++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها با اجازه من میرم
از صب تاحالا اتاق تکونی کردم(ترکونی بود بیشتر :D واسه سال بعد
بچه ها شبتون بخیر
:gol:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه ديگه معقوله....فرقي نداره كه....هستن آدمايي از برق ميرن مكانيك

منم رشته ام الکترونیک بوده ولی می خوام مخابرات بخونم
نه که کم نمیاره زیاد هم میاره:D
الکترونیک مثل مادر گرایشای دیگه برقه خیلی از اساتید هم من دیدم لیسانس الکترونیک داشتن ولی ادامشو گرایشای دیگه رفتن:)

ممنون دوستان :D

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر همه دوستان
میگم من فقط توی کاردانی یه درس ماشین الکتریکی داشتم . یادمم نمیاد اصلا در مورد چیا بود
الان میخوام ماشین بخونم به نظرتون خودم میتونم از رو کتاب چیزی یاد بگیرم ؟ از کتاب حلم زاده استفاده میکنم :دی
(در ضمن چرا سایت انقدر کند شده :confused: )

niki.unique

عضو جدید
هر کی به من اعتراض داره درخواست کنه پست هام حذف بشه
ما رفتیم ولی من ضرر نمیکنم خدا حافظ
مشاهده پیوست 136277
دوست خوبم من به هیچ وجه این صحبتو خطاب به شما نگفتم که دلخور میشید، اما برای اینکه نظم بیشتری در این جا حاکم باشه و مطالب بصورت منسجم تر در کنار هم قرار بگیره نظر خودمو گفتم.

omid-power

عضو جدید
منم میخوام کنترل بخونم لطفا بچه ها برا ماشین کمکم کنید :D

شما که ان شاء الله قبولی
برای ماشین: حلم زاده(پوران) وپژمانفر(مدرسان) خوبن.مثلا بنظرمن دی سی حلم زاده بهتر از مدرسانه(من حلم زاده را نخوندم ولی چون مدرسان را خوندم تو کتابفروشی باهاش یه مقایسه سریع کردم)
بچه های مجرب تر قدرت چندوقتیه نیستن .ان شاءالله میان و راهنمایی می کنن

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شما که ان شاء الله قبولی
برای ماشین: حلم زاده(پوران) وپژمانفر(مدرسان) خوبن.مثلا بنظرمن دی سی حلم زاده بهتر از مدرسانه(من حلم زاده را نخوندم ولی چون مدرسان را خوندم تو کتابفروشی باهاش یه مقایسه سریع کردم)
بچه های مجرب تر قدرت چندوقتیه نیستن .ان شاءالله میان و راهنمایی می کنن
همچنین امید جان ، نمی دونم چرا کسی باور نمیکنه من آزمونو خراب کردم

شنیده ام میگن مدرسان زیادی کامله درمورد پردازش چه نظری دارید میگن حلم زاده خیلی غلط توشه
دوست خوبم من به هیچ وجه این صحبتو خطاب به شما نگفتم که دلخور میشید، اما برای اینکه نظم بیشتری در این جا حاکم باشه و مطالب بصورت منسجم تر در کنار هم قرار بگیره نظر خودمو گفتم.

دلخور نشدم دنبال یه بهنونه بودم کمی گریه کنم شما حق دارید در ضمن آوتارت خیلی معنا داره

omid-power

عضو جدید
همچنین امید جان ، نمی دونم چرا کسی باور نمیکنه من آزمونو خراب کردم

شنیده ام میگن مدرسان زیادی کامله درمورد پردازش چه نظری دارید میگن حلم زاده خیلی غلط توشه

پردازش را ندیدم
همانطور که گفتم:حلم زاده را هم یک مرور سریع کردم.ولی فکر کنم تستهای مدرسان بیشتره(قشنگ یادم نیست.بعد کنکور دچار فراموشی شدم.همون یه ذره که بلد بودم هم پریده!)

nima1111

عضو جدید
دوستانی که کتاب مدار هدتنی رو خوندن امسال نتیجه گرفتن؟پیشنهادتون چیه بخونیمش؟
من مدار پارسه و کتاب تقوی(راهیان) رو خوندم.کتاب بهتری هست معرفی کنید ممنون میشم ویژگیهای اون کتاب رو هم بگید(چیزی که از بقیه متمایز میکنه) ممنون......

onlyhvs

عضو جدید
دوستان هیچکس جزوه الکترونیک دکتر کهن رو نداره؟؟؟
من هرچی میگردم جایی پیدا نمی کتن...
ممنون میشم کمک کنید.

BalroG

عضو جدید
اشکمونو در نیار عامو:crying2::D

خیلی ممنون عامه! (منظور همون عمه! :biggrin: )
شما هم تیکه کلامت "عامو" هست نه؟!!
:D
بابا عامو چیه؟!! همچین میگین عامو، آدم احساس میکنه سر منقل نشسته، داره دوپینگ میکنه واسه درس خوندن!!! :biggrin:
شوخی کردماااااااااااااااا، به دل نگیرین یه وقت! ;)
ولی اگه شما بگین عامو، منم شما رو عامه خطاب میکنم!
:D

BalroG

عضو جدید
به به بفرما! :w45:
تاپیکی که برای کنکور 93 اینطوری شروع بشه، فاتحه اون کنکور رو باید از الآن خوند! :w37:
من که دیگه از کنکور ارشد سال بعد انصراف میدم! :w09:
حالا ببینم برای دوسال بعد، تاپیکش به چه نحوی خواهد بود، اگه تاپیکش به دردبخور بود، شاید دوسال دیگه شرکت کنم...
:w07:

Muhammad1986

عضو جدید
دوستان هیچکس جزوه الکترونیک دکتر کهن رو نداره؟؟؟
من هرچی میگردم جایی پیدا نمی کتن...
ممنون میشم کمک کنید.

سلام

بی خیال خوندن جزوه بشو!

الکترونیک فقط و فقط !!

1.کتاب داخل بسته ی نصیر رو بخون که مولفش مهندس اسلام پناه هستش
2.بعد همون فصلی رو که از روی کتاب نصیر خوندی برو از روی کتاب راهیان مهندس اسلام پناه تست هاش رو بزن
3.اگه تونستی مثالها و تمارین کتاب میکروالکترونیک رضوی رو حل کنی دیگه عالی میشه

اینو من از مهندس اسلام پناه شنیدم البته ایشون گفتن متن کتاب میکرو الکترونیک رضوی رو هم بخون که البته زمان بره و فک نکنم زیاد ضروری باشه
بهم گفت اینطوری بخونی الک رو 100 میزی!

من خودم جزوه کهن رو داشتم
اصلا جزوه خوندن یه کار اشتباهه
چون کسی که اون جزوه رو نوشته مشخص نیست دانشجوی قوی بوده یا ضعیف !
چه نکاتی رو نوشته و چه نکاتی رو از قلم انداخته!

پس فقط اون کتابایی رو که بهت گفتم بخون و بس!
این تجربه ی من در مدت یه سال دویدن دنبال کتاب خوب واسه الکترونیکه

راستی اون کتاب داخل بسته ی نصیر رو من از یکی از بچه های این سایت گرفتم که از جهرم برام پست کرد خواستی شمارشو بهت میدم

اخه رفتم انقلاب نداشت از نصیر هم پرسیدم نداشتن!!

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی از کسایی که واسه سال دوم کنکور میدن دو جور فکر میکنن:
1- بعضیا با امید خیلی زیاد واسه سال دوم میخونن. 2- بعضیا هم با ناامیدی واسه سال دوم میخونن.
اما اکثراً فکر میکنن که اشتباهی انجام دادن که قبول نشدن. تا الان سه نفر بهم این موضوع رو بهم گفتن که خیلی ترس دارن از اینکه دوباره سال دوم هم مثل سال اول بشه.
از اونجایی که خود من سال دوم بود که کنکور دادم، و سال اول زیاد جالب نبود و سال بعد تقریباً موفق شدم، سعی میکنم بعضی از اشتباهاتی که به نظر خودم خیلی نقش داشتن رو بگم شاید به دردتون بخوره.

قبل از هر چیز اگه فکر میکنید اشتباهی داشتید که باعث شده موفق نشید، باید بگم که اشتباه رو که همه دارن، حتی رتبه یک کنکور، و این کاملاً اجتناب ناپذیره.
به نظر من هم شما تلاشتون رو به بهترین نحو انجام دادید. یه چیزی که در مورد بعضی افرادی مثل خود من صادقه، اینه که نباید انتظار داشته باشیم مثل خیلی از افراد دیگه بتونیم سال اول رو یه رتبه خوب بیاریم. دلیلشم اینه که توی دوران تحصیل به درسا زیاد اهمیت ندادیم، در حالی که مثلاً یکی از دوستان که قبلاً رتبه 32 آورده بود، یادمه موقعی که مدار داشت، 3 بار سئوالای جبه دار رو حل کرده بود! یا ماشین رو از روی همه کتابای چاپمن، بیم بهارا، فیتزجرالد و پی سی سن خونده بود.
اما یکی مثل من که تا ترم 5 رو همش بازیگوشی کردم و درسا رو فقط پاس کردم، خوب با این وضعیتی که داشتم اصلاً نباید انتظار داشته باشم سال اول رو بتونم زیر 500 بیارم، حتی اگه 24 ساعت هم بخونم. اما خود من مثلاً درس کنترل رو از کتاب اوگاتا و کوه خوندم، و چون گرایشم کنترل بود انواع درسای کنترل دیجیتال و مدرن و غیرخطی و صنعتی و ... رو پاس کرده و به لطف اساتید پروژه های متلبی زیادی انجام داده بودم، استثنائاً واسه کنترل توی کنکور زیاد مشکل نداشتم و شاید کلاً 10 روز هم نشد که به کنترل اختصاص دادم.
منظورم اینه که یه فرقی باید بین افرادی که توی دوران تحصیل خیلی میخونن با اونایی که نمیخونن باشه!
خیلیا مثل خود من، دوران تحصیل رو نمیخونن و واسه کنکور حتی تا سه چهار سال میخونن و رتبه دو رقمی یا تک رقمی میارن. سنشون هم از من و شما خیلی بیشتره، مثلاً چند نفر از کسایی که دیده بودم، اینها کارشناسی ناپیوسته بودن، متولد 58 و 59 و 60، سال اول رتبه چهار رقمی آوردن و دو سال بعدش تونستن رتبه 9 و 15 رو بیارن.
در حالی که ممکنه اون شخصی که دوران تحصیلی خوبی داشته همون سال اول رتبش بشه زیر 100.

همه اینا رو میگم که بدونید اشتباه آنچنانی از شما سر نزده و این روال عادیه رشته برقه که به خوندن خیلی زیاد احتیاج داره!

اما کسی که واسه سال دوم میخونه، تجربش بیشتر میشه و اشتباهاتی که قبلاً انجام داده رو میشناسه و این دفعه به شکل بهتری میخونه.
روی خودم مثال میزنم، سال 91 که مدار آسون بود، من 8 درصد زدم، اما امسال که همه گفتن سخت بود، 58 درصد زدم. یا ماشین رو تونستم 75 بزنم.
اشتباه سال اولم این بود که پیش شخصی که رتبش 25 شده رفتم و اون بهم گفت که منبع مدارش پارسه بوده، من هم این کتاب رو یه بار خوندم و گذاشتم کنار! (حالا شاید اون دوستم مدارش خوب بوده و با پارسه کارش راه میافتاده)
اما سال بعد به این نتیجه رسیدم که مدار درسیه که به تمرین زیاد احتیاج داره، و خوندن کتاب مختصر پارسه اونم واسه یه بار واسه شخصی مثل من کافی نیست. برای همین سراغ کتاب پوران رفتم و دو بار اون رو خوندم و آخرش هم موفق شدم.

یکی از اشتباهات دیگم این بود که به حرف همون دوستای دو رقمیم گوش کردم که میگفتن کلاس به درد نمیخوره و خودت بهتر میتونی بخونی. در حالی که اینها اصلاً کلاس نرفته بودن!
اما خود من بعد یه سال به این نتیجه رسیدم که توی درس مدار ضعف دارم و دانشگاه به اندازه کافی روش وقت نذاشتم و به کلاس نیاز دارم. و همینطور رشتم قدرت نیست و دروسی مثل ماشین3 و بررسی2 رو هم پاس نکردم و به کلاس بررسی هم نیاز دارم.
واسه همین تابستون امسال رو به کلاسای مدار و بررسی رفتم و نصف وقت درس خوندنم توی تابستون رو گذاشتم روی مدار، و همه تستای پوران رو به راحتی حل میکردم، چون واقعاً کلاس بازدهی خوبی داشت و همه نکات رو میگفت. دیگه هم از تابستون به بعد سراغ مدار نرفتم که اگه میرفتم درصدم از این هم بیشتر میشد! در مورد بررسی هم همینطور، فقط توی تابستون خوندم و دیگه سراغش نرفتم و البته بررسی امسال سخت ترین بررسی بود که تا حالا گرفته شده، و علیرغم اینکه بررسی پارسال رو سفید گذاشته بودم، امسال خیلی بهتر عمل کردم.

این کلاس ها سه تا مزیت دارن:
1- مطالبی که باید خودتون مثلاً یه روز وقت بذارید و بخونید رو در یه ساعت بهتون یاد میدن.
2- نکاتی میگن که توی هیچ کتابی نمیبینید.
3- مشوق هستن و اعتماد به نفس رو بالا میبرن.

به نظر من دروسی که واقعاً فکر میکنید توشون ضعیف هستید و اصلاً امیدی بهشون ندارید، اگه امکانش واستون فراهمه به کلاس برید.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این پیام رو هم به یکی از دوستان داده بودم که با اجازش اینجا میذارم تا بقیه هم استفاده کنن:

مانند یه ساختمون، شما 7 ماه خوندی و شالوده رو ساختی، از این به بعد باید بخونی و ساختمون رو بالا ببری.
هرگز اینطوری فکر نکن که چون یه بار بد دادم پس حتماً بار دوم هم بد میدم. کاملاً برعکسه، سال دیگه مطمئن باش اگه به همون شکل سال بخونید قطعاً به دلیل تمرین بیشترتون روی درسا و مرور و آرامش بیشتر، نتیجه خیلی بهتری میگیرید.
من به خودم میگفتم حیف نیست یه سال خوندم حالا ول کنم یا برم یه دانشگاه الکی! خوب یه سال دیگه هم میخوندم و یه دانشگاه درست حسابی میرم.
دیدتون رو به کنکور عوض کنید و ناامیدی رو کنار بذارید. این افکار همه از توهمات و فکرای منفی سرچشمه میگیره و کافیه فقط به جنبه مثبتش فکر کنید تا توی ذهنتون نیان.
خیلی راحته، به دور و برتون نگاه کنید و ببینید که همه کسایی که سال بعد رو با هدف قبول شدن خوندن، رتبه دلخواهشون رو گرفتن. این روال کاره، شما دارید به چیزی فکر میکنید که اصلاً وجود نداره!
مثل اینه که من وزنه برداری کار کنم، و بگم امسال توی مسابقات بیشتر از 200 کیلو نتونستم بلند کنم، پس سال بعد هم حتماً همین میشه دیگه! در حالی که همه میدونن توی ورزش هر چی بیشتر تمرین کنی وزنه سنگینتری هم بلند میکنی و سال بعدش میتونید 250 کیلو هم بلند کنید.
اما در مورد درس، خیلیا به این موضوع توجه نمیکنن. بهتره افراد موفق چه توی درس، چه توی ورزش، و حتی در زندگی شخصیتون رو الگو قرار بدید.
خود من حتی یه درجه بالاتر فکر میکردم و به خودم میگفتم فلانی از من خنگ تره سال دومش شد این، خوب معلومه که من بهتر از اون میشم! با همچین افکاری (که کاملاً واقع بینانه هم هست) هیچوقت ناامیدی سراغتون نمیاد.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سلام

بی خیال خوندن جزوه بشو!

الکترونیک فقط و فقط !!

2.بعد همون فصلی رو که از روی کتاب نصیر خوندی برو از روی کتاب راهیان مهندس اسلام پناه تست هاش رو بزن

اینو من از مهندس اسلام پناه شنیدم البته ایشون گفتن متن کتاب میکرو الکترونیک رضوی رو هم بخون که البته زمان بره و فک نکنم زیاد ضروری باشه

راستی اون کتاب داخل بسته ی نصیر رو من از یکی از بچه های این سایت گرفتم که از جهرم برام پست کرد خواستی شمارشو بهت میدم

محمد بنظرت جزوه ی الکترونیک اسلام پناه که تو سایتش گذاشته میتونیم به جای اون بسته ی نصیر استفاده کنیم؟یه نگاه بنداز بگو..مرسی

nima1111

عضو جدید
دوستان به این یه نگاهی بندازید.تا چه حد درسته ؟؟؟
-------------------------------------------------
عرض سلام خدمت دوستان
مطلب مهمی هست که حدود دو ماه پیش بهش برخورد کردم اما آن را به حساب ضعیف بودن خودم و مطالعه درس مدارهای الکتریکی 2 پس از مدتی نسبتا طولانی دانستم.داستان از این قرار است که در آن زمان فصل فرکانس های طبیعی را از کتاب مدارهای الکتریکی 2 نوشته دکتر کارو زرگر از انتشارات پوران پژوهش بررسی کردم که علی رغم متن شیرین کتاب مدارهای الکتریکی 1 مطالب برایم کمی گنگ به نظر آمد،البته هنوز این فصل را بازخوانی نکردم.حدود دو هفته قبل یک سوالی که یکی از دوستان در سایت ایشان راجب اشکال مفهومی در این فصل کتابشان خواندم که آن فرد نیز از قول اساتیدش این نکته را به دکتر زرگر اطلاع رسانی کرده بود.
چند دقیقه پیش هم در یکی از تالارهای بزرگ مهندسی برق این مطلب با این شایعه را مشاهده کردم. وظیفه خودم دونستم که به اطلاع شما عزیزان برسانم چه کسانی که این فصل این کتاب را خوانده اند،فهمیده اند چه کسانی که نفهمیدند.خلاصه اگر هنوز به مطالعه این مبحث در برنامه تان نرسیده ایدکتاب دیگری را انتخاب کنید(از جمله کتاب مدارهای الکتریکی انتشارات مدرسان که دوستان این فصل را تست کرده اند).در این وقت کم تا کنکور وقت آزمایش و خطایی در قالب برنامه ریزی وجود نخواهد داشت.

مهربان2000

عضو جدید
خیلی از کسایی که واسه سال دوم کنکور میدن دو جور فکر میکنن:
1- بعضیا با امید خیلی زیاد واسه سال دوم میخونن. 2- بعضیا هم با ناامیدی واسه سال دوم میخونن.
اما اکثراً فکر میکنن که اشتباهی انجام دادن که قبول نشدن. تا الان سه نفر بهم این موضوع رو بهم گفتن که خیلی ترس دارن از اینکه دوباره سال دوم هم مثل سال اول بشه.
از اونجایی که خود من سال دوم بود که کنکور دادم، و سال اول زیاد جالب نبود و سال بعد تقریباً موفق شدم، سعی میکنم بعضی از اشتباهاتی که به نظر خودم خیلی نقش داشتن رو بگم شاید به دردتون بخوره.

قبل از هر چیز اگه فکر میکنید اشتباهی داشتید که باعث شده موفق نشید، باید بگم که اشتباه رو که همه دارن، حتی رتبه یک کنکور، و این کاملاً اجتناب ناپذیره.
به نظر من هم شما تلاشتون رو به بهترین نحو انجام دادید. یه چیزی که در مورد بعضی افرادی مثل خود من صادقه، اینه که نباید انتظار داشته باشیم مثل خیلی از افراد دیگه بتونیم سال اول رو یه رتبه خوب بیاریم. دلیلشم اینه که توی دوران تحصیل به درسا زیاد اهمیت ندادیم، در حالی که مثلاً یکی از دوستان که قبلاً رتبه 32 آورده بود، یادمه موقعی که مدار داشت، 3 بار سئوالای جبه دار رو حل کرده بود! یا ماشین رو از روی همه کتابای چاپمن، بیم بهارا، فیتزجرالد و پی سی سن خونده بود.
اما یکی مثل من که تا ترم 5 رو همش بازیگوشی کردم و درسا رو فقط پاس کردم، خوب با این وضعیتی که داشتم اصلاً نباید انتظار داشته باشم سال اول رو بتونم زیر 500 بیارم، حتی اگه 24 ساعت هم بخونم. اما خود من مثلاً درس کنترل رو از کتاب اوگاتا و کوه خوندم، و چون گرایشم کنترل بود انواع درسای کنترل دیجیتال و مدرن و غیرخطی و صنعتی و ... رو پاس کرده و به لطف اساتید پروژه های متلبی زیادی انجام داده بودم، استثنائاً واسه کنترل توی کنکور زیاد مشکل نداشتم و شاید کلاً 10 روز هم نشد که به کنترل اختصاص دادم.
منظورم اینه که یه فرقی باید بین افرادی که توی دوران تحصیل خیلی میخونن با اونایی که نمیخونن باشه!
خیلیا مثل خود من، دوران تحصیل رو نمیخونن و واسه کنکور حتی تا سه چهار سال میخونن و رتبه دو رقمی یا تک رقمی میارن. سنشون هم از من و شما خیلی بیشتره، مثلاً چند نفر از کسایی که دیده بودم، اینها کارشناسی ناپیوسته بودن، متولد 58 و 59 و 60، سال اول رتبه چهار رقمی آوردن و دو سال بعدش تونستن رتبه 9 و 15 رو بیارن.
در حالی که ممکنه اون شخصی که دوران تحصیلی خوبی داشته همون سال اول رتبش بشه زیر 100.

همه اینا رو میگم که بدونید اشتباه آنچنانی از شما سر نزده و این روال عادیه رشته برقه که به خوندن خیلی زیاد احتیاج داره!

اما کسی که واسه سال دوم میخونه، تجربش بیشتر میشه و اشتباهاتی که قبلاً انجام داده رو میشناسه و این دفعه به شکل بهتری میخونه.
روی خودم مثال میزنم، سال 91 که مدار آسون بود، من 8 درصد زدم، اما امسال که همه گفتن سخت بود، 58 درصد زدم. یا ماشین رو تونستم 75 بزنم.
اشتباه سال اولم این بود که پیش شخصی که رتبش 25 شده رفتم و اون بهم گفت که منبع مدارش پارسه بوده، من هم این کتاب رو یه بار خوندم و گذاشتم کنار! (حالا شاید اون دوستم مدارش خوب بوده و با پارسه کارش راه میافتاده)
اما سال بعد به این نتیجه رسیدم که مدار درسیه که به تمرین زیاد احتیاج داره، و خوندن کتاب مختصر پارسه اونم واسه یه بار واسه شخصی مثل من کافی نیست. برای همین سراغ کتاب پوران رفتم و دو بار اون رو خوندم و آخرش هم موفق شدم.

یکی از اشتباهات دیگم این بود که به حرف همون دوستای دو رقمیم گوش کردم که میگفتن کلاس به درد نمیخوره و خودت بهتر میتونی بخونی. در حالی که اینها اصلاً کلاس نرفته بودن!
اما خود من بعد یه سال به این نتیجه رسیدم که توی درس مدار ضعف دارم و دانشگاه به اندازه کافی روش وقت نذاشتم و به کلاس نیاز دارم. و همینطور رشتم قدرت نیست و دروسی مثل ماشین3 و بررسی2 رو هم پاس نکردم و به کلاس بررسی هم نیاز دارم.
واسه همین تابستون امسال رو به کلاسای مدار و بررسی رفتم و نصف وقت درس خوندنم توی تابستون رو گذاشتم روی مدار، و همه تستای پوران رو به راحتی حل میکردم، چون واقعاً کلاس بازدهی خوبی داشت و همه نکات رو میگفت. دیگه هم از تابستون به بعد سراغ مدار نرفتم که اگه میرفتم درصدم از این هم بیشتر میشد! در مورد بررسی هم همینطور، فقط توی تابستون خوندم و دیگه سراغش نرفتم و البته بررسی امسال سخت ترین بررسی بود که تا حالا گرفته شده، و علیرغم اینکه بررسی پارسال رو سفید گذاشته بودم، امسال خیلی بهتر عمل کردم.

این کلاس ها سه تا مزیت دارن:
1- مطالبی که باید خودتون مثلاً یه روز وقت بذارید و بخونید رو در یه ساعت بهتون یاد میدن.
2- نکاتی میگن که توی هیچ کتابی نمیبینید.
3- مشوق هستن و اعتماد به نفس رو بالا میبرن.

به نظر من دروسی که واقعاً فکر میکنید توشون ضعیف هستید و اصلاً امیدی بهشون ندارید، اگه امکانش واستون فراهمه به کلاس برید.

سلام،باتشکر از توضیحاتتون
من شخصا در اصفهان زندگی میکنم و از اساتید تهران بهره مند نیستم ،نمیدونم در اصفهان هم چه کلاس و اساتیدی خوب هستن،در این مرحله تکلیف من چیه؟
چطوری بفهمم فلان موسه یا فلان استاد خوب هست؟

مهربان2000

عضو جدید
به نظر من به گفته آقا مهران بهتره که در فصلی قوی بشیم بعد بریم سراغ فصل دوم،من همه درسارو فقط خوندم بدون تست،اما دی ماه با کوله باری از امتحانات و از طرفی درسامو بدون تست جلوم دیدم،فاجعه بود،پس بهتره هر فصل را با کلی تست جمع بندی کنیم بعد بریم سراغ فصل بعدی.....

Muhammad1986

عضو جدید
محمد بنظرت جزوه ی الکترونیک اسلام پناه که تو سایتش گذاشته میتونیم به جای اون بسته ی نصیر استفاده کنیم؟یه نگاه بنداز بگو..مرسی

از کسی که باهاش کلاس میرفت پرسیدم گفت همون کتاب داخل بسته ی نصیر رو درس میده و چند تا از مثالهای کتاب راهیان ارشدش رو حل میکنه

فک کنم همون باشه

Muhammad1986

عضو جدید
به نظر من به گفته آقا مهران بهتره که در فصلی قوی بشیم بعد بریم سراغ فصل دوم،من همه درسارو فقط خوندم بدون تست،اما دی ماه با کوله باری از امتحانات و از طرفی درسامو بدون تست جلوم دیدم،فاجعه بود،پس بهتره هر فصل را با کلی تست جمع بندی کنیم بعد بریم سراغ فصل بعدی.....

خب منم همین کار رو میکردم اما اگه همین کار رو بکنید و قرار باشه کتاب مدار مدرسان شریف رو بخونید و مثلا هر روز 4 ساعت بخونیدش مثلا صبح تا ظهر مدار و هر فصلش 2هفته طول بکشه با حل تست هاش تقریبا یه 3یا 4ماه طول میکشه تا برسید به فصول انتهایی کتاب!

خب بعد از 4 ماه وقتی میرسی به انتهای کتاب دیگه هیچی از فصل های اول یادتون نمونده تقریبا انگار محو شدن اونوقت میخواید چیکار کنید!!؟

onlyhvs

عضو جدید
سلام

بی خیال خوندن جزوه بشو!

الکترونیک فقط و فقط !!

ممنون دوست عزیز.. کمک بزرگی کردید
اگه میشه بگید این کتاب انتشارات نصیر رو چه جوری تهیه کنم
hr.torabii@gmail.com

nima1111

عضو جدید

واقعا اون جزوه رو در سایتشون قرار دادن؟میشه لینک دانلودش رو برای ما هم بفرستید.ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا