سی دی های آموزشی PDMS

saib63

عضو جدید
واقعا" متاسفم

واقعا" متاسفم

یواش یواش دیگه دارم از بازکردن این تایپیک پشیمون میشم چرا ؟ حالامیگم چراشو :
  • من اعتقاد داشتم وقتی ملت آموزش pdms رو اونم به صورت رایگان ببینن خیلی کیف می کنن
    ولی شواهد نشون میده که خیلی هم بدشون اومده زیرا تا حالا که حدود دو هفته از شروع اون گذشته فقط و فقط یک نفر بله درست شنیدین یک نفر از این پست تشکر کرده ولی خدا میدونه من تو شهرستان ... چقدر به خاطر به دست آوردنش زحمت کشیدم ولی واقعا" حیفم اومد اینجا قرار ندم اینم نتیجه زحمات من !!؟؟:mad:
  • البته من اینجا گدائی تشکر رو ندارم چون اعتقاد دارم افرادی باید اینجا تبادل علم بکنن که برای خودشون گسترش اون رو وظیفه بدونن نه اینکه افرادی مثل آقای . . . (که خودش بهتر میدونه کیه)
    که هر وقت سوالی راجع به تاسیسات میکنی فورا" ارجاع میده به سایتش که من فلان پروژه ها رو به فلان قیمت می فروشم و یارو واسه خودش مغازه باز کرده راستی جناب آقای . . . شما که همه اینارو خودت انجام ندادی پس معلومه از این ور و اون ور جمع کردی دیگه تو چرا این کار رو میکنی؟؟!!:redface:
در پایان از دوستان عزیزی که علمشون رو مفتی نصیب ملت میکنن کمال تشکر رو دارم.;)

Schneider

مدیر بازنشسته
یواش یواش دیگه دارم از بازکردن این تایپیک پشیمون میشم چرا ؟ حالامیگم چراشو :
  • من اعتقاد داشتم وقتی ملت آموزش pdms رو اونم به صورت رایگان ببینن خیلی کیف می کنن
    ولی شواهد نشون میده که خیلی هم بدشون اومده زیرا تا حالا که حدود دو هفته از شروع اون گذشته فقط و فقط یک نفر بله درست شنیدین یک نفر از این پست تشکر کرده ولی خدا میدونه من تو شهرستان ... چقدر به خاطر به دست آوردنش زحمت کشیدم ولی واقعا" حیفم اومد اینجا قرار ندم اینم نتیجه زحمات من !!؟؟:mad:
  • البته من اینجا گدائی تشکر رو ندارم چون اعتقاد دارم افرادی باید اینجا تبادل علم بکنن که برای خودشون گسترش اون رو وظیفه بدونن نه اینکه افرادی مثل آقای . . . (که خودش بهتر میدونه کیه)
    که هر وقت سوالی راجع به تاسیسات میکنی فورا" ارجاع میده به سایتش که من فلان پروژه ها رو به فلان قیمت می فروشم و یارو واسه خودش مغازه باز کرده راستی جناب آقای . . . شما که همه اینارو خودت انجام ندادی پس معلومه از این ور و اون ور جمع کردی دیگه تو چرا این کار رو میکنی؟؟!!:redface:
در پایان از دوستان عزیزی که علمشون رو مفتی نصیب ملت میکنن کمال تشکر رو دارم.;)
سلام دوست عزیز
دستت درد نکنه
من این پست رو تازه دارم میبینم
ولی ایکاش این پست رو همون اول توی تالار "نرم افزارهای مهندسی" میزدی !
چون جاش بنظر من واقعا اونجاست؛ البته الان اگه اونجا بزنی اخطار میگیری :redface: ولی خب دیگه ...

hormozdi

عضو جدید
متاسفانه چون Torrent هست من قادر به دانلودش نشدم. با اینحال ممنون.;)

reza_moshk

عضو جدید
هرکی جزوه PDMS رو میخواد وارد شه

هرکی جزوه PDMS رو میخواد وارد شه

با عرض سلام و وقت بخیر.
یه جزوه با فرمت PDF (فارسی) دارم.خوشهال میشم بتونم کمکی کنم.

http://rapidshare.com/files/259967337/PDMS.rar.html

نرم افزارشم دارم ولی ADSL میخواد تا آپلودش کنم.اگر کسی میتونه راهنماییم کنه تا برای آپلود اون احتیاج به ADSL نباشه،بگه حتما براتون آپلود میکنم.
موفق و سربلند باشید.
محمد رضا :cool:

آخرین ویرایش:

m.a.m

عضو جدید
دوست عزیزم خیلی ممنون
ناراحت نباشین اتفاقا بحث من و آقای پیرجو چندوقت پیش در رابطه با همین مسئله بود.هرکس سایت گذاشت که پول در بیاره به مدیران اطلاع بدین ایشالا میشه 1کاری کرد که جلوی این جور افراد رو یک طوری گرفت.خودتون هم متذکر بشین بهشون
از بابت فایل ممنونم
فقط اگر امکانش هست میشه بگین این فایل رو چطور و با چه نرم افزاری باید باز کنیم؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دوست عزیزم خیلی ممنون
ناراحت نباشین اتفاقا بحث من و آقای پیرجو چندوقت پیش در رابطه با همین مسئله بود.هرکس سایت گذاشت که پول در بیاره به مدیران اطلاع بدین ایشالا میشه 1کاری کرد که جلوی این جور افراد رو یک طوری گرفت.خودتون هم متذکر بشین بهشون
از بابت فایل ممنونم

برای دانلود از تورونت این برنامه رو دانلود کنید، همانند نرم افزارهای دانلود می باشد در قسمت بالای اون یک باکس خالی می باشد که نوشته URL این آدرس رو درون اون کپی کنید
دانلود یو تورونت

blackbil

عضو جدید
دوست عزیزم خیلی ممنون
از بابت فایل ممنونم

بله من هم موافقم. آقايي كه ذكر كاراش در بالا رفت اوايل فقط قصدش تبادل مقاله و اطلاعات بود و پس از اينكه مطالب خوبي جمع آوري كرد حالا اسمش رو پرو‍ژه گذاشته و داره ميفروشه.

mohsenmrds

عضو جدید
سلام این لینکی که دادین برای دانلود از تورنت با سرعت خیلی پایین دانلود میشه مثلا برای من با adsl 128 سرعت 0.01 کیلو بایت بر ثانیه برنامه افزایش سرعت یوتورنت هم هیچ تغییری تو دانلود کردن نمیده:mad:

saib63

عضو جدید
علت

علت

سلام دوست عزیز
دلیل کم بودن سرعت اینه که هر کس که دانلود می کنه به عوض اینکه اون رو برای مدتی محض رضای خدا seed بکنه زود فلنگو می بنده و میره و در عوالم خودش حتی این تفکر رو هم داره که "خدایا شکرت ما که دانلود کردیم و دیگران به جهنم که نتونستن و . . ." در واقع تنها seeder من هستم حال شما مقایسه کنید این همه انشعاب رو با لوله اصلی :biggrin: خب طبیعتا" به هرکی یه ذره میرسه ولی بالاخره می رسه زیاد عجله نکنید من هم سعی خودم رو بیشتر تر می کنم;)
ضمنا" فقط اکتفا به این سی دی ها کافی نیست بایستی از کتاب های موجود هم استفاده کنی که به نظرم مال مسعود عزتی که دو جلد هست از انتشارات اندیشه سرا در بین منابع فارسی موجود بهترینه. موفق باشید

mohsenmrds

عضو جدید
تایید میکنم

تایید میکنم

سلام رفیق
آره منم تایید میکنم . طی این مدت رفتم توی وب یک چیزهایی دربارش خوندم الان هم در حال دانلود کردن هستم . واقعا کار اون ملتی که اینجور نرم افزارها رو طراحی میکنن و اونایی که به اشتراک میگذارنش درسته. خوب حالا من دارم دانلودش میکنم حدودا با همون سرعت هم آپلود میشه . من چطور میتونم ( دونه :biggrin: ) seed ( باشم که اگه دوستان خواستن استفاده کنن؟

amir_tt

عضو جدید
ممنون داداش محبت کردی. میتونی split و مرج کنی - یعنی فایل مورد نظر رو چندین قسمت کنی و هر قسمت رو جداگانه آپلود کنی ولی بازهم با دایل آپ خیلی اذیت میشی.
من dsl دارم میتونم کمک کنم.

mohsenmrds

عضو جدید
آپلود دوباره فایل به تورنت با تغییر محل فایلهای اصلی برروی هارد

آپلود دوباره فایل به تورنت با تغییر محل فایلهای اصلی برروی هارد

سلام دوست عزیز
دلیل کم بودن سرعت اینه که هر کس که دانلود می کنه به عوض اینکه اون رو برای مدتی محض رضای خدا seed بکنه زود فلنگو می بنده و میره و در عوالم خودش حتی این تفکر رو هم داره که "خدایا شکرت ما که دانلود کردیم و دیگران به جهنم که نتونستن و . . ." در واقع تنها seeder من هستم حال شما مقایسه کنید این همه انشعاب رو با لوله اصلی :biggrin: خب طبیعتا" به هرکی یه ذره میرسه ولی بالاخره می رسه زیاد عجله نکنید من هم سعی خودم رو بیشتر تر می کنم;)
ضمنا" فقط اکتفا به این سی دی ها کافی نیست بایستی از کتاب های موجود هم استفاده کنی که به نظرم مال مسعود عزتی که دو جلد هست از انتشارات اندیشه سرا در بین منابع فارسی موجود بهترینه. موفق باشید

سلام دوباره رفیق.
من بلاخره سی دی هایی که توی تورنت بودن گرفتم خیلی عالی هستند . اما یک اشتباه کردم اونم اینه که محلی فایلی رو که ذخیره کرده بودم تغییر دادم و ... دیگه seed نیستم باید چطور محل جدید فایلها رو برای تورنت مشخص کنم که دوباره همون آدرس تورنت، فایلها رو از روی هارد من بگیره. ( من یک تورنت جدید با همون فایلها درست کردم اما ظاهرا با اون تورنت قبلی هیچ ارتباطی پیدا نمیکنه و میخواهد مثل یک تورنت جدید آپلود بشه. ) ممنون میشم راهنمایی کنین که بقیه هم استفاده کنن.

saib63

عضو جدید
دوست عزیز از توجه شما کمال تشکر رو دارم :biggrin:
راستش رو بخواهید جواب سوال شما رو نمیدونم چون یه بار برای خودم هم چنین مشکلی پیش اومده بود ولی نتونسته بودم حلش کنم:(

reza_moshk

عضو جدید
پیشنهاد

پیشنهاد

سلام ممنون میشم آموزش سالید برام بفرستید
pocidon_90@yahoo.com

سلام.وقت بخیر.
من ندارم و پیشنهاد میکنم که به تاپیک های گذاشته شده یه سری بزنی؛اگر پیدا نکردی،یک تاپیک براش بزار.
موفق و پیروز باشید

babak.qartal

عضو جدید
سلام دوست عزيز.
از تاپيكت ممنون خيلي باحال بود.
من dsl دارم اگه تبريز باشي ميتونم آپلودش كنم تا همه استفاده كنن

reza_moshk

عضو جدید
سلام دوست عزيز.
از تاپيكت ممنون خيلي باحال بود.
من dsl دارم اگه تبريز باشي ميتونم آپلودش كنم تا همه استفاده كنن

سلام و وقت بخیر.
خیلی ممنون،من هم ADSL گرفتم.حتما نرم افزارش هم تا دو سه روز آینده آپلود میکنم و در یک تاپیک جدید قرار میدم.
یاشاسین تبریز.

موفق و پیروز باشید.

blackbil

عضو جدید
مشکل دانلود

مشکل دانلود

با نصب Torrent هم دانلود نمیشه. لطفاً راهنمایی کنید

mahditorabiasr

عضو جدید
تشکر ویژه

تشکر ویژه

واقعا ممنون خیلی مفید بود فقط یکی دوتا از فایلهای تصویریش مشکل داره یه لطفی کن اونارو جدا گاه یک جایی آپلود کن...
فایلهای مشکل دار این مجموعه :

F7D1.avi
F10D4.avi

babak.qartal

عضو جدید
سلام و وقت بخیر.
خیلی ممنون،من هم ADSL گرفتم.حتما نرم افزارش هم تا دو سه روز آینده آپلود میکنم و در یک تاپیک جدید قرار میدم.
یاشاسین تبریز.

موفق و پیروز باشید.
آللاها مين شكر كه مشكلين حل اولدي
سن ده ياشا قارداش

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون

ممنون

ممنون اگر شد به من هم بگین چطور میتونم دانلود کنم تو این مملکت غریب بدجور نیاز دارم

reza_moshk

عضو جدید
جزوه آموزشی(فارسی) PDMS 11.5

جزوه آموزشی(فارسی) PDMS 11.5

ممنون اگر شد به من هم بگین چطور میتونم دانلود کنم تو این مملکت غریب بدجور نیاز دارم

با عرض سلام و وقت بخیر.

خیلی ممنون از توجهتون.روش دانلودش خیلی ساده هست.لینک قبلی رو چک کردم؛خراب شده بود.به همین خاطر نتونستید که دانلودش کنید.
دوباره آپلودش کردم.میتونید از لینک زیر دانلودش کنید.

http://www.4shared.com/file/137831194/4c940781/PDMS.html

موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

mohsenmrds

عضو جدید
دانلود از تورنت

دانلود از تورنت

سلام بزای دانلود از تورنت باید برین تو این سایت www.mininova.org اول فایلی که میخواین پیدا کننین بعد اون جلوش رو نگاه کنین که چند نفر seeder هستن در مورد این pdms خودمون 6 تا 7 نفر هستن اول فایل تورنت رو دانلود میکنین بعد برنامه تورنت رو نصب میکنیم بعد روی اون فایل تورنت کلیک میکنیم تا با برنامه تورنت باز بشه و شروع کنه به دانلود . چون سروری نیست که این جور فایلها توش ذخیره شده باشه و فقط کامپیتر بچه های تورنت باز این فایلها رو به اشتراک میزارن دانلود از این طریق یه کم طولانی میشه دیگه . مثلا برای من حدود 7 روز یک بالاتر یکم پایین تر خوب اگه بخوایین من هم به اشتراک میزارمش چون میدیدم هیچکی دانلودش نمیکنه بیخیال آپلودش شده بودم همین لالن آپلودش میکنم.;)

bigharar

عضو جدید
سلام

سلام

ببخشیدهنوز اپلودش نکردید ممنون اگه این کارو بکنید

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دنبال راهنمای PDS میگردم ی چیزی تو مایه های آموزش این نرم افزار تو ی جایی گیر کردم چون نرمافزار رو ندارم نمیتونم مشکلم رو حال کنم کسی میتونه کمکم کنه
:confused:

6548520

عضو جدید
با سلام و احترام . من جزوه آموزشی pdms رو لازم دارم اگه ممکنه محبت کنید . مرسی . چوخ ممنون. یاشاسین مهندسی

1356216

عضو جدید
در مورد خروجي مدل ساخته شده درPDMS و ورود ان مدل به نرم افزار Caesar مرا راهنمايي كنيد