تاپیک عکس من yasser_eng

تاپیک عکس من yasser_eng

• مجموع رای دهندگان
    35
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصویری انسانی را که مشاهده میکنین بر روی کف مکان های پر رفت آمد چسبانده می شود با توجه به سه بعدی بودن آن واقعی به نظر میرسه
هدف از این کار آمادگی و ایجاد شرایط در هنگام کمک رساندن به مصدومین در زمان بلایا هست:smile:

جالببببببببببببببببه نه !!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیمه منزل

بیمه منزل

این تصویر نمای یک ساختمان بیمه هست

ما توی ایران خیلی از ساختمون های شهرمون با نمای شیشه ای هست ولی بدون طرح و ساده !!:surprised: با این همه مفاخیر و تاریخ بهتره ما هم...................:)

محتاجیم به ابراز محبت دوستان با زدن روی تشکر هم اکنون منتظر....... :D:heart::gol:

آخرین ویرایش:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ورودی موسسه خیریه

ورودی موسسه خیریه

و اما...............
دوستان تصویری رو که مشاهده میکنید مربوط به نمای ورودی یک موسسه خیریه هست .

به بچه هایی که به صورت نامرئی ( در دایره قرمز رنگ ) دیده میشن را نگاه کنید ؟؟

منظورشان از این طرح نما اینه که : " آنچه ما میبینم سایرین نمیبیند!!":cry:

کارشون بیسته نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

فرشید _ civil از بابت تشکر هات ممنون :gol:

آخرین ویرایش:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
در سنگاپور مقامات مساله کمبود جا برای احداث یک استادیوم فوتبال را به خوبی حل کردند. آنها یک زمین فوتبال را روی یک پلات فورم شناور کاملا فولادی ساختند. طول زمین 110 متر و عرض آن 83 متر بوده و می تواند 1070 تن وزن معادل وزن 9000 نفر را تحمل کند. جایگاه تماشاگران ظرفیت 30 هزار نفر را دارد. این استادیوم فوتبال شناور در سال 2012 تکمیل می شود :)

x_shadow بابت تشکرت ممنونم​

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
در سال 2005 راجر فدرر و آندره آغاسی در محل باند فرود هلی کوپتر برج العرب دبی در ارتفاع 321 متری مرتفع ترین دیدار تنیس تاریخ را به نمایش گذاشتند.:smile:

فقط چون این مکان واسه هلیکوپتر بوده و کاربری ورزشی نداشته جایگاهی واسه تماشگر نداره ؟؟ میگم وزش باد رو چیکار گردن اینا ؟!!

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
باند فرودگاه

باند فرودگاه

تصاویری از باند فرود هواپیما در کشور پرتقال

جالبه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

x_shadow از بابت تشکر thanks ممنونم ازت:gol:

آخرین ویرایش:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
برگترین بیل مکانیکی دنیا !!

برگترین بیل مکانیکی دنیا !!

این بیل مکانیکی توسط شرکت Krupp ساخته شد.
ارتفاع: 95 متر / طول: 215 متر / وزن: 45هزار تن
طراحی و ساختش 5 سال طول کشیده و 100 میلیون دلار هزینه در بر داشته.
بیشترین سرعت کندن زمین توسط این وسیله 10 متر در دقیقه هست
و می تونه در هر روز بیش از 76هزار مترمکعب خاک / سنگ / زعال سنگ رو جابجا کنه
HTML:
[IMG]http://i42.tinypic.com/11kl4ck.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/70uz4x.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/ao6eyr.jpg[/IMG]

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
bus stop

bus stop

1 ) دوست دارید هنگامی که داخل ایستگاه هستید تصویرتون در قالب تمبری زیبا روی جداره کناری ایستگاه قرار بگیره؟

2 ) این دلارها که درون جداره شیشه ای ایستگاه اتوبوی هست واقعی است شرکت سازنده این شیشه ها با این کارش خواسته ثابت کنه محصولاتش از نظر امنیتی 20 هستند ( ضد گلوله و نشکن و ضد حریق بودن و....... )

من همین جا اگه جازه بدین ازش دعوت میکنم اگه راست میگه و مرده بیاد ایران تبلیغ کنه:smile:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
bus stop قسمت دوم

bus stop قسمت دوم

1 ) استفاده از مبلمان در طراحی ایستگاه :
این طرح فکر کنم تو اروپا هم نو باشه چون این آقاهه ایستاده و داره با تعجب نگاه میکنه احتمالاً داره زنگ میزنه بپرسه میشه نشست یا نه ؟ :biggrin:

2 ) تاب بخور تا اتوبوس بیاد البته تو زمستون باید جمع بشه

خانم مهندس عاطفه رستمی بابت تشکر ممنون:gol:

آخرین ویرایش:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه ساختمان فوق تو شمال خودمون بود چقدر بازدید کننده داشت یا کنارش می ایستادند واسه عکس یادگاری ؟؟!! چقدر تو معرفی اون شهر اثر داشت:);)
یاد آور خطر سیل هم بود :redface: مگه نه ؟​

به نظر من حالا شایدم اینطوری باشه اگه این مجتمع تجاری باشه مخصوصاً مواد غذایی بعد یک سال اول یا همیشه به خریدار ها یک ساک دستی هدیه بده چقدر تبلیغ واسه این بنا میشه و اسم اون شهر سر زبون ها میفته

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

این ساختمان ۱۵ طبقه که در مرکز شهر لندن قرار دارد در حال تخریب است تا به جای آن یک آسمانخراش ساخته شود. نکته جالب در مورد این ساختمان این است که همانطور که در عکس میبینید ساختمان در حال تخریب از پائین به بالاست و ابتدا طبقات پائین آن تخریب شده است. دلیل این کار چیست؟هنگامی که این ساختمان در سال ۱۹۶۵ ساخته شده. هر طبقه آن از یک پایه مرکزی که هسته آن در سقف ساختمان ند که ابتدا وزن را از پائین کم کنند. فکر کنم اگر این ساختمان جالب را که در ۴۰ سال پیش با این معماری جالب ساخته شده در همین وضعیت نگه دارند خیلی جالب تر از ساختن یک آسمانخراش برای پول بیشتر باشد.:)

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیفون تصویری

آیفون تصویری

بچه ها تو شهر می رفتم از این نحوه کار گذاشتن آیفون تصویری این مجتمع خوشم اومد مثل میز سخرانی هست و به لحاظ شیبی که داره دوربین آیفون تصویر بهتری از مراجعه کننده در اختیار صاحبان مجتمع میذاره:)

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
thanks

thanks

دوستان میشه به عکس زیر از دو جنبه عمرانی و مکانیکی نگاه کرد

جنبه مکانیکی: قدرت جک های هیدرولیک رو نشون میده :eek:ضمن این که از این نوع ماشین های در کارهای عمرانی استفاده میشه.

جنبه عمرانی : مقاومت فشاری ستون و لنگر واره بهش و نقش کش ها در نگهداری این ستون :eek:

-------------------------------------
مناظره بتن و فولاد http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=921694#post921694
گیرنده های G.P.S و کاربرد آنها http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=92591

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.