!!!دوست داری با کی ازدواج کنی!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر کسی که مدنظرمه پیدا کردم ولی فکر نکنم اصلا پیدا شه:cry:

mimm_star

عضو جدید
یه مرد پولدار خوش اخلاق فهمیده که تو خونه هم کار کنه، چشم چرون نباش، خوشگلم نباشه!!!
(یک ذره خوشگل باشه نه زیاد) ;)

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرکی خدا بخواد

ناراحت نباش
اونی که مال توِ یه روز میاد
یکی که فقط مال خودته

سلام داداشی خوبی شما؟؟؟؟؟؟ امیدوارم...دور و برم ادم زیاده ولی هیچکدومشون اونی نیست که میخواممممممم:cry:

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داداشی خوبی شما؟؟؟؟؟؟ امیدوارم...دور و برم ادم زیاده ولی هیچکدومشون اونی نیست که میخواممممممم:cry:

سلام
مرسی
شما خوبی؟؟
ناراحت نباش دیگه
پیدا میشه آبجی گلم
ناراحت نباش
بخند:redface:

mosafere danesh

عضو جدید
دیگه برام هیچ اهمیتی نداره

فقط میخوام تنها باشم و کلاً ازدواج رو از زندگیم حذف کنم

WOMIS

عضو جدید
خوش اخلاق باشه ....زن ذلیل باشه:D...صبور باشه(خیلی مهمه) چون من بعضی اوقات مخم هنگ میکنه:redface:

قیافشم خوب باشه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر رویاهام رو اگه بخوام توصیف کنم : خصوصیات فیزیکی: دختری با قد 170 یا بیشتر, لاغر لاغر, پوست سفید برفی, موهای قهوه ای روشن یا بلوند. مشکی هم خوبه به شرط اینکه صاف صاف باشه. چشم ها قهوه ای یا خاکستری, قیافش هم خیلی خوب باشه مخصوصا بینی و دندوناش. ابروهاشم باید خوشگل باشه. گوشش هم نباس بزرگ باشه ! تیپش هم باید خیلی به روز ولی در عین حال جلف نباشه و پوشیده باشه. همیشه هم باید تمیز و آراسته و خوش بو باشه. خصوصیات دیگه : شاغل باشه به شرطی که شغلش خسته اش نکنه و بهش استرس وارد نکنه. خیلی زرنگ و باهوش باشه. مودب باشه. پایبند به ارزش های انسانی مثه احترام به بزرگتر, کمک به نیازمندها و ... بطور کل یک انساندوست واقعی باشه. احساساتی و رومانتیک باشه. خوشرو باشه در عین حال جدی و کمی خجالتی.مدیر و مدبر و با کفایت باشه. مادر خوبی واسه فرزندامون باشه. خانواده ی خودش و خانواده ی من رو علی الخصوص مادرم رو دوست داشته باشه. شریک شادیها و سختی هام باشه. در هنگام مشکلات و گرفتاری ها سنگ صبورم باشه و با ارائه راهکار ها و پیشنهاد های درست راهنماییم کنه و قوت قلبم باشه و همیشه خونمون با حضور پر مهرش گرم باشه. از هم مهمتر اینکه دوستم داشته باشه و این دوست داشتن دوطرفه باشه و بهم علاقمند باشیم و وقتایی که دور و برش نیستم همچین دلش برام بگیره و بی حوصله بشه تا من سر و کله ام پیدا بشه.

البته این رویای من هستا ! تصور کن تو میتونی بشی تعبیر این رویا !

خیلی جالبه این 2000 امین پست من تو باشگاه هست !

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر رویاهام رو اگه بخوام توصیف کنم : خصوصیات فیزیکی: دختری با قد 170 یا بیشتر, لاغر لاغر, پوست سفید برفی, موهای قهوه ای روشن یا بلوند. مشکی هم خوبه به شرط اینکه صاف صاف باشه. چشم ها قهوه ای یا خاکستری, قیافش هم خیلی خوب باشه مخصوصا بینی و دندوناش. ابروهاشم باید خوشگل باشه. گوشش هم نباس بزرگ باشه ! تیپش هم باید خیلی به روز ولی در عین حال جلف نباشه و پوشیده باشه. همیشه هم باید تمیز و آراسته و خوش بو باشه. خصوصیات دیگه : شاغل باشه به شرطی که شغلش خسته اش نکنه و بهش استرس وارد نکنه. خیلی زرنگ و باهوش باشه. مودب باشه. پایبند به ارزش های انسانی مثه احترام به بزرگتر, کمک به نیازمندها و ... بطور کل یک انساندوست واقعی باشه. احساساتی و رومانتیک باشه. خوشرو باشه در عین حال جدی و کمی خجالتی.مدیر و مدبر و با کفایت باشه. مادر خوبی واسه فرزندامون باشه. خانواده ی خودش و خانواده ی من رو علی الخصوص مادرم رو دوست داشته باشه. شریک شادیها و سختی هام باشه. در هنگام مشکلات و گرفتاری ها سنگ صبورم باشه و با ارائه راهکار ها و پیشنهاد های درست راهنماییم کنه و قوت قلبم باشه و همیشه خونمون با حضور پر مهرش گرم باشه. از هم مهمتر اینکه دوستم داشته باشه و این دوست داشتن دوطرفه باشه و بهم علاقمند باشیم و وقتایی که دور و برش نیستم همچین دلش برام بگیره و بی حوصله بشه تا من سر و کله ام پیدا بشه.

البته این رویای من هستا ! تصور کن تو میتونی بشی تعبیر این رویا !

خیلی جالبه این 2000 امین پست من تو باشگاه هست !
تبریک برای 2000امین پستت....
امیدوارم اونو هم پیدا کنی....

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ! امیدوارم ! حالا تو بگو !

والا منم تقریبا همونایی که گفتی .....
به غیر از اولش که زیاد به قیافه گیر داده بودی.....
با قسمت های آخرش کاملا موافقم...
فقط یه چیزی که برام خیلی خیلی خیلی مهمه...اینکه
قابل اعتماد باشه....
صادق باشه.....

آخرین ویرایش: