حل سوال هاى درس الكترونيك 1 و 2 و 3

behdad1987

عضو جدید
سلام به همه دوستان گرامى . من با مشاهده سايت هاى انگليسى زبان جدا حسرت خوردم كه چرا در اين سايتى كه كاربرانى به اين خوبى و دوست داشتنى داره نبود نظم در دسته بندى تاپيك ها تا اين اندازه مشاهده مى شه . از سوى ديگه اغلب سايت هاى ذكر شده تاپيكى تحت عنوان حل تمرين دارن . من مصمم شدم تا در اين قسمت با همكارى همديگر به حل تمرين هاى درس الكترونيك بپردازيم . Home work هاى دوستان هم كه كم نيست .

behdad1987

عضو جدید
هميشه اين احساس براى بعضى دوستان به وجود اومده كه در نبود يك دوست يا همكلاسى كه توانايى پاسخ دادن به تمرين هاى كلاسى رو داشته باشه چه بايد كرد
پس اينجا حسابى همكارى داشته باشيد

nadielectron

عضو جدید
خیلی خوبه

خیلی خوبه

واقعا خیلی خوبه من خودم به عنوان یه مهندس الکترونیک موافقم;)

behdad1987

عضو جدید
امروزه اغلب گوشى هاى موبايل مجهز به دوربين عكس بردارى هستند و بهتر از من مى دونيد براحتى مى شه از سوال مورد نظر يا پاسخ اون عكس گرفت و به كامپيوتر انتقال داد و با حجمى حدود 20 كيلو بايت يعنى در مدت كمتر از 10 ثانيه آپلود كرد همفكرى جهت حل مسايل درس الكترونيك در چنين فضايى چيزى كمتر از برخوردارى از يك استاد نيست
علاوه بر حل
home work
همفكرى جهت حل تست هاى درس الكترونيك نيز مى تواند در اين تاپيك انجام شود .

MILAD_MILAD

عضو جدید
بهداد جان من یکی هم کاملا موافقم (اقا حرف حق میزنه بیاین گوش بدین );)

behdad1987

عضو جدید
فرض بر اين بود كه دوستان گرامى استقبال بهترى نسبت به اين تاپيك داشته باشن از دوستان خوبم Milad_Milad و nadielectron هم بابت نظراتشون ممنونم . گرچه بهتره تصور بر اين باشه كه در روزهاى آتى شاهد همكارى گرم عزيزان بيشترى باشيم ، نظر به اينكه من درگير امور متعددى هستم در صورت عدم همكارى سروران گرانقدر هر هفته تمريناتى رو از درس الكترونيك البته اغلب تست هاى درس الكترونيك با حل كاملا تشريحى در اين قسمت قرار مى دهم ، البته فرض ديگه اينه كه دوستان مشكلى در زمينه حل تمرين هاى خود نداشته باشن كه آرزوى من براى همگى نيز چنينه به هر حال توصيه مى كنم كه به داشتن چند همكلاسى براى حل تمرين هاى خود بسنده نكرده و همانند كاربران اينترنتى كشورهاى پيشرفته خود را از قابليت هاى كلاس حل تمرين در دنياى مجازى محروم نكنن تا من و ديگران نيز از ايده هاى متفاوت حل تمرين ها بهره برده باشيم هر چند به صورت پراكنده وبلاگ هايى آن هم نه تحت عنوان حل تمرين مدت زمانى را به اين مهم پرداخته اند اما به دليل عدم آنلاين بودن هميشگى كاربران به هدف خود دست نيافته اند قابليتى كه اين سايت را از ديگر سايت ها مجزا مى كند
موفق باشيد

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایده خوبیه
اتفاقا یکی از دوستان هم همین درخواست را داشتن
این هم سوالاتشون
لطفا اگر کسی حل کرد براشون با توضیح کامل اسکن کنه و بفرسته برای این کاربر ظاهرا تا هفته دیگه هم بیشتر فرصت ندارن
حالا اهل دلاش بسم الله :gol:
اینم توضیحات خودشون
خیر ببینید

آخرین ویرایش:

kiachip

عضو جدید
منم با نظر دوستمون کاملاً موافقم.یه یا علی بگیم و شروع کنیم

behbod

عضو جدید
سلام به همگی دوستان گرامی
من هم موافقم و هر کاری از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم
فقط دوستان از یک جا شروع کنید چون من الان از روزی که این تاپیک ایجاد شده دیدم تبدیل شده به صفحه نظر خواهی