قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید شما تو امضاتون نوشتید مسجد زواره اورجینال ۴ ایوانی بوده ولی میشه منبعتونو بگی.آخه کتاب سبک شناسی اینو اصلا قبول نداره و میگه به مرور ۴ ایوانی شده

اولین بنای 4 ایوانه قبل از اسلام= کاخ آشور ( غیر مذهبی)
اولین بنای 4 ایوانه بعد از اسلام = کاخ لشکری بازار( غیر مذهبی)
اولین مسجد 4 ایوانه که با تغییر شکل 4 ایوانه شده= جامع اصفهان
اولین مسجد 4 ایوانه اورجینال= زواره
اولین بنای مذهبی چهار ایوانه بعد از اسلام=مدرسه بوده نه مسجد

منبع جزوه دکتر متدین

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بچه ها بهنظرتون برامرور درسنامه نانو خوبه یا خلاصه ی خودمون ازنانو؟

دوست خوبم، هیچکس دلسوزتر از خودمون برای خودمون نیست، پس اگر شما خودتون کتاب رو خوندین و خلاصه برداری کردید اول خلاصه خودتون رو بخونید، بعد اگر وقت شد یه نگاه داستانوار هم به درسنامه بندازید و هرجایی که دیدید از قلم افتاده رو عمیق تر بخونید، این نظر منه، باز نظرات دوستان رو هم بشنوید و معقولانه ترین راه رو انتخاب کنید

arch 1 teh

عضو جدید
سلام دوستان . من خلاصه کتاب طبیعت منبع الهام تا نصفش تقریبا گذاشتم . درس نامش که اومد دیگه نذاشتم . اگه می دونید که لازم هست بقیشم بزارم اگه نه که نزارم ؟ گفتم بگم شاید فکر می کنید
که تمومش گذاشتم .
اگه شما بزاری خیلی بهتره...................خلاصه آرکی تایپی نداری؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این سوال پارسال کنکور انرژی بوده

چرا در بناهای کویری در نمای خارجی گچ کاربرد فراوان دارد؟
1-پدیده تعریق اتفاق نمی افتد 2-تابش خورشید را بیشتر منعکس میکند
3-ار نفوذ رطوبت جلوگیری میکند 4-تشعشعات خورشیدی را بیشتر جذب میکند

من خودم فکر می کردم 2 می شه ولی سنجش گفته 3 می شه بگید چرا؟

Tanin_hd

عضو جدید
بچه ها یه سوال!اینرسی حرارتی ساختمان بیشتر به ظرفیت حرارتی مربوط میشه یا مقاومت حرارتی؟ اینکه میگیم تو مسکونی عایق رو خارج میزاریم و اینرسی حرارتی رو به حداکثر میرسونیم اما تو کاربری های منقطع مثلا اداری سمت داخل میزاریم برای به حداقل رسیدن اینرسی حرارتی. بعد از طرفی برای مسکونی (ساختمان هایی که بطور دائم گرم میشن)مقاومت حرارتی و اداری ظرفیت حرارتی مهمه.میشه یه کم بیشتر توضیح بدین در موردش؟ممنون میشم.:redface:

pedram8755

عضو جدید
سلام دوستان
کسی لینک دانلود پاسخنامه تشریحی کنکورهای سالای قبل 90 و 89 و 87رو داره بزاره
ممنون میشم

pedram8755

عضو جدید
اطلاعیه مهم سازمان سنجش درباره برگزاری آزمون اسکیس کنکور ارشد ۹۱

اطلاعیه مهم سازمان سنجش درباره برگزاری آزمون اسکیس کنکور ارشد ۹۱

کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸ و ۱۳۶۳ ـ آزمون پروژه عملی کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷ ، ۱۳۵۸ و ۱۳۶۳ در صبح و بعدازظهر روزهای پنج‌شنبه۲۲ و جمعه ۲۳/۴/۹۱ و صبح روز شنبه ۲۴/۴/۹۱منحصراً در شهر تهران برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی پروژه‌دار را نیز انتخاب نموده‌اند، بر اساس جدول ذیل برگزار خواهد شد. ضمناً برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به شرکت در آزمون دو پروژه می‌باشند، دو کارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دریافت می‌باشد و لازم است هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ ۰۰۰/۵۹ (پنج هزار و نهصد تومان) بابت هزینه برگزاری آزمون هر پروژه به صورت اینترنتی که امکان آن در سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org فراهم گردیده‌، پرداخت نموده سپس با دریافت کد پرداخت مبلغ اینترنتی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری در قسمت مربوط (پرینت کارت ورود به جلسه آزمون) نسبت به پرینت کارت خود و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. (داوطلبانی که در دو پروژه شرکت می‌نمایند لازم است در دو مرحله نسبت به پرداخت مبلغ فوق به صورت اینترنتی اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در پروژه مربوط و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند). بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.
تبصره: نظر به اینکه در کدرشته امتحانی ۱۳۵۲ (مجموعه معماری) چهار پروژه عملی و یا تشریحی برگزار می‌گردد لذا برای آندسته از داوطلبانی که در هر چهار پروژه کد مذکور مجاز شده باشند، یک کارت ورود به جلسه آزمون جداکانه در نظر گرفته شده است، که لازم است در صورت تمایل به شرکت در ۱، ۲، ۳ و یا ۴ پروژه، بابت هر یک از پروژه‌های مربوط مبلغ فوق را پرداخت نمایند و سپس نسبت به پرینت کارت پروژه مربوط اقدام نمایند.

orkide69

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيز
اينجانب در حركتي عجيب و دور از انتظار هم اكنون تمام كتاب ها و جزواتم را به داخل حوض منزلمان كه البته از آب خالي بود ريختم و دلم بسي خنك شد.:biggrin::eek:
فعلا چند ساعتي راحت شدم .اخييييييييييييييش
روا نيست فكر كنيد اينجانب خل و چل و ديوانه شده ام.
با تشكر
راستي بچه ها امتحان گروه معماري چندمه؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸ و ۱۳۶۳ ـ آزمون پروژه عملی کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷ ، ۱۳۵۸ و ۱۳۶۳ در صبح و بعدازظهر روزهای پنج‌شنبه۲۲ و جمعه ۲۳/۴/۹۱ و صبح روز شنبه ۲۴/۴/۹۱منحصراً در شهر تهران برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی پروژه‌دار را نیز انتخاب نموده‌اند، بر اساس جدول ذیل برگزار خواهد شد. ضمناً برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به شرکت در آزمون دو پروژه می‌باشند، دو کارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دریافت می‌باشد و لازم است هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ ۰۰۰/۵۹ (پنج هزار و نهصد تومان) بابت هزینه برگزاری آزمون هر پروژه به صورت اینترنتی که امکان آن در سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org فراهم گردیده‌، پرداخت نموده سپس با دریافت کد پرداخت مبلغ اینترنتی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری در قسمت مربوط (پرینت کارت ورود به جلسه آزمون) نسبت به پرینت کارت خود و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. (داوطلبانی که در دو پروژه شرکت می‌نمایند لازم است در دو مرحله نسبت به پرداخت مبلغ فوق به صورت اینترنتی اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در پروژه مربوط و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند). بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.
تبصره: نظر به اینکه در کدرشته امتحانی ۱۳۵۲ (مجموعه معماری) چهار پروژه عملی و یا تشریحی برگزار می‌گردد لذا برای آندسته از داوطلبانی که در هر چهار پروژه کد مذکور مجاز شده باشند، یک کارت ورود به جلسه آزمون جداکانه در نظر گرفته شده است، که لازم است در صورت تمایل به شرکت در ۱، ۲، ۳ و یا ۴ پروژه، بابت هر یک از پروژه‌های مربوط مبلغ فوق را پرداخت نمایند و سپس نسبت به پرینت کارت پروژه مربوط اقدام نمایند.
فكر ميكنم اين ماله پارسال باشه؟؟؟

النازا

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيز
اينجانب در حركتي عجيب و دور از انتظار هم اكنون تمام كتاب ها و جزواتم را به داخل حوض منزلمان كه البته از آب خالي بود ريختم و دلم بسي خنك شد.:biggrin::eek:
با تشكر

هفته دیگه 5شنبه یا جمعست دیگه

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزيز
با تشكر
اااا مگه کنکور برگزار شد؟؟؟؟؟من خواب موندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:crying:

saeide26

عضو جدید

mahboooobeh

عضو جدید

بچه ها من اخر نفهمیدم این مجلس سنا مال کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1-جزوه معماری معاصر برزگر: محسن فروغی
2-اگه مال فروغیه؛ حیدر غیایی دیگه کیه(سراسری91)

1سوال دیگه.....اپرای پاریس یا همون اپرای گارنیه؛چه سبکیه؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

دکتر خوشنویس میگه غیایی

galeya

عضو جدید
:cry: دوستان این جزوه طراحی لرزه ای که hagir عزیز زحمتشو کشیدن، چند صفحه است؟
من همه پارتها رو دانلود کردم اما وقتی extract شون میکنم فقط صفحات 1و 10 تا 19 هستش
این مشکلو با جزوه تنظیمی که ایشون لطف کردن و تو سایت گذاشتن دارم، 9 صفحه است....
مشکل از کجاست؟
کسی نمیتونه کمک کنه؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز

سبک اصلی اپرای گارنیه (پاریس) نئوباروکه، و نئوباروکم جزوی از سبک التقاطی یا همون اکلکتیکه که سال پیش سرش اعتراض بود خصوصا من اعتراض کردم که وقتی سبک رو بطور کل دادید و سبک رو به صورت جزء هم دادید، خب جزء صحیح تره تا کلیت، اما سازمان سنجشه و جواب ندادن به اعتراضا، سال پیش حدود 15 سوال کلا اشتباه بود، و کاملا نشون میداد چرا سطح علمی کشورمون انقدر پایینه و دانشگاهای ما جزو 1000 تا دانشگاه برتر دنیام نیستن

دوست خوبم توجه کن که ما دو تا مجلس نمایندگان (سنا) داریم، یکی اینی که عکسشو گذاشتی که قدیمی هست که برای حیدر غیاثی اه و دومی که همین مجلسیه که الان هست و کار محسن فروغیه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry: دوستان این جزوه طراحی لرزه ای که hagir عزیز زحمتشو کشیدن، چند صفحه است؟
من همه پارتها رو دانلود کردم اما وقتی extract شون میکنم فقط صفحات 1و 10 تا 19 هستش
این مشکلو با جزوه تنظیمی که ایشون لطف کردن و تو سایت گذاشتن دارم، 9 صفحه است....
مشکل از کجاست؟
کسی نمیتونه کمک کنه؟
جزوه طراحی لرزه ای کزازی رو بخونید اون بهتره چند صفحه قبل تر تو تایپیک جزوه ها گذاشتن بچه ها

pedram8755

عضو جدید
سلام بچه ها
پاسخ تشریحی کنکورهای سال 87 تا 90 رو لینک دارین بدین؟
خیلی گشتم نیست:surprised:
ممنون میشم

galeya

عضو جدید
جزوه طراحی لرزه ای کزازی رو بخونید اون بهتره چند صفحه قبل تر تو تایپیک جزوه ها گذاشتن بچه ها

ممنون پیداش کردم...
جزوه تنظیم قیابکلو اونیکه جدیده، 9 صفحه است؟ بنظرم ناتموم مونده!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا فایلام همه نصفه نیمه است.......

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.