قابل توجه خانم های محترم باشگاه:اینجا ارایشگاه باشگاهه

vava

عضو جدید
هستی جون سلام
خسته نباشی واقعا ممنون از کاری که کردی
من دارم دوره ارایشگری میرم در سبزوار چون تربیت معلم همینجا درس میخونم .
اینجا لوازم گریم خوب ندارن اگه مارک خوب میشناسی بهم معرفی کنی (مخصوصا کرم)
در ضمن به نظرت دوره گریم رو من همینجا برم؟؟؟؟؟؟
ممنونت میشم;)

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
:)من عکس زیاد دارم ولی نمیدونم چطوری عکسو بزرگ بذارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:love:

پیوست ها

• 2ey9q20.jpg
    2ey9q20.jpg
    23.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 4 (69).jpg
    4 (69).jpg
    27.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز ببخشید من 2-3 روزه مسافرتم. ایشالا وقتی برگشتم با مطالب جدید در خدمتتون هستم.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جلسه نهم
آشنايي با انواع كرمها

كرمهاي مرطوب كننده:
اين كرمها از سه طريق مي توانند رطوبت پوست را تأمين نمايند برخي با بر جاي گذاردن يك لايه چرب بر روي پوست مانع از
دست رفتن آب پوست مي شوند (مانند وازلين و كلد كرمها) ، برخي كرمها حاوي اجزاء جاذب رطوبت هستند كه رطوبت را جذب و
در خود نگه مي دارند، برخي از كرمهاي مرطوب كننده حرفه اي (مانند هيدرازن لانكوم) سيستم آب رساني دارند و مرتب آب به
پوست مي رسانند.
كرمهاي ضد آفتاب :
اين كرمها حاوي موادي به نام *****هاي ضد اشعه UV هستند كه اشعه مضر فرابنفش خورشيدي را از
طريق جذب نور و يا تفرق و انعكاس آن تضعيف مي كنند و مانع از آسيب رساندن آن به پوست مي شوند. ميزان كارايي يك
فراورده ضد آفتاب با استفاده از عددي به نام SPF نشان داده مي شود.مفهوم اين عدد افزايش مقاومت پوست در برابر قرمز
شدن در صورت استفاده از فراورده ضد آفتاب است.براي مثال اگر پوست بدن شما بدون استفاده از فراورده ضد آفتاب مثلاً پس
از 10 دقيقه قرمز شود با استفاده از فراورده ضد آفتاب با SPF=15 پس از 150 دقيقه قرمز خواهد شد.
كرمهاي روز و كرمهاي شب :
تشابه اين دو كرم در مرطوب كنندگي آنها است تفاوت آنها در اين است كه كرمهاي روز حاوي
مقاديري ***** ضد آفتاب ولي كرمهاي شب حاوي ويتامين ها و مواد مغذي مفيد براي پوست است . تا در طول شب بر روي
پوست مانده و تأثير خود را ظاهر كنند

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاره خشكی پوست

در صورتی كه محتوای آب پوست طبیعی باشد، پوست نرم، صاف، قابل ارتجاع و درخشان است. در حالت طبیعی یك حركت مداوم آب از لایه‌های عمقی پوست به طرف لایه‌های سطحی وجود دارد و درنهایت این آب از سطح پوست تبخیر می‌شود.

هنگامی‌كه پوست به عللی اعم از عوامل داخلی یا خارجی نتواند این میزان آب را حفظ كند، خشكی پوست حادث می‌شود. از عوامل خارجی می‌توان مواجهه با آب و هوا یا باد گرم را نام برد. از طرف دیگر شستن بیش از حد پوست سبب از بین رفتن لایه‌های چربی محافظ پوست شده و پوست را خشك می‌كند.

مواجهه با بعضی مواد نیز از دسته عوامل خارجی محسوب می‌شوند. مشاغلی كه در تماس با مواد شوینده و پاك كننده هستند مانند جراحان و تكنیسین‌های آزمایشگاه‌ها نیز فرد را مستعد پوست خشك می‌سازند. همچنین درمان‌هایی كه برای آكنه انجام می‌شود اگر بی رویه و بیش از حداعمال شود، می‌تواند پوست خشك ایجاد كند. عامل دیگر داخلی مربوط به توانایی پوست در نگهداری رطوبت پوست است.

یك عامل مهم، بالا رفتن سن است كه سبب كم شدن توانایی پوست در حفظ رطوبت می‌شود . رژیم‌های سخت، سوءتغذیه و كمبود موادغذایی نیز می‌تواند سبب بهم ریختگی این سد حفاظتی شود. ممكن است خشكی پوست به حدی باشد كه سبب ایجاد خارش شود كه خود این امر پوست را مستعد عفونت های باكتریال و قارچ می‌كند. كار عمده مرطوب كننده ها حفاظت از رطوبت پوست و دفاع در برابر آسیب های محیطی است.

مرطوب كننده ها به اشكال متعدد امولسیون مایع، پماد و كرم دیده می‌شوند كه محتوی چربی و آب در این موارد با هم تفاوت می‌كند. مهمترین نكته درانتخاب یك مرطوب‌كننده توجه به نوع پوست است كه می‌تواند خشك، چرب، معمولی و مختلط باشد. برای پوست‌های خشك باید از مرطوب كننده‌های حاوی چربی استفاده كرد و استفاده صرف از جذب الرطوبه‌ها كافی نیست. در مورد پوست‌های چرب نیازی به استفاده از مرطوب كننده نیست مگر در برخورد با آب و هوای گرم یا سرد.

در مورد پوست مختلط یا صورت‌های دارای تی زون (پیشانی، بینی و چانه) نباید در این محل‌ها كه چرب‌تر از سایر نقاط صورت است از مرطوب كننده‌ها استفاده كرد. به عنوان یك قاعده نباید پوست خشك را زیاد ( به خصوص با صابون) شست، همچنین نباید با آب و هوای خشن برخورد داشت. اغلب استفاده از مرطوب كننده پس از شستن صورت توصیه می‌شود و باید آن را وقتی هنوز پوست كمی‌ رطوبت دارد استفاده و به آرامی ‌روی پوست پخش كرد. تعداد دفعات استفاده از مرطوب كننده بستگی به نوع پوست و نیاز آن دارد. باید مرطوب كننده را روی صورت و گردن مالید و اگر تی زون صورت چرب است روی این قسمت از مرطوب كننده استفاده نشود.

[SIZE=+0];)[/SIZE]​

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
[SIZE=+0]
[/SIZE]
كمبود ویتامین D سبب افزایش وزن می‌شود
متخصصان تغذیه اعلام كردند: كمبود ویتامین D در بدن می‌تواند سبب افزایش وزن شود.
پژوهشگران می‌گویند؛ وقتی مقدار ویتامین D در بدن كم باشد سرعت رشد و افزایش وزن در دوران بلوغ بیشتر می‌شود.
دانشمندان مركز بهداشتی دانشگاه مك گیل در مونترال كانادا و نیز دانشمندان دانشگاه كالیفرنیای جنوبی در لوس آنجلس آمریكا با انجام مطالعات جدیدی دریافته‌اند كه كمبود ویتامین D باعث افزایش شاخص توده بدنی می‌شود و در اوج دوران بلوغ منجر به كوتاه شدن قد دختران می‌شود.
در این پژوهش محققان میزان ویتامین D را روی دختران و زنان 16 تا 22 ساله با استفاده از یك تست ماده خون اندازه گیری كردند.
آنها هم چنین چربی بدن و قد این افراد را ارزیابی كردند تا تاثیر كمبود ویتامین D‌ را بر سلامت زنان جوان بررسی كنند.
نتایج این تحقیق در مجله «غددشناسی و متابولیسم كلینیكی» منتشر شده است.
;)

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرز كشيدن خط چشم

بعضي از خانمها دوست دارند كه در روز از خط چشم استفاده كنند. استفاده صحيح از خط چشم زيبايي چشمان را چندين برابر ميكند و مژه ها ضحيمتر به نظر مي آيند. خط چشم به رنگهاي مشكي و قهوه اي تيره در دسترس است.

موقع كشيدن خط چشم، پلك بالا بايد كاملا خشك و بدون چربي باشد. پلك چشم را با يك يا دو انگشت نگه ميداريم و خط باريكي بالاي چشم، از گوشه داخلي چشم و تا حد امكان نزديك به چشم ميكشيم. سپس از دو سوم خط ، آن را كمي به طرف بالا ميكشيم. براي زير چشم، خط بسيار باريكي از گوشه داخلي چشم شروع كرده و به طرف خارج ميرويم. دو خط در گوشه چشم نبايد به هم بچسبند. يك فاصله كوچك بين دو خط در گوشه خارجي چشم آن را درشت تر نشان ميدهد.

خط چشم : خط چشم بر روي خط مژه ها در پشت چشم كشيده مي شود تا چشم شما را بزرگتر جلوه داده و در عين حال فرم و حالت نيز به آن مي دهد. مداد خط چشم در رنگ ها و فرم هاي مختلف مانند مداد يا پودر عرضه مي شوند. فرمهاي مايع تاثير مناسبي بر ظاهر و چشمان شما نخواهد داشت.

براي نشان دادن چشم به حالت طبيعي، همان خط چشم باريك بالاي چشم كافي است و نيازي نيست زير چشم را نيز خط بكشيد.

خانمهاييكه ميخواهند آرايش روزشان كمي بيشتر جلوه كند، در گوشه خارجي، خط چشم را به طرف بالا و بيرون و كمي پهنتر از گوشه داخلي چشم ميكشند. براي آرايش شب خط چشم را از گوشه داخلي شروع و از وسط مردمك چشم به طرف گوشه خارجي چشم پهنتر و سپس در انتها آن را بسيار باريك تمام ميكنيم.
خط ديگري زير چشم ميكشيم و بين دو خط در گوشه خارجي چشم فاصله ميگذاريم كه چشم را شفافتر و بزرگتر نشان دهد. چشمهاي بادامي را معمولا با خط بسيار پهن در گوشه خارجي چشم در بالا و خط ديگري در پايين كه دو گوشه به هم چسبيده باشند ميتوانيم گرد نشان دهيم و با سايه ، گوشه چشم را بالاتر ميبريم كه بسيار زيبا و جذاب جلوه كند

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز

رژ لب

اگر لبهاي برجسته و پر نداريد، از روشنترين رنگ ممکن استفاده کنيد تا لبهاي شما پر و برجسته نمود کند.
براي جلوگيري از اينکه رژ لبتان روي دندانهايتان ماليده شود. پس از زدن رژ انگشتتان را داخل دهانتان کرده و لبانتان را دور آن ببنديد و انگشتتان را بيرون بکشيد. .به اين ترتيب رژ اضافه از داخل لبهايتان پاک ميشود.
قبل از زدن رژ، بايد از ويتامين اي استفاده کنيد. اين کار باعث مرطوب شدن و تغذيه لب شده و از خشک شدن و ترک خوردن لب جلوگيري ميکند.
براي اينکه دوام رژتان افزايش يابد پس از زدن لايه اول رژ يک يا دو لايه دستمال روي لبتان بگذاريد، دوباره رژ بزنيد و دوباره دستمال را روي لبانتان بگذاريد. به اين ترتيب چربي رژ گرفته شده و رنگدانه ها و موم آن باقي ميماند.
اگر بالاي چهل سال سن داريد. پيشنهاد ما اين است که از رژهاي مات استفاده نکنيد.لبان شما با کمي درخشش زيباتر جلوه ميکنند. هميشه از برق لب استفاده کنيد تا رژتان دوام بهتري داشته باشد.
رنگ رژ لب زياد مهم نيست. ابتدا دور لبتان را با خط لب خط بکشيد و با همان خط لب لبانتان را رنگ کنيد. حال ميتوانيد برق يا رژ لبتان را بزنيد. وقتي رژ قرمز ميزنيد، ابتدا خط لب قهوه اي بزنيد و لبتان را با همان رنگ رنگ کنيد و بعد رزتان را بزنيد. به اين ترتيب رنگ قرمز دوام بيشتري پيدا ميکند.
براي اينکه از محتواي رژ لبتان حداکثر استفاده را بکنيد، لايه لايه از روي آن ببريد و در ظروف مخصوص رژ بگذاريد و استفاده کنيد.
لطفا از رژ سياه يا سبز استفاده نکنيد، مگر براي مناسبتهاي خاص مانند هالووين.
اگر ديديد که از رژتان مايع خارج ميشود آن را در يخچال بگذاريد.
از رژهاي کهنه استفاده نکنيد چون باعث پوسته شدن لبانتان خواهد شد

