ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من رتبه ساخت 59

طراحی کاربردی 1535
تبدیل انرژی 2660
مهندس پزشکی 513
محرکه خ.در. 1882
طراحی تعلیق 1463
سازه بدنه 1298
مکاترنیک 805
شده با این رتبه ها ایا ساخت روزانه تهران قبولم لطفا راهنمای کنید

hooman8855

عضو جدید
سلام
رتبه ی تبدیل من 336 هستش ،میخواستم بدونم احتمال قبولی تو چه دانشگاهی رو دارم؟چه روزانه و چه شبانه؟

menamechanic

عضو جدید
به نظرشما بنده شانس قبولی تو گرایش ساخت دارم؟ نمره کل 4398 رتبه 1230
زبان 3.33
ریاضی 5
جامدات 30
ساخت وتولید 20
یه بزرگوار لطف کنه منو راهنمایی کنه متشکرم

menamechanic

عضو جدید
زبان 3.33
ریاضی 5
جامدات 30
ساخت وتولید 20
منم کمک میخوامااااااااااااااااااااااااااااا
روزانه ,شبانه,پیام نور, اصلا ساخت قبولیم یانه؟
خواهشا کمک کنید

saeedvalentino

عضو جدید
زبان 3.33
ریاضی 5
جامدات 30
ساخت وتولید 20
منم کمک میخوامااااااااااااااااااااااااااااا
خواهشا کمک کنید

با توجه به اينكه رتبه هاي ساخت امسال واقعي تر و نزديك به هم هستند پس به نظر بنده امسال نهايتا تا رتبه 500 بتونه شبانه يه جايي قبول بشه بالاتر امكانش خيلي ضعيف است. من خودم رياضي 5 جامدات 33/33 ساخت 30 زدم رتبه 764 اصلا اميدي ندارم.

Arman_awn

عضو
بچه ها تو ارشد امکان تغییر گرایش مثلاً از طراحی به تبدیل وجود نداره؟ ینی بعد قبولی تو طراحی گرایشمون رو عوض کنیم به تبدیل؟

NASTOH

عضو جدید
تبریک به همه چون ظرفیت ها زیاد شده

روزانه طراحی کاربردی حدود 108 نفر نسبت به پارسال زیاد شده و شبانشم حدود 40 نفر

من با رتبه 2100 تبدیل میتونم روزانه یا شبانه محقق یا قزوین قبول شم؟

اینم درصدام:

زبان: 9
ریاضی : 0
سیالات : 31.6
جامدات:23
دینامیک: 5

آخرین ویرایش:

NASTOH

عضو جدید
با احترام به amir_sky
من متنای شمارو خوندم ولی خیلی اشتباه رتبه میگی و بچه هارو اشتباه راهنمایی میکنی

مثلا در مورد 2100 تبدیل که رتبه من بود گفتین شاید شبانه بیرجند قبول شم یا مثلا به لیلا گفتی با 1908 میتونه روزانه بیرجند قبول شه.باید بهتون بگم که ژارسال با 2400 روزانه بیرجند قبول شدن.خواهشن اطلاعات غلط ندین

NASTOH

عضو جدید
دوستان آموزش محور پایان نامه نداره.آیا در بازار کار و ادامه تحصیل در مقطع دکترا ایجاد مشکل میکنه؟

menamechanic

عضو جدید
زبان 3.33
ریاضی 5
جامدات 30
ساخت وتولید 20
منم کمک میخوامااااااااااااااااااا اااااااااا
خواهشا کمک کنید
ازسعیدممنونم ولی دقیق راهنمایی بشم بهتره,یعنی هیچ امیدی به قبولی نداشته باشم؟

آخرین ویرایش:

ahmad_pinkoy

عضو جدید
با سلام
رتبه ساخت و تولید من شده 213

درصد جامدات 33.33
درصد ساخت 45

میخوام بدونم شبانه دانشگاه های تهران قبول میشم؟؟
یا روزانه صنعتی اصفهان ؟؟
با رتبه های پارسال که قبول میشم ولی میگن امسال عوض شده....همه رتبه خوب اوردن... لطفا جواب بدین

nemat allah

عضو جدید
سلام دوستان امسال ظرفیت ارشد تهران نسبت به سال 90 و91 کم شده ولی شهرستان زیاد شده اصفهان هم حدود 30 درصد کم شده با این پیام نور و غیر انتفاعی و بین ال باید فاتحه ارشد مکانیک رو خوند.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان امسال ظرفیت ارشد تهران نسبت به سال 90 و91 کم شده ولی شهرستان زیاد شده اصفهان هم حدود 30 درصد کم شده با این پیام نور و غیر انتفاعی و بین ال باید فاتحه ارشد مکانیک رو خوند.
دفترچه پارسال رو دارید بذارید اینجا؟

leila1362

عضو جدید
سلام بچه هاو ظرفیت ها خیلی کشیده بالا، طراحی کاربردی تو روزانه 108تا و تو شبانه 25 تا ، تبدیل تو روزانه 23 و تو شبانه 7 ، ساخت تو روزانه 24 تا و تو شبانه 12 ، تا از پارسال بیشتره
کل گرایشهای گروه 2 روزانه و شبانه با هم 127 تا و کل گرایشهای گروه 3 روزانه و شبانه با هم 81 تا از پارسال بیشتر شده
همه گرایشها پارسال 2337 نفر در روزانه و شبانه می گرفتکه امسال این آمار به 2653 نفر رسیده یعنی 316 نفر نسبت به پارسال به ظرفیت ها اضافه شده
این آمار حتی از سال 90 که 2440 نفر گرفتن هم در حدود 220 نفر بیشتره
راستی همه آمار های بالا بدون در نظر گرفتن آمار پیام نور و غیرانتفایی و بین الملل هست
امیدوارم اطلاعات مفیدی بوده باشه

leila1362

عضو جدید
سلام بچه هاو ظرفیت ها خیلی کشیده بالا، طراحی کاربردی تو روزانه 108تا و تو شبانه 25 تا ، تبدیل تو روزانه 23 و تو شبانه 7 ، ساخت تو روزانه 24 تا و تو شبانه 12 ، تا از پارسال بیشتره
کل گرایشهای گروه 2 روزانه و شبانه با هم 127 تا و کل گرایشهای گروه 3 روزانه و شبانه با هم 81 تا از پارسال بیشتر شده
همه گرایشها پارسال 2337 نفر در روزانه و شبانه می گرفتکه امسال این آمار به 2653 نفر رسیده یعنی 316 نفر نسبت به پارسال به ظرفیت ها اضافه شده
این آمار حتی از سال 90 که 2440 نفر گرفتن هم در حدود 220 نفر بیشتره
راستی همه آمار های بالا بدون در نظر گرفتن آمار پیام نور و غیرانتفایی و بین الملل هست
امیدوارم اطلاعات مفیدی بوده باشه

dma

عضو جدید
آقا لطفا جواب منم بدید
با رتبه 100 روزانه ساخت تهران میشه آورد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود انشا الله همه به آرزوهاشون سریع برسند با 499 مکاترونیک و 613 طراحی میشه امید داشت مکاترونیک روزانه تهران و یا طراحی علم و صنعت قبول شد ،طراحی صنعتی اصفهان چه طور؟ یا اینکه دوباره برای سال بعد بخونم
رو شانس باشی اره-فکر پشت ماندن رو کاملا از سرت بیرون کن و شک نکن سال بعد ظرفیت ها رو بازم کم میکنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا