تویوتا صادرات به ایران را معلق کرده‌است

شرکت تویوتا روز چهارشنبه گفت که صادرات اتومبیل به ایران را برای پرهیز از هرگونه آثار احتمالی بر فروش در بازار آمریکا به دلیل تحریم‌ها تا زمان نامعلوم معلق کرده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه تویوتا در بیانیه ای گفت که از اوایل ماه ژوئن "با توجه به جو بین المللی" صادرات به ایران را متوقف کرده است.

در این بیانیه آمده است: «شرکت ما همچنان با دقت وضعیت بین المللی را زیر نظر خواهد داشت.»

همچنین روزنامه اقتصادی نیکِی ژاپن گزارش داد که تویوتا گفته است که صادرات اتومبیل به ایران ناقض تحریم های آمریکا نیست اما تصمیم به توقف آن گرفته است زیرا شرکت هایی که به معامله با ایران ادامه می دهند زیر ذره بین دولت آمریکا قرار گرفته اند.

به گزارش نیکِی تویوتا در سال 2008 تقریبا چهار هزار دستگاه اتومبیل از جمله لندکروزر به ایران صادر کرد اما این رقم در سال 2009 به 250 دستگاه افت کرد.

بنابه این گزارش صادرات تویوتا به ایران تا پایان ماه مه به 230 دستگاه اتومبیل رسید اما از آن زمان متوقف شده است.

ژاپن روز سوم اوت تحریم های تازه شورای امنیت سازمان ملل علیه ایران را که در ماه ژوئن اعمال شده بود به اجرا گذاشت که با افزودن نام 40 شرکت و یک فرد به فهرست سیاه انسداد دارایی ها همراه بود.

فرارو

Sarp

مدیر بازنشسته
بگو بدبخت شدیم رفت دیگه
بریم فردا صبح از نمایندگیها تا حد توان خرید کنیم که بعدا کمبود قطعات نداشته باشیم

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرکت تویوتا روز چهارشنبه گفت که صادرات اتومبیل به ایران را برای پرهیز از هرگونه آثار احتمالی بر فروش در بازار آمریکا به دلیل تحریم‌ها تا زمان نامعلوم معلق کرده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه تویوتا در بیانیه ای گفت که از اوایل ماه ژوئن "با توجه به جو بین المللی" صادرات به ایران را متوقف کرده است.

در این بیانیه آمده است: «شرکت ما همچنان با دقت وضعیت بین المللی را زیر نظر خواهد داشت.»

همچنین روزنامه اقتصادی نیکِی ژاپن گزارش داد که تویوتا گفته است که صادرات اتومبیل به ایران ناقض تحریم های آمریکا نیست اما تصمیم به توقف آن گرفته است زیرا شرکت هایی که به معامله با ایران ادامه می دهند زیر ذره بین دولت آمریکا قرار گرفته اند.

به گزارش نیکِی تویوتا در سال 2008 تقریبا چهار هزار دستگاه اتومبیل از جمله لندکروزر به ایران صادر کرد اما این رقم در سال 2009 به 250 دستگاه افت کرد.

بنابه این گزارش صادرات تویوتا به ایران تا پایان ماه مه به 230 دستگاه اتومبیل رسید اما از آن زمان متوقف شده است.

ژاپن روز سوم اوت تحریم های تازه شورای امنیت سازمان ملل علیه ایران را که در ماه ژوئن اعمال شده بود به اجرا گذاشت که با افزودن نام 40 شرکت و یک فرد به فهرست سیاه انسداد دارایی ها همراه بود.

فرارو
خب که چی....این تحریما به ما اثر نداره:surprised:....من امشب دیدم تو اخبار یارو به دوربین نیگا میکرد میگفت گوشت یخ زده گوسفند 6500 تومان:eek::eek: همه جا هم هست.......میگفت خودم سرکشی کردم:eek:بزا تویوتا تحریم کنه .....تازه ایشون میگفت قیمت را کنترل کردیم............................خدا همشون خیر بده انشالله...........................
حداقل من تو شهرستان اینا رو ندیدم:w09:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب که چی....این تحریما به ما اثر نداره:surprised:....من امشب دیدم تو اخبار یارو به دوربین نیگا میکرد میگفت گوشت یخ زده گوسفند 6500 تومان:eek::eek: همه جا هم هست.......میگفت خودم سرکشی کردم:eek:بزا تویوتا تحریم کنه .....تازه ایشون میگفت قیمت را کنترل کردیم............................خدا همشون خیر بده انشالله...........................
حداقل من تو شهرستان اینا رو ندیدم:w09:
تازه سر کوچه ما گوجه کیلویی 350 تومنه بیاین از اینجا بخرین

آدرس میخوای؟;)

victor3

اخراجی موقت
BMW هم صادراتش را به تعویق انداخت .
این ماشین ها همینجوری قطعاتش گرون هست ، وقتی تحریم بشه دیگه چطور میشه.

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.......

.......

ولی خداییش این ژاپنی ها عجب مارمو لک هایی هستن گشتن وگشتن ببینن کدوم چیز صادراتیشون ازهمه کمتره اونو تحریم کردن دست مارمولکای مارو ازپشت بستن .

paeeizan

اخراجی موقت
ما تحريم رو دور ميزنيم ...
.
.
.
هرچي تحريم شده .... هنوز تو كشور سازنده زياد پخش نشده كه مياد تو ايران .... مثه ويندوز 7 ...هنوز زياد بطور رسمي تو آمريكا اكران نشده بود كه بازار ايران پر شد از سون .....

*Essi*

اخراجی موقت
تویوتا تحریم کنه، مهم نیست.

ما الان تصمیم بگیریم،فردا ماشین صادر هم میکنیم.

همونطور که وزیر نفت گفت،اگه بنزین را تحریم کنند،ما بنزین صادر خواهیم کرد.

devil may cry

عضو جدید
ما تحريم رو دور ميزنيم ...
.
.
.
هرچي تحريم شده .... هنوز تو كشور سازنده زياد پخش نشده كه مياد تو ايران .... مثه ويندوز 7 ...هنوز زياد بطور رسمي تو آمريكا اكران نشده بود كه بازار ايران پر شد از سون .....

اگر میبینید مردم کشورهای دیگه هنوز از نسخه آخر یک نرم افزار استفاده نکردند ما داریم داخل ایران استفاده میکنیم به خاطر قانون کپی رایت هست که داخل کشور ما وجود نداره;
اگر مبینید مردم امریکا هنوز یک فیلم رو ندیدند گوشه ی خیابون های ما میفروشند به خاطر عدم وجود قانون کپی رایت هست , هیچ ارتباطی به تحریم نداره:smile:

lvlaster

عضو جدید
بابا چرا بحث میکنید.اصلا فلسفه تحریم اینه که ما پیشرفت کنیم

ولی توروخدا یکی بیاد به این م ح م و د بگه که بابا ما پیشرفت نخواستیم،ترکیدیم از بس پیشرفت کردیم

paeeizan

اخراجی موقت
اگر میبینید مردم کشورهای دیگه هنوز از نسخه آخر یک نرم افزار استفاده نکردند ما داریم داخل ایران استفاده میکنیم به خاطر قانون کپی رایت هست که داخل کشور ما وجود نداره;
اگر مبینید مردم امریکا هنوز یک فیلم رو ندیدند گوشه ی خیابون های ما میفروشند به خاطر عدم وجود قانون کپی رایت هست , هیچ ارتباطی به تحریم نداره:smile:
.
.
.
.
.
پس ماهواره .... داروي ايدز ..ايمود ..... و هسته اي چي ميگي ؟

tatu_lover1366

عضو جدید
برای نظام کمونیستی فروش ماشین تو ایران بهتر شد
پراید از فردا میشه 11 میلیون
ایران خودرو هم کلیه محصولاتش میره بالا 20 میلیون
کی به کیه
ملت هم که مجبورند,دولت هم که از خداشه که این ماشینا تحریم شن تا آشغالاشو بکنه تو پاچه ملت نگون بخت

devil may cry

عضو جدید
.
.
.
.
.
پس ماهواره .... داروي ايدز ..ايمود ..... و هسته اي چي ميگي ؟

قانون کپی رایت یک قانون کامل و جامع هست که از حقوق تمام تولیدات و تولیدکنندگان علمی و صنعتی و .... حمایت میکنه;99 درصد تولیدات صنعتی و علمی داخل کشور ما یا با مهندسی معکوس اونم در سطح فوق العاده ضعیف تولید میشه یا از یک کشور دیگه خریداری میشه; یک مثال ساده این هست که یک شرکت تولید اسلحه در کشوری مثل روسیه موشک تولید میکنه بعد ما میایم تعداد کمی مثلا 10 تا موشک رو به شکل غیر مستقیم خریدرای میکنیم و وارد ایران میکنیم بعد از اینکه سیستمهای امنیتی موشک خنثی شد شروع به تولید انبوه موشک می کنیم :smile: یا مثلا یک دستگاه غنی سازی وارد کشور میکنیم بعد شروع به تولید انبوه دستگاه غنی سازی میکنیم;الان دیگه هیچ علم و صنعت و .... نیست که نشه با پول به دستش اورد:smile:;بهتر کشورها هم برای خرید تکنولوژی و.... چین و روسیه هستند

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یواش یواش همه چی تحریم میشه اینکه چیزی نیست .