دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی به من بگه مشکل تاپیکام چیه که حذف میشه؟

یکی به من بگه مشکل تاپیکام چیه که حذف میشه؟

درورد

لطف کنید به من اطلاع بدین که چرا همه ی تاپیکایی که اخیرامن تو گفتگوی آزاد میزنم حذف میشه!!!!

باوجود اینکه نه مطالب سیاسی میذارم و نه بچه ها توش بحث سیاسی میکنن!!
من واقعا خسته شدم چون یکی دوتا نیست..ایمیل هم میزنم اینو بهم میگن!
دلیل حذف تاپیک رو میتونید از طریق مدیر تالار مربوطه و یا تاپیک دفتر مدیریت همون تالار پیگیری بفرمائید

ضمنا اگه میشه لطف کنید وقتی تاپیک کسیو حذف میکنید دلیلشو واسه استارتر خصوصی بزنید چون این 1نوع بی احترامی به استارتره

اینم لینک تاپیک ها

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/430031-10-خبر-برتر-علمی-سال-2012

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/430037-برای-ما-که-می-فهمیم!!

نصب یک‌آیه قرآن در ورودی دانشگاه‌ هاروارد + عکس

نگذار زنجیر عشق به تو ختم بشه

آگهی عجیب!!خیلی جالبه...

یافتن جسد سالم دختری بعد از 500 سال!!!

وهمین تاپیکی که الان حذفش کردین!1مینم نگذشت از استارتش

:razz:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
درورد

لطف کنید به من اطلاع بدین که چرا همه ی تاپیکایی که اخیرامن تو گفتگوی آزاد میزنم حذف میشه!!!!

باوجود اینکه نه مطالب سیاسی میذارم و نه بچه ها توش بحث سیاسی میکنن!!
من واقعا خسته شدم چون یکی دوتا نیست..ایمیل هم میزنم اینو بهم میگن!
دلیل حذف تاپیک رو میتونید از طریق مدیر تالار مربوطه و یا تاپیک دفتر مدیریت همون تالار پیگیری بفرمائید

ضمنا اگه میشه لطف کنید وقتی تاپیک کسیو حذف میکنید دلیلشو واسه استارتر خصوصی بزنید چون این 1نوع بی احترامی به استارتره

اینم لینک تاپیک ها

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/430031-10-خبر-برتر-علمی-سال-2012

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/430037-برای-ما-که-می-فهمیم!!

آگهی عجیب!!خیلی جالبه...

یافتن جسد سالم دختری بعد از 500 سال!!!

وهمین تاپیکی که الان حذفش کردین!1مینم نگذشت از استارتش

:razz:

سلام

خبر برتر علمی سال2012
تالار اخبار
=================
آگهی عجیب!!خیلی جالبه...
برای ما که می فهمیم!!
داستانها و مطالب کوتاه، زیبا، پنداموز و تامل برانگیز
=================

قوانین رو مطالعه نمی کنید و بدون توجه اقدام به ارسال تاپیک می کنید رو نادیده می گیرید!! فکر کنم باید برای تاپیک نامربوطی که به تالار ارسال می کنید اخطار بهتون بدیم تا توهین تلقی نشه.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

خبر برتر علمی سال2012
تالار اخبار
=================
آگهی عجیب!!خیلی جالبه...
برای ما که می فهمیم!!
=================

قوانین رو مطالعه نمی کنید و بدون توجه اقدام به ارسال تاپیک می کنید رو نادیده می گیرید!! فکر کنم باید برای تاپیک نامربوطی که به تالار ارسال می کنید اخطار بهتون بدیم تا توهین تلقی نشه.
با این شرایط هیچ تاپیکی نباید تو تالار گفتگوی آزاد بمونه
بهتر نیست تالار گفتگوی آزاد رو بردارین تا زحمت حذف کردن تاپیک هارو هم نکشید؟؟؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با این شرایط هیچ تاپیکی نباید تو تالار گفتگوی آزاد بمونه
بهتر نیست تالار گفتگوی آزاد رو بردارین تا زحمت حذف کردن تاپیک هارو هم نکشید؟؟؟

قوانین مطالعه کنید، تاپیک های مفید و زیبایی هم ایجاد شدن.

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

خبر برتر علمی سال2012
تالار اخبار
=================
آگهی عجیب!!خیلی جالبه...
برای ما که می فهمیم!!
=================

جناب پیرجو
چیزی به نام ادغام و انتقال تاپیک هم توباشگاه وجود داره که متاسفانه شما فقط حذف میکنید.تنهاتالاریه که میبینم اینجورباتاپیک ها برخوردمیشه ..
=================

آگهی عجیب!!خیلی جالبه...
برای ما که می فهمیم!!

اینا داستان نبودن که من بخوام بذارمشون توداستانها و مطالب کوتاه، زیبا، پنداموز و تامل برانگیز

=================

شمااگه باحذف اولین تاپیک من توخصوصی دلیلشو حتی بااخطار به من توضیح میدادین منم وقتموهدرنمیدادم و این همه واسه تاپیکم زحمت بیخود نمیکشیدم
چه واسه تبلیغاتش و چه پیجایی که توسط دوستان جلورفته بودوداشتیم توش بحث میکردیم و باحذفش به اوناهم بی احترامی شد
چه الان که 1هفتست باس دنبال این باشم که چراتاپیکام حذف شدن
ایمیل بزنم چیزی دستگیرم نشه.خصوصی بزنم کسی جوابمو نده.تو بخش انتقادوپیشنهادای مدیریتی مطرحش کنم و شما هم اونجا بااین که پستومیبینین جوابموندین!تااین که اینجاروواسه مطرح کردن مشکلم پیداکنم!

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثه اینکه مدیران عزیز باهم مسابقه گذاشتن ببینن کی بیشتر تاپیک حذف میکنه و کاربر اخراج میکنه.............{مثه این مامورای راهنمایی رانندگی میمونن.قبض جریمه بهشون میدن هرکی همشو تموم کنه جایزه بهش میدن}
من تو تاپیک راجع به فلسفه بود.نوشتم {جا داره یادی کنیم از خیام و مترلینگ}اینو حذف کردن...خیلی جالبه

Miss Independent

عضو جدید
بچه ها من فکر میکنم حجم تاپیک های سایت بالا رفته که این کار رو میکنن.
خب چرا قبلش به مدیر همون تالار اطلاع نمیدین و بعد تاپیک بزنید؟
اینطوری شاید دیگه حذف نشه.

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چراتاپیک های قدیمی روحذف نمیکنند؟
الان جناب پیرجو عرض کردند که تاپیک یافتن جسد سالم دختری بعد از 500 سال!روتوتالاراخبار بزنم
رفتم اونجا میبینم تاپیک قفله!میتونن این تالاروهم قفل کنن
جاداره از راهنماییشون تشکرکنم

Miss Independent

عضو جدید
چراتاپیک های قدیمی روحذف نمیکنند؟
الان جناب پیرجو عرض کردند که تاپیک یافتن جسد سالم دختری بعد از 500 سال!روتوتالاراخبار بزنم
رفتم اونجا میبینم تاپیک قفله!میتونن این تالاروهم قفل کنن
جاداره از راهنماییشون تشکرکنم
البته منم موافقم که بعضی از تاپیکای قدیمی (مال سال 2008/2009) که آنچنان ارزش زیادی ندارن پاک شن...
چون توی قوانین هم خودشون نوشتن که تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید...
پس خاصیتش چیه؟ پاکشون کنید دیگه...

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
جناب پیرجو
چیزی به نام ادغام و انتقال تاپیک هم توباشگاه وجود داره که متاسفانه شما فقط حذف میکنید.تنهاتالاریه که میبینم اینجورباتاپیک ها برخوردمیشه ..
=================

آگهی عجیب!!خیلی جالبه...
برای ما که می فهمیم!!

اینا داستان نبودن که من بخوام بذارمشون توداستانها و مطالب کوتاه، زیبا، پنداموز و تامل برانگیز

=================

شمااگه باحذف اولین تاپیک من توخصوصی دلیلشو حتی بااخطار به من توضیح میدادین منم وقتموهدرنمیدادم و این همه واسه تاپیکم زحمت بیخود نمیکشیدم
چه واسه تبلیغاتش و چه پیجایی که توسط دوستان جلورفته بودوداشتیم توش بحث میکردیم و باحذفش به اوناهم بی احترامی شد
چه الان که 1هفتست باس دنبال این باشم که چراتاپیکام حذف شدن
ایمیل بزنم چیزی دستگیرم نشه.خصوصی بزنم کسی جوابمو نده.تو بخش انتقادوپیشنهادای مدیریتی مطرحش کنم و شما هم اونجا بااین که پستومیبینین جوابموندین!تااین که اینجاروواسه مطرح کردن مشکلم پیداکنم!

قوانین رو مطالعه کنید همه چیز داخلش توضیح داده شده است، اولش خیلی انتقال میدادم این تاپیک های نامربوط شما کاربران رو اما دیدیم فایده ای نداره هر چقدر خواهش کردیم توی تاپیک ها دیدیم هیچ فایده ای نداره، دیدیم ارزشی برای تالار خودتون قائل نیستید پس مجبور شدیم این قوانین رو وضع کنیم و هر چی بیشتر بگذره قوانین رو سخت تر و سخت تر می شه. شما هم به جای اینکه وقت گران بهاتون رو برای تاپیک ها صرف کنید کمی درباره امکانات سایت و افرادی که می توانند به شما راهنمایی بدهند (مدیر راهنما، مدیر تالار، مدیر ارشد و....) اطلاعات کسب کنید نه اینکه وقتتون رو صرف تاپیک ها کنید.

شما سوالی دارید؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مثه اینکه مدیران عزیز باهم مسابقه گذاشتن ببینن کی بیشتر تاپیک حذف میکنه و کاربر اخراج میکنه.............{مثه این مامورای راهنمایی رانندگی میمونن.قبض جریمه بهشون میدن هرکی همشو تموم کنه جایزه بهش میدن}
من تو تاپیک راجع به فلسفه بود.نوشتم {جا داره یادی کنیم از خیام و مترلینگ}اینو حذف کردن...خیلی جالبه

اینجا ما قوانین رو وضع می کنیم و شما موظف هستید رعایتش کنید. نمیوتنید مشکل خودتون هستش.

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قوانین رو مطالعه کنید همه چیز داخلش توضیح داده شده است، اولش خیلی انتقال میدادم این تاپیک های نامربوط شما کاربران رو اما دیدیم فایده ای نداره هر چقدر خواهش کردیم توی تاپیک ها دیدیم هیچ فایده ای نداره، دیدیم ارزشی برای تالار خودتون قائل نیستید پس مجبور شدیم این قوانین رو وضع کنیم و هر چی بیشتر بگذره قوانین رو سخت تر و سخت تر می شه. شما هم به جای اینکه وقت گران بهاتون رو برای تاپیک ها صرف کنید کمی درباره امکانات سایت و افرادی که می توانند به شما راهنمایی بدهند (مدیر راهنما، مدیر تالار، مدیر ارشد و....) اطلاعات کسب کنید نه اینکه وقتتون رو صرف تاپیک ها کنید.
من حرفمو زدم.شما هم بهتره به جای طعنه زدن به من به وظایفتون به طور کامل برسیدواگه از پسش برنمیاید اقدام به جذب همکار کنیدتاتاپیک هاروباحوصله ادغام کنن و باانتقال بدن.
ضمنا اطلاعات من درمورد مدیران هم کامله و به مدیران خصوصی وایمیل زدم.شمام هنوز جواب منو بابت تاپیک هایی که داستان نبودنو گفتین بزارمشون تو داستان ها یا تاپیک هایی که به گفته ی شما باید تو تالاراخباری که قفله میزدم ندادید.

Miss Independent

عضو جدید
شما سوالی دارید؟

واااا! چرا میزنی مگه من چی گفتم؟!!!

فک کردی نوبرشو آوردن ادمینی؟
ببین پیرجو جان من خودم توی یه سرور "انگلیسی" ادمین بودم می دونم ادمین بودن یعنی چی و قدرت داشتن یعنی چی...
شما داری راه دیکتاتوری پیش میگیری که باعث میشه روز به روز کاربراتونو از دست بدید.
به ضرر خودتونو اسم سایت خودتون تموم میشه.
اصن من دیگه میرم.
بقیه هم خودشون می دونن و اگه دوست دارن هی منت روسرشون گذاشته شه.
خداحافظ.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
کاملا حق با شماست..........سایت خودتونه هر کاری دلتون بخواد میتونید انجام بدید.ولی جنبه چیزه بدی نیست.تا یکی میگه بالا چشت ابرو اخطار میفرستی.خوبه فضای مجازی وگرنه چاقو کشیم میکردی چون ماله خودته

بابت اون چندتا نقطه ای که گذاشتی بهت اخطار دادم، چون هیچ ارتباطی به تاپیک نداشت.

واااا! چرا میزنی مگه من چی گفتم؟!!!

فک کردی نوبرشو آوردن ادمینی؟
ببین پیرجو جان من خودم توی یه سرور "انگلیسی" ادمین بودم می دونم ادمین بودن یعنی چی و قدرت داشتن یعنی چی...
شما داری راه دیکتاتوری پیش میگیری که باعث میشه روز به روز کاربراتونو از دست بدید.
به ضرر خودتونو اسم سایت خودتون تموم میشه.
اصن من دیگه میرم.
بقیه هم خودشون می دونن و اگه دوست دارن هی منت روسرشون گذاشته شه.
خداحافظ.

شما وقتی ادمین بودید این رو یادت نگرفتید توی کاری که بهتون مربوط نیست دخالت نکنید؟

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

شما سوالی دارید؟
سلام جناب پیرجو مدیر معظم سایت
در مورد موارد بالا کل قوانین رو خوندم و همه رو دیدم و تو بعضی موارد حق رو به شما میدم( هرچند اصلا" خوشم نمیاد بهتون حق بدم)
اما حتی اگه حق هم با شما باشه دلیلی بر این نیست که هرجور بخوایید با کاربرا صحبت کنید همه این اکانتها شخصیت های واقعی هستن که واسه خودشون ارزش دارن

اینجا ما قوانین رو وضع می کنیم و شما موظف هستید رعایتش کنید. نمیوتنید مشکل خودتون هستش.
این طرز صحبت کردن از کسی که خودشو وضع کننده قوانین میدونه بعیده
فقط از خدا می خوام کارت به جایی نرسه واسه بشریت قانون وضع کنی
بابت اون چندتا نقطه ای که گذاشتی بهت اخطار دادم، چون هیچ ارتباطی به تاپیک نداشت.

شما وقتی ادمین بودید این رو یادت نگرفتید توی کاری که بهتون مربوط نیست دخالت نکنید؟
اون نقطه ها وسط جمله بود پس زیادم بی ربط نبود چشم بصیرت میخواست تا معنیش رو درک کنه

شما که با توپ پر میای و همه رو میکوبی و به ایشون میگید وقتی ادمین بودی یاد نگرفتی تو کار بقیه دخالت نکنی خودت که آخرت دخالت کردنی
خودت تو این مدت که مدیر بودی یاد نگرفتی با کاربرای سایتت درست رفتار کنی؟

دیگه کار داره به جاهی میکشه که خدارو هم بنده نیستی

حتما" میخوای بگی به تو ربطی نداره ولی چرا داره
چون اینو بهش اعتقاد دارم
هرکس برای دفاع از حقش برخواست ،تو هم برخیز. اگر بنشینی ،حق را تنها رهاکرده ای نه بپاخواسته را آبراهام لینکلن
امر به معروف و نهی از منکری که شاید قبول داشته باشی رو واسه همین مواقع گذاشتن شاید به صراط مستقیم برگشتی

و اینم آخرین نصیحتم به تو اینو سرلوحه کارات قرار بدده شاید رستگار شدی
همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.آبراهام لینکلن
کشتن گنجشک ها، کرکس ها را ادب نمی کند.آبراهام لینکلن

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام جناب پیرجو مدیر معظم سایت
در مورد موارد بالا کل قوانین رو خوندم و همه رو دیدم و تو بعضی موارد حق رو به شما میدم( هرچند اصلا" خوشم نمیاد بهتون حق بدم)
اما حتی اگه حق هم با شما باشه دلیلی بر این نیست که هرجور بخوایید با کاربرا صحبت کنید همه این اکانتها شخصیت های واقعی هستن که واسه خودشون ارزش دارن

این طرز صحبت کردن از کسی که خودشو وضع کننده قوانین میدونه بعیده
فقط از خدا می خوام کارت به جایی نرسه واسه بشریت قانون وضع کنی

اون نقطه ها وسط جمله بود پس زیادم بی ربط نبود چشم بصیرت میخواست تا معنیش رو درک کنه

شما که با توپ پر میای و همه رو میکوبی و به ایشون میگید وقتی ادمین بودی یاد نگرفتی تو کار بقیه دخالت نکنی خودت که آخرت دخالت کردنی
خودت تو این مدت که مدیر بودی یاد نگرفتی با کاربرای سایتت درست رفتار کنی؟

دیگه کار داره به جاهی میکشه که خدارو هم بنده نیستی

حتما" میخوای بگی به تو ربطی نداره ولی چرا داره
چون اینو بهش اعتقاد دارم

امر به معروف و نهی از منکری که شاید قبول داشته باشی رو واسه همین مواقع گذاشتن شاید به صراط مستقیم برگشتی

و اینم آخرین نصیحتم به تو اینو سرلوحه کارات قرار بدده شاید رستگار شدی
همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.آبراهام لینکلن

من هم دلخورم چرا ؟؟؟مگه من بی احترامی به شخص یا دین کسی کردم اگه میشه به من جواب بدید..ممنونم

شما دوستان اگر تاپیکی دارید که حذف شده اسمش رو بگید تا دلیل حذف رو توضیح بدم.

بقیه پست های اسپم حذف شد.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
یک توضیح مختصر درباره ارسال تاپیک در تالار میدهم. من با کسی پدر کشتگی یا مشکل ندارم، قبلا هم گفتم تاپیک هاتون هیچ مشکلی ندارن فقط در جای مناسب خودش درج نمی شوند.

اول از همه قوانین رو مطالعه کنید.
دوم تاپیک باید به خودی خود داری یک عنوان بسیار مناسب باشه زمانی که یک کاربر به عنوان نگاه میکنه متوجه بشه قراره توی چه تاپیکی بیاد، هدف نباید این باشه که تعداد بازدید رو افزایش داد. مثلا عنوانی مثل "جالبه" "میدونید چرا" علاوه بر عنوان باید محتوا داشت هباشه این تاپیک عنوان تاپیکی مثل " اگه يه ماشين زمان داشتي و....." عنوان نسبتا مناسبی هست اما محتوا نداره فقط اسپم ایجاد میکنه پس بهتره که در تالار زنگ تفریح ایجاد شود. علاوه بر عنوان محتوا یکی از بخش های مهم تاپیک هستش حداقل سه خط نوشته شود که کاربر بفهمه قراره درباره چه موضوعی بحث بشه نه اینکه عنوان مناسب باشه اما محتوا این گونه نوشته بشه "بچه ها نظرتون چیه در رباره انرژی اتمی ایران بحث بشه" خب هزارتا بحث درباره این موضوع هست سیاسی، علمی، اقتصادی و .... یک عنوان درج میشه و به بقیش کاری ندارید. مثلا تاپیک "از لذت های کوچیک زندگیت بگو" عنوان کاملا بیان کننده همه چی تاپیک هست کاربر کاملا متوجه میشه قراره درباره چی بحث بشه وارد تاپیک که میشه متن رو مطالعه می کنه میبینه حسش میکنه که قراره چی بنویسه.

با تشکر.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
یک توضیح مختصر درباره ارسال تاپیک در تالار میدهم. من با کسی پدر کشتگی یا مشکل ندارم، قبلا هم گفتم تاپیک هاتون هیچ مشکلی ندارن فقط در جای مناسب خودش درج نمی شوند.

دوم تاپیک باید به خودی خود داری یک عنوان بسیار مناسب باشه زمانی که یک کاربر به عنوان نگاه میکنه متوجه بشه قراره توی چه تاپیکی بیاد، هدف نباید این باشه که تعداد بازدید رو افزایش داد. مثلا عنوانی مثل "جالبه" "میدونید چرا" علاوه بر عنوان باید محتوا داشته باشه این تاپیک عنوان تاپیکی مثل " اگه يه ماشين زمان داشتي و....." عنوان نسبتا مناسبی هست اما محتوا نداره فقط اسپم ایجاد میکنه پس بهتره که در تالار زنگ تفریح ایجاد شود. علاوه بر عنوان محتوا یکی از بخش های مهم تاپیک هستش حداقل سه خط نوشته شود که کاربر بفهمه قراره درباره چه موضوعی بحث بشه نه اینکه عنوان مناسب باشه اما محتوا این گونه نوشته بشه "بچه ها نظرتون چیه درباره انرژی اتمی ایران بحث بشه" خب هزارتا بحث درباره این موضوع هست سیاسی، علمی، اقتصادی و .... یک عنوان درج میشه و به بقیش کاری ندارید. مثلا تاپیک "از لذت های کوچیک زندگیت بگو" عنوان کاملا بیان کننده همه چی تاپیک هست کاربر کاملا متوجه میشه قراره درباره چی بحث بشه وارد تاپیک که میشه متن رو مطالعه می کنه میبینه حسش میکنه که قراره چی بنویسه.

با تشکر.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
شما دوستان اگر تاپیکی دارید که حذف شده اسمش رو بگید تا دلیل حذف رو توضیح بدم.

بقیه پست های اسپم حذف شد.
سلام
نمیدونم پستام رو خوندی یا نه؟
من تاپیکهای داشتم که حذف شد ولی اعتراضی نکردم
بحث من تو پستهای بالا نحوه برخورد با کاربرا بود که گفتم اگه قرار پاسخگو باشید بهتر بدور از بی احترامی باشه
من وقتی قوانین رو خوندم حتی المکان تاپیکی که میخوام بزنم رو تو تالار مربوط به خودش میزنم
تاپیک تخت جمشید نمیر رو اینجا زدم چون تالار مرتبطی رو پیدا نکردم فقط ایرانگردی بود که با موضوع تاپیک مطابقت نداشت
و دلیلی هم برای حذف شدنش نمیخوام

دوم تاپیک باید به خودی خود داری یک عنوان بسیار مناسب باشه زمانی که یک کاربر به عنوان نگاه میکنه متوجه بشه قراره توی چه تاپیکی بیاد، هدف نباید این باشه که تعداد بازدید رو افزایش داد. مثلا عنوانی مثل "جالبه" "میدونید چرا" علاوه بر عنوان باید محتوا داشت هباشه این تاپیک عنوان تاپیکی مثل " اگه يه ماشين زمان داشتي و....." عنوان نسبتا مناسبی هست اما محتوا نداره فقط اسپم ایجاد میکنه پس بهتره که در تالار زنگ تفریح ایجاد شود. علاوه بر عنوان محتوا یکی از بخش های مهم تاپیک هستش حداقل سه خط نوشته شود که کاربر بفهمه قراره درباره چه موضوعی بحث بشه نه اینکه عنوان مناسب باشه اما محتوا این گونه نوشته بشه "بچه ها نظرتون چیه در رباره انرژی اتمی ایران بحث بشه" خب هزارتا بحث درباره این موضوع هست سیاسی، علمی، اقتصادی و .... یک عنوان درج میشه و به بقیش کاری ندارید. مثلا تاپیک "از لذت های کوچیک زندگیت بگو" عنوان کاملا بیان کننده همه چی تاپیک هست کاربر کاملا متوجه میشه قراره درباره چی بحث بشه وارد تاپیک که میشه متن رو مطالعه می کنه میبینه حسش میکنه که قراره چی بنویسه.

با تشکر.
کسی هم با شما پدر کشتگی نداره دوست عزیز
من اگه حرفی زدم صرفا" واسه بهتر شدن شرایط بود
به نظرت اگه بخوای با کاربرا رفتار مناسبی بشه مفهومش پدر کشتگی با کسیه؟
اگه از اول برخورد شما همینجوری بود و تو یه پست دلایل رو شرح میدادید(که با خوندن قوانین میشد فهمید) دیگه این اتفاقات هم نمیفتاد

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
نمیدونم پستام رو خوندی یا نه؟
من تاپیکهای داشتم که حذف شد ولی اعتراضی نکردم
بحث من تو پستهای بالا نحوه برخورد با کاربرا بود که گفتم اگه قرار پاسخگو باشید بهتر بدور از بی احترامی باشه
من وقتی قوانین رو خوندم حتی المکان تاپیکی که میخوام بزنم رو تو تالار مربوط به خودش میزنم
تاپیک تخت جمشید نمیر رو اینجا زدم چون تالار مرتبطی رو پیدا نکردم فقط ایرانگردی بود که با موضوع تاپیک مطابقت نداشت
و دلیلی هم برای حذف شدنش نمیخوام

پس لطفا اگر سوالی در رابطه با حذف تاپیکتون دارید مطرح کنید.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس لطفا اگر سوالی در رابطه با حذف تاپیکتون دارید مطرح کنید.

سلامی دوباره

میفرمایید " اگر سوالی در رابطه با حذف تاپیکتون دارید مطرح کنید " من هم پرسیدم ولی جوابی ندیدم !

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد