدن کلمات ویژه ضبط میشد تو خود آمریکا

برای ما برنامه اسکایپ که قطع میشه سایر برنامه ها مثل وایبر ، فیس تایم ، تانگو و .... ظاهرا خوبه احتمالا اونا شنود میشه :D عیب نداره بزار وقتشون واسه گوش کردن به حرفای الکی ما تلف بشه :D

بله ایمیل و تمام برنامه های رایج مکالمه و سایتایی که با وی پی ان خودشون باز میکنیم همه پی گیری میشه هم توسط بعضیا ( که لازمه ! دستشونم درد نکنه ) هم توسط شیطان بزرگ :D

من خدا رو شکر مشکلی با چک کردن ایمیلم ندارم

:)قراره بهم حمله کنن مگه؟!!!از طرفه کی؟:)
همه ی حرفات درست و قبول ولی چرا میگی لازمه و دستشون درد نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!الان شاید بگی واسه خاطر خودمون ولی
ماکه ریگی تو کفشمون نیست چه نیازی به حمایت بعضیا داریم؟؟؟؟؟اصلا فایدش چیه؟؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
:)قراره بهم حمله کنن مگه؟!!!از طرفه کی؟:)
همه ی حرفات درست و قبول ولی چرا میگی لازمه و دستشون درد نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!الان شاید بگی واسه خاطر خودمون ولی
ماکه ریگی تو کفشمون نیست چه نیازی به حمایت بعضیا داریم؟؟؟؟؟اصلا فایدش چیه؟؟

ما ریگی تو کفشمون نیست ولی تو کفش بعضیا هست

مثل اینه که بگی نگهبان واسه چیه خودمون که دزد نیستیم

منم اگه مسئول امنیت ملی بودم سایبری رو کاملا تحت نظر می گرفتم

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ریگی تو کفشمون نیست ولی تو کفش بعضیا هست

مثل اینه که بگی نگهبان واسه چیه خودمون که دزد نیستیم

منم اگه مسئول امنیت ملی بودم سایبری رو کاملا تحت نظر می گرفتم

بابا دیکتاتور:).....فهمیدم.ممنون بای

TITQN

اخراجی موقت
الان مثلا داری کیف میکنی و میگی که:چه جواب دندان شکنی دادم؟:)
ولی بنظر من همین که فهمیدی اشتباه میکنی خیلیه.
معلومه امروز ساندیس نخوردی که حرفاتو میخوری.

از ویرایشت معلومه کی فهمیده اشتباهشو :)
مغزت انقد بستس که تا 4تا چیز یاد بگیری میای و بدون شناخت میگی به هرکی از را رسید تا بگی بعله منم میدونم :biggrin:
میدونم میدونی ساندیس خور به کی میگن
آفرین عمو
چیزای جدیدم یاد گرفتی بیا بهم بگو عموجون:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.