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا چرا اینقدر بی طاقتی؟
ما همگی حمایتت میکنیم.
ادامه بده

vava

عضو جدید
fidel جون هستی که جوابم رو نداد حداقل شما جوابم رو بده؟:crying2:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ناراحت نشید

الان پایان ترم نزدیکه...همه سرشون شولوغه

من تا جائی که اطلاعات دارم راهنمائیتون میکنم

در مورد مارک کرم که پرسیده بودید برای گریم من ارکانسیل (arcancil) اصل رو بهتون پیشنهاد میکنم..البته مارک های دیگه هم هست که خوبه..مثل clavis...cerioline...vov و ...
که البته مارک vov هم خیلی عالیه

اما در مورد کلاس گریم...من بهتون توصیه میکنم اگر میخواید در اینده با ارایشگری کار کنید و به عنوان شغل در نظرش بگیرید حتما به کلاسای گریم تهران سر بزنید...اما اگر نه..فقط برای رفع احتیاج خودتون هستش و در حد خود ارائی کار میخواید به همونجا اکتفا کنید....
من با اینکه ارایشگری رو به عنوان شغل ایندم در نظر نگرفتم اما بیشتر کلاس ها و دوره هائی که در دوبی برگذار میشه رو شرکت کردم و خواهم کرد...چون اعتقاد دارم اطلاعات در مورد زیبائی برای هر زن یک باید هستش

• Like
واکنش ها: vava

هستی فرهادی

عضو جدید
هستی جون سلام
خسته نباشی واقعا ممنون از کاری که کردی
من دارم دوره ارایشگری میرم در سبزوار چون تربیت معلم همینجا درس میخونم .
اینجا لوازم گریم خوب ندارن اگه مارک خوب میشناسی بهم معرفی کنی (مخصوصا کرم)
در ضمن به نظرت دوره گریم رو من همینجا برم؟؟؟؟؟؟
ممنونت میشم;)

من معذرت مي خوام ازتون... سرم شلوغه اين روزا...
ببينيد همه چي بستگي به شما و کارتون توي آينده داره که چي از آرايشگري و گريم مي خواين.
ممکنه که يهآرايشگر يا گريمور خوب توي سزوار باشه که توي تهران نباشه (اين واقعا امکان داره).
ولي اين دليل نمي شه که شهرهاي بزرگ رو در زمينه هر گونه آموزشي ناديده بگيريم.
خيلي جاها توي تهران موزش ميزارن ولي عملا هيچي ياد نميدن (اضافه تر)
بايد يک کمي شانس داشته باشين که آرايشگر خوبي جلوي راهتون بياد.
در مورد کرم و مارک بايد بگم که من نمي تونم مارک خاصي رو به شما پيشنهاد بدم چون امکان هر گونه ناسازگاري با پوست شما رو داره.شما بايد چند تا کرم از مارکهاي مختف بگيرين و آزمايش کنين تا دستتون بياد(البته از ونجايي که هيچ گروني بي علت نيست به مارک هاي گرونتر بيشتر ميشه اعتمادکرد البته اگه اصل باشه)

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
روش صحیح استفاده از رژ لب

با تنوع رنگها و سبکهایی که برای هر نوع رنگ پوستی خوب و عالی به نظر می رسد، رژ قرمز و صورتي رنگ، روش عالی برای بهتر کردن آرایش روزانه شما است. استفاده درست از رژ نیاز به اندکی مهارت دارد. به این نکات ساده برای به کار بردن رژ توجه کنید.

1- یک لایه سبک و ملایم از کرم آرایشی زیرساخت مایع به روی لبهای خود بزنید و بگذارید خشک شود.
2- کمی پودر مات بر روی لب خود بکشید. این کار باعث می شود تا سطح صاف و یکنواختی برای استفاده رژلب ایجاد شود و به جلوگیری از محو شدن آن کمک می کند.3- با خط لبی که به بهترین شکل با رنگ رژ شما هماهنگ است، در اطراف لبتان خط لب بکشید. برای ایجاد ظاهری طبیعی خط لب را در کناره های انتهایی لب خود به خوبی بکشید.

4- از یک قلم آرایشی درجه یک و تخصصی استفاده کنید و کشیدن رژ را از قسمت وسط لب خود شروع کنید و سپس به اطراف حرکت بدهید. استفاده از قلم مو باعث می شود که میزان مناسبی از رنگ به روی لب شما کشیده بشود.
5- لایه اول رژ را به آهستگی با یک دستمال کاغذی کمرنگ کنید.
6- دومین لایه از رژ را دوباره همانند روش قبل، از قسمت مرکزی لب شروع کنید و به اطراف بکشید

vava

عضو جدید
:eek:وای دوست جون تو رو خدا 1وقت ناراحت نشی من ازت خیلی ممنونم فقط کم صبرم میفهمم و درک میکنم شما هم درگیر درسی .بازم ممنون :w10:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم با نظر هستی خانم کاملا موافقم.
اینجا رو با جای دیگه اشتباه نگیرین.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
برق لب

برق لبتان را روي رژ لب يا به تتهايي استفاده کنيد. به ياد داشته باشيد که برق لب باعث برجستگي و پر جلوه کردن لبانتان ميشود.
اگر لبان پر و برجسته اي داريد از برق لب کمتر استفاده کنيد.

خط لب

براي خوش فرم کردن لبها قبل و بعد از زدن رژ خط لب بزنيد.
هميشه قبل از استفاده از خط لب نوک مدادتان را تيز کنيد و سپس با نوک انگشت آرام روي آن بزنيد تا نرم و گرم شود.
هرگز از رژ و خط لب با رنگهاي متضاد استفاده نکنيد.
هنگام زدن رژ، ابتدا لبانتان را با خط لب رنگ کنيد و به اين ترتيب لايه دوم رژي که ميزنيد دوام بيشتري خواهد داشت.

زدن رژ لب

رژها انواع و اقسام مختلفي دارند که هر روز به اين انواع اضافه ميشود. با اينکه انتخاب رنگ رژ يک مسئله شخصي است، مد روز هم در تصميمگيري خانمها براي انتخاب رنگ نقش عمده اي بازي ميکند. تنوع رنگهاي رزلبهاي Kayla را ببينيد و انتخاب کنيد. به ياد داشته باشيد رنگ سال، صورتي است.
براي بوجود آوردن لبان زيبا، ابتدا خط لباننتان را با يک خط لب خنثي بکشيد. توجه داشته باشيد که خط خود لب را بکشيد نه خط خارج لب را. سپس خط لب مورد نظرتان را بکشيد. بعد از آن سطح لبتان را با رنگ مورد نظرتان پر کنيد. حال از برس لبتان استفاده کنيد و اين دو رنگ را در هم پخش کنيد تا خط تفکيک آنها زياد نمايان نباشد

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز نمیدونم چه جوری عکس رو بزرگ بذارم جوابمو بدین دیگه دارم ناراحت میشما:cry:

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
علت جوش زدن بعد از اصلاح صورت در خانمها چيست و چگونه مي توان آن را درمان کرد؟
هر گونه ضربه و تروما به پوست ميتواند باعث التهاب شود. چون با اصلاح صورت مو از ريشه کنده ميشود ميتواند در همان قسمت باعث التهاب شود و بصورت جوش خود را نشان دهد. پوست افراد به ضربه وارده واکنشهاي متفاوتي نشان ميدهند. يعني يک ضربه همانند در پوست دو نفر واکنش يکساني ندارد که مربوط به حساس بودن پوست افراد ميباشد.
در ضمن در پوست افراد متفاوت ميکروبهاي مختلفي وجود دارد که فلوراي طبيعي پوست ميباشند و در مواقع طبيعي هيچ گونه مزاحمتي ايجاد نميکنند ولي در مواقعي که پوست به دلايلي آسيب ببيند اين ميکروبها تزايد پيدا کرده و باعث عفونت در همان ناحيه ميشوند. ميکروبهاي خاصي از قبيل استافيلوکوک طلائي در اين مواقع بيشتر باعث عفونت ميگردند.

بهتر است قبل از اصلاح پوست صورت با محلولهاي استريل کننده از قبيل الکل هفتاد درجه تميز شود و اگر هنوز التهاب ايجاد ميشود از کرمهاي ضد التهاب از قبيل هيدروکورتيزون مصرف شود.

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
فر موقت

فر موقت

- مرحله اول تهیه کردن بیگودی های فر بسته به نوع فر ریز یا درشت و یا متوسط می‌باشد به طوری که هم می‌توانید این بیگودی ها را از بیرون تهیه کنید و هم چون هر چه لایه های مو را کمتر بگیرید فر شما زیباتر خواهد شد به تعداد زیادی بیگودی نیاز دارید،آنها را با هزینه‌ی کمتری در منزل تهیه کنید بدین ترتیب که کاغذ هایی به ابعاد 9 در9 یکدست وهم اندازه بسته به حجم مو به تعداد 30 الی 50 عدد درست کرده (می‌توانید از کاغذهای یادداشت مربع شکل استفاده کنید) وآنها را لوله ای شکل کنید که مثل بیگودی های ریز در خواهد آمد و البته سایز بیگوی های شما به خودتان مربوط می‌شود که دوست دارید فر ریز داشته باشید یا درشت ویا متوسط.

2-اگر موهایی کاملا صاف وبدون حالتی دارید که پس از حالت دادن با سشوار یا بیگودی خیلی سریع به حالت اولیه برمی‌گردد و فرم خود را از دست می‌دهد، توصیه می‌شود که بعد از حمام که آب موها کشیده شد و موها نم هستند،آنها را به دو طرف سر شانه کرده و از جلو با لایه های خیلی کم وزدن کمی تافت یا مواد نگهدارنده به موها بزنید، آنها را به دور بیگودی‌ها و در وسط آنها به طور مرتب بپیچید و دو طرف کاغذهای لوله ای را خم کنید تا موها باز نشوند و حتی در صورت باز شدن می‌توانید از گیره‌های سیاه مو جهت ثابت نگه داشتن آنها استفاده کنید.

3-گاهی برای موهایی که کمی حالت دارند و به راحتی به هر فرم دلخواهی که می‌خواهیم در می‌آیند ،استفاده از مواد حالت دهنده توصیه نمی‌شود و تنها نم داشتن موها کافی است.

4-برای فرهای درشت تر کاغذهای لوله ای را باز تر پیچانده وقطر لوله ها را بیشتر می‌گیریم.

5- پس از پیچاندن همه ی موها از جلو به پشت سر تقریبا نیم ساعت ویا بسته به مقدار موها کمی بیشتر طول می‌کشد تا موها خشک شوند که حتی می‌توانید از سشوار با باد بسیار ملایم برای خشک شدن آنها استفاده کنید(دقت داشته باشید که هنگام سشوار کشیدن نظم بیگودی ها به هم نخورد وباعث باز شدن آنها نشود)

6-برای باز کردن موها کاغذهای لوله ای را از سمت پایین گرفته وبه طور عمودی به پایین بکشید تا منگوله ای و لولای باز شود نه اینکه به طور افقی به سر بچسبد که در این صورت اصلا فر زیبایی در نخواهد آمد.

7-بعد ازآنکه موها را به ترتیب از جلو به پشت سر به آرامی باز کردید می توانید با انگشتانتان آنها را از هم جدا کرده و فرتان را طبیعی تر نشان دهید و در این هنگام برای براق شدن موها می‌توانید از کمی روغن زیتون استفاده کنید

8-برای ویو شدن موها از بیگودی های درشت با برداشتن لایه های زیاد مو این کار را انجام دهید اما برای فرها ،چه ریز وچه درشت حتما لایه های جدا شده را کم بگیریدبا این تفاوت که در فر ریز از بیگودی ریز و در فر درشت از بیگودی درشت استفاده کنید

9-این نوع فر تا زمان شسته شدن همچنان باقی خواهد ماند و تنها با شسته شدن به حالت اولیه‌ی خود باز خواهد گشت.
10- ناگفته نماند که فرهای شش ماهه یا همیشگی به موها آسیب رسانده وگاهی به خاطر مواد شیمیایی باعث سوزاندن آنها خواهد شد و اکثر اوقات به خاطر رسیدگی به آنها شما را خسته خواهد کرد چرا که شما باید فرشش ماهه را همیشه چرب نگه دارید تا خوش حالت بایستد و این خود استفاده از واکسها و کرم های مو را به همراه خواهد داشت که مصرف زیاد این مواد نیز به مقدار زیاد و در دراز مدت ضررهای بسیاری را برای موی شما به همراه خواهد داشت اما این فر نیاز به مراقبت نداشته و هر زمان که از آن خسته شوید با شستن از بین خواهد رفت.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکاتي براي زدن کرم پودر:
· صورتتان را مرطوب کنيد و بگذاريد کرمتان جذب شود. اين موضوع باعث ميشود که کرم پودرتان در سطح پوست بماند.
· کرم پودر را بزنيد و فورا پخش کنيد.
· با زدن برس در پن کک و پخش کردن آن روي صورت به صورت حرکات مدور هماهنگي کرم پودر را ايجاد کنيد. نگران ماتي جلاي چهره تان نباشيد.
· کرم پودر را با نوک انگشت يا اسفنج آرايشي بماليد تا پوستتان درخشان و طبيعي جلوه کند.
· پس از اتمام کار با يک دستمال نمناک روي صورتتان بزنيد تا اضافه هاي پن کيک را از روي آن بردارد و درخشش لازم به چهره تان داده شود.
· هنگام زدن کرم پودر دهانتان را باز کنيد تا قسمت گردن قشنگ آرايش شود و خطي باقي نماند.
· دو رنگ کرم پودر را هميشه دم دست داشته باشيد. يکي براي زمستان و ديگري براي تابستان. اغلب ماه هاي سال اگر اين دو رنگ را با هم مخلوط کنيد هماهنگي بسيار زيبايي به دست مي آيد.
· پس از اتمام آرايش، يک تکه پارچه را روي صورتتان بزنيد که هم آخرين پوشش را تکميل کنيد و هم نرمشي به ظاهرتان داده باشيد.
به ياد داشته باشيد:
آرايش در زير نور مصنوعي و رنگ طبيعي متفاوت جلوه ميکند، به همين خاطر هميشه زير نوري مشابه به نور جايي که ميخواهيد برويد آرايش کنيد.
رنگهاي روشن چهره تان را جلوه دار تر ميکنند. ولي رنگهاي تيره تر اين جلوه هار را کمتر نمايان ميکنند

هر چقدر تشکر بیشتر باشد فعالیت من بیشتر خواهد بود

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه کم کار نشدم.
ازم خواستن ادامه ندم

بالا