سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگه از برنامه word دارین استفاده می کنین برای رفع مشکلتون مسیر زیر را طی کنین
1. وارد منو Insert شده
2. گزینه Symbol را از نوار ابزار انتخاب کن
3. گزینه More Symbols را انتخاب کن
4. از پنجره باز شده می تونی علائم زیادی رو انتخاب کنی که علامت کروشه باز و بسته نیز در همین قسمت وجود داره ..علامت مورد نظر را انتخاب کن و گزینه Insert را از پنجره جاری کلیک کن
البته این مراحل در word 2007 است

سلام یه سوال دارم من می خوام یه مقاله بنویسم برا رفرنس نویسی تو متن باید از کروشه که عدد منبع را توش بنویسم نیاز دارم ولی هرچی زبان کامپیوترمو انگلیسی می کنم که کروشه بنویسم نمیشه لطفا یه راهنمایی کنید چی کارش کنم

aida.ti

عضو جدید
سلام یه مشکل دارم چطوری میشه عکس ها ونمودارهارو که توی پی دی اف هست به صورت کامل کپی کرد توی ورد؟؟؟!!:confused:

اعظم*

عضو جدید
با سلام،
من مدرک کاردانی نرم افزار از دانشگاه آزاد دارم و حالا ترم اول مدیریت کسب و کار هستم،و در این مورد سوالاتی داشتم،اول اینکه میشه دو رشته را باهم به صورت دانشگاهی خوند؟؟؟ اگه نمیشه به نظرتون از این رشته انصراف بدم و برای کاردانی به کارشناسی بخونم بهتره؟؟؟ من علاقه ی زیادی به نرم افزار ندارم،بیشتر به طراحی سایت یا شبکه و سخت افزار علاقه دارم در ضمن بازار کار رشته ای که می خوام بخونم برام مهمه. لطفا اگر اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید!!!!

اعظم*

عضو جدید
سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!

با سلام
من فوق دیپلم نرم افزار دارم و در حال حاضر دانشجوی ترم اول کارشناسی مدیریت کسب وکار هستم.به نظر شما از این رشته انصراف بدم و واسه کنکور کاردانی به کارشناسی بخونم بهتره؟؟؟
آخه نمی دونم این رشته بازار کارش چطوریه؟؟؟ و از کاردانی هم 2سال می گذره و مطالب را کم و بیش فراموش کردم کسی می تونه راهنماییم کنه؟؟؟؟
البته اگه بشه دو رشته همزمان خوند خب این کار را می کنم شما می دونید میشه یا نه؟؟؟؟؟
لطفا یاری برسانید.....:redface:

espailpoor

اخراجی موقت
سلام
ايميلهاي delete شده از Inbox رو چطور ميتونم مجددا بازيابي كنم؟
روشي براي اين كار وجود داره؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
از اونجا هم حذفشون كردم
wGXe Email Recoveryاین برنامه رو بگیر نصب کن احتمالا بشه ریکاوریشون کرداینم لینکشhttp://www.p30win.com/1391/05/24/دانلود-نرم-افزار-بازیابی-ایمیل-wgxe-email-recovery-v1-0-2-1/

آخرین ویرایش:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
wGXe Email Recoveryاین برنامه رو بگیر نصب کن احتمالا بشه ریکاوریشون کرداینم لینکشhttp://www.p30win.com/1391/05/24/دانلود-نرم-افزار-بازیابی-ایمیل-wgxe-email-recovery-v1-0-2-1/
شما خودت اینو تست کردی ؟ایمیل ها رو سرورهای یاهو هستن یه برنامه چجوری میخواد بره به اونا دسترسی پیدا کنه ریکاور هم بکنه ؟؟تا جایی که میدونم بعد از حذف از ترش راهی برای برگردوندن میل ها وجود نداره

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شما خودت اینو تست کردی ؟ایمیل ها رو سرورهای یاهو هستن یه برنامه چجوری میخواد بره به اونا دسترسی پیدا کنه ریکاور هم بکنه ؟؟تا جایی که میدونم بعد از حذف از ترش راهی برای برگردوندن میل ها وجود نداره
این برنامه رو من تست نکردم ولی میشه برگردوند ولی کامل مطمئن نیستم وتو پستم هم گفتم احتمالا نگفتم حتما ریکاوری میکنه
یکی دیگه از راه های برگردوندن ایمیل های حذف شده کمک گرفتن از خود یاهو هستش که فک کنم باید به این لینک بری
http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/classic/mail_restore_free.html واز اونجا برشون گردونی که فک میکنم تا یه زمان مشخص ایمیل هارو نگه میداره

آخرین ویرایش:

mohammad.ef

عضو جدید
سلام
وقت بخیر .
این تالار جایی داره که بشه در مورد سرور مجازی (VPS) سوال پرسید ؟

من یه مقاله ، کتاب یا آموزش کامل برای آشنایی با سرورهای مجازی و نحوه کارکردن با اون میخوام

ممنون میشم راهنمایی کنید .

