اولین عكس‌ های فیلم ضد ایرانی «سیصد 2»

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تسنیم: اولین عكس‌های آخرین پروژه ضدایرانی هالیوود امروز رونمایی شد.سری دوم سیصد ادامه جنگ قبلی یونانی‌ها با ایرانیان این بار در نزدیكی دریاست. این فیلم قرار است 6 میدان جنگی متفاوت را به تصویر بكشد. شخصیت اصلی فیلم «دمیستوكلس» است كه سولیوان استاپلتون آن را بازی می‌كند.«دمیستوكلس» در حقیقت یك پادشاه نیست بلكه یك سیاستمدار و حقوقدان برجسته است.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان شما ناراحتی از اینکه چنین فیلمی دوباره داره ساخته میشه ؟؟
پس مردم گیلان چقدر باید ناراحت باشند که هموطنان خودشون در صداوسیما دهه هاست فرهنگ و زبانشون رو به تمسخر میگیرند ؟؟

واقعا فرق ایرانیها با کساني که بطور مثال فيلم هايي هاي مثل 300 ميسازند چيه ؟؟
شماها که نميتونيد به فرهنگ و زبان هموطنان خودتون احترام بگذاريد پس چرا انتظار داريد که کشورهاي بيگانه براي شما احترامي قائل شوند ..... ؟؟؟

من دروغ نمیگم راستش رو میگم : واقعا خوشحال میشم از ساختم چنین فیلم های ضد ایرانی ( ضد پارسی ) ....!!

باز هم تمسخر لهجه ها و زبان اقوام ايراني در تلويزيون ملي !!!! ( اين بار کلاه پهلوي )

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار بود ایران هم یک فیلم بعد از ساخت فیلم 300 بر علیه آمریکا بسازه ...... چی شد .......؟

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس مردم گیلان چقدر باید ناراحت باشند که هموطنان خودشون در صداوسیما دهه هاست فرهنگ و زبانشون رو به تمسخر میگیرند ؟؟

شماها که نميتونيد به فرهنگ و زبان هموطنان خودتون احترام بگذاريد پس چرا انتظار داريد که کشورهاي بيگانه براي شما احترامي قائل شوند ..... ؟؟؟

من دروغ نمیگم راستش رو میگم : واقعا خوشحال میشم از ساختم چنین فیلم های ضد ایرانی ( ضد پارسی ) ....!!

باز هم تمسخر لهجه ها و زبان اقوام ايراني در تلويزيون ملي !!!! ( اين بار کلاه پهلوي )

دریچه نقد شما کاملا صحیح و به حقه !
هدف بنده نوعی از درج این تصاویر از زاویه ای دیگر بود و آن اینکه مهجوریت فرهنگ ایرانی در مصاف با فرهنگهای سایر ملل، عدم توجه به تاریخ کهن ایران و دستاویز قلمداد کردن آن توسط عده ای خاص!، ضعف دیپلماسی خارجی ایران در تعامل با دیگران

من تنهام و منظورتونو از شماها نفهمیدم !

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
دریچه نقد شما کاملا صحیح و به حقه !
هدف بنده نوعی از درج این تصاویر از زاویه ای دیگر بود و آن اینکه مهجوریت فرهنگ ایرانی در مصاف با فرهنگهای سایر ملل، عدم توجه به تاریخ کهن ایران و دستاویز قلمداد کردن آن توسط عده ای خاص!، ضعف دیپلماسی خارجی ایران در تعامل با دیگران

من تنهام و منظورتونو از شماها نفهمیدم !

کلی گفتم داداش. منظور شخص شما نبود :smile::gol:

nima.trojan

عضو جدید

ببخشید دوست عزیز متوجه نشدم کجای سریال کلاه پهلوی لهجه گیلکی رو مسخره کرده؟

Sina.Taheri

عضو جدید
حکایت سینمای آمریکا و سینمای ایران هم شده حکایت گرگ و گوسفند.

هالیوود نه از گرگ بودنش دست بر میداره و سینمای ایران هم از منطق گوسفندی خودش راضیه.

وقتی تو کشور ما هیچ فیلمی تاریخی ایرانی و جذاب ساخته نمیشه و همش مختار و یوسف و زندگی اعراب و گریه و ارادت و... است، معلومه اونا جلو میوفتن.