عشق واقعي

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=times new roman, times, serif]دوستت دارم‌ها را نگه می‌داری برای روز مبادا، [/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif] دلم تنگ شده‌ها را، عاشقتم‌ها را… [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] این‌ جمله‌ها را که ارزشمندند الکی خرج کسی نمی‌کنی! [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] باید آدمش پیدا شود! [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] باید همان لحظه از خودت مطمئن باشی و باید بدانی که فردا، از امروز گفتنش پشیمان نخواهی شد! [/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif] سِنت که بالا می‌رود کلی دوستت دارم پیشت مانده، کلی دلم تنگ شده و عاشقتم مانده که خرج کسی نکرده‌ای و روی هم تلنبار شده‌اند! [/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif] فرصت نداری صندوقت را خالی کنی.! صندوقت سنگین شده و نمی‌توانی با خودت بِکشی‌اش… [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] شروع می‌کنی به خرج کردنشان! [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] توی میهمانی اگر نگاهت کرد اگر نگاهش را دوست داشتی [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] توی رقص اگر پا‌به‌پایت آمد اگر هوایت را داشت اگر با تو ترانه را به صدای بلند خواند [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] توی جلسه اگر حرفی را گفت که حرف تو بود اگر استدلالی کرد که تکانت داد [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] در سفر اگر شوخ و شنگ بود اگر مدام به خنده‌ات انداخت و اگر منظره‌های قشنگ را نشانت داد [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] برای یکی یک دوستت دارم خرج می‌کنی برا ی یکی یک دلم برایت تنگ می‌شود خرج می‌کنی! یک چقدر زیبایی یک با من می‌مانی؟ [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] بعد می‌بینی آدم‌ها فاصله می‌گیرند متهمت می‌کنند به هیزی… به مخ‌زدن به اعتماد آدم‌ها! [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] سواستفاده کردن به پیری و معرکه‌گیری… [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] اما بگذار به سن تو برسند! [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] بگذار صندوقچه‌شان لبریز شود آن‌‌وقت حال امروز تو را می‌فهمند بدون این‌که تو را به یاد بیاورند [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] غریب است دوست داشتن. [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] و عجیب تر از آن است دوست داشته شدن... [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] وقتی می‌دانیم کسی با جان و دل دوستمان دارد ... [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] و نفس‌ها و صدا و نگاهمان در روح و جانش ریشه دوانده؛ [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] به بازیش می‌گیریم هر چه او عاشق‌تر، ما سرخوش‌تر، هر چه او دل نازک‌تر، ما بی رحم ‌تر. [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] تقصیر از ما نیست؛ [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] تمامیِ قصه هایِ عاشقانه، اینگونه به گوشمان خوانده شده‌اند [/FONT]

emirreza

عضو جدید
[h=5]سیگار
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بی جان ترین عصیانگریست که مرا به عصیان وامیدارد ...
او به نابودی تن نشسته است، من به نابودیِ " من "
... و هر دو به " نابودیِ " هم ..[/h]