+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسای ارشد و زمانی میتونی توی پاییز سریع جمع کنی که تابستون به اندازه کافی خودت جمع بشی! یعنی به عمق مطلب پی ببری.
وقتی وبلاگتونو خوندم و فهمیدم هر کتاب وچند بار خوندید و کی خوندید تازه فهمیدم درس و برنامه ریزی یعنی چی
خیلی انرژِی گرفتم از راهنمایی که در وبلاگتون بود مرسی :)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان به نظرتون سازمان چکار میکنه سوال ۵۸ رو حذف میکنه یا نه(من همین گزینه بالا زدگی بی نهایتو زدم)خوب اګه بخواد حذف کنه این نامردی به تمام معنا به نظرم باید هردو رو درست اعلام کنه)

بابا حذف کنه که من بیچاره ام.ولی نه دو گزینه رو درست اعلام میکنن ایشالا

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی وبلاگتونو خوندم و فهمیدم هر کتاب وچند بار خوندید و کی خوندید تازه فهمیدم درس و برنامه ریزی یعنی چی
خیلی انرژِی گرفتم از راهنمایی که در وبلاگتون بود مرسی :)

خواهش میکنم.ما جزو شاگرد تنبلاییم مهندس:smile: درس خوندن باید با عشق باشه وگرنه فایده نداره اصلا.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم.ما جزو شاگرد تنبلاییم مهندس:smile: درس خوندن باید با عشق باشه وگرنه فایده نداره اصلا.

پسر 10بار تجزیه رو خوندی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اقا من تسلیم
من یدور سیگنال تقدسی رو خوندم و 4 بارم تستای 84 تا 91 رو زدم بقیه رو ول کرده بودم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسر 10بار تجزیه رو خوندی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اقا من تسلیم
من یدور سیگنال تقدسی رو خوندم و 4 بارم تستای 84 تا 91 رو زدم بقیه رو ول کرده بودم

نه اینکه تو اصلا نخوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر کی ندونه من که میدونم که:biggrin:

dadash masoud

عضو جدید
دوستان به نظرتون سازمان چکار میکنه سوال ۵۸ رو حذف میکنه یا نه(من همین گزینه بالا زدگی بی نهایتو زدم)خوب اګه بخواد حذف کنه این نامردی به تمام معنا به نظرم باید هردو رو درست اعلام کنه)
اگه کیسیو درست بگیره خیلیا مثل شما ضرر میکنن
اگه بالا زدگیو درست بگیره خیلیا مثل من ضرر میکنن
اگه هر دو رو درست بگیرن کسایی که دیدن هردو گزینه درسته و سفید گذاشتن ضرر میکنه
اگه سوالو حذف کنن دو گروه اول ضرر میکنن
بهترین راه اینه که کسایی که این دو گزینه رو نزدنو غلط بگیره ولی بازم خیلیا ضرر میکنن
اخه اقای طراح مگه مرض داری سوال مورد دار میدی که ملتو این جوری به جون هم بندازی:evil::w13:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
فقط جنبه طنز دارد به دل نگیرید
pic-funny-radsms34.jpg
بچه ها شبتون بخیر از اینکه نتونستم تشکر بزارم معذورم
:redface: اینترنت بوکانه دیگه البته شهرهای دوربر سایتو بالا نمیاره :surprised: باز خدارو شکر :smile:

• Like
واکنش ها: Ehi

nevada traveler

عضو جدید
تند و سریع منابع زبانتو بگو:w02:
بگو بگو یالا بگو:w17::w17:

والله من از سوم راهنمایی تا پایان ترم یک دانشگاه بی وقفه کلاس زبان توی کانون زبان ایران میرفتم.چیزی مطالعه نکردم اصلا،ولی مشکلی که داشتم این بود که توی قسمت زبان عمومی 10 تا تست لغت همیشه امتیاز زیادی رو به خاطر رایج نبودن کلمه های شاقی که میدادن از دست میدادم که خدا رو شکر امسال تونستم از این قسمت 6 تا فکر میکنم فقط با کمک خواستن از خدا بزنم.حتی شاید باور نکنید که جواب اولین سوال که harness میشد یه جورایی معجزه بود که به ذهنم بیاد،چون اینا رو حدود 5 سال پیش خونده بودم و دیگه هیچ مروری نداشتم.خدا کنه حقم رو بگیرم از ارشد

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر تمام دوستان
دوستان من برای خوندن ریاضی مشکلاتی دارم .
کم ریاضیم ضعیفه . و نمیدونم اصلا ریاضی رو چجوری بخونم . با چه سبکی چه روشی . کلا توی ریاضی گنگ موندم :question:
معادلات رو که قراره از روی جزوه ی معتمدی بخونم که احسان جان لطف کرد گذاشت تو وبلاگش . ریاضی مهندسی هم کریمی
ولی اصلا روشی ندارم برای خوندن :( کمکم کنید :cry:
اگه دوستان کسی بتونه کمک کنه خیلی سپاس گزارم :heart:

reza_razavi_m

عضو جدید
سوال 62 کنترل

سوال 62 کنترل

بابا این سوال 62 کنترل آخر نامردیه
من خودم تو کتاب آریاز خوندم که وقتی قطب ها دور میشه سرعت زیاد میشه تازه نت بر داری هم کردم همینو مثلا
یکی از بچه ها نوشته
در فصل چهارم کتاب جهش صفحه 172 - توجه 32 - نوشته شده : هر چه ثابت زمانی بزرگ تر باشد ، قطب مربوطه به محور موهومی نزدیکتر و پاسخ کندتر به حالت ماندگار خود می رسد !
این دقیقا داره میگه که هر چی قطبو دورتر کنیم از محور موهومی سرعت زیاد میشه !
حالا یکی بیاد به ما ثابت کنه این حرفی که آقای متدین زده اشتباه است !

سلیمانی تو حل تست های امسال گفته افزایش سرعت درسته ( گفته سوا هم بسیار ساده است )
شیرین ابادی اول اینو اعلام میکنه بعد میگه ممکن سوال دو تا جواب داشته باشه حالا هم میگه نه فقط بالا زگی جواب سواله
بعد تو نظرات با خاضعی کل کل می کنن میگه یک سری نکات ظریف وجود داره ....

نمیدونم خودش طراحه میخواد روی بقیه رو کم کنه یا چیز دیگس بعدش به خاضعی گفته جواب سنجش رو که قبول داری دیگه ؟؟؟
یعنی خیلی مطمئنه شیرین ابادی

خوب وقتی یک سوال بین استادا و کتابا اختلافه باید 2 تا گزینه رو علام کنن دیگه

وگر نه من بدبختم رسما
آقا اگه شما این سوال رو جواب هم ندادین یک اعتراضی به سنجش بزنین لطفا 2 تا گزینه بشه مرسییییی

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی کم
43% نه اینکه بلد نبودم منم قد اونایی که 70 80 زدن حالیم بود سیگنال باور نداری از احسان جان بپرس:D کنکوروو اتفاقات غیر مترقبه
خیلی هم عالیه
پشتکار و درس خوندن شما و اقا احسان به من خیلی انگیزه داد
امیدوارم نتیجه تلاشاتون رو اردیبهشت ماه ببینید:gol:

کلا من الان انقد انرژی گرفتم که دلم می خواد برم بشینم از الان بخونم:w10:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی کم
43% نه اینکه بلد نبودم منم قد اونایی که 70 80 زدن حالیم بود سیگنال باور نداری از احسان جان بپرس:D کنکوروو اتفاقات غیر مترقبه

فاطیما خانوم راست میگه این طفلی:biggrin: نه جدا سامان سیگنالش خوب بود یادمه 25 درصد چهارم مهدس تقدسی رو 94 زده بود!!!:eek:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بهترین راه اینه که کسایی که این دو گزینه رو نزدنو غلط بگیره ولی بازم خیلیا ضرر میکنن
اخه اقای طراح مگه مرض داری سوال مورد دار میدی که ملتو این جوری به جون هم بندازی:evil::w13:

777 (38).gif به این میگن تحلیل جالب بود
777 (22).gif

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی هم عالیه
پشتکار و درس خوندن شما و اقا احسان به من خیلی انگیزه داد
امیدوارم نتیجه تلاشاتون رو اردیبهشت ماه ببینید:gol:

کلا من الان انقد انرژی گرفتم که دلم می خواد برم بشینم از الان بخونم:w10:

این انرژی رو سیو کنید به جا و به موقع ازش بهره ببرید.اون موقع میبینید که به لحاظ علمی کنکور عددی نیست فقط میمونه بحث روحی که قبلا گفتم خدمتتون.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دورود بر تمام دوستان
دوستان من برای خوندن ریاضی مشکلاتی دارم .
کم ریاضیم ضعیفه . و نمیدونم اصلا ریاضی رو چجوری بخونم . با چه سبکی چه روشی . کلا توی ریاضی گنگ موندم :question:
معادلات رو که قراره از روی جزوه ی معتمدی بخونم که احسان جان لطف کرد گذاشت تو وبلاگش . ریاضی مهندسی هم کریمی
ولی اصلا روشی ندارم برای خوندن :( کمکم کنید :cry:
اگه دوستان کسی بتونه کمک کنه خیلی سپاس گزارم :heart:
چرا به سبک کریمی همون مسی بخونید 777 (13).gif

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقایون خانوما اگه میخوایین موفق بشین عاشق بشین عاشق کتاباتون اتاق درستون جوری که وقتی ازش دورین انگار یچیزی گم کردین باور کنید من چنین احساسی داشتم اما الان از وقتی تموم شدم باور کنید حتی طرفشون نرفتم نمیدونم چرا دلم شکسته:( بیچاره ها تقصیری ندارنا

milad mansoury

عضو جدید

اخه من اون سوال ۶۲ هم اون گزینه ای که نوشته ممکن بالازدگی افزایش بیابد رو درست زدم ،فقط خدا کنه که اونم کارش به اما و اگر نیفته(یه نکته دیگه همون مشاور سنجش سرو که جوابای کنترل مهندس کهن رو نوشته گفته سوال حذف میشه اگه یه گزینه دیگه هم درست باشه)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
این انرژی رو سیو کنید به جا و به موقع ازش بهره ببرید.اون موقع میبینید که به لحاظ علمی کنکور عددی نیست فقط میمونه بحث روحی که قبلا گفتم خدمتتون.
کنکوری که گذشت همیشه روحیه به بقیه دادم به خیلیا انگیزه دادم و رفتن خوندن:Dولی همشون یادشون میرفت به من انگیزه بدن:D
دیدن وخوندن پستای شما دوستان همیشه بهم انگیزه میده:)

• Like
واکنش ها: Ehi

Romax

عضو جدید
بهترین کار همینه که هردو رو درست بگیرن.اون کسی که از بین دو گزینه یکیو نزده باشه فکر نکنم تست زن باشه!
فقط تو کلیدی که میاد یه گزینه اعلام میشه و باید همه اعتراض کنن تا دو گزینه صحیح بگیرن.

milad mansoury

عضو جدید
بابا این سوال 62 کنترل آخر نامردیه
من خودم تو کتاب آریاز خوندم که وقتی قطب ها دور میشه سرعت زیاد میشه تازه نت بر داری هم کردم همینو مثلا
یکی از بچه ها نوشته
در فصل چهارم کتاب جهش صفحه 172 - توجه 32 - نوشته شده : هر چه ثابت زمانی بزرگ تر باشد ، قطب مربوطه به محور موهومی نزدیکتر و پاسخ کندتر به حالت ماندگار خود می رسد !
این دقیقا داره میگه که هر چی قطبو دورتر کنیم از محور موهومی سرعت زیاد میشه !
حالا یکی بیاد به ما ثابت کنه این حرفی که آقای متدین زده اشتباه است !

سلیمانی تو حل تست های امسال گفته افزایش سرعت درسته ( گفته سوا هم بسیار ساده است )
شیرین ابادی اول اینو اعلام میکنه بعد میگه ممکن سوال دو تا جواب داشته باشه حالا هم میگه نه فقط بالا زگی جواب سواله
بعد تو نظرات با خاضعی کل کل می کنن میگه یک سری نکات ظریف وجود داره ....

نمیدونم خودش طراحه میخواد روی بقیه رو کم کنه یا چیز دیگس بعدش به خاضعی گفته جواب سنجش رو که قبول داری دیگه ؟؟؟
یعنی خیلی مطمئنه شیرین ابادی

خوب وقتی یک سوال بین استادا و کتابا اختلافه باید 2 تا گزینه رو علام کنن دیگه

وگر نه من بدبختم رسما
آقا اگه شما این سوال رو جواب هم ندادین یک اعتراضی به سنجش بزنین لطفا 2 تا گزینه بشه مرسییییی

خوب دوست عزیز اون نکته کتاب جهش احتمالا یا ماله مرتبه یکه یا ماله قطب تاثیر گذار در حالی که توی سوال کنکور حرفی از قطب تاثیر گذار زده نشده و اګه اونم ممکن رو داشت اونم درست بود اونوقت)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین کار همینه که هردو رو درست بگیرن.اون کسی که از بین دو گزینه یکیو نزده باشه فکر نکنم تست زن باشه!
فقط تو کلیدی که میاد یه گزینه اعلام میشه و باید همه اعتراض کنن تا دو گزینه صحیح بگیرن.

توی کلیدیکه میاد اون زمان نشسته درست نیست.اون یکی که میلاد زده درسته.اما چون سوتی دادن یا سوال و باید حذف کنن یا دوتا گزینه رو درست اعلام کنن.بچه های مشهدی بریزین رو سر هدتنی اون زورش میرسه شدید.اشاره کنه دو گزینه درست اعلام میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.