**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

ali mashhade

عضو جدید
اولا سلام

اولا سلام

سلام خدمت دوستان عزیز من چند وقتی با سایت از طرف یکی از دوستان که معماری میخونه آشنا شدم واقعا جالبه;).

من مدیریت میخونم هنوز ترم یکم!!!واسه مدیریت علمی باید کنفراس بدم کسی میتونه راهنمایم کنه از منبع تا هر چیز دیگه ای... .
همیشه موفق و شاد باشید.

faty89

عضو جدید
با درود فراوان.میشه بدونم الن در حال تحصیل هستین یانه؟؟؟آخه منم مدیریت بازرگانی میخونم.راهنمایی میخوام واسه ارشد:)

akhe_chera27

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان محترم و عزیز مدیریت.
من تازه عضو شدم امیدوارم بتونم از کمک هاتون استفاده کنم.
:gol:

رهگذر 2012

عضو جدید
سلام دوستان محترم و عزیز مدیریت.
من تازه عضو شدم امیدوارم بتونم از کمک هاتون استفاده کنم.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif​

به تو خوش امد میگم و سعی میکنم کمکت کنم;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
با درود فراوان.میشه بدونم الن در حال تحصیل هستین یانه؟؟؟آخه منم مدیریت بازرگانی میخونم.راهنمایی میخوام واسه ارشد:)

من در حال تحصیلم امسالم کنکور ارشد دارم البته خوب نخوندم بفرما اگه تونستم در خدمتم

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام. من هستم الان.
نظریه ها هم درست شد.

سلا میرسی عزیزم
غزاله جان من دوتا تایپک زدم که بچه های غیر مدیریتیم بیاتن تو تالار فعالیت کنند نمیدونم فکر میکنم علاوه بر مقالات و مطالب باید یه سری تایپک بحث و گفتگو فعال داشته باشیم تا بچه ها به بخش مدیریت بیشتر علاقه مند بشن به بعضی از دوستانم گفتم فکر کنند و عنوانهایی که به نظرشون خوبه و میتونه بچه هارو ترغیب کنه بیان به تالار مدیریت سر بزنند تایپک کنند برا بحث نظر شما چیه؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلا میرسی عزیزم
غزاله جان من دوتا تایپک زدم که بچه های غیر مدیریتیم بیاتن تو تالار فعالیت کنند نمیدونم فکر میکنم علاوه بر مقالات و مطالب باید یه سری تایپک بحث و گفتگو فعال داشته باشیم تا بچه ها به بخش مدیریت بیشتر علاقه مند بشن به بعضی از دوستانم گفتم فکر کنند و عنوانهایی که به نظرشون خوبه و میتونه بچه هارو ترغیب کنه بیان به تالار مدیریت سر بزنند تایپک کنند برا بحث نظر شما چیه؟

آره دیدم، دستت درد نکنه. خیلی خوبه.
من خودم هم یه کم تالار مرتب بشه میام تو بحث. الان فقط دارم اسپم ها و تاپیکای اضافه رو حذف میکنم. یه موضوع هم دارم. خصوصی بهت میگم.:)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
آره دیدم، دستت درد نکنه. خیلی خوبه.
من خودم هم یه کم تالار مرتب بشه میام تو بحث. الان فقط دارم اسپم ها و تاپیکای اضافه رو حذف میکنم. یه موضوع هم دارم. خصوصی بهت میگم.:)
اره دیدم خسته نباشی
باشه:redface:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
راستی اگه بشه یه لیست از بچه های مدیریت تهیه بشه خیلی خوبه میتونیم ازشون دعوت کنیم بیان به تالارر مدیریت سر بزنند چطور میشه این لیست تهیه کرد

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلااااااااااااااام
چه خبر؟مدیرا و مدیریتیها کجایین؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام به همه. از تالارهای کامپیوتر ، موبایل و IT مزاحم میشم :D

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
نه شلوغ نیست ولی حداقل یه نفر توش هست :D

محمدرضا هستم ، ۱۷ ساله (البته ۱۶ سال تمام :D) و خب عشق کامپیوتر :)) . رشته ریاضی سال سوم ، مدیر پروژه جبیر (تو امضام هست، سیستم عامل جبیر) و خلاصه یه سه چارتا وبسایت زیر دستم میچرخه :D

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
نه شلوغ نیست ولی حداقل یه نفر توش هست :D

محمدرضا هستم ، ۱۷ ساله (البته ۱۶ سال تمام :D) و خب عشق کامپیوتر :)) . رشته ریاضی سال سوم ، مدیر پروژه جبیر (تو امضام هست، سیستم عامل جبیر) و خلاصه یه سه چارتا وبسایت زیر دستم میچرخه :D

سلام خوش اومدین ماشالله خوب مهندسی هستیدا برای خودتون

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
البته دبیر جشنواره خوارزمی توی فرودگاه بندرعباس گفت که این جنگندگی رو تا ابد ادامه بده. منم کلا آدمیم که از حرف و اهدافم کوتاه نمیام. راستی آقایون و خانومای مدیر Crazy Ones رو دیدین؟

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تازه اومدم تو این سایت میشه منو راهنمایی کنین؟
:smile:
سلام
خوش اومدین
تا اینجاش که عالی اومدین
به تالار مربوط اومدین...
در مورد راهنمایی فایل های راهنما رو بخونین کمک می کنه
اگه سوال خاصی هم دارین پیام خصوصی بدین به من مثلا یا مدیر تالار مربوطه هم کمکتون می کنه

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
البته دبیر جشنواره خوارزمی توی فرودگاه بندرعباس گفت که این جنگندگی رو تا ابد ادامه بده. منم کلا آدمیم که از حرف و اهدافم کوتاه نمیام. راستی آقایون و خانومای مدیر Crazy Ones رو دیدین؟

آفرین. :gol:

نه:D

بالا