چرا دخترها دوست دارن با پسرها دوست بشن؟؟؟؟

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چطوری کجایی تو چه عج ...جواب بده خوو تخصص داری که ..دی
سیلام خوشکله... دی
خوبی؟
میگم این اواتارت همونیه ک تو مشهد ازش عکس گرفتی؟؟؟ از طرف من ببوسش...
بذار بزرگ شه برا برادرزادم میایم خواسگاریش... دی

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
چته علی؟؟:Dمیگم امضات چه باحاله...:biggrin:این بحث ها تو حیطه ی من نیس دارم ازتجربیات بزرگانی مثل شما استفاده میکنم..:D
اولا اینکه من اسمم حسینه و لقبم علی!:d:surprised:
دوما: قابلتو نداره... همش براخودت... دی
سوما: یکی تو دروغ نمیگی یکی چوپان دروغگو... دی

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیلام خوشکله... دی
خوبی؟
میگم این اواتارت همونیه ک تو مشهد ازش عکس گرفتی؟؟؟ از طرف من ببوسش...
بذار بزرگ شه برا برادرزادم میایم خواسگاریش... دی

سلام ..به شما نمیدیمش ..آره همونه ملیکا جون...

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا اینکه من اسمم حسینه و لقبم علی!:d:surprised:
دوما: قابلتو نداره... همش براخودت... دی
سوما: یکی تو دروغ نمیگی یکی چوپان دروغگو... دی

ولی راست میگه هاا .تو استخون ترکوندی تو این راه....کمکش کن .بلاخره بنی ادم اعضای یکدیگرند..:redface:

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلتم بخااااد... دی
جدی اسمش ملیکاس؟؟؟ بابا بتون نمیاد از این اسم قشنگا بذارید... همون سینیه خوبه براتون... دی

خودیگه ...خو دیگه در حال پیشرفتیم اتفاقا اسمای دیگه هم داریم ..ستایش .مبینا.مشکاتواز این قبیل...دی

miss.x0000

عضو جدید
به همون دلیلی که پسرا بارها با دخترا دوس میشن..............................................

البته باعث افتخاره که تا حالا با کسی دوس نبودم

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا معمولی ساده متین ... لباس بپوشن .. سرشون تو کار خودشون باشه ... سنگین باشن ... من قول میدم هیچ پسری دوروبرشون هم نمیاد....

Sina.Taheri

عضو جدید
تجربه من میگه 95 درصد دخترا تو ایران هدفشون از دوستی ازدواجه !!!

فکر میکنن با پسره راه بیان تا اونارو بگیره !!!!

من دوستی دختر پسری که دو طرف توجیه باشن نسب بهم، خیلی کم دیدم.

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر شما دخترا چرا هرچقد هم از پسرا ضربه بخورن اما بازم میخوان با پسرا رابطه داشته باشن ودوست بشن !
واقعا دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟:surprised::surprised::gol:
سلام ساناز عزیز این تمایل یه چیز دوطرف هست ولی بیشترپسرها هستن که دوست دارن بادخترهادوست بشن وشروع کننده رابطه اونها هستن دخترهام بیشترساده هستن و گول میخورننننن علت ضربه خوردن اینه که دخترها فقط به یک پسرفکرمیکنن و بس برای این اون برای تا اخرزندگی می خوان کمتراهل ..هستن برای این بهشون اعتمادمیکنن ولی بیشترپسرها به علت کمترضربه پذیربودن(البته ازدیدگاه مردم)اونام ازاین موضوع سو استفاده میکنن البته منظورم اکثریت هست درعین حال که پیشنهاد میدن به دختر توی دلشون دارن بهش میخنندن وبه فکر بعدی هستن بسگی داره که کی دل آقایون زده بشه یا نفربعد چه موقع توی مسیرش قراربگیر............واین داستان ادامه دارههههههههههههههههههههههه:gol:
البته علت اصلی اون بزرگ بودن دریچه قلب پسرها هست که افتادگی داره باید برن دکترقلبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب:biggrin:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نیازه .یه کشش دو طرفه .. واقعا بعضی سوالا رو ادم میشنوه متعجب میشه

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا معمولی ساده متین ... لباس بپوشن .. سرشون تو کار خودشون باشه ... سنگین باشن ... من قول میدم هیچ پسری دوروبرشون هم نمیاد....

شما قولاتو جایی خرج کن که دیگران قولت رو فسخ نکنن ...:smile: دوستان چیز دیگه ای گفتن .
یه نگاه بدون تعصب جواب این سوال براش واضحه
البته به سن هم مربوط میشه .. به این سوال بعد از گذشتن از غرور جوانی باید پاسخ داده بشه

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
به نظر شما دخترا چرا هرچقد هم از پسرا ضربه بخورن اما بازم میخوان با پسرا رابطه داشته باشن ودوست بشن !

واقعا" تاسف باره که توی یک باشگاه علمی مهندسی یه همچین مباحثِ بی خود و بیهوده مطرح میشه.......

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما قولاتو جایی خرج کن که دیگران قولت رو فسخ نکنن ...:smile: دوستان چیز دیگه ای گفتن .
یه نگاه بدون تعصب جواب این سوال براش واضحه
البته به سن هم مربوط میشه .. به این سوال بعد از گذشتن از غرور جوانی باید پاسخ داده بشه

شما رفتی دانشگاه؟ محیطشو دیدی ..... دخترا اومدن درس بخونن .. یا اومدن عروسی ؟ یا آرایشگاه؟ .. پسر اگه پسر باشه ... اصلا به دختر محل نمیزاره ... بعضی پسرا ابرو مردونگی رو بردن ... به خاطر همینم بعضی دخترا شاخ شدن ... فکر میکنن کین ... پسر اگه به دختر محل نذاره ... غرور داشته باشه سنگین باشه ... هیچ وقت دختر از جلوشم رد نمیشه ... میگن کرم از خود درخت هست همینه...

sina ccna

اخراجی موقت
واقعا" تاسف باره که توی یک باشگاه علمی مهندسی یه همچین مباحثِ بی خود و بیهوده مطرح میشه.......
برو به مدیر بگو چرا این تاپیک های بی محتوا رو تایید میکنه.
تایید نکنه که نمایش داده نشن

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نیازه .یه کشش دو طرفه .. واقعا بعضی سوالا رو ادم میشنوه متعجب میشه

یه نیاز 2 طرفه .. بعد ازدواج هست .... در ضمن خیلیا مثل من با دختر کاری ندارن ..... دخترا هم باهاشون کاری ندارن ... این نیازو خودمون باعث شیم....

Hamid Reza 1

عضو جدید
دخترها برای ارضاء نیازهای عاطفی و عشقی و احساسی با پسرها دوست می شوند و فکر می کنند پسرها هم برای همینه!

Hamid Reza 1

عضو جدید
خب به نظر من این یه امر دو سویه است که در مورد هر دو چه پسر و چه دختر صدق میکنه.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

به همون دلیل که....
پسرا دوست دارن با دخترا دوست بشن....:D
این سوال نداشت.

بالا