لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

یاکریم

عضو جدید
اینا فقط دلیل برای انجام کار اشتباه که وجدانمون راحت باشه همین

فک نمیکنم ... آخه دین ما گفته ... البته من شنیدم سنی ها ازدواج موقت ندارن

حتی 1 لحظشم وابستگی داره.شک نکن.تازه بعد تو خدمت میخای چی کار کنی؟شاید باز به فکر یه ازدواج موقت دیگه تو یه شهر دیگه بیفتی.اینه که میگم عوارض داره.

از همینش میترسم ....

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی 1 لحظشم وابستگی داره.شک نکن.تازه بعد تو خدمت میخای چی کار کنی؟شاید باز به فکر یه ازدواج موقت دیگه تو یه شهر دیگه بیفتی.اینه که میگم عوارض داره.

منم دقیقا موافقم مخصوصا در این سن که پسرا جذب دخترایی بزرگتر از خودشون

می شن دیگه ایشونم که تجربه کافی داره ...........

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک نمیکنم ... آخه دین ما گفته ... البته من شنیدم سنی ها ازدواج موقت ندارن

از همینش میترسم ....
اینکه دین گفته درست.ولی من معتقدم جزو احکامی هست که باید با شرایط موجود تغییر میکرده ولی چون به نفع بعضیا بوده کاری باش نداشتن.به نظر من صیغه واسه یه جوون مجرد فرقی با هوس بازی و تنوع طلبی نداره

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دقیقا موافقم مخصوصا در این سن که پسرا جذب دخترایی بزرگتر از خودشون

می شن دیگه ایشونم که تجربه کافی داره ...........
بله درسته.این خانم هم بالاخره بدش نمیاد یه جوابی به غرایزش بده.به همین خاطر فقط این رفیقمون متضرر میشه.

mina76

عضو جدید

آره ...اصلا ازدواج موقت واسه آدمی که هنوز ازدواج نکرده نوعی هوس رانی بحساب میاد ... اون خانوم شرایط ازدواج موقت رو داره ولی شما شرایطش رو نداری... چون با این سن کم زود احساساتی میشید.... تازه هنوز ازدواج دائمی رو تجربه نکردی.... بنظرم بعد خدمت سربازی موقعیتهای بیشتری برات ایجاد میشه

ازدواج موقت برای مرد یا زنی خوبه که یه بار ازدواج کرده باشه ...یا یه شرایط خاصی داشته باشه ...

من خیلی جاها میگم که تو بعضی شرایط ما دخترا نباید سخت گیری های زیاد داشته باشیم ... اگه پسر با عرضه باشه میشه با حداقل ها هم یه زندگی خوب رو شروع کرد ...

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته.این خانم هم بالاخره بدش نمیاد یه جوابی به غرایزش بده.به همین خاطر فقط این رفیقمون متضرر میشه.

ایشونم برای کار خیر نمی خوان ازدواج موقت کنن برای رهایی از افکار و وسوسه های شیطانیشونه به قول خودشون البته

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آره ...اصلا ازدواج موقت واسه آدمی که هنوز ازدواج نکرده نوعی هوس رانی بحساب میاد ... اون خانوم شرایط ازدواج موقت رو داره ولی شما شرایطش رو نداری... چون با این سن کم زود احساساتی میشید.... تازه هنوز ازدواج دائمی رو تجربه نکردی.... بنظرم بعد خدمت سربازی موقعیتهای بیشتری برات ایجاد میشه

ازدواج موقت برای مرد یا زنی خوبه که یه بار ازدواج کرده باشه ...یا یه شرایط خاصی داشته باشه ...

