منابع پیشنهادی برای کنکور کارشناسی ارشد مکانیک

nimanoori

عضو جدید
دینامیک ماشین راهیان ارشد

سیالات اگر با استریتر نمیفهمی، توصیه ای ندارم

سلام دوستان عزیز
من سیالات استریتر و پارسه رو دارم اما هیچی نمی فهمم . کسی میتونه یک منبع خوب معرفی کنی که بتونم از اول بخونم و برای من قابل فهم باشه . خواهشا کمک کنید .
ضمنا برای دینامیک ماشین هم یک کتاب جامع و قابل فهم هم معرفی کنید .

با تشکر.

nimanoori

عضو جدید
کتاب فاکس رو امتحان کردی؟!

سلام دوستان عزیز
من سیالات استریتر و پارسه رو دارم اما هیچی نمی فهمم . کسی میتونه یک منبع خوب معرفی کنی که بتونم از اول بخونم و برای من قابل فهم باشه . خواهشا کمک کنید .

با تشکر.

سحرخیز

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

با تشکر.

مانسون بخون برا سیالات-دینامیک ماشین هم اگه دانشگاه خوب خوندی و یاد گرفتی راهیان نصیر ولی اگه خوب نخوندی فقط باید بری کلاس نمیشه فهمید همینجوری

QC Inspector

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

با تشکر.

راهیان ارشد-بهزاد خداکرمی
من ازش استفاده کردم و با سیالات پوران پژوهش هم مقایسه اش کردم و به نظرم بهترین منبعه.

faeghe1365

عضو جدید
دروووود
بچه ها مهمترین مباحث درسهای سیالاتی که تو ازمونهای دانشگاه ازاد میاد کدومها هستن؟اگه کسی میدونه لطف کنه بذاره.اخه دارم وقت کم میارم نمیرسم همه فصلهارو بخونم گفتم بهتره با اولویت بندی بخونمشون.
سپاس

hamedelon

عضو جدید
سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم . من لیسانس مکانیک طراحی جامدات دارم. سه سال پیش مدرک گرفتم . دوباره تصمیم گرفتم درس بخونم . حقیقت دوست دارم شریف بخونم. ولی نمیدونم منابع چی خوبه. من یه سری از صفحات رو دیدم ولی واقعا نمیدونم چی جامعه. اگه ممکنه لطف کنید بگید واقعا چی جواب میده برای رتبه عالی آوردن؟ من راستی بین سه رشته بیومکانیک و مکاترونیک و طراحی کاربردی یکی رو میخوام انتخاب کنم ولی آیا بیومکانیک و مکاترونیک رشته های خوبی هستند و من میتونم دروس ساخت و تولید رو هم در این یک سال بخونم؟ در ضمن چرا هیچ کس از سنجش تکمیلی اسمی نبرده ؟ مگه تجارب بدی دارید؟ در کل من نمیدونم چی خوبه لطف کنید منابع جامع رو معرفی کنید. نه لزوما تست . با تشکر.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
کسی اینجا منبع خوب برای درس محاسبات عددی می شناسه ؟
چه کتابی بری تست های جامع آزاد خوبه؟

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم . من لیسانس مکانیک طراحی جامدات دارم. سه سال پیش مدرک گرفتم . دوباره تصمیم گرفتم درس بخونم . حقیقت دوست دارم شریف بخونم. ولی نمیدونم منابع چی خوبه. من یه سری از صفحات رو دیدم ولی واقعا نمیدونم چی جامعه. اگه ممکنه لطف کنید بگید واقعا چی جواب میده برای رتبه عالی آوردن؟ من راستی بین سه رشته بیومکانیک و مکاترونیک و طراحی کاربردی یکی رو میخوام انتخاب کنم ولی آیا بیومکانیک و مکاترونیک رشته های خوبی هستند و من میتونم دروس ساخت و تولید رو هم در این یک سال بخونم؟ در ضمن چرا هیچ کس از سنجش تکمیلی اسمی نبرده ؟ مگه تجارب بدی دارید؟ در کل من نمیدونم چی خوبه لطف کنید منابع جامع رو معرفی کنید. نه لزوما تست . با تشکر.
درود
منابع که نمی شه به صورت قطعی گفت ولی هر کس بر اساس تجربه یکی را انتخاب کرده بهتره همون هایی را که بچه ها گفتند را بگیری و برای بعضی ها که تفاوت هست تنها راه مقایسه و انتخاب است
در مورد مکاترونیک رشته خوبی هست ولی تازه شاید تا بخواد ا بیوفته طول بکشه
سنجش تکمیلی نه کتاباش بدرد می خوره نه آزمون ها
به نظر من آزمون سنجش به نسبت از بقیه آزمون ها بهتر هست.

knife

عضو جدید
تست آزاد، راهیان ارشد بانک جامع داره

اما در مورد درسنامه برای محاسبات عددی چیز خوبی نمیشناسم

اما احتمالا تو اینترنت جزوه پیدا میشه

درود

nimanoori

عضو جدید
دوصد بدرود
برای محاسبات عددی کتاب بهزاد خداکرمی راهیان ارشد خوبه
بچه های نفت ابرای کنکورشون از روی اون میخونن

درود

MJHasani

عضو جدید
کسی جواب تشریحی سوالات کنکور مکانیک امسال رو داره؟

جوابای دینامیک و دینامیک ماشینو میخوام

باید از کجا در بیارم؟

nimanoori

عضو جدید
احتمالا بتونی از موسسات ماهان و مدرسان شریف و راهیان ارشد تهیه کنی، اما بعد از عید

باید از کجا در بیارم؟

ممد جووون

عضو جدید
هنوز چیز خاصی بیرون نیومده

فقط ریاضیاتشو میتونی از اینجا گیر بیاری:

http://r-hosseini.ir/post/79

باید از کجا در بیارم؟

maryamaminiyan

عضو جدید
سال نومی شود.زمین نفسی دوباره می کشد.برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند
و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره...من...تو...ما...
کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟...پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟...
زمین سلامت می کنیم و ابرها درودتان باد و
چون همیشه امیدوار وسال نومبارک...

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
برایتان یک بغل گندم، دلی خشنود از مردم
برایتان یک بغل مریم، که مستش میشوید هردم
برایتان قدرت آرش، که دشمن را زنید آتش
برایتان سفره ای ساده، حلال و پاک و آماده
برایتان یک غزل احساس، دو بیت های عطر یاس
برایتان هر چه خوبی هست، صمیمانه دعا کردیم...
سال نو مبارک..

Amirhj

عضو جدید
با سلام خدمت عزیزان و برادران محترم
2 تا سوال دارم
1 در س محاسبات ارشد ازاد چه جوریه من موقعی که این درسو داشتم با ماشین حساب امتحان دادم و نمره خوبی هم گرفتم الن چی سوالاتش باید بدون ماشین حل کرد .اگه دوستان ی توضیح جامع به این درس بدن ممنون میشم
2 کسی هست لطف کنه 2 نمونه سوالات ارشد مکانیک ازادو بذاره تا دانلود کنیم اساسی ممنون میشم اگه کسی این لطف کنه

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 تا سوال دارم
1 در س محاسبات ارشد ازاد چه جوریه من موقعی که این درسو داشتم با ماشین حساب امتحان دادم و نمره خوبی هم گرفتم الن چی سوالاتش باید بدون ماشین حل کرد .اگه دوستان ی توضیح جامع به این درس بدن ممنون میشم
2 کسی هست لطف کنه 2 نمونه سوالات ارشد مکانیک ازادو بذاره تا دانلود کنیم اساسی ممنون میشم اگه کسی این لطف کنه

سلام درس محاسبات اخرین درس که تو کنکور میاد و زدن دو یا سه تست بسیار عالی است و تراز بالایی دارد که این دو تست رو میشه با اطلاعات دبیرستان زد
اما اگه هدف گذاری بالای 40درصد داری میتونی جزوه پارسه رو که گویا همین تایپیک گذاشتن بخونی
برای ارشد ازاد هم 7سال اخیر ازاد رو بزنی صد در صد میانگین درصد 40 رو داری

100XL

عضو جدید
خوب دیگه با نام و یاد خدا استارت میزنیم برای کنکور 93

nimanoori

عضو جدید
نمونه سوالات ارشد آزاد مکانیکو میتونی از انتشارت راهیان ارشد یا نشر طوفان تو میدون انقلاب تهیه کنی

بعید میدونم چیزی تو اینترنت باشه

2 تا سوال دارم

nimanoori

عضو جدید
باید خودت نمونه سوالاشو ببینی بفهمی

اول نمونه سوالاتو گیر بیار

من خودم آزاد امتحان نمیدم و اطلاع خاصی ندارم

2 تا سوال دارم