چگونه باشیم اگر نمی دانیم !!!

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما اگر از صحت یک موضوعی مطمئن نیستیم
و در موقعیتی قرار میگیریم که در مورد آن نظر میدهیم
چگونه باید باشیم
به نظرم این مشکل بسیار بزرگ است
چون کسانی که نمی دانند بسیارندو کسانی که میدانند کم
و کسانی که با اطمینان نظر می دهند زیادند و کسانی که با شک در مورد موردی که نمی دانند نظر می دهند کم
به نظر شما
آیا انسانها با صحبتهای نابجا که از هم میشنوند و دروغهایی که به هم می گویند
اسارت نمی کشند
و تشنه حقیقت نیستند
چگونه می توانیم وقتی مجبوریم با کسی در رابطه با موضوعی حالا هر موضوعی که می خواهد باشد و قتی نمی دانیم باعث اشتباه دیگران نشویم
بهتر است اگر در مورد چیزی که مطمئن نیستیم نظر قطعی ندهیم و باعث گمراهی نشویم .
نکته ساده ایست اما بیشترین اسارتی که حداقل ما ایرانیها کشیده ایم از همین است

آخرین ویرایش:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

آفرین به نکته خیلی خوبی اشاره کردی ;). منم حالم از کسایی که یه چیزی رو نمی دونن ولی الکی شروع میکنن به توضیح دادن در مورد اون به هم می خوره. آقا اگه نمی دونی رک بگو نمی دونم دیگه چرا پشتک بالانس می زنی؟! من یه بار توی یه جمعی بودم صحبت راجع به رشته کامپیوتر شد بعد من خب هر چی باشه نسبت به کسی که در این رشته درس نخونده بهتر و درست تر می تونم اظهار نظر کنم ولی یه آقایی همش شروع میکرد به اظهار نظرهای دو تومانی. کلی رو اعصابم راه رفت :wallbash:.

این دوستمون راست میگه. ای کسانی که نمی دانید رک بگویید نمی دانم وقت دیگران رو هم نگیرید.

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

آفرین به نکته خیلی خوبی اشاره کردی ;). منم حالم از کسایی که یه چیزی رو نمی دونن ولی الکی شروع میکنن به توضیح دادن در مورد اون به هم می خوره. آقا اگه نمی دونی رک بگو نمی دونم دیگه چرا پشتک بالانس می زنی؟! من یه بار توی یه جمعی بودم صحبت راجع به رشته کامپیوتر شد بعد من خب هر چی باشه نسبت به کسی که در این رشته درس نخونده بهتر و درست تر می تونم اظهار نظر کنم ولی یه آقایی همش شروع میکرد به اظهار نظرهای دو تومانی. کلی رو اعصابم راه رفت :wallbash:.

این دوستمون راست میگه. ای کسانی که نمی دانید رک بگویید نمی دانم وقت دیگران رو هم نگیرید.
سلام
حالا این نکته میتونه در خیلی از موارد باشه بارزترین موارد سیاسته
که باعث گمراهی خیلی ها میشه
اظهار نظر مسئولیتی ندارد بخاطر همین است که خیلی ها چیزی رو که نمی دونن ادعای دونستن میکنن
وای از این جور اسارتها!!

rozan

عضو جدید
اصلا بین مردم ما اپیدمیه تا میبینن کم اوردن میشن چرت و پرت می بافن اساسی
من واقعا این خصلتو دوست ندارم به خاطر همین توی جمع کم حرف میزنم ولی باز بی منطق قضاوت میکنن و میگن تو خودتو واسه ملت میگیری
اینم یه جورشه

شهلای تنها

عضو جدید
خوشم اومد محقق 64 خیلی جالب بود. جالب اینجاست همین آدمایی که چرت و پرت زیاد میگن کسی که در رابطه با اون بحث اطلاعی نداره روش تاثیر میذاره و همین اطلاعات غلط باعث... واویلاااااا

شهلای تنها

عضو جدید
اصلا بین مردم ما اپیدمیه تا میبینن کم اوردن میشن چرت و پرت می بافن اساسی
من واقعا این خصلتو دوست ندارم به خاطر همین توی جمع کم حرف میزنم ولی باز بی منطق قضاوت میکنن و میگن تو خودتو واسه ملت میگیری
اینم یه جورشه
واسه خودت زندگی کن نه واسه اطرافیان.بذار همون جوری که هستی بمونی