من خیلی جاها میگم که تو بعضی شرایط ما دخترا نباید سخت گیری های زیاد داشته باشیم ... اگه پسر با عرضه باشه میشه با حداقل ها هم یه زندگی خوب رو شروع کرد ...
موافقم.منم میگم موقت واسه کسی با شرایط این خانم میتونه خوب باشه.یا مردی با این شرایط.ولی واسه جوون مجرد همش ضرره.به نظر من یه جور خیانت به همسر اینده ادم به حساب میاد.

mina76

عضو جدید
اصلا میدونید چیه ازدواج موقت برای پسری که هنوز ازدواج دائم نکرد حکم زنا رو داره :mad:

حالا میگید مرجع تقلید شدم ... ولی بنظرمن ( که یه دختر هستم) این خیانت به همسر آینده س...ازدواج موقت فقط واسه مردی خوبه که زنشو به نوعی از دست داده باشه ( حالا یا طلاق گرفته باشه یا فوت کرده باشه )

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خندم میاد بخدا..... چرا این همه کم طاقت شدن پسرا ... :que:
ببینید راستش اصلا خنده دار نیست.تاپیک جالبی بود که بحث های خیلی خوبی توش شد. شما اگه تفاوت های ساختاری که مرد و زن باهم دارن رو در نظر بگیرید اصلا این حرفو نمیزنید.پسرا با دیدن تحریک میشن و دخترا با تماس فیزیکی.پسر تو جامعه خیلی چیزا میبینه که تحملش کم میشه.ولی دختر تو جامعه این اتفاق واسش نمیفته.با عرض معضرت از همه میشه یه مثال زد.اینکه یک خانم رو با لمس و تماس فیزیکی در حد مرگ تحریک کنی و بعد ازش بخای خودشو کنترل کنه . اگر نکرد بهش بخندی و بگی که تحملت کمه.در صورتی که این یه امر طبیعی و غریزیه.

Setareh_madness

عضو جدید
من پسری هستم 23 ساله که در یک شرکت تولیدی کار میکنم وترم آخر دوره کارشناسی هستم و چند ماه دیگه میرم خدمت سربازی
پسری هستم که به اعتقادات دینی بسیار پایبند هستم و گناه کردن مرا آزار میدهد.
سال قبل از دختری خواستگاری کردم ولی متاسفانه چشم هم چشمی وسخت گیری دو طرف باعث شد که این ازدواج سر نگیرد ... از آن به بعد افکار بد به سراغم می آید. زندگی مرا تحت تاثیر هوا هوس و وسوسه های شیطانی قرار میدهد...

بعد از طرح این مشکل پیش دوستانم آنها مرا به ازدواج موقت تشویق کرده اند...

الان در محل کار با خانم 30 ساله ای آشنا شدم که دو ازدواج ناموفق داشته والان طلاق گرفته است . تصمیم دارم با وی ازدواج موقت بکنم .( چون دوس ندارم به سمت گناه کشیده شوم ). فقط یه مشکلی دارم که آیا این ازدواج موقت با سن وسالی که دارم در روحیه ی من تاثیر بدی خواهد گذاشت یا نه ؟ واینکه این ازدواج می تواند وسوسه های شیطانی را ازمن دور کند؟
سلام خوب چرا باره دیگر شرایط ازدواج برای خودتان را محیا نمیکنید؟؟

حالا به فرض ازدواج موقت در صورت وابستگی اون خانم میخواهید چه کار کنید؟؟ اگر مثلا بعدا به همسر آیندتوون بگه؟؟ در کل درست نیست ابدا

mina76

عضو جدید
ببینید راستش اصلا خنده دار نیست.تاپیک جالبی بود که بحث های خیلی خوبی توش شد. شما اگه تفاوت های ساختاری که مرد و زن باهم دارن رو در نظر بگیرید اصلا این حرفو نمیزنید.پسرا با دیدن تحریک میشن و دخترا با تماس فیزیکی.پسر تو جامعه خیلی چیزا میبینه که تحملش کم میشه.ولی دختر تو جامعه این اتفاق واسش نمیفته.با عرض معضرت از همه میشه یه مثال زد.اینکه یک خانم رو با لمس و تماس فیزیکی در حد مرگ تحریک کنی و بعد ازش بخای خودشو کنترل کنه . اگر نکرد بهش بخندی و بگی که تحملت کمه.در صورتی که این یه امر طبیعی و غریزیه.

من حرف شما رو قبول ندارم ...پس عفت وحیا رو برای چی گذاشتن؟؟ قبول دارم متاسفانه طرز پوشش بعضی دختر ا باعث تحریک پسرا میشه ولی پسرای خوبی مثل این آقا که به قول خودشون به مسائل دینی اهمیت میدن ، میتونن جلوی هواهوس خودشون رو بگیرن

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته مردا با دیدن صحنه های خاص تحریک می شن نه اینکه طرف معمولیه ببینی و این بهانه ای باشه واسه اینکه خوب پسرا با دیدن تحریک می شن این اصلا درست نیست به نظر من

Setareh_madness

عضو جدید
من حرف شما رو قبول ندارم ...پس عفت وحیا رو برای چی گذاشتن؟؟ قبول دارم متاسفانه طرز پوشش بعضی دختر ا باعث تحریک پسرا میشه ولی پسرای خوبی مثل این آقا که به قول خودشون به مسائل دینی اهمیت میدن ، میتونن جلوی هواهوس خودشون رو بگیرن

دقیقا موافقم چرا واسه پسرا خود داری معنی نباید داشته باشه؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفتون محترمه.ولی عفت و حیا ربطی به طبیعت وجودی نداره.این اقا یا خیلیا که خودشونو کنترل میکنن حیا دارن.
چون تجربه این بحث ها رو دارم ادامه نمیدم.چون نیازه که همه واقع بین باشن.شما جواب مثال من رو بدید تا بعد بتونیم حرف بزنیم.ایا به خانمی در اون شرایط میشه گفت بی حیا؟نه.چون شرایط ایشونو تحریک کرده.پس کنترلش سخته.همین طور هم واسه اقا.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

البته مردا با دیدن صحنه های خاص تحریک می شن نه اینکه طرف معمولیه ببینی و این بهانه ای باشه واسه اینکه خوب پسرا با دیدن تحریک می شن این اصلا درست نیست به نظر من
نه کسی هم نگفت هر کیو تو خیابون میبینن برن زنا کنن.لطفا منصف و واقع بین باشید

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا موافقم چرا واسه پسرا خود داری معنی نباید داشته باشه؟
کی همچین حرفی زد؟این بیچاره اگه خوددار نبود که الان اینجا نبود.مثل بسیاری از اقایون و خانما دنبال هوسش بود.در ضمن یادتون نره در کنار هر مرد فاحشه یک زن فاحشه وجود داره و بالعکس.

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتون محترمه.ولی عفت و حیا ربطی به طبیعت وجودی نداره.این اقا یا خیلیا که خودشونو کنترل میکنن حیا دارن.
چون تجربه این بحث ها رو دارم ادامه نمیدم.چون نیازه که همه واقع بین باشن.شما جواب مثال من رو بدید تا بعد بتونیم حرف بزنیم.ایا به خانمی در اون شرایط میشه گفت بی حیا؟نه.چون شرایط ایشونو تحریک کرده.پس کنترلش سخته.همین طور هم واسه اقا.

نه این مثال شما به صورت ارادی بوده اون خانم خواستن تا به این مرحله برسن در صورتیکه ما داریم در مورد دیدن مردا و شرایطشون صحبت می کنیم

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی همچین حرفی زد؟این بیچاره اگه خوددار نبود که الان اینجا نبود.مثل بسیاری از اقایون و خانما دنبال هوسش بود.در ضمن یادتون نره در کنار هر مرد فاحشه یک زن فاحشه وجود داره و بالعکس.

اینو بدونین تا درخواست چیزی وجود نداشته باشه عرضه کننده ای هم وجود نداره !!!!!!!!!

bahare-71

عضو جدید
بچه ها ازدواج موقت آدم مجرد رو از زندگی عقب میندازه (توجه داشته باشید گفتم آدم مجرد!)...بحث خوبیه ... راستش داداش منم میخواست اینکارو انجام بده ولی با صحبت های پدر ومادرم منصرف شد وا یه مدته ازدواج دائم کرده وداره زندگیشو میکنه وصاحب بچه شدن حتی تونستن باهم دیگه یه خونه کوچیک بخرن. حالا فک کنید اگه ازدواج موقت کرده بود الان هیچ کدوم از اینا خبری نبود.

ازدواج موقت به ضرر دخترای مجرده چون دختری که قبلا ازدواج نکرده نمیتونه ازدواج موقت کنه... واسه همین منم دوس ندارم همسر آیندم تو دوران مجردی ازدواج موقت کرده باشه ...چون لذت یه زندگی سالم رو از بین میبره

آخرین ویرایش:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه این مثال شما به صورت ارادی بوده اون خانم خواستن تا به این مرحله برسن در صورتیکه ما داریم در مورد دیدن مردا و شرایطشون صحبت می کنیم
پس شما به اصل موضوع توجه نکردید.گفتم تفاوت ساختاری.شرایط جامعه مرد رو ناخاسته تو این شرایط قرار داده.پس به صورت ناخاسته یک خانم رو تو این شرایز بزارید.(تا شرایطشون یکسان بشه و بتونیم مقایسه کنیم.)حالا که یکسان شدن بگید ایا این قضیه خندا داره؟نه .طبیعیه.
البته تحریک شدن و سخت کنترل شدن طبیعیه ها.ولی من نمیگم چاره کار هوس بازیه.فقط میگم واقع بین باشیم.کنترلش سخته.یک بار خودتونو تو اون شرایط قرار بدید(مجازا)و بعد در موردش بحث کنید بهتره.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینو بدونین تا درخواست چیزی وجود نداشته باشه عرضه کننده ای هم وجود نداره !!!!!!!!!
انداختن تقصیرات به گردن طرف مقابل کاریو حل نمیکنه.
فرقی نیست بین کسی که درخاست میده و کسی که قبول میکنه.هردو فاسدن.چون اگه نبودن نه درخاست میدادن و نه قبول میکردن.

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما به اصل موضوع توجه نکردید.گفتم تفاوت ساختاری.شرایط جامعه مرد رو ناخاسته تو این شرایط قرار داده.پس به صورت ناخاسته یک خانم رو تو این شرایز بزارید.(تا شرایطشون یکسان بشه و بتونیم مقایسه کنیم.)حالا که یکسان شدن بگید ایا این قضیه خندا داره؟نه .طبیعیه.
البته تحریک شدن و سخت کنترل شدن طبیعیه ها.ولی من نمیگم چاره کار هوس بازیه.فقط میگم واقع بین باشیم.کنترلش سخته.یک بار خودتونو تو اون شرایط قرار بدید(مجازا)و بعد در موردش بحث کنید بهتره.

مطمئنا نمی شه تصور کرد آره ساختار بدنی این دو با هم متفاوته ولی من می گم این نباید بهانه بشه برای آقایون که بگن با دیدن هر چی جلوی چششون تحریک می شن ( صحنه های خاص) و در شرایط خاص این حسو به وجود می یاره

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شا که سنی ندارید علاوه بر اون نباید با شنیدن جواب رد پا پس بکشید وقتی میشه کاریو از راه درست تر حل کرد چرا ازدواج موقت؟! ...یکم تحملتون رو ببرید بالا ..پس خودسازی چی میشه ...رو خودتون کار کنید.گاهی وقتا لازمه بر خلاف موج جامعه پیش رفت //امروزه سریع راه اول می گن ازدواج موقت ...اصلا خدایا درسته این قانون تو اسلام هست ولی من هر کار می کنم نمی تونم هضمش کنم!