استخدام شرکت ملی نفت ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

hothit

عضو جدید
واقعا شرکت نفت شورشو دراورده با این استخدامش.من نفت خوندم اما توی کل کشور فقط 11 نفر مهندس حفاری میخواد وبا توجه به این که باید فقط یک استان رو انتخاب کنیم میشه 2 نفر!! و از اون جالب تر عملیات حفاری است که 144 تا میگیره اما وقتی به مواد امتحانیش نگاه میکنین شبیه هر چیزی هست به جز نفت!خوب باب استخدام نکنن که بهتره !

mohsenv21

عضو جدید
داداش محسن دیدی چی شد!!!!؟؟؟
از ظهر تا حالا دارم فحش میدم به این کارشون!!!!!
چقدر برنامه داشتیم برای این آزمون!!!!
اصن مهندسی شیمی رو نابود کردن فک کنم!!!
فک کنم از همه ی رشته ها کمتر بخوان!!!
اخه من نمیدونم چی بگم به مسئول احمق کشورمون!!!!بابا بخدا مهندس شیمی یعنی شرکت نفت!!!یعنی یونیت یعنی تمام فرآینهای نفت!!!!!اونوقت شرکت نفت گچساران فقط کاردانی برق میخوااااااااااااااااااااااااااااد!!!!!!!!ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا به کی بگه آدم!!!

آره وحید جان، اوضاع منم خیلی درهمه
بازم لیسانس حدود 300تا میخوان، احتمال قبولی تو خیلی بیشتر از منه
ارشد و دکترا فقط 6نفر
احتمالاً وضعیت آزمون گاز هم بهتر از همین نیست

alexmorgan

کاربر بیش فعال
بچه ها همگی از وضعی که پیش اومده ناراحتیم، درسته
ولی دیگه وقتشه که با واقعیت کنار بیاییم ...، نباید ناامید شد

keyvanm

عضو جدید
از دوستان اقای پیرجو و سرمد و سیروس و بقیه دوستان کسی میتونه در مورد این منابع پیشنهادی بده این منابع گروه شغلی عملیات حفاری هست که 144نفر مهندس شیمی پذیرش میکنه ولی هیج کدوم از منابع مهندسی شیمی نیستن ..خداییش اشتباه نشده ؟؟؟من و خیلی از دوستان کلی برنامه ریزی کردیم روی منابع ازمون و این ازمون حتی بیشتر از ازمون گاز ولی الان یهوو...
نقشه خوانی و نقشه کشی
( مدارهاي الکترونیک ( 1
هیدرولیک و پنوماتیک
شناخت اجزاي ماشین
مهندسی حفاري
مبانی برق

hothit

عضو جدید

کار از نامیدی هم گذشته تازه با این ظرفیت های کم 30 درصد سهمیه شهید و ایثار گره و 60 درصد هم برای داوطلبای بومی!یعنی باید بره 10 درصد ظرفیتها رقابت کنیم تازه در صورت قبولی هم تازه هفت خان مصاحبه و گزینش و غیره شروع میشه!!فک کنم بریم دنبال ارشد خوندن خیلی بهتر باشه به خدا!!

keyvanm

عضو جدید

دوست من..چه جوری کنار بیاییم به نظرت با این منابع چی کار میشه کرد؟
نقشه خوانی و نقشه کشی
( مدارهاي الکترونیک ( 1
هیدرولیک و پنوماتیک
شناخت اجزاي ماشین
مهندسی حفاري
مبانی برق

hothit

عضو جدید
از دوستان اقای پیرجو و سرمد و سیروس و بقیه دوستان کسی میتونه در مورد این منابع پیشنهادی بده این منابع گروه شغلی عملیات حفاری هست که 144نفر مهندس شیمی پذیرش میکنه ولی هیج کدوم از منابع مهندسی شیمی نیستن ..خداییش اشتباه نشده ؟؟؟من و خیلی از دوستان کلی برنامه ریزی کردیم روی منابع ازمون و این ازمون حتی بیشتر از ازمون گاز ولی الان یهوو...
نقشه خوانی و نقشه کشی
( مدارهاي الکترونیک ( 1
هیدرولیک و پنوماتیک
شناخت اجزاي ماشین
مهندسی حفاري
مبانی برق

چون عملیات حفاری مربوط به رشته نفته منابع امتحانی هم باید قاعدتا از گرایش حفاری بیاد.اینجا فقط اون درس مهندسی حفاری که گذاشته مربوطه.ما مبانی برق هم پاس کردیم اما اخه ربطی نداره.حالا همیشه ازمونای شرکت نفت این مدلی بوده؟بقیه منابع چیه؟

keyvanm

عضو جدید
چون عملیات حفاری مربوط به رشته نفته منابع امتحانی هم باید قاعدتا از گرایش حفاری بیاد.اینجا فقط اون درس مهندسی حفاری که گذاشته مربوطه.ما مبانی برق هم پاس کردیم اما اخه ربطی نداره.حالا همیشه ازمونای شرکت نفت این مدلی بوده؟بقیه منابع چیه؟
به جز مهندسی حفاری و مبانی برق بقیه این منابع رو شما خوندین؟ مهندسی حفاری چه جور درسی هست حفظیه؟
تا حالا که اینجور نبوده وهمیشه منابع نفت و مهندسی شیمی جدا بودن..ما که هیچ کدوم از موارد بالا رو نداشتیم

hadishs

عضو جدید
کار از نامیدی هم گذشته تازه با این ظرفیت های کم 30 درصد سهمیه شهید و ایثار گره و 60 درصد هم برای داوطلبای بومی!یعنی باید بره 10 درصد ظرفیتها رقابت کنیم تازه در صورت قبولی هم تازه هفت خان مصاحبه و گزینش و غیره شروع میشه!!فک کنم بریم دنبال ارشد خوندن خیلی بهتر باشه به خدا!!

البته اینجور که من فهمیدم 10 درصد نیست.
گفته 30 درصد شاهد و ایثارگر کم میشه و از باقی مانده 60 درصد بومیه. یعنی واسه ما که سهمیه نداریم میشه 28 درصد. البته بازم خیلی کمه :(

hothit

عضو جدید
به جز مهندسی حفاری و مبانی برق بقیه این منابع رو شما خوندین؟ مهندسی حفاری چه جور درسی هست حفظیه؟
تا حالا که اینجور نبوده وهمیشه منابع نفت و مهندسی شیمی جدا بودن..ما که هیچ کدوم از موارد بالا رو نداشتیم
نه نخوندیم اصلا موندم اینا رو از کجا اوردن.حفاری 1 مبانیه و حفظی اما حفاری 2 و پیشرفته مساله ایه.امسال منابع نفت و شیمی رو یکی کردن.ما هم فقط ترمو و مکانیک و کنترل و انتقال حرارت و جرم رو خوندیم عملیات و راکتورو نداشتیم اصلا.

keyvanm

عضو جدید
نه نخوندیم اصلا موندم اینا رو از کجا اوردن.حفاری 1 مبانیه و حفظی اما حفاری 2 و پیشرفته مساله ایه.امسال منابع نفت و شیمی رو یکی کردن.ما هم فقط ترمو و مکانیک و کنترل و انتقال حرارت و جرم رو خوندیم عملیات و راکتورو نداشتیم اصلا.

پس خیلی راحت بگم چه خاکی تو سرمون بریزیم با این برنامه ریزی که کردن؟بعید میدونم امکان اعتراض باشه ...من فکر کردم حداقل شما این منابع رو داشتین
ولی انصافا دوستان اگه کسی میتونه حرف ما رو به گوش اینا برسون دریغ نکنه وراهشو به ما هم بگه ..مرسی

line4

عضو جدید
سلام.من شنبه گزینش دارم بعدم دوست عزیز پدر منم جانبازه ولی گزینش میگیرن کاری به اینا ندارن

بزرگوار

اخراجی موقت
آزمون کتبی شرکت ملی نفت را چگونه دیدید؟

آزمون کتبی شرکت ملی نفت را چگونه دیدید؟

نحوه ی سختی سوالات؟
چند درصد امید به قبولی دارید؟
چند درصد سوالات را به نظر خود پاسخ دادید؟
از سیل عظیم مهندسان بیکار در رشته خود شوکه شدید؟

بزرگوار

اخراجی موقت
نحوه ی سختی سوالات؟سوالات سخت نبود
چند درصد امید به قبولی دارید؟40 تا 55%
چند درصد سوالات را به نظر خود صحیح پاسخ دادید؟بالای 50%
از سیل عظیم مهندسان بیکار در رشته خود شوکه شدید؟بلی خیلی زیاد بیکارند ، انگار کسی استخدام رسمی نیست

saleh-sinava

عضو جدید
نحوه ی سختی سوالات؟
چند درصد امید به قبولی دارید؟
چند درصد سوالات را به نظر خود پاسخ دادید؟
از سیل عظیم مهندسان بیکار در رشته خود شوکه شدید؟

والله ما سال 90 ازمون دادیم و الان سر کاریم اون سال که خعلی شلوغ بود حوزه امتحانی ما...................