عسل گلی

عضو جدید
سلام
درنرم افزارورد
نمودار ها رو، مدل مفهومی رو چه طور می تونم بکشم که از هم جدا نشده وریزوواضح باشه.
مشکلم 1 اون فلش انحنادار هاست که توی ورد خوب در نمی یاد وفتی می خوام از عامل اول به آخری وصل کنم . 2 انفصال شکل ها و فلش ها که با یه اینتر زدن با جابه جایی صفحه به هم می ریزه که باید راه حل داشته باشه 3 جا نشدن متن توی یک باکس. برای این موضوع یعنی وقتی که می خوام نمودار خیلی بزرگ نشه و متن ها در باکس جابشه می شه از ویزو استفاده کرد؟

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
سلام
درنرم افزارورد
نمودار ها رو، مدل مفهومی رو چه طور می تونم بکشم که از هم جدا نشده وریزوواضح باشه.
مشکلم 1 اون فلش انحنادار هاست که توی ورد خوب در نمی یاد وفتی می خوام از عامل اول به آخری وصل کنم . 2 انفصال شکل ها و فلش ها که با یه اینتر زدن با جابه جایی صفحه به هم می ریزه که باید راه حل داشته باشه 3 جا نشدن متن توی یک باکس. برای این موضوع یعنی وقتی که می خوام نمودار خیلی بزرگ نشه و متن ها در باکس جابشه می شه از ویزو استفاده کرد؟
سلام
متوجه نشدم چی میخاید!!
میشه واضح تر بگید

CPlus

عضو جدید
سلام
وقت بخیر .
این تالار جایی داره که بشه در مورد سرور مجازی (VPS) سوال پرسید ؟

من یه مقاله ، کتاب یا آموزش کامل برای آشنایی با سرورهای مجازی و نحوه کارکردن با اون میخوام

ممنون میشم راهنمایی کنید .

سرورهای مجاری سرورهایی هستند که رم و cpu مشترک دارند و کلیه امکانات سخت افزاری مال خودشون نیست !

در کل کار کردن باهاشون مثل سرورهای اختصاصیه !!! همین ویندوز سرور ، لینوکس ، یا همین ویندوز معمولی ، میتونن همگی سیستم عامل یک سرور باشند

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی.اینجا کسی پیدا نمیشه که یه برنامه مطلب رو بتونه بنویسه؟؟؟؟

عسل گلی

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]مثلا میخوام نمودارزیروبکشم[/FONT][FONT=&quot]

http://hdc.webatu.com/img/0f4da34bbe18.jpg
[/FONT][FONT=&quot]مشکلم 1 اون فلش انحنادار هاست که توی ورد خوب در نمی یاد وفتی می خوام از عامل اول به آخری وصل کنم . 2 انفصال شکل ها و فلش ها که با یه اینتر زدن با جابه جایی صفحه به هم می ریزه که باید راه حل داشته باشه 3 جا نشدن متن توی یک باکس. برای این موضوع یعنی وقتی که می خوام نمودار خیلی بزرگ نشه و متن ها در باکس جابشه می شه از ویزو استفاده کرد؟[/FONT]

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]مثلا میخوام نمودارزیروبکشم[/FONT][FONT=&quot]http://hdc.webatu.com/img/0f4da34bbe18.jpg[/FONT][FONT=&quot]مشکلم 1 اون فلش انحنادار هاست که توی ورد خوب در نمی یاد وفتی می خوام از عامل اول به آخری وصل کنم . 2 انفصال شکل ها و فلش ها که با یه اینتر زدن با جابه جایی صفحه به هم می ریزه که باید راه حل داشته باشه 3 جا نشدن متن توی یک باکس. برای این موضوع یعنی وقتی که می خوام نمودار خیلی بزرگ نشه و متن ها در باکس جابشه می شه از ویزو استفاده کرد؟[/FONT]
کشیدن این نمودار که تو ویزیو کار راحتیه ، وقتی تو ویزیو میکشین انتقال میدین به ورد خراب میشه ؟

عسل گلی

عضو جدید
.نمیشه باورداینکاروکرد؟

یکی گفت ازویزیواستفاده کنم..تابحال باویزیوکارنکردم
هم بهم میریزه هم متن توباکس جانمیشه

f.abasi

عضو جدید
سلام بچه ها من یک پروژه کامپایلر دارم کسی میتونه واسم انجام بده؟؟؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.نمیشه باورداینکاروکرد؟یکی گفت ازویزیواستفاده کنم..تابحال باویزیوکارنکردمهم بهم میریزه هم متن توباکس جانمیشه
با ویزیو خیلی راحتر و بهتر در میاد و چون از مجموعه افیس هستش به راحتی میشه به ورد منتقلش کرد از این بابت نگران نباشید .بعد از اجرای ویزیو گزینه فلوچارت و بعد بیسیک فلوچارت رو انتخاب کنید و با شکل هایی که در اختیارتون میزاره فلو چارت رو بکشید

رضاکلاته

عضو جدید
سلام سيستمي ويندوزش بالا نميومد ويندوزشو عوض کردم (xp)گرافيک ومادربوردشو نصب کردم هنگام نصب سي دي مادربورد سيستم ريست شد ولي مجددامثل اولش شد وويندوزبالا نيومد هاردشو روي سيستم خودم گذاشتم باآنتي ويروسم که آپديت شده ست اسکن کردم ويروسي نداشت مجدد ويندوز نصب کردم ويندوز بالا اومد گرافيک ومادربوردشو نصب کردم وباز مثل اولش شد مشکل چيه؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام سيستمي ويندوزش بالا نميومد ويندوزشو عوض کردم (xp)گرافيک ومادربوردشو نصب کردم هنگام نصب سي دي مادربورد سيستم ريست شد ولي مجددامثل اولش شد وويندوزبالا نيومد هاردشو روي سيستم خودم گذاشتم باآنتي ويروسم که آپديت شده ست اسکن کردم ويروسي نداشت مجدد ويندوز نصب کردم ويندوز بالا اومد گرافيک ومادربوردشو نصب کردم وباز مثل اولش شد مشکل چيه؟

احتمالا بدسکتور داره هاردش ....

یه دور با دیسک زنده لینوکس (GParted) بالا بیاید و توسط نرم افزار GParted بنچ مارک تهیه کنید از هارد ... احتمالا مشکل بد سکتور رو گزارش خواهد داد ...

بالا