از اختلافات مذهبی دست برداریم...

kalla

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز شیعه وسنی مشرک و منافق و وهابی و علوی ناصبی و سلفی سرچوپی تا گاوانی.........!!!

بنده از تاپیک های قبلی خودم نتیجه گرفتم که اختلافات مذهبی ریشه هزاران ساله دارد وتنها عامل حل نشدنیه بین ماست...فهمیدم که هردو طرف دلایل خودشون رو دارن درست یا غلط!! بهترین کار اینه که به عقایذد همدیگه احترام بذاریم کنار هم مصالمت امیز زندگی منیم...گزینه دیگه ای عاقلانه نیست!!امیدوارم اختلاف مذهبی وحدت کلمه رو از ما نگیره...وعامل متفاوت دیدن خودمون نشه... تشکر از همه دوستان برای شرکت تو بحثامون..:gol:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
علوی ناصبی و سلفی سرچوپی تا گاوانی.........!!!
اینا چین؟؟

kalla

عضو جدید
اين يك شاباش كردي براي همه مذاهب و فرقه هاست!!!!!!!!

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
tapike khobi bod (ensan dar har dino mazhabi ke dare betone dele khalgho be dast biyare khoda ham azash razi mishe ma bayad yad begirim ke be hame adyan va mazaheb ehteram begozarim

kalla

عضو جدید
tapike khobi bod (ensan dar har dino mazhabi ke dare betone dele khalgho be dast biyare khoda ham azash razi mishe ma bayad yad begirim ke be hame adyan va mazaheb ehteram begozarim
ممنون به اميد روزي كه همه مذاهب ايران و جهان از حق مساوي برخوردار باشند وبه هم توهين و بي احترامي نكنن..

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كاش ياد ميگرفتيم دين يه امره شخصيه در تعيين دينت آزادي نميدونم چرا ما شديم كاسه داغتر از آش ..دوست داريم حرفمون به كرسي بشينه ...

kalla

عضو جدید
كاش ياد ميگرفتيم دين يه امره شخصيه در تعيين دينت آزادي نميدونم چرا ما شديم كاسه داغتر از آش ..دوست داريم حرفمون به كرسي بشينه ...
مساله اختلاف مذاهب نيست مساله رد و محكوم كردن تبعيض ميان مذاهب هست..اينكه همه مذاهب بتوانند آزادانه براي عقيده خود تبليغ كنند و مردم نيز آزادانه ميان آنها قضاوت كنندو انتخواب كنند..

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مساله اختلاف مذاهب نيست مساله رد و محكوم كردن تبعيض ميان مذاهب هست..اينكه همه مذاهب بتوانند آزادانه براي عقيده خود تبليغ كنند و مردم نيز آزادانه ميان آنها قضاوت كنندو انتخواب كنند..

آره درسته ولي با توهين كردن و بي احترامي به هم اين امر محقق ميشه ..

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره،منم همین اعتقادو دارم،اما خدا میدونه با تمام وجود دارم کار میکنم برای اینکه کسی منحرف نشه.

بعضی ها این بحث های مارو به حاشیه کشیدن با حرف های الکی و من درآوردیشون،اعتقاد داشتن که با یکم عربی بلد بودن..............

خلاصه اینجا کسی حرف طرف مقابلشو قبول نمیکنه،اما من خوشحالم که تونستم یک نفرو قانع کنم.

به نظر من باید تو بحث هایی شرکت کنیم که متخصصشیم.

یکی رو میشناسم واسه سرگرمی میاد و تاپیک مذهبی میزنه،پست مخالف استارتر میزاره فقط واسه خنده و ..............

به نظر من بیایم و روایات پیامبر رو مطرح کنیم،بدون نظر،بدون انتقاد،چون ما تو جایگاهی نیستیم که انتقاد کنیم

kalla

عضو جدید
آره،منم همین اعتقادو دارم،اما خدا میدونه با تمام وجود دارم کار میکنم برای اینکه کسی منحرف نشه.

بعضی ها این بحث های مارو به حاشیه کشیدن با حرف های الکی و من درآوردیشون،اعتقاد داشتن که با یکم عربی بلد بودن..............

خلاصه اینجا کسی حرف طرف مقابلشو قبول نمیکنه،اما من خوشحالم که تونستم یک نفرو قانع کنم.

به نظر من باید تو بحث هایی شرکت کنیم که متخصصشیم.

یکی رو میشناسم واسه سرگرمی میاد و تاپیک مذهبی میزنه،پست مخالف استارتر میزاره فقط واسه خنده و ..............

به نظر من بیایم و روایات پیامبر رو مطرح کنیم،بدون نظر،بدون انتقاد،چون ما تو جایگاهی نیستیم که انتقاد کنیم

دوست عزيز بيشتر دوستامون امكان مخصوصا اهل سنت به علت محدوديت سايتهامون امكان بررسي سندي روايات رو اينجا نداريم پس بهتره بحث ها روي قرآن و منطق و عقل خودمون باشه ..چون يه جا من ميگم بابا سنيا به فلان قضيه اعتقاد ندارن اگر هم حديثي نقل كرده باشن بعدش اون رو رد كردن يا راوي اون رو دروغ گو خوندن ولي دوستان به نوعي حديث رو كات ميكنند بعدشم به زور به عقيده ما ميچسپونن چيزي كه ما قبولش نداريم..پس قر|آن بهترين داوره

hamid_M.I.S

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان.میخوام بگم مااول ازهمه ایرانی وآریایی هستیم بعدمسلمون.ماکورش وداریوش رومیتونیم مرجع قراربدیم .منشورحقوق بشروآزادی بنی اسراییل و....بایدبا همدلی به فکرساختن ایرانمون باشیم.یادمون نره زمان جنگ ازهردین وآیینی فدایی این خاک پاک داشتیم

موطلایی

اخراجی موقت
ما که جزو کفاریم

ولی تا وقتی پا رو اعصابمان نزارند با کسی مشکل نداریم :D

تحمیل عقاید هم ممنوع

kalla

عضو جدید
اینجا یا

تو ایران

نه ;)

ناسيوناليسم هم نباشيم...شما ميدونيد كه اسلام بعد از ورودش به ايران مذاهب و اديان ديگر رو آزادگذاشت و فقط از اونها حق شهروندي بيشتري ميگرفت به خاطر معافيت هايي كه در برخي اوامر همچون جهاد داشتند...اينكه ايراني هستيم خوبه ولي غير ايراني هم آدمه..به نظر من مليت هيچوقت نميتونه عامل جدا كننده انسانها باشه..و اسلام انسانهارو با هر رنگ وتيره و در هر كجاي دنيا در كنار همديگه قرارميده..

hamid_M.I.S

عضو جدید
ناسيوناليسم هم نباشيم...شما ميدونيد كه اسلام بعد از ورودش به ايران مذاهب و اديان ديگر رو آزادگذاشت و فقط از اونها حق شهروندي بيشتري ميگرفت به خاطر معافيت هايي كه در برخي اوامر همچون جهاد داشتند...اينكه ايراني هستيم خوبه ولي غير ايراني هم آدمه..به نظر من مليت هيچوقت نميتونه عامل جدا كننده انسانها باشه..و اسلام انسانهارو با هر رنگ وتيره و در هر كجاي دنيا در كنار همديگه قرارميده..

اسلام هیچ مشکلی نداره.فقط کسانیکه اونو به نفع خودشون تعبیر میکنن مشکل دارن

موطلایی

اخراجی موقت

:surprised:

به یکی گفتن وطنت کجاست :

گفت وطن من انسان هاست ...

kalla

عضو جدید
اسلام هیچ مشکلی نداره.فقط کسانیکه اونو به نفع خودشون تعبیر میکنن مشکل دارن[/QUOTE
كاملا با حرف شما موافقم...اينجا دين با سياست قاطي شده هر كي سرش ميشكنه گرانيه دلار تورم همش تقصير اسلامه!! البته بايد وضعيت مردم رو درك كرد چون اسلامي ها دارن حكومت ميكنن و حكم صادر ميكنن به نام اسلام!! يكي نيست بگه مديريت به نماز خوندن نيست!

hamid_M.I.S

عضو جدید
اسلام هیچ مشکلی نداره.فقط کسانیکه اونو به نفع خودشون تعبیر میکنن مشکل دارن[/QUOTE
كاملا با حرف شما موافقم...اينجا دين با سياست قاطي شده هر كي سرش ميشكنه گرانيه دلار تورم همش تقصير اسلامه!! البته بايد وضعيت مردم رو درك كرد چون اسلامي ها دارن حكومت ميكنن و حكم صادر ميكنن به نام اسلام!! يكي نيست بگه مديريت به نماز خوندن نيست!

گل گفتی. مالزی واندونزی هم مسلمونن ولی ما کجا واوناکجا؟مدیریت...

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز

نازنين...

اخراجی موقت
سلام خدمت همه دوستان عزیز شیعه وسنی مشرک و منافق و وهابی و علوی ناصبی و سلفی سرچوپی تا گاوانی.........!!!

بنده از تاپیک های قبلی خودم نتیجه گرفتم که اختلافات مذهبی ریشه هزاران ساله دارد وتنها عامل حل نشدنیه بین ماست...فهمیدم که هردو طرف دلایل خودشون رو دارن درست یا غلط!! بهترین کار اینه که به عقایذد همدیگه احترام بذاریم کنار هم مصالمت امیز زندگی منیم...گزینه دیگه ای عاقلانه نیست!!امیدوارم اختلاف مذهبی وحدت کلمه رو از ما نگیره...وعامل متفاوت دیدن خودمون نشه... تشکر از همه دوستان برای شرکت تو بحثامون..:gol:

ممنون دوست عزيز.. تاپيك خوبي بود به قول دوستمون اين اختلافات ر يشه هزار ساله داره با اين بحث ها از هر دو طرف به هيج جاي نميرسيم فقـــــــــــــــــــــــــط ناراحتي بين خومون رو ز ياد تر ميكنيم نه چيزه ديگه..

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما خودت از کسانی هستی که به اختلافات دامن می زنی، حالا اومدی میگی از اختلافات مذهبی دست برداریم. بله اگر امثال شما در هر دو طرف دست بردارن قطعاً اختلافی نخواهد بود.

آخرین ویرایش:
بالا