Saeed_kh

عضو جدید
آزمون خیلی آسون بود.درصد هامم هفتاد هستن و فقط جرم 40 زدم.
امید به قبولی 0 درصد.
بیکار هم خیلی هست و غقط کسایی که 100 زده باشن و بومی باشن قبول میشن.چون خیلیا 100 زدن.

نا امید نباش...
منم مثل شما هستم ولی امیدوارم...
امیدوار...

Saeed_kh

عضو جدید
بومی هستی؟؟؟
دیروز یه پسری ر دیدم اومده بود سر جلسه میگفت فقط عمومی زدم!ولی پدرش شرکت نفتی بود و بومی هم داشت!!!میگفت 100درصد قبولم!!!
من که خیلی بهتر از اون امتحان دادم میدونم قبول نمیشم غیر اینکه معجزه بشه...:D چون بومی نیستم!!
البته حق هم دارن هرکسی باید توی شهر خودش بره سر کار حقشونه...
من فقط میگم امتحان دادم و بقیش با خداست.کار توی سرنوشت آدم نوشته شده دست خوده نیست...ببینیم خدا واسه کی میخواد واسه کی نمیخواد...ما فقط میتونستیم امتحان بدیم و خوب امتحان بدیم همین
من بچه بوشهرم
گاز رو خوندم و عالی دادم ولی واسه نفت نخوندم چون بومی نبودم و هزار دلیل دیگه ولی امتحان نفت رو مثل خودت دادم و عملیات رو فقط کم آوردم ولی نا امید نیستم
امیدوار باش داداش خدا بزرگه و من و تو هم خدایی داریم...

Yadavaran

عضو جدید
آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران در ٣٥ حوزه اهواز برگزار شد

(شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲)

اهواز _ شانا _ گروه نفت: آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران روزهای پنجشنبه و جمعه در ٣٥ حوزه در اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز جمعه ( ٠٦ اردیبهشت) در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در این آزمون که به صورت کاملا تخصصی و علمی و با نظارت مراکز آموزش عالی برگزار می شود، داوطلبان همانند آزمون سراسری به رقابت می پردازند.

مهندس حمید بورد افزود: نکته مهم این آزمون، اختصاص سهمیه های بالای جذب برای نیروهای بومی است به این ترتیب که در مقطع کاردانی ٧٠ درصد، در مقطع کارشناسی ٦٠ درصد و در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر ٥٠ درصد سهمیه ها به نیروهای بومی اختصاص یافته است.

وی اظهار کرد: با وجود این که در این آزمون به نیروهای بومی توجه ویژه ای شده است، برای سمت های تخصصی که نیاز به داوطلبان با تحصیلات مقاطع بالاست، محدودیت جذب نیروهای غیربومی کمتر است.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران با بیان این که در حوزه استان خوزستان داوطلبان استخدامی برای شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران حدود ٣٦ هزار نفر هستند، گفت: از میان شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه و طی مراحل گزینش حدود ٨٠٠ نفر در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و به همین تعداد در شرکت ملی حفاری ایران استخدام خواهند شد.

بورد افزود: شرکت ملی نفت ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مناطق عملیاتی و به طور عمده در جنوب از طریق برگزاری این آزمون در مجموع دو هزار و ٦٧٦ نفر را جذب خواهد کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: پس از اعلام نتایج آزمون کتبی و برگزاری مصاحبه، از اوایل مهر آینده آموزش های بدو استخدام برای پذیرفته شدگان نهایی آغاز شود.

آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران در ٨ حوزه امتحانی در کشور با رقابت نزدیک به ١٢٩ هزار نفر برگزار شد

Saeed_kh

عضو جدید
تجربه خیلی چیزی خوبیه...
تجربه ی شخصیم از آزمونای استخدامی اینه که قبول شدن آدم هیییییییییچ ربطی به پاسخ نامه و اطلاعات آدم نداره!!!و الا خرگوش هم سر جلسه ی گاز میرفت بالای 70 میزد درساشو!!!
من میدونم چیکار میکنن!!!چون تعداد بیکاران خیلی هست و واسه اینکه مجبور نشن اون همه پاسخ نامه رو تصحیح کنن همه ی اسامی رو میریزن توی یه گردونه و به صورت قرعه کشی اسمارو در میارن...
واسه همینم اصن نمیگن کی نفر چندم شده و تا نفر چندم و تا چه نمره ای قبول میشن و نفر آخر قبولی کیه و نمرش در چه حد بوده و ...
واقعا نابودم کردن...اصن غرورم شکست...با خاک یکسان شدم...
یه سری اسم اومدن زدن میگن اینا قبولن!!!!؟؟؟یعنی چی اخه؟؟؟خدا لعنتشون کنه.چقدر امید داشتم به گاز!!!:cry:
واسه نفت که هیچ امیدی نداشتم!!!!
اصن شاید برگه ی من گم شده باشه توی اهواز!!!شاید برگم تصحیح نشده باشه!!!نباید بدونم !!!!
خب چیرا اینکارو میکنن؟؟؟
چرا اسامی رو به ترتیب اول تا آخر شدن از نظر نمره واسه هر رشته ای نزدن!!!
مثلا بگن :
1-هادی
2-بد بوی
3-یاداوران.
4-...
.
.
.
.
.
200-وحید
بعد بگن دوستان رشته ی مهندسی شیمی تا نفر 100 قبولن و بقیه برن واسه آزمون بعد ایشالا!!!
چرا؟؟؟واقعا چرا؟؟؟
اصن من کودن و کند ذهن هستم دوس دارم اختلاف سطحمو بدونم با دوستانی که قبول میشن واسه آزمونای بعدی بیشتر تلاش کنم!

وحید جان تو رو خدا بیشتر از این خودت رو سرزنش نکن
بخدا خیلی برا این موضوع ناراحتم
هر وقت میام پستات رو میخونم عذاب وجدان میگیرم و خودم رو جات میزارم و میدونم الان حالت چطوره و هیچی نمیتونم بگم جز سکوت...

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم اهواز صحیح کردن مگه وحید؟؟؟

اگه اهواز بوده پس حق داریم قبول نشیم چون من یه چیزایی فهمیدم از اهواز

واسه ازمون نفتم یه چیزایی فهمیدم

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
تجربه خیلی چیزی خوبیه...
تجربه ی شخصیم از آزمونای استخدامی اینه که قبول شدن آدم هیییییییییچ ربطی به پاسخ نامه و اطلاعات آدم نداره!!!و الا خرگوش هم سر جلسه ی گاز میرفت بالای 70 میزد درساشو!!!
من میدونم چیکار میکنن!!!چون تعداد بیکاران خیلی هست و واسه اینکه مجبور نشن اون همه پاسخ نامه رو تصحیح کنن همه ی اسامی رو میریزن توی یه گردونه و به صورت قرعه کشی اسمارو در میارن...
واسه همینم اصن نمیگن کی نفر چندم شده و تا نفر چندم و تا چه نمره ای قبول میشن و نفر آخر قبولی کیه و نمرش در چه حد بوده و ...
واقعا نابودم کردن...اصن غرورم شکست...با خاک یکسان شدم...
یه سری اسم اومدن زدن میگن اینا قبولن!!!!؟؟؟یعنی چی اخه؟؟؟خدا لعنتشون کنه.چقدر امید داشتم به گاز!!!:cry:
واسه نفت که هیچ امیدی نداشتم!!!!
اصن شاید برگه ی من گم شده باشه توی اهواز!!!شاید برگم تصحیح نشده باشه!!!نباید بدونم !!!!
خب چیرا اینکارو میکنن؟؟؟
چرا اسامی رو به ترتیب اول تا آخر شدن از نظر نمره واسه هر رشته ای نزدن!!!
مثلا بگن :
1-هادی
2-بد بوی
3-یاداوران.
4-...
.
.
.
.
.
200-وحید
بعد بگن دوستان رشته ی مهندسی شیمی تا نفر 100 قبولن و بقیه برن واسه آزمون بعد ایشالا!!!
چرا؟؟؟واقعا چرا؟؟؟
اصن من کودن و کند ذهن هستم دوس دارم اختلاف سطحمو بدونم با دوستانی که قبول میشن واسه آزمونای بعدی بیشتر تلاش کنم!

وای پسر تو چقد خودتو داری عذاب میدی!:دی
وحید بابا من یه جا گفتم 3 جا آزمون قبول شدم 3 جام مصاحبه رد شدم بچه ها فکر و فلسفه بافی تو فکرشون کردن که بله باید بلد باشی و اینا وو..
نه عزیزم
این حرفا نیس..آزمون گاز مبناشو مشخص نمیکنه...نه میاد تعداد افراد هر بخش رو میگه..نه قبولیاش معلوم نیس چطوره..و از همه بدتر مصاحبه اش..

حالا مصاحبه اش مونده...من به دوستان توصیه میکنم میتونن پارتی چیزی جور کنن حقشون ضایع نشه..یا عوض همونایی که اون تاپیک گفتم رو انجام بدن شاید قبول بشن..

واسه آزمون نفتم که تو اکثر حوزه ها تقلبی شده بوده و اون سوالات هوش رو با ماشین حساب!!!!!!!!!!! زدن..
در کل توکلمون ب خدامون

خوندن رو نذارین کنار...قطعن جایی که مناسبتونه اونجا مشغول ب کار میشین..

واقعن حیف کشور ما با این همه منابع با این مسئولین لایق!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش چطور بهت بگم نفسام سنگین شدن و احساس میکنم نفسای آخرو دارم میکشم!!!؟؟؟
دلم میخواد داد بزنم و گریه کنم ولی نمیتونم هیچوقت تو عمرم گریه نکردم همش میریزم تو خودم!
من میدونی داشتم چی فکر میکردم!!؟؟؟فک میکردم جز 10 تای اول مهندسی شیمی بشم!!!!
بخدا برگه تصحیح نکردن...بخدا معلوم نیست کی به کیه!!!!من تازه چنتا نزده نداشتم!!!دوستم ارشد شریف میخونه با رتبه ی 35 میگفت نفر اول میشم اونم نشد!!!
یکی از آشناهامونم دانشگاه آزاد ترم 7 بود و مدرکم نداشت و درسشم شوته شوت بود و هیچی هم نخونده بود و قبول شد!!!بعد از آزمون ازش پرسیدیم چیکار کردی گفت منکه واسه کیک و آبمیوش اومده بودم!!!!انتظار داری ناراحت نباشم!!!
خیلیا خوب زده بودن و قبول شدن من هیچ حرفی ندارم و بخدای محمد خوشحالم قبول شدین از ته دلم ولی منم از شماها کمتر نزده بودم!!!چرا من حتی نباید بدونم چرا قبول نشدم!!!چر نباید بدونم نفر چندم شدم؟؟؟
حرفامو متوجه میشی؟؟؟
داغووونم...
فرض کن من اصن خوب امتحان نمیدادم و قبول نمیشدمم اصن دوس دارم بدونم باید در چه حد بزنم واسه آزمونای بعدی که قبول بشم!!!مگه قرعه کشی کردن اومدن اسم زدن!!!
میدونی استخدامی میره واسه 3-4 سال دیگه!!!ماهم خوو هیشکی رو نداریم باید بشینیم تو خونه!

چرا گریه نکردی تا حالا؟!!
:cry:
خب بابا برو سراغ یه شغل آزادی چیزی دلتو به اینا خوش نکن...از اینا آبی گرم نمیشه...منم میخوام برم پیش بابام کار کنم..از دست من کلافه شدن..فک میکنن یه چیزیم شده میگن چته؟چی شده؟چرا اینجوری شدی؟ولی من هیچیم نیستا...بیچاره بابا مامانا..
زیاد خودتو ناراحت نکن درست میشه بابا..وقتی حرفاتو میخونم خیلی ناراحت میشم...بزن به بی خیالی..البته به بی خیالی هم که نمیشه زد..ولی بی خیال
;)

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش چطور بهت بگم نفسام سنگین شدن و احساس میکنم نفسای آخرو دارم میکشم!!!؟؟؟
دلم میخواد داد بزنم و گریه کنم ولی نمیتونم هیچوقت تو عمرم گریه نکردم همش میریزم تو خودم!
من میدونی داشتم چی فکر میکردم!!؟؟؟فک میکردم جز 10 تای اول مهندسی شیمی بشم!!!!
بخدا برگه تصحیح نکردن...بخدا معلوم نیست کی به کیه!!!!من تازه چنتا نزده نداشتم!!!دوستم ارشد شریف میخونه با رتبه ی 35 میگفت نفر اول میشم اونم نشد!!!
یکی از آشناهامونم دانشگاه آزاد ترم 7 بود و مدرکم نداشت و درسشم شوته شوت بود و هیچی هم نخونده بود و قبول شد!!!بعد از آزمون ازش پرسیدیم چیکار کردی گفت منکه واسه کیک و آبمیوش اومده بودم!!!!انتظار داری ناراحت نباشم!!!
خیلیا خوب زده بودن و قبول شدن من هیچ حرفی ندارم و بخدای محمد خوشحالم قبول شدین از ته دلم ولی منم از شماها کمتر نزده بودم!!!چرا من حتی نباید بدونم چرا قبول نشدم!!!چر نباید بدونم نفر چندم شدم؟؟؟
حرفامو متوجه میشی؟؟؟
داغووونم...
فرض کن من اصن خوب امتحان نمیدادم و قبول نمیشدمم اصن دوس دارم بدونم باید در چه حد بزنم واسه آزمونای بعدی که قبول بشم!!!مگه قرعه کشی کردن اومدن اسم زدن!!!
میدونی استخدامی میره واسه 3-4 سال دیگه!!!ماهم خوو هیشکی رو نداریم باید بشینیم تو خونه!

وای چته پسر!!!!
اقا حق میدم داغون باشی ولی نه دیگه اینطوری!..تو جای من تو آموزشی از گردان 190 نفری 4 نفر واسه سیستان انتخاب میکردن توئم جزشون بودی چی میکردی!!!!!
وحید باو اینقد خودتو اذیت نکن..
میخای بریم خود ستاد؟
من دیدم کسایی که قبولشون نکردن ولی پیگیر شدن و بعد گفتن قبولی..
به نظرم اگه جای این ناراحتی بری ستاد و پیگیر شی خیلی بهتره..

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دلداریت...
من این همه درس خوندم این همه فرآیند خوندم که برم بقال بشم!!؟؟؟
میدونی من الان ناراحت هستم ولی هیچوقت ته دلم امیدم به خدا از دست نمیره...بهش امید دارم.تا حالا هیچوقت نذاشته عقب بمونم از زندگی...غیر خودش هم هیشکی رو ندارم که برم بگم چرا؟چی شد؟کمک بکن و ...
ازش انتظار داشتم کمکم کنه واسه ازمون گاز چون خیلی خیلی خیلی خوب خونده بودم و خیلی خیلی هم خوب امتحان دادم!!!
عمرن نفت قبول نمیشم وقتی گاز رو که ایطور آزمون دادم قبول نشدم!!
ناراحتم که نمیدونم چی شده!!اصن من چقدر از بقیه ی ضعیفتر بودم توی آزمون!؟

آره به نظر من آدم بقال باشه بهتره تا...
همه این درسو خوندن اکثرا هم بیکارن مثه خودم..فقط وضعیت تو اینجوری نیست همه همینطورین...
حالا ایشالا نفت قبول میشی...نفت که راحتتره..
:D
امضاتو گذاشتی مردود!!:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلاش کردم خیلی تلاش کردم...
یه ماه آخر مونده به آزمون روزی 14 ساعت میخوندم مفید!
فقط به این امید که گاز قبول بسم!!
نفت که اصن حرفشم نزن!!!
من واسه حفاری امتحان دادم که 19 نفر میخواستن!!!حفاری خودش 19تا اداره ی جدا جدا داره!!!هرکدوم از رئیساش بچشونو بزارن سر کار نوبت به هیشکی نمیرسه!
من اگه روزی 14 ساعت درس میخوندم دیگه هیچی ازم نمیموند...:redface:
سخت گیرد روزگار بر مردمان سختکوش!ایشالا قبول میشی:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا هنوزم دارم سایت شرکت گاز رو رفرش میکنمو دوباره اسامی رو میخونم به این امید که بگن اسم یکی جامونده!!!و اسممو بزنن تو لیست!!!
تا این حد امید داشتم گاز قبول بشم!!!
فک میکنم یه مسافرت نیاز دارم واسه ریکاوری...گرچه تا ابد یادم نمیره این ماجرا...
خرد خاکشیر شدم..

برو کوه..:D

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا وحید باز اخراج کردین بی معرفتا مگه چی گفته

چرا دیکتاتورین شما ها

داره درد دل میکنه

من تو الف دو تا فامیل مشابه خودم پیدا کردم یهو قلبم ایستاد فک کردم قبول شدم:D

وقتی تو الف ها 11 تا هم فامیل هست تابلو که چطور قبول شدن

تو قسمت ح 15 تا هم فامیلن خو لامصبا یه جور کار کنین که تابلو نشه اقوامتونن

وحید داداش تو فکر نباش به نظرم جایی که تقلب بشه و بی عدالتی باشه همو بهتر که کارمندش نشیم

abdol1987

عضو جدید
همه ار همه چی گفتند، الا آزمون.
من خودم از 100 تا سوال 88 تا زدم(سه 4 تا جرم و عمل و یه دونه سیالات و ترمو و سه تا هم عمومی- دقیقش یادم نیست). آزمون نفت 90 هم قبول شدم و مصاحبه هم قبول شدم. ولی چون شرکتش بی کلاس بود نرفتم (مناطق نفتخیز).امسال 5 تای فقط فلات قاره رو زدم. آزمون گاز رو هم اصلا شرکت نکردم و خوشم ازش نمی آد(جای داغونیه). سه تا از دوستام گاز امتحان دادند و قبول شدند.(من رتبه 40 ارشد بودم و دانشگاه تهران مدرک گرفتم). واسه آزمون 90 دو هفته و واسه امسال سه روز خوندم.البته امتیاز دانشگاه نفتی بودن رو دارم که امتیازم رو 1.15 میکنه.
سوالات خیلی خیلی آبکی بودند. سیالات اون سوال پمپ جواب نداشت. گفته بود توان پمپ چند kj هست. آخه مرتیکه توان واحدش انرژی بر ثانیه است نه انرژی.
گروه شغلی (مهندسی بهره برداری و عملیات)
پ.ن: الان بیکار نیستم ولی واسه یه سری اهداف بلند مدت باید شرکت نفت قبول شم. الان هم مشغولم تو عسلویه.
از خیل عظیم بیکاران هم متعجب نشدم. وقتی n تا دانشگاه همینجوری مدرک بدن بیرون همین میشه دیگه.
امید به قبولی: نمی تونم بگم چیزی. بهرحال وامیسیم نتایج بیاد. چون فقط 5 تای فلات رو زدم یه کم رو مرزه.

آخرین ویرایش:

saleh-sinava

عضو جدید
همه ار همه چی گفتند، الا آزمون.
من خودم از 100 تا سوال 88 تا زدم(سه 4 تا جرم و عمل و یه دونه سیالات و ترمو و سه تا هم عمومی). آزمون نفت 90 هم قبول شدم و مصاحبه هم قبول شدم. ولی چون شرکتش بی کلاس بود نرفتم (مناطق نفتخیز).امسال 5 تای فقط فلات قاره رو زدم. آزمون گاز رو هم اصلا شرکت نکردم و خوشم ازش نمی آد(جای داغونیه). سه تا از دوستام گاز امتحان دادند و قبول شدند.(من رتبه 40 ارشد بودم و دانشگاه تهران مدرک گرفتم). واسه آزمون 90 دو هفته و واسه امسال سه روز خوندم.البته امتیاز دانشگاه نفتی بودن رو دارم که امتیازم رو 1.15 میکنه.
سوالات خیلی خیلی آبکی بودند. سیالات اون سوال پمپ جواب نداشت. گفته بود توان پمپ چند kj هست. آخه مرتیکه توان واحدش انرژی بر ثانیه است نه انرژی.
گروه شغلی (مهندسی بهره برداری و عملیات)
پ.ن: الان بیکار نیستم ولی واسه یه سری اهداف بلند مدت باید شرکت نفت قبول شم. الان هم مشغولم تو عسلویه.

با این خصوصیات و روحیه که شما دارین ، عمرا تو نفت استخدامتون کنن....هه هه هه

